Započni novu temu Odgovori na temu  [ 119 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 06.11.2012. 14:20:08 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.07.2012. 15:42:50
Postovi: 54
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
Mogli bi da napravimo tabelu sa spiskom predmeta da vidimo koliko će nas biti u grupi po predmetu.

OBAVEZNI (ko je sebi dodao kao IZBORNI):
Upravljanje razvojem informacionih sistema [str.38]................... 4 (IM) - Бечејски Д, Марјановић З, Вучковић М, Аничић Н.
Računarske mreže 2 [str.58] ...................................................... 0 (IT) - Старчевић Д.
Baze Podataka 2 [str.6].............................................................. svi (IS,IT,IM) - Аничић Н, Марјановић З.
Fizičko projektovanje IS
u izabranom softverskom okruženju (projekat) [str.161] .......... 0 (IS) Аничић Н, Марјановић З, Вучковић М, Нешковић С.
IZBORNI:
1. Aplikacije E-trgovine [str.80] ...................................................... 3 - Симић Д, Штављанин В.
2. Informacioni sistemi za upravljanje znanjem [str.69] ................. 4- Бечејски Д.
3. Integrisana softverska rešenja [str.73] ..................................... 2 (IOM, MO) - Бечејски Д, Марјановић З.
4. Interakcija cover racunar [str.74] ............................................... 1 (EPIUS, SIRN) - Đurić D, Симић Д, Старчевић Д.
5. Izabrana poglavlja iz informacionih sistema [str.68] .................. 6 (OIRS) Аничић Н, Бечејски Д, Марјановић З, Нешковић С, Вучковић М.
6. Izabrana poglavlja iz operacionih istrazivanja [str.10] ............... 0 (OIRS, MO) -Чангаловић М, Мартић М, Станојевић М, Вујчић В, Вујошевић М.
7. Multimedijalne baze podataka [str.64]......................................... 2 (OIRS, MO) - Марјановић З, Старчевић Д, Штављанин В.
8. Savremene softverske arhitekture [str.160] ............................... 0 - Девеџић В, Ђурић Д.
9. Sistemi poslovne inteligencije [str.57] ........................................ 0 (OIRS,MO) - Делибашић Б, Сукновић М.
10. Tehnike zastite u racunarskim mrezama [str.54] ..................... 3 (EPIUS, SIRN) - Симић Д.
11. Testiranje i kvalitet softvera [str.40] ........................................ 1 (SIRN) - Лазаревић С.
12. Upravljanje rizikom u razvoju informacionih sistema [str.98] .... 4 (EPIUS) - Бечејски Д, Деспотовић М.
13. Administracija baze podataka...................................................1

INFO od ukupno: 10 osoba.

Knjiga samo ISIT predmeta
http://www.fonforum.org/download/file.php?id=318

Rok za odabir predmeta je do četvrtka, 8.11. do 10h.

Postavite šta ste izabrali u ovoj formi pa ću dodati u listu:

MrTheNema ------------------------------------------------------------------------
Smer: IS G1: Integrisana softverska rešenja Tehnike zaštite u računarskim mrežama G2: Aplikacije E-trgovine
---------------------------------------------------------------------------------------

Konsultacije:

Аничић Ненад (sreda 18-19; 503)
Бечејски Драгана (sreda 17-19; 315)
Вучковић Милица (četvrtak 18-19:30; 018)
Ђурић Драган, (u dogovru sa prof; 305)
Марјановић Зоран (četvrtak 18-19; 503)
Нешковић Синиша (sreda 17-19; 018)
Симић Дејан (utorak 18:30-19:30; 217)
Старчевић Душан. (utorak 17-18; 217)
Штављанин Вeлимир. (utorak 17-19; 217)


što se tiče G1 ja se trenutno dvoumim između Tehnike zaštite u rm. i Integrisana softverska rešenja

_________________
Smešno je tvrditi da video igre utiču na decu.
Na primer, da je Pacman uticao na decu rođenih u osamdesetima, sad bismo imali gomilu mladih ljudi koji skaču po mračnim sobama, gutaju tablete i slušaju monotonu elektronsku muziku.-anonimni autor


Poslednji put menjao MrTheNema dana 12.11.2012. 10:21:30, izmenjena 15 puta

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 06.11.2012. 15:05:18 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.07.2012. 11:19:58
Postovi: 19
Godina: Dipl.
Smer: IS
Iz G2 mislila sam da uzmem Testiranje i kvalitet softvera
A za G1 sada tek ne znam sta se desava jer Becejski ide u penziju a ja sam mislila da izaberem oba kod nje: Izabrana poglavlja IS i Upravljanje razvojem IS
Sta se konkretno radi iz predmeta Savremene sof. arh. i Integrisana sof. resenja?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 06.11.2012. 15:30:27 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.07.2012. 15:42:50
Postovi: 54
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
loknicam je napisao:
Iz G2 mislila sam da uzmem Testiranje i kvalitet softvera
A za G1 sada tek ne znam sta se desava jer Becejski ide u penziju a ja sam mislila da izaberem oba kod nje: Izabrana poglavlja IS i Upravljanje razvojem IS
Sta se konkretno radi iz predmeta Savremene sof. arh. i Integrisana sof. resenja?

Dodao sam te
loknicam ------------------------------------------------------------------------
Smer: IS G1: Izabrana poglavlja IS; Upravljanje razvojem IS G2: Testiranje i kvalitet softvera
---------------------------------------------------------------------------------------
loknicam pošto vidim da si sa fona jel imaš još neki info da čula za profesore sa drugih predmeta kakvi su. Kao što kažeš da je Бечејски-Вујаклија Д. Драгана tebi ok?

što se tiče savremenih softverskih arhitektura mene je privuklo ono što piše pod ishod i sadržaj:
"Оспособљеност студената да израдјују савремене софтверске пројекте, како у техничком смислу, тако и у погледу свакодневног рада у некој софтверској фирми."
a i sadržaj mi izgleda dobro za konkretno bilo bi lepo da se javi neki kolega od prosle godine :)

_________________
Smešno je tvrditi da video igre utiču na decu.
Na primer, da je Pacman uticao na decu rođenih u osamdesetima, sad bismo imali gomilu mladih ljudi koji skaču po mračnim sobama, gutaju tablete i slušaju monotonu elektronsku muziku.-anonimni autor


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 06.11.2012. 16:12:51 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.07.2012. 11:19:58
Postovi: 19
Godina: Dipl.
Smer: IS
Za Tehnike zaštite u računarskim mrežama sam cula da profesor voli malo vise da pita, znaci ponekad nije dovljna literatura koju imate, pita nesto i sa predavanja ali ako te to zanima ne bi trebalo da bude problem
Za Savremene sof. arhitekture isto mi se cini da Devedzic i Djuric malo vise traze i nisam sigurna u kom okruzenju se radi.
Aplikacije e-trgovine mislim da je koristan predmet na osnovu foruma i cini mi se da ako izaberes ovaj predmet onda bi trebalo uzeti i Tehnike zastite u racunarskim mrezama. Ali bice ti master sigurno malo tezi jer mislim da ovi predmeti nisu bas najlaksi ali mozes nesto da naucis.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 06.11.2012. 20:14:08 

Pridružio se: 20.09.2012. 12:35:51
Postovi: 15
Godina: Padobranac
Smer: IS
Ja sam mislila da izaberem iz G1: Informacioni sistemi za upravljanje znanjem, Upravljanje rizikom u razvoju informacionih sistema. Iz G2:Izabrana poglavlja iz informacionih sistema. Inace dolazim sa ekonomskog pa su mi rekli da su ovi predmeti laksi. Ako ima jos neko neku korisnu informaciju o predmetima neka napise.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 06.11.2012. 23:42:17 

Pridružio se: 05.09.2011. 15:20:29
Postovi: 186
Godina: Dipl.
Smer: IS
aplikacije e-trgovine apsolutno najlaksi...tehnike zastite je ok, bez vecih problema...SSA samo za najozbiljnije studente programere, uzasno dobro ali i previse zahtevno...mreze su ok, nista preterano, baze isto... u sustini sve manje/vise moze za nekih nedelju dana da se odradi, u vrh glave 2. Nigde necete nista da naucite, mozda na SSA malo(samo zbog malog fonda casova inace odlicna predavanja) i na mrezama (gde su odlicna predavanja ali nista ne znace sto se tice samog projekta). I cisto jos jedan info za SSA...mislim da vec 4 od 5 njih hoce da menjaju predmet...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 06.11.2012. 23:53:36 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.07.2012. 15:42:50
Postovi: 54
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
Дођавола баш који ми изгледају по садржају занимљиво испаде најтежи :). Мада опет ко што је већ у ранијим годинама написао да слабо има значење то шта је некоме занимљиво већ какав је професор и шта се конкретно ради на предмету.
Због тога не могу да верујем да нисмо имали неку презентацију предмета а до четврта нема шансе да се стигне на било које консултације...

Верујем да је због тога барем опуштена и бесплатна промена предмета.

_________________
Smešno je tvrditi da video igre utiču na decu.
Na primer, da je Pacman uticao na decu rođenih u osamdesetima, sad bismo imali gomilu mladih ljudi koji skaču po mračnim sobama, gutaju tablete i slušaju monotonu elektronsku muziku.-anonimni autor


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 06.11.2012. 23:59:50 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.07.2012. 15:42:50
Postovi: 54
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
masterblaster je napisao:
aplikacije e-trgovine apsolutno najlaksi...tehnike zastite je ok, bez vecih problema...SSA samo za najozbiljnije studente programere, uzasno dobro ali i previse zahtevno...mreze su ok, nista preterano, baze isto... u sustini sve manje/vise moze za nekih nedelju dana da se odradi, u vrh glave 2. Nigde necete nista da naucite, mozda na SSA malo(samo zbog malog fonda casova inace odlicna predavanja) i na mrezama (gde su odlicna predavanja ali nista ne znace sto se tice samog projekta). I cisto jos jedan info za SSA...mislim da vec 4 od 5 njih hoce da menjaju predmet...


masterblaster hvala puno za info a jel možeš malo više da pojasniš kakvo programiranje se radi iz kojih jezika je neophodno predznanje, jel neophodno da se koriste knjige Craig Walls "Spring in Action" 2007, Влајић Синиша "Пројектовање програма" ФОН 2006 ili su najbitnija predavanja?

_________________
Smešno je tvrditi da video igre utiču na decu.
Na primer, da je Pacman uticao na decu rođenih u osamdesetima, sad bismo imali gomilu mladih ljudi koji skaču po mračnim sobama, gutaju tablete i slušaju monotonu elektronsku muziku.-anonimni autor


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 07.11.2012. 07:39:32 

Pridružio se: 06.11.2012. 10:37:35
Postovi: 3
Godina: Dipl.
Smer: IS
Ja sam uzeo sledeće predmete (IT): mreže 2, baze 2, multimedijalne baze podataka, interakcija čovek-računar i upravljanje razvojem info sistema...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 07.11.2012. 09:01:47 

Pridružio se: 05.07.2006. 14:29:47
Postovi: 169
Lokacija: kako kad
Godina: Dipl.
Smer: IS
Da kazem odmah da nisam sada procitao sve postove ovde, ali posto vidim da neko hvali SSA, voleo bih da znam na osnovu cega? :) Radi se Clojure...i ok, verovatno je korisno i sl, ali mi smo imali jedna predavanja koje je drzao Devedzic i 2 vezbe koje je drzao Djuric. I ja na osnovu toga treba da kazem da je SSA super predmet? Mislim verovatno je ok da se nauci to, ali ne razumem zasto postoji predmet kao takav ako na faxu nista zivo ne radimo vec sve moramo sami. Onda cu lepo da sednem sam kad mi se cefne i da radim...a nekim uvodom najosnovnijeg tutorijala sa neta cu da zamenim te 2 vezbe koje smo imali.

Mislim ne znam, mozda ja ne razmisljam ispravno, ali ne kapiram takav nacin rada i mislim da master na kojem neko plati oko 2000e za sve troskove MORA da ti pruzi mnogo vise, a ne da u toj meri sve otaljava... Ja sam se iskreno razacarao u nas dobri fax.

I da, nije samo SSA takav...nije mi jasno ni kako iz Baza 2 imamo tipa 3 vezbe gde na slajdovima gledamo kako izgledaju stored procedure i sl. Stvarno ne shvatam zasto ne postoje vezbe gde cemo sve to da kuckamo i probavamo. Mislim shvatam, ali mi sve to toliko degradira i fakultet i master i sve.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 07.11.2012. 12:25:30 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09.10.2008. 12:29:23
Postovi: 535
Godina: Dipl.
Smer: IS
Maverick89------------------------------------------------------------------------
Smer: ITM G1: Upravljanje rizikom u razvoju IS; IS za upravljanje znanjem G2: Izabrana poglavlja iz IS
---------------------------------------------------------------------------------------

Eto i ja da doprinesem :P


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 07.11.2012. 13:27:27 

Pridružio se: 29.03.2009. 15:17:11
Postovi: 26
Godina: Dipl.
Smer: IS
Фјут------------------------------------------------------------------------
Smer: IS G1: Управљање развојем информационих система; Изабрана поглавља из информационих система G2: Апликације Е-трговине
---------------------------------------------------------------------------------------

***Проф. Драгана Б. В. иде након ове године у пензију. Имајте то у виду приликом избора предмета.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 07.11.2012. 16:06:27 

Pridružio se: 23.07.2012. 11:50:22
Postovi: 62
Godina: Padobranac
Smer: IS
Ja sam pitao ko ce da je menja. Rekli su da ne znaju... predavanja pocinju za 7 dana, a oni ne znaju ko ce da drzi polovinu predmeta na smeru :udri:

Kaze mi ona devojka iz sluzbe da nije to ni bitno, jer biramo predmet a ne profesora. Pa bitan je i profesor i te kako...

Ja jos nisam odlucio sta cu da uzmem. Znam da cu iz G2 Izabrana poglavlja iz IS, ali se za ova 2 iz G1 jos nisam odlucio. Necu verovatno Testiranje i necu upravljanje znanjem. Do sutra cu da odlucim za ostalo...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 07.11.2012. 18:30:19 

Pridružio se: 25.08.2009. 20:58:52
Postovi: 27
Godina: I
Profesorku Bečejski će najverovatnije menjati Ognjen Pantelić, mada će ona kao vanredni profesor ostati angažovana na nekim predmetima na master studijama, ali ne znam tačno kojim.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 07.11.2012. 18:31:15 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.11.2012. 16:55:22
Postovi: 6
Godina: Dipl.
Smer: IS
je li obavezno da gledamo da li je ispit G2 ili G1, ja sam mislila da uzmem Digitalne medije, ali nemam pojma kojeg tipa je ovaj predmet, da li neko zna?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 07.11.2012. 18:50:11 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.07.2012. 15:42:50
Postovi: 54
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
maslacak_mali je napisao:
fesorku Bečejski će najverovatnije menjati Ognjen Pantelić, mada će ona kao vanredni profesor ostati angažovana na nekim predmetima na master studijama, ali ne znam tačno kojim.


Digitalnih medija nema na spisku predmeta za ISIT, ili su ga greškom ponudili kao izbor ili greškom nije dodat u informacijama o mogućim ISIT predmetima za biranje

_________________
Smešno je tvrditi da video igre utiču na decu.
Na primer, da je Pacman uticao na decu rođenih u osamdesetima, sad bismo imali gomilu mladih ljudi koji skaču po mračnim sobama, gutaju tablete i slušaju monotonu elektronsku muziku.-anonimni autor


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 07.11.2012. 18:59:21 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.11.2012. 16:55:22
Postovi: 6
Godina: Dipl.
Smer: IS
Moже ли неко нешто да каже о предмету интеракција човек рачунар, осим онога што пише у књзи предмета... Мислим, има ли неко да је то раније узимао?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 07.11.2012. 19:14:32 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.05.2012. 10:51:01
Postovi: 36
Godina: Dipl.
Smer: IS
MrTheNema je napisao:
student01 je napisao:
am uzela Tehnike zastite u racunarskim mrezama

uzela sam jos i Upravljanje razvojem informacionih sistema i Informacione sisteme za upravljanje znanjem mada sam htela odabrana poglavlja ali mi ne odgovara termin odrzavanja radionica


student01 Ja želim da uzmem Tehnike zaštite u računarskim mrežama zajedno sa E- Aplikacijama. Jel možeš da napišeš nešto više o tome kakav je predmet Tehnike zaštite u računarskim mrežama i koliko je stvarno teško ga položiti? I takođe šta da očekujemo od Baze podataka 2 i Fizičko projektovanje IS koje imamo kao obavezne?

Da nepravimo gužvu ovde možeš mi odgovoriti u temi Program: Informacioni sistemi i tehnologije
http://www.fonforum.org/viewtopic.php?f=15&t=17170&p=728247#p728247


Cula sam da su Baze 2 i Fizicko projektovanje IS onako klasika(sredina) za polaganje (kao sto smo imali na Bazama 1 ako ste sa FONa kolega). Za tehnike zastite znam sa osnovnih studija da nije preterano tezak predmet, profesor Dejan Simic je jedan od omiljenih medju studentima :D ali nekad i vrlo zahtevan. Ja sam sve njegove predmete na osnovnim studijama iz prvog pokusaja polozila sa vrlo visokim ocenama i uz manji napor. Verujem da ce iskustvo sa Tehnikama zastite u racunarskim mrezama biti isto. :P

p.s. znate i sami da su iskustva individualna, kako kome legne koji predmet (iznela sam svoje iskustvo, prosecan sam student)

_________________
Hard work never killed anyone, but why take a chance? :D


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 07.11.2012. 20:06:17 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.07.2012. 15:42:50
Postovi: 54
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
student01 je napisao:
p.s. znate i sami da su iskustva individualna, kako kome legne koji predmet (iznela sam svoje iskustvo, prosecan sam student)


E hvala puno mi znači ovo što si napisala pošto nisam sa FON-a, još uvek se učim kako postati FON-ovac :).
Ja ću uzeti onda sigurno tehnike zaštite. E sad šta ste polagali na Bazama 1 jer ste imali prektični deo ili samo teorija na ispitu?

_________________
Smešno je tvrditi da video igre utiču na decu.
Na primer, da je Pacman uticao na decu rođenih u osamdesetima, sad bismo imali gomilu mladih ljudi koji skaču po mračnim sobama, gutaju tablete i slušaju monotonu elektronsku muziku.-anonimni autor


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 07.11.2012. 20:10:16 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.05.2012. 10:51:01
Postovi: 36
Godina: Dipl.
Smer: IS
Sve se radi na papiru :( samo ispisivanje u krug....i ono sto treba prakticno mi radimo na papiru koliko god konfuzno zvucalo tako je i nama bilo kad su nam rekli :buljavi:

_________________
Hard work never killed anyone, but why take a chance? :D


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 08.11.2012. 01:22:30 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.07.2012. 15:42:50
Postovi: 54
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
Ipak sam na kraju uzeo
MrTheNema ------------------------------------------------------------------------
Smer: IS G1: Integrisana softverska rešenja, Tehnike zaštite u računarskim mrežama G2: Aplikacije E-trgovine
---------------------------------------------------------------------------------------

pa kolege vidimo se na predavanjima :) kad saznamo kada su...

_________________
Smešno je tvrditi da video igre utiču na decu.
Na primer, da je Pacman uticao na decu rođenih u osamdesetima, sad bismo imali gomilu mladih ljudi koji skaču po mračnim sobama, gutaju tablete i slušaju monotonu elektronsku muziku.-anonimni autor


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 08.11.2012. 09:08:28 

Pridružio se: 23.07.2012. 11:50:22
Postovi: 62
Godina: Padobranac
Smer: IS
AragornRSB------------------------------------------------------------------------
Smer: ITM G1: Upravljanje rizikom u razvoju IS; Integrisana softverska resenja G2: Izabrana poglavlja iz IS
---------------------------------------------------------------------------------------

Dvoumio sam se na kraju izmedju Upravljanja rizikom i Sistema poslovne inteligencije, ali sam izabrao rizik jer mi je intresantno ovo blended learning...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 08.11.2012. 19:33:09 

Pridružio se: 08.11.2012. 19:11:51
Postovi: 15
Lokacija: Smederevo
Godina: Dipl.
Smer: IS
sd_xxx_sd------------------------------------------------------------------------
Smer: ISiIT ; IT G1: Tehnike zastite u racunarskim mrezama; Multimedijalne Baze podataka G2: Administracija baze podataka
---------------------------------------------------------------------------------------

za prvi put, od mene dovoljno :D


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 08.11.2012. 20:24:29 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29.05.2010. 19:15:14
Postovi: 157
Godina: Dipl.
Smer: IS
Zoya------------------------------------------------------------------------
Smer: ITM G1: Upravljanje rizikom u razvoju IS; IS za upravljanje znanjem G2: Izabrana poglavlja iz IS
---------------------------------------------------------------------------------------


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 11.12.2012. 11:42:07 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.07.2012. 15:42:50
Postovi: 54
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
Pa kolege kako se snalazite sa PMOV, relacionim modelom itd :) na Bazama 2?

_________________
Smešno je tvrditi da video igre utiču na decu.
Na primer, da je Pacman uticao na decu rođenih u osamdesetima, sad bismo imali gomilu mladih ljudi koji skaču po mračnim sobama, gutaju tablete i slušaju monotonu elektronsku muziku.-anonimni autor


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 119 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 0 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group