Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 358 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 09.10.2009. 20:54:22 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25.09.2007. 12:12:49
Postovi: 1577
Godina: Padobranac
Smer: ME
PROTEST U PONEDELjAK 12 OKTOBAR u 10:00h na fakultetu
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ZBOG OKOLNOSTI KOJE SU NAS ZADESILE (tj. nema se dovoljno vremena na raspolaganju), PREUZEO SAM NA SEBE DA ODREDIM VREME PROTESTA!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DODATAK 3


Naši ZAHTEVI su:

1. NE plaćanje prenosa bodova (rešava problem svih godina)
2. Omogućiti studentima koji su obnovili zbirno računanje ESP bodova (u tom slučaju ne moraju da čiste godinu/e)


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PROTEST POVODOM BEZOBRAZNO LOPOVLUSKOG PONAŠANjA FAKULTETA!!!
(protest se tiče SVIH studenata, bez obzira na status dakle dotiče I BUDžETLIJE i SAMOFINANSIRAJUĆE)

Fakultet se nije usudio čak ni da objavi zvaničnu odluku, koju su doneli na prošlom sastanku NNV-a (Naučno nastavničkog veća), kojom se PONIŠTAVA ODLUKA IZ APRILA!

Ako pogledate takozvane "OBRASCE ZA UPIS U NAREDNU GODINU":
Smer ISiT
Smer Menadžment
Smer Operacioni menadžment
Smer Upravljanje kvalitetom

Možete uočiti sledeću stavku:
*NAPOMENA:
a u njoj možete uočiti stavke koje su posebno interesantne pod brojevima 2. i 4..

Citiraj:
2. Boldirani predmeti su obavezni
i 4. Obavezno je uzeti predmete iz Prve/Druge/Treće koji nisu položeni


ZAKLjUČAK:
Dakle samim ovim činom, više nije moguće uzeti samo ispite iz npr. Druge ili Treće godine, već ste uslovljeni da uzmete prvenstveno ispite iz prethodnih godina, a ako želite da slušate i polažete ispite iz godine koju želite da upišete, moraćete da DOPLATITE 1.200 dinara po bodu.

PRIMER:
Neko ima 4 nepoložena ispita iz prethodnih godina (najčešće slučaj). Taj student će morati da uzme na "slušanje" prvo ta 4 ispita koja min mogu biti 20 ESPB, a max 24 ESPB. Preostale bodove 36-40 ESPB, raspodeljuje na preostale ispite iz godine koju želi da upiše. A ako želi sve ostale ispite iz sledeće godine da sluša moraće da ih doplati, znači upravo tih 20-24 ESPB što je u dinarskoj vrednosti 24 000 - 28 800 dinara.

SVE U SVEMU DA SU BEZOBRAZNI, I VIŠE OD TOGA SU GOSPODA IZ UPRAVE BEZOBRAZNA!!!

Upravo jer je upis u PONEDELjAK, a ove promene su objavili DANAS U PETAK. Od petka do ponedeljka, NEMA NIJEDAN RADNI DAN!!!

Da se žalimo možemo samo Savetu Fakulteta, naravno već znamo kako će se to završiti. Tako da to nije opcija, jedino što nam preostaje je naše pravo na samoorganizovanje i odbranu naših prava, između kojih je i pravo na pravovremeno obaveštavanje. A obaveštavanje o upisima naredne godine, treba objaviti na početku (a ne na kraju) tekuće školske godine.

APEL: SVIMA KOJI TREBA DA SE UPIŠU U PONEDELjAK DA TO NE ČINE!!! VEĆ SE PRIDRUŽE PROTESTU!!!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
EDIT1: DODATAK PRVI

Što se tiče ljudi koji su obnovili godinu, takođe se pravi velika diskriminacija. Od njih se bukvalno zahteva da ponovo obnavljaju i ako je npr. ostao samo jedan ili dva ispita da očiste godinu. Jer se od njih zahteva da skupe 37 ESPB, i ako to nije praktično moguće.

Npr. student koji je obnovio drugu, ne može da upiše treću godinu, i ako ima 114 ESPB. A student koji nije obnovio i skupio npr. 74 (37 iz prve, i 37 iz druge) ESPB može da upiše treću.

Svakako da ovde moraju da dozvole, ljudima koji su skupili npr. za treću godinu 74 (37+37) ESPB, da mogu da se upišu u treću ako to oni žele. (isto važi i za upis ostalih godina po pravilu 37+ ESPB po godini)

Stud je napisao:
Dakle 4 tacke su problem:

1.
Zasto ne racunaju zbirno bodove osvojene pri regularnom upisu godine npr II i pri njenom obnavljanju (Dakle ne trazi se kompenzacija nego da bodeove za jednu godinu gledaju zbirno)
Jer neki mozda posle obnove imaju i 42, 48 ili 54 boda iz te godine koju su obnovili, a teraju ih da i po drugi put obnove tu godinu jer zaboga nisu u "tekucoj" skupili 37 !

2.
Zasto je za obnovljanje Prve i Druge navedena da uz odredjen broj bodova mogu "SLUSATI" ispite sa naredne godine koju btw nisu upisali !
A ta opcija nije ponudjena za obnavljanje Trece !!!!!

I sta uopste znaci to "SLUSATI" (Ako ne mogu polagati, zasto bi gubili vreme?)

3.
Sta ako neko pri obnovi ima da cisti preko 60 bodova npr ja cu imati 63 ili 68 !
Sta da radimo da mozemo i tih 3 ili 8 bodova (dakle 0,25 ispita ili 1+0,25 ispita) polagati pri obnovi godine?

4.
Koliko se uopste placa obnova Trece godine ?!?!
Cisto sumnjam da kuca casti ove godine...


Eto drug to su 4 tacke !

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DODATAK 2

FaceBook grupa:
"BLOKADA FON-a" - zaustavimo lopovluk pri upisu školske 2009/2010

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
VEROVATNO ĆE OVA TEMA BITI DOPUNjENA JOŠ NEKIM INFORMACIJAMA, ZAHTEVIMA I PODACIMA!!! SLEDI DOPUNA ŠTO SE TIČE STUDENATA KOJI SU OBNOVILI GODINU!!!

ZA SADA NAJBITNIJE JE DA SE PROŠIRI VEST GDE I KADA ĆE BITI PROTEST!!!
MESTO: GLAVNI ULAZ FAKULTETA ORGANIZACIONIH NAUKA
VREME: 12 OKTOBAR u 10:00h

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dj_Patkica je napisao:
Da kažemo izveštaj sa današnjeg sastanka je ovakav:

1. Zahtevi
Odlučeno je da će njih tačno definisati i predati studentski parlament najkasnije u utorak. S tim da će se Martiću ukazati na probleme ranije, usmenim putem.

2. Što se tiče protesta
Odlučeno da ostaje ponedeljak 10h, s tim da to bude varijanta gde ćemo se okupiti ispred fakulteta sa parolama, i ko želi može da ponese neki "muzički instrument" (tipa pištaljke, trupe, bubnjevi, itd.). I da mirnm putem izrazimo svoje nezadovoljstvo i podršku zahtevima. Kako bi fakultet video koliko nas je nezadovoljnih. A da prava blokada bude odložena za najverovatnije četvrtak, ako ne bude nikakvih indikacija za boljitak u skorije vreme. Tj. u ponedeljak, najkasnije utorak.

3. Što se tiče medija
Za sad bi obavestili samo puškice. Za ostalo sve zavisi od našeg brojčanog stanja u ponedeljak. Ako u ponedeljak bude 10-50 ljudi, onda ništa od cele ove stvari. A ako nas bude 300-1500. Onda možemo da razmišljamo i o blokadi, i o medijima, i o svemu ostalom.

4. Parole
Ovde se traži kreativnost nas FON-ovaca, svako ko ima ideju nek' je obrazloži ovde na forumu. Bez uvreda na ličnoj osnovi, gledajte da to budu parole koje nisu do sad korišćenje. Parole mogu biti tipa:
Fakultet za
Otimanje
Novca

Smilujte se na, fonOVCE!

Evropski
Sistem
Prevare
Bolonjaca

i slično...

Ako neko ima HAMER i markere, nek se javi, ili ako znate gde bi mogli u nedelju da ih nabavimo.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Isto tako dobrodošli su i ljudi sa strane, svako ko je voljan da dođe da nas podrži ili da podrži vas lično, je dobrodošao. NAJVAŽNIJE je u stvari da se obavesti ŠTO VEĆI BROJ LjUDI!!! I to ne FaceBook ili FonForum, već direktno SMS ili nazoveš, ili kad nekog vidiš.

NAPOMENA: Na protestu, nemojte uzvikivati takođe uvrede na ličnoj osnovi (npr. prema dekanu, ili nekom profesoru).

_________________
"Čovek je rob onih reči koje je izgovorio, a gospodar onih koje je zadržao u sebi." - Muhamed


Poslednji put menjao Dj_Patkica dana 10.10.2009. 18:04:09, izmenjena 10 puta

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 09.10.2009. 21:02:12 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10.12.2007. 23:07:19
Postovi: 141
Lokacija: Zemlja mleka i cokolade
Godina: II
Smer: IS
Prisustvujem!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 09.10.2009. 21:03:47 

Pridružio se: 07.06.2008. 14:00:47
Postovi: 224
Godina: IV
Smer: ME
Obavezno!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 09.10.2009. 21:12:57 

Pridružio se: 19.01.2009. 19:57:34
Postovi: 22
Godina: III
Smer: ME
obavezno!!!!!!!!!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 09.10.2009. 21:13:26 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.11.2007. 20:35:35
Postovi: 3047
Godina: Dipl.
Smer: IS
i ja isto! ali prvenstveno je stasno sta hoce da urade studentima koji su obnovili neku godinu, tipa ako su prvu obnovili i nisu dali 1 ili 2 ispita, teraju ih da ponovo obnove koliko vidim sa foruma... tacnije, zasto bi neko ko je imao 36/37 prosle god upisao drugu, a onaj ko je obnovio, izgubio god, i ima 54 mora opet da obnavlja.. to je toliki bezobrazluk i debilizam da nemam reci. evo sad sam navela ovaj slucaj za prvu, ali koliko mogu da vidim sa svih obnovljenih traze 37 u tekucoj, nebitno sto imaju po 37 iz svake god sto bi trebalo da je dovoljno da student upise sl na finansiranje! i ovo povecanje skolarina za oko 10 000 svake god.. :fokus: i evo sad bod sa 1 000 na 1 200 (a bilo je prica i o nekih 2200 sto je tek preterano)... pa dokle stvarno :fokus:

_________________
"You know concrete colored buildings all grow stale"
You say as I look up dreaming...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 09.10.2009. 21:16:08 

Pridružio se: 01.11.2007. 19:26:31
Postovi: 50
Lokacija: Beograd
Godina: II
Smer: IS
E PA LOPINE TO TAKO VISE NECE MOCI!!!!!!!!!!!

ne moze lep i posten dogovor....uvek ima i ona druga mogucnost! :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 09.10.2009. 21:19:30 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25.10.2006. 13:37:39
Postovi: 364
Lokacija: Vozdovac, Bg
Godina: Dipl.
Smer: UK
A zamislite kako je nama koji smo IV godina? Mi smo generacija 06 i moramo da slusamo ispite koje nam oni odrede i da placamo i sve to, a ljudi koju su generacija 05 i koji su obnovili godinu su se pre neki dan upisali sasvim normalno u IV godinu i naravno nisu nista platili! :udri:

_________________
...I ko zna, mozda jednom nadjes me,
tamo gde prestajem ja, gde pocinjes ti, gde stali smo mi, gde sada su drugi,
ali sresces samo stranca, slucajnog prolaznika i pogled leden,
iako te je taj neznanac nekada voleo VISE OD SEBE...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 09.10.2009. 21:20:56 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25.09.2007. 12:12:49
Postovi: 1577
Godina: Padobranac
Smer: ME
Shnapy

To je svima nama isto, i nama su odredili ispite koje moramo da slušamo. To je isti problem.

_________________
"Čovek je rob onih reči koje je izgovorio, a gospodar onih koje je zadržao u sebi." - Muhamed


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 09.10.2009. 21:21:49 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17.04.2008. 14:33:15
Postovi: 604
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: UK
^I shnapy jel dolazis u ponedeljak u 10 h?



Racunajte na jos jednog ogorcenog studenta, tj. mene :ljutko:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 09.10.2009. 21:30:56 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25.10.2006. 13:37:39
Postovi: 364
Lokacija: Vozdovac, Bg
Godina: Dipl.
Smer: UK
Naravno da dolazim!

@Dj_Patkica:
Znam da su svima odredili koje ce ispite slusati, nisam to htela da kazem... Nego kako je glupo da polovina mojih kolega koji su generacija 05 (i plus su obnovili godinu) mogu IV da upisu sasvim normalno (tj vec su upisali) i da polazu sta hoce!

_________________
...I ko zna, mozda jednom nadjes me,
tamo gde prestajem ja, gde pocinjes ti, gde stali smo mi, gde sada su drugi,
ali sresces samo stranca, slucajnog prolaznika i pogled leden,
iako te je taj neznanac nekada voleo VISE OD SEBE...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 09.10.2009. 21:32:26 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30.06.2007. 21:10:34
Postovi: 638
Godina: IV
Smer: UK
Ja samo ne verujem da oni koji upisuju godinu u ponedeljak, to nece uraditi...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 09.10.2009. 21:39:25 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.11.2007. 20:35:35
Postovi: 3047
Godina: Dipl.
Smer: IS
i patkice dodaj ovo obavezno u zahteve!

Stud je napisao:
CETVRTO:
KOLIKO UOPSTE TREBA DA SE PLATI OBNOVA TRECE ?!?!?!
JER MI NEMAMO U STEKU MILIONE I HILJADE DA ONI NAMA DANAS ZA SUTRA KAZU TOLIKO I TOLIKO !!!!



samo cekam da mi sutra/prekosutra grunu neku cifru i da mi preostaje samo da placem :((

_________________
"You know concrete colored buildings all grow stale"
You say as I look up dreaming...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 09.10.2009. 21:43:40 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01.07.2007. 16:20:59
Postovi: 245
Godina: IV
Smer: IS
^^da, u ponedeljak se upisuju samo prvaci koji su ocistili godinu

_________________
Isis, Astarte, Diana, Hecate, Demeter, Kali, Inanna...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 09.10.2009. 21:44:38 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.11.2007. 00:21:26
Postovi: 235
Lokacija: mmm da
Godina: I
^^
Prosle godine;

Budzetlije: 19000 dinara (ako se dobro secam, ali tu je bila negde cena)

Samofinansirajuci: Placanje po bodu. Bod je bio 1000 dinara.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 09.10.2009. 21:45:47 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17.11.2007. 19:12:54
Postovi: 3863
Godina: Apsolvent
Smer: IS
@ Nancy: U svakom slucaju ce ti 'grunuti' neku cifru, da ces plakati :P

I stvarno bezobrazluk da mi vecito saznajemo cenovnik par dana pred upis... ko da je drzavna tajna :ljutko:

_________________
What is essential is invisible to the eye.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 09.10.2009. 21:47:23 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2008. 17:58:41
Postovi: 71
Godina: III
Smer: OM
Evo i ja podržavam ideju protesta i doći ću, sigurno. DJ_Patkice, moram da te ispravim, jer si pogrešno izračunao cenu boda. Nije 1200, već 2150 po ESPB bodu (cena školarine = 129.000 / 60 ESPB = 2.150 dinara. Nisam 100% siguran, ali mislim da se vrednost boda izračunava srazmerno školarini, što je još strašnije.

Imam par pitanja za sve vas, naročito za one koji su obnovili godinu.
1) Da li ste čuli da student koji obnovi godinu, narednu godinu mora da plati? (dobro, ovo je lako pitanje)
2) Da li ste ikada videli bilo kakav dokument, opšti akt, podzakonski akt, u kome to piše? Ako je odgovor pod 2) negativan, onda sledi sledeće pitanje...
3) Da li poznajete nekoga ko je video takav dokument?
4) Da li poznajate nekoga ko, možda, poznaje nekoga ko je video taj dokument, zakonski, podzakonski akt, ili bilo šta što dokazuje postojanje istog?

Postavio sam isto pitanje i šefu studentstke službe, ali on nije znao da mi odgovori gde piše da ja nemam šanse da ne platim sledeću godinu u slučaju da, na primer, država odluči da opet plati školarinu samofinansirajućim studentima.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 09.10.2009. 21:48:27 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.11.2007. 20:35:35
Postovi: 3047
Godina: Dipl.
Smer: IS
^^^i to je fora sto ovo od 19 000 uopse nije bilo primenjeno ako obnavljas godinu koju si bio na budzetu, vec si kao pao na sf i morao da placas po bodu :/
ja cu evo obnoviti 2. koju sam bila na budzetu i ako se bude placalo kao prosle god onda cu morati 47 000, a posto je sigurno poskupeti bod, da, samo cu plakati :fokus:
^^ ma lepo ja kazem, trebala sam da se rodim dve god ranije i sve bi mi bilo savrseno :durisha:

_________________
"You know concrete colored buildings all grow stale"
You say as I look up dreaming...


Poslednji put menjao NancY_88 dana 09.10.2009. 21:54:51, izmenjena 3 puta

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 09.10.2009. 21:49:36 

Pridružio se: 09.11.2008. 18:54:04
Postovi: 386
Godina: Dipl.
Smer: UK
Au brate!!! Ja prenosim matu 1 i matu 2, a kaze maksimum je 60 bodova. Da li to znaci da ja sada moram da izbacim 2 predmeta i da ne mogu da ih polazem u drugoj godini????


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 09.10.2009. 21:51:17 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03.10.2008. 12:53:50
Postovi: 66
Godina: III
Smer: IS
DOLAZIM :aaa:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 09.10.2009. 21:55:58 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25.09.2007. 12:12:49
Postovi: 1577
Godina: Padobranac
Smer: ME
Pendulum je napisao:
Evo i ja podržavam ideju protesta i doći ću, sigurno. DJ_Patkice, moram da te ispravim, jer si pogrešno izračunao cenu boda. Nije 1200, već 2150 po ESPB bodu (cena školarine = 129.000 / 60 ESPB = 2.150 dinara. Nisam 100% siguran, ali mislim da se vrednost boda izračunava srazmerno školarini, što je još strašnije.


Nisam računao, imam "inside" informaciju.

_________________
"Čovek je rob onih reči koje je izgovorio, a gospodar onih koje je zadržao u sebi." - Muhamed


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 09.10.2009. 21:56:12 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.11.2007. 00:21:26
Postovi: 235
Lokacija: mmm da
Godina: I
@NancY_88

Bilo je primenjeno. Gledala se ta godina. Ako si bio/la na budzetu prilikom upisa obnove spadas sa budzeta. Samim tim ne mozes narednu na budzet.

Mada, kakvo vreme dolazi, izgleda da neki ljudi nikada ni nece moci na budzet, koliko god bili dobri studenti..

@Pendulum

I prosle godine je trebao da bude bod proporcionalan skolarini ali od toga nije bilo nista. Na kraju se nije ni placao jer je to protivzakonito. I jos uvek je, ali su izgleda slepi pored ociju..

No, da ne zatrpavamo temu s onim sto je bilo. Sada je glavni problem UPIS koji kaci sve godine i statuse.


Poslednji put menjao High* dana 09.10.2009. 21:59:07, izmenjena 2 puta

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 09.10.2009. 21:56:51 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.10.2006. 22:56:20
Postovi: 3874
Lokacija: C:\Program Files\Jeca.exe
Godina: Dipl.
Smer: IS
ja prenosim boga oca bodova. kao... mnogo :ovaj:
po ovoj novoj odluci jedva da ću pola treće moći da slušam.

pa ono...vidimo se :D

_________________
I intend to live forever. So far, so good.
*****


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 09.10.2009. 21:57:27 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03.10.2008. 12:53:50
Postovi: 66
Godina: III
Smer: IS
gromiko je napisao:
Au brate!!! Ja prenosim matu 1 i matu 2, a kaze maksimum je 60 bodova. Da li to znaci da ja sada moram da izbacim 2 predmeta i da ne mogu da ih polazem u drugoj godini????


Mozes ali da platis....a ako ne platis onda moras da izbacis...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 09.10.2009. 21:57:42 

Pridružio se: 10.12.2008. 17:59:32
Postovi: 236
Godina: Dipl.
Smer: UK
BRAVO PATKENZI, DOLAZIM TAMO I NOSIM DINAMIT


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 09.10.2009. 21:58:32 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.11.2007. 20:35:35
Postovi: 3047
Godina: Dipl.
Smer: IS
^^^^pa ne bih ti pricala da ne znam sigurno. prosle god su oni koji su obnovili 1. god, a bili na budzetu, placali po bodovima, a ne 19 000, tako ce biti i ove

_________________
"You know concrete colored buildings all grow stale"
You say as I look up dreaming...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 358 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Sledeća


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 37 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group