Započni novu temu Odgovori na temu  [ 145 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 06.02.2010. 16:47:26 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.06.2007. 17:59:56
Postovi: 268
Godina: IV
Smer: IS
Meni su 2 prijavljena a tri sam zaokruzio i sta sad da radim ?

_________________
Odobren uslov za upis u drugu godinu ???


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 06.02.2010. 17:07:09 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02.07.2007. 16:25:48
Postovi: 61
Lokacija: Uzice
Godina: II
Smer: ME
Ja sam uplatio 1000din za tri ispita poshto su nam rekli da rachonovodstvo ne placamo, samo prijavimo, i pishe "Uplaceno 0din", "Prijava nije uneta". Fakultet dezorganizacije!!!

_________________
HASTA LA VICTORIA SIEMPRE


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 06.02.2010. 17:26:48 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.11.2007. 00:21:26
Postovi: 235
Lokacija: mmm da
Godina: I
Ista situacija..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 06.02.2010. 21:35:04 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03.05.2005. 00:22:01
Postovi: 219
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Ni moja prijava nije uneta... :udri:

_________________
Svako može biti heroj bar na jedan dan


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 06.02.2010. 21:37:46 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10.07.2008. 23:50:04
Postovi: 4993
Lokacija: И ја бих био так'и ,да сам рођен на Јамајки..
Godina: Dipl.
Smer: UK
e ja ne verujem sta se desava,ja sam juce popodne u 18h ubacio drugaru prijavu,i prosla mu je...

_________________
Who are you to judge the life I live? I know I'm not perfect and I don't live to be. But, before you start pointing fingers, make sure your hands are clean.-Bob Marley


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 06.02.2010. 21:49:34 

Pridružio se: 06.10.2009. 19:33:32
Postovi: 2720
Godina: Dipl.
Smer: IS
Naopako, ovaj put su izgleda bas uprskali stvar.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 06.02.2010. 21:53:01 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.11.2007. 20:35:35
Postovi: 3047
Godina: Dipl.
Smer: IS
kao sto rekoh, covece opusti se, niko vam nece zabraniti da izadjete na ispit :)

_________________
"You know concrete colored buildings all grow stale"
You say as I look up dreaming...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 06.02.2010. 23:26:00 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21.01.2008. 19:32:02
Postovi: 67
Lokacija: Mirijevo-Karaburma D4
Godina: III
Smer: ME
NancY_88 je napisao:
kao sto rekoh, covece opusti se, niko vam nece zabraniti da izadjete na ispit :)

pa ne bih bas bio siguran u to, sve zavisi od profesora (kod velike vecine nece biti problema oko prijave i moze da se polaze).. ali znam da profesorka iz upravljanja troskovima i epp-a, jednostavno nece da vas pusti da polazete u tom roku ako niste prijavili ispit...

_________________
FK Bezanija
NAPRED LAVOVI!!!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 07.02.2010. 11:14:03 

Pridružio se: 06.10.2009. 19:33:32
Postovi: 2720
Godina: Dipl.
Smer: IS
Evo danas su drugu na polaganju rekli, da ako ne regulise sutra to sa prijavom (koju je naravno ubacio, ali gle cuda, nema je!), nece mu se racunati ispit koji je danas radio.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 07.02.2010. 11:44:57 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.10.2006. 22:56:20
Postovi: 3874
Lokacija: C:\Program Files\Jeca.exe
Godina: Dipl.
Smer: IS
pa dobro, srediće to sa studentskom službom i biće ok :zbun:
ne kapiram zašto svaki put mora da se vodi ova rasprava. uvek postoji neko kome ne prođe prijava, a za ove tri godine (i kusur) nisam čula da je neko imao neki veći problem.
i eto još jedan dokaz da ne mogu da ti zabrane da izađeš na ispit samo ako ti nije prošla prijava.

_________________
I intend to live forever. So far, so good.
*****


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 07.02.2010. 12:04:48 

Pridružio se: 06.10.2009. 19:33:32
Postovi: 2720
Godina: Dipl.
Smer: IS
Pa ne mogu da zabrane, mogu da ne priznaju! Sto je jos gore! Sta ako polozis ispit, a nece da ti upisu ocenu! :P


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 07.02.2010. 13:10:54 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.10.2006. 22:56:20
Postovi: 3874
Lokacija: C:\Program Files\Jeca.exe
Godina: Dipl.
Smer: IS
wrong. rekla bih da jedino što mogu je da te nateraju da ga ponovo platiš (ono kao naknadna prijava, 1200 din. valjda).
ali neće se to desiti, naročito ako si na samofinansiranju pa lako možeš do banke da odeš po potvrdu da su ispiti plaćeni :)
papir ne može samo da nestane iz kutije. naći će ga već negde.. :D

_________________
I intend to live forever. So far, so good.
*****


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 07.02.2010. 16:43:09 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03.07.2007. 14:47:32
Postovi: 120
Lokacija: OM,B7
Godina: II
Smer: OM
Jel može da se naknadno prijavi ispit za April? U cenovniku stoji "dodatak na redovne troškove" u iznosu od 1200 Din.
Jel to znači ako prijavljujem jedan ispit, da dajem ovih 1200 + osnovnih 500?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 07.02.2010. 20:08:01 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.10.2006. 22:56:20
Postovi: 3874
Lokacija: C:\Program Files\Jeca.exe
Godina: Dipl.
Smer: IS
ne, naknadna prijava ispita je 1200.

_________________
I intend to live forever. So far, so good.
*****


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 08.02.2010. 14:23:45 

Pridružio se: 08.02.2010. 14:16:15
Postovi: 8
Godina: I
Smer: ME
ljudi,hvata me neverovatna panika!!!!!!!! ne znam kako da polozim ekonomiju!!!!! sta da radim??? da ucim??:) kako? nego htela sam da vas pitam,cula sam da imamo prava da izadjemo na jedam ispit iz prvog semestra u junu(to je kao ukoliko nam je ostao samo jedan iz tog prvog semestra)????koliko je ta informacija tacna?posto,...ne znam kad da polazem ekonomiju,a malopre sam saznala da je meni uslov da bi ostala na budzetu da polozim ekonomiju?????aaaaaaaaaaaaaaaaaaa..........zaplakacu.........:(((((


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 08.02.2010. 14:41:32 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30.06.2007. 21:10:34
Postovi: 638
Godina: IV
Smer: UK
Imas jos 5 rokova...sacuvaj zivce za neke bitnije stvari ;)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 08.02.2010. 14:47:21 

Pridružio se: 06.10.2009. 19:33:32
Postovi: 2720
Godina: Dipl.
Smer: IS
^^ Anchy, tema za ekonomiju je ovde.
http://www.fonforum.org/viewtopic.php?t=14680&start=175


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 08.02.2010. 21:01:32 

Pridružio se: 08.02.2010. 14:16:15
Postovi: 8
Godina: I
Smer: ME
koji ste ludaci,.....stvarno!!!! ah,slatko sam se nasmejala....pa pitanje je bilo u sustini dal moze da se izadje u junu da se polaze neki ispit iz prvog semestra,....?a nisam primetila da postoji tema za to pitanje....! :pitamse: :cool:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 08.02.2010. 21:03:24 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10.07.2008. 23:50:04
Postovi: 4993
Lokacija: И ја бих био так'и ,да сам рођен на Јамајки..
Godina: Dipl.
Smer: UK
ne pisi 2 posta za redom :lol: :lol: :lol:
pa ceka se jos odluka Nastavno-naucnog veca (u je,kako zvuci,kao da su cia ili fbi)...javicemo ti,ostavi nam adresu i broj telefona,cim saznamo ,javljamo ti! :D :P

_________________
Who are you to judge the life I live? I know I'm not perfect and I don't live to be. But, before you start pointing fingers, make sure your hands are clean.-Bob Marley


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 08.02.2010. 21:47:14 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.07.2007. 00:59:25
Postovi: 6271
Lokacija: pizda lepa materina :]
Godina: Apsolvent
Smer: ME
17og je sednica veli Milija

_________________
People are being persuaded to spend money we don't have on things we don't need to create impressions that won't last on people we don't care about.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 10.02.2010. 13:42:11 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30.06.2007. 20:18:42
Postovi: 3384
Lokacija: Блок 33
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Мене нпр. није било на списку за Ои! и одем ја да питам тамо шта не ваља, заокружио сам га, не плаћам испите, све како треба... и она ме надувала, типа то је мој проблем и њу боли уво... Што нисам погледао преко интернета(пријавио сам испите последњи дан), то је као била моја обавеза? шкк? Њихова је грешка и сада сам ја крив.
Тако да... Децо памет у главу и пријавите испите по два пута...три папира ћу следећи пут убацити...

_________________
Радим погрешне ствари у погрешно време и никад немам времена за озбиљне теме...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 10.02.2010. 13:46:17 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.10.2006. 22:56:20
Postovi: 3874
Lokacija: C:\Program Files\Jeca.exe
Godina: Dipl.
Smer: IS
dddaaaaaaaaaaa! sledeći put svi ubacimo po tri!! ja sam za ako ste i vi za :D
mess with their brains Slika

_________________
I intend to live forever. So far, so good.
*****


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 10.02.2010. 19:13:54 

Pridružio se: 25.11.2008. 13:32:18
Postovi: 225
Godina: Apsolvent
^ Ma ljudi ako nije prosla ispitna prijava, samo ako imate kopiranu uplatnicu nece biti nikakav problem, ali sta ja da radim nije mi prosla skolarina?????
Nema me na spiskovima za ispite, ja danas odem do saltera i ljudi mi 'ladno kazu nisi uplatio trecu ratu skolarine....
Ej, za te pare ljudi 2 meseca kopaju kanale!!! Nije to mala stvar, uopste mi ti ljudi nisu jasni...

Inace, da ne zna neko kada pocinje letnji semestar?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 10.02.2010. 19:24:59 

Pridružio se: 14.10.2008. 15:39:44
Postovi: 163
Lokacija: C10
Godina: III
Smer: UK
^u četvrtak 25.02.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 10.02.2010. 19:41:10 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.09.2006. 14:25:29
Postovi: 972
Lokacija: [su.ser]
Godina: Dipl.
Smer: ME
bobby, ako si odneo uplatnicu, onda su ti trebali upisati u index uplatu?

u najgorem slucaju odes gore na treci sprat u rachunovodstvenu sluzbhu, objasnis problem, ona potrazi uplatu na kompu (nemoj da se sokiras kad vidis stanje na racunu :zbun: ) , odstampa ti izvod, odneses dole i reshena stvar

_________________
kolach u tiganju? nemoguce..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 145 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group