Započni novu temu Odgovori na temu  [ 322 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Android
PostPoslato: 09.06.2011. 20:32:18 
Dizajn Tim
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14.08.2006. 01:43:00
Postovi: 4801
Lokacija: Vozdovac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Ja se taman upoznao sa Android programiranjem, nije valjda da cu morati da zaboravim sve ako nema buducnost? :P


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Android
PostPoslato: 10.06.2011. 13:29:37 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23.10.2003. 22:38:54
Postovi: 893
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
@Valdevit

Izvini kolega ali i moje mišljenje je da si fanboy. Poričeš probleme sa antenom, šta svi oni ljudi se istripovali. Šta misliš recimo o multitaskingu, koji je apple rešio da ti treba onda kad im je odgovaralo da to stave u what's new?

Što se tiče aplikacija, definitvno je veći izbor na App store-u ali ni približno nije tolika razlika koliko potenciraš. Takođe za kvalitet ekrana. Činjenica je da svaki novi, revolucionarni, preko potrebni program će izaći za sve veće platforme. Prvo za Apple jer prosto su tamo najveći profiti, kasnije za Android pa nekim svojim redom...

To što nazivaš samsung telefone plastikanerima, mislim da se tu krije i deo tvog nerazumevanja situacije sa aplikacijama. Za android nemaš biteSMS ali imaš gomilu aplikacija koje ti menjaju defult SMS aplikaciju. Ne bih znao da ih uporedim jer je meni sasvim dovoljna stock aplikacija iz Samsunga. Voleo bih da čujem šta je to toliko revolucionarno u toj aplikaciji što nema ni jedna druga, pošto koji god iPhone da sam video obavezno je imao tu aplikaciju? A na androidu možeš da zameniš gotovo svaki deo koji ti se ne sviđa npr Dialer.

Android i iOS su posledica dve jako različite filozofije i ne mislim da će neko nekoga tu pojesti. Zbog toga planiram da počnem da razvijam programe i za iOS. Mislio sam da kupim iPad2 jer na tržištu tableta je razlika daleko u korist Apple uređaja mada će se i to iznivelisati pre ili kasnije.

_________________
Moj blog - http://nemanjakovacevic.net/blog


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Android
PostPoslato: 10.06.2011. 13:57:41 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06.12.2004. 17:09:47
Postovi: 4567
Lokacija: blok
Godina: Dipl.
Smer: UK
Napokon da uđem sa nekim u kvalitetnu raspravu,da me taj neko ne pljuje i sa nekim koji zna dosta toga :P

Postao sam fanboy u međuvremenu,tako da više nema potrebe o tome pričati,već pređimo na ostalo.Kad bih imao toliko para,pokupovao bih sve njihove uređaje.Za sad imam svega par komada :cool:

Razlika u aplikacijama je velika,al će vremenom opasti,jer android se razvija samo tako,a apple daje na kašičicu,to debelo naplaćuje i gomilu korisnika to polako počinje da nervira,kao i mene,al to je njihova trenutna politika.Sad je takva situacija da ios beži androidu u apliakcijama samo tako,takođe taj isti android je imao neke čudne aplikacije u svojoj prodavnici,a to kod apple ne može da se desi nikako.Za mene je to veliki propust :)

Samsung jeste plastikaner i cene njegovih igračaka su za 100e manje od apple-ovih.Po meni je to mizerna razlika i uvek ću dati tih 100e i uzeti iphone,jer je kvalitetniji,manji i lepši uređaj.Ne želim da imam telefon od 4.3 inča u džepu i bateriju od 1400 mah.Malo je,zar ne?

Rećiću ti moje mišljenje u vezi bitesms aplikacije i uopšte zašto se meni sviđaju apple aplikacije.Mene u većini slučajeva loži sam izgled aplikacije,os,uređaja,pakovanja...,pa onda tek ostalo i zato mi je android za sad ogavan.Što se tiče bitesms-a,pored toga što imaš gomilu podešavanja,ali zaista gomilu i mrzi me da nabrajam,ako te interesuje pogledaj na njihovom sajtu,možeš da staviš avatar pored poruke u inboxu,a isto tako i prilikom notifikacije na lock screen-u.Tebe,kao i većinu ovo ne interesuje i deluje ti smešno,al ja na primer to obožavam.Još nešto što mi se mnogo sviđa je delivery report u vidu vibracije,znači bez ikakvih prozorčića,znakova,glupih melodija... :)

Što se tiče ostalih koji koriste ovu aplikaciju,pored gomile podešavanja,lako,brzo i jednostavno se krekuje.To je još 1 od razloga sigurno :)

Samo napred.Preporučio bi ti da kupiš ipad1,jer može da se nađe za male pare,a razlika između 1 i 2 je po meni minimalna i za većinu korisnika nepotrebna.

Edit:
http://www.bitesms.com/main/more_features

_________________
10 godina je prošlo...otišao sam


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Android
PostPoslato: 10.06.2011. 21:10:02 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23.10.2003. 22:38:54
Postovi: 893
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
OK raspravu ću moći da nastavim tek za desetak dana, kećem u Rovinj na Nokia konferenciju. Android mi je u fokusu, iOS u planu al valja paziti šta rade i ostali u ovom slučaju posrnuli div :)

Nemam nikako vremena da istražujem biteSMS alii ovo što si naveo garrantovano ima na androidu, ako ne u besplatnim onda u aplikacajima koje se plaćaju. Avatar pored poruke ima moja stock aplikacija (sliku postavis sam, ili povuče sa gmaila ili fejsa ili ko zna još čega može).

Što se tiče plastikanerstva tu nemam šta da t protivrečim kvalitet izrade je svakako na strani Apple'a, al ne bih rekao da je razlika u ceni 100E al to smo pričali već jednom...

Što se tiče baterije to je cena ogromnog ekrana i ja sam voljan da je platim. Sad krećem busom za Banja Luku, natankovao sam serije koje nisam pogledao, pa mi kasnije treba GPS kroz celu hrvatsku itd. to nijedna baterija ne može da izdrži pa makar je Steve Jobs napravio sa svojih 10 prstiju :) Za takve situacije imam dve baterije u rezervi po 2000din svaka. Ne znam koliko košta baterija za iPhone al bih reko da je skuplja, a čini mi se da je ranije (doduše možda ne podu ili nekom trećem proizvodu) bila zelepljena i nije ni mogla da se menja...

Što se tiče iPada to ću tek videti ne znam da li ima smisla i da li je uopšte moguće razvijati za apple na windowsu...


P.S.

Android market je pun čudnih aplikacija naravno zato što nema provere. Često u programerskim firmama bukne rasprava da li je nešto bug ili feature :)

_________________
Moj blog - http://nemanjakovacevic.net/blog


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Android
PostPoslato: 11.06.2011. 11:51:42 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06.12.2004. 17:09:47
Postovi: 4567
Lokacija: blok
Godina: Dipl.
Smer: UK
To je to.Razumeli smo se ;)

Imam externu bateriju od 4400mah,tako da bez struje do sad nisam ostao ni na jednom uređaju :D To je po meni must have danas :yo:

_________________
10 godina je prošlo...otišao sam


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Android
PostPoslato: 11.06.2011. 12:01:39 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29.09.2008. 17:33:54
Postovi: 1105
Godina: Dipl.
Smer: IS
evo ti dok čekaš da se grizzly vrati

http://www.youtube.com/watch?v=1ZS8HqOGTbA

Slika

_________________
Spoiler: show


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Android
PostPoslato: 11.06.2011. 13:41:04 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16.05.2008. 22:08:51
Postovi: 191
Lokacija: Zajecar
Godina: III
Smer: IS
Interesantna tema skroz. :)

Ne komentarisete Windows Phone 7? Kakva su vasa misljenja o njemu? :)

_________________
She's a lady... :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Android
PostPoslato: 11.06.2011. 13:43:26 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06.12.2004. 17:09:47
Postovi: 4567
Lokacija: blok
Godina: Dipl.
Smer: UK
Mrzim win,naročito mobile,al ovaj obećava,još ako kupe nokiu...biće svašta :yo:

_________________
10 godina je prošlo...otišao sam


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Android
PostPoslato: 11.06.2011. 14:34:23 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29.09.2008. 17:33:54
Postovi: 1105
Godina: Dipl.
Smer: IS
win phone 7 realno ima najlepši gui od svih mobilnih os-eva trenutno, po mom mišljenju.
e sad, kasno se pojavio a tek skoro je dobio taj sp.
pošto ms planira da kupi nvidiu, logičan potez je da posle toga odmah kupe nokiu i onda da naprave nešto od toga.

_________________
Spoiler: show


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Android
PostPoslato: 11.06.2011. 15:12:39 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06.12.2004. 17:09:47
Postovi: 4567
Lokacija: blok
Godina: Dipl.
Smer: UK
Što je još gore,za male pare možeš da nabaviš vrhunski htc telefon sa ovim os-om :)

Imao sam ponudu vezanu za htc hd7,iz švice,nov neotvoren,za 350e.Razmišljao da uzmem i da probam,al nisam imao pare :P

Još ako uzmu nokiu...biće rata,a to mi se sviđa,jer većina os-a stagnira već godinama :)

_________________
10 godina je prošlo...otišao sam


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Android
PostPoslato: 11.06.2011. 15:22:45 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16.05.2008. 22:08:51
Postovi: 191
Lokacija: Zajecar
Godina: III
Smer: IS
^To je tacno.

Ja sam skoro kupio nov HTC Trophy za 220e i za sada sam prezadovoljan. :) Jeste da telefon nije bas najnoviji model, ali ima super konfiguraciju i sjajan procesor....Mada opet - najveci ljubitelji se verovatno ne bi zadovoljili sa jednim jezgrom u moru dvojezgarnih procesora...Ali koliko para - toliko i muzike. A u ovom slucaju, cini mi se da ima duplo vise muzike. :D

_________________
She's a lady... :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Android
PostPoslato: 11.06.2011. 16:29:07 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17.03.2008. 23:11:55
Postovi: 4202
Lokacija: Jerk-ovic Bros.
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Doca je napisao:
win phone 7 realno ima najlepši gui od svih mobilnih os-eva trenutno, po mom mišljenju.


Amen.

Problem je, kao što rekoše, što je nov, pa dosta stvari fali, pogotovo kod nas. Sa mangom će već postati dosta bolji.
Trophy je desire sa wp7, u suštini. Odlična stvar, je što nisu na ceni kao androidi, pa stvarno možeš da pazariš fin telefon za fine novce.
Meni se omnia 7 đasvi.

_________________
Potpis.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Android
PostPoslato: 11.06.2011. 17:49:42 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06.12.2004. 17:09:47
Postovi: 4567
Lokacija: blok
Godina: Dipl.
Smer: UK
Evo i jedno kratko poređenje:

_________________
10 godina je prošlo...otišao sam


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Android
PostPoslato: 11.06.2011. 19:36:49 
Site Admin
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29.02.2008. 17:23:56
Postovi: 3567
Godina: Padobranac
Smer: IS
Doca je napisao:
win phone 7 realno ima najlepši gui od svih mobilnih os-eva trenutno, po mom mišljenju.

https://market.android.com/details?id=i ... .launcher3

Uživajte. :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Android
PostPoslato: 11.06.2011. 20:54:40 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06.12.2004. 17:09:47
Postovi: 4567
Lokacija: blok
Godina: Dipl.
Smer: UK
kako se kupuju apliakcije :pitamse:

Jel napokon to pojednostavljeno,pošto koliko sam video negde ubačena je i naša zemlja :)

_________________
10 godina je prošlo...otišao sam


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Android
PostPoslato: 11.06.2011. 21:09:12 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.12.2003. 15:58:04
Postovi: 4855
Lokacija: Novi Beograd/Kragujevac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Ja sam se baš primio da uzmem neki W7 telefon al su nešto mnogo skupi, a i nema ih.

@m.stojanov
Doduše nisam video ovaj Trophy do danas. Pogledao sam review na gsmareni
http://www.gsmarena.com/htc_7_trophy-review-540.php

I piše od mana ovo, a ono što me interesuje je ovo što sam boldovao, da li je baš tako pošto ti imaš iskustvo iz prve ruke.

Main disadvantages:
•Non-expandable storage
•Average display
•No lens protection
•Disappointing audio quality

WP7-specific limitations
•No system-wide file manager
•No Bluetooth file transfers
•No USB mass storage mode

•Limited third-party apps availability
•No Flash (nor Silverlight) support in the browser
•Too dependent on Zune software for file management and syncing
•No video calls
•New ringtones available only through the Marketplace
•Music player lacks equalizer presets
•No multitasking
•No copy/paste
•No DivX/XviD video support (automatic transcoding provided by Zune software)
•No sign of free Bing maps Navigation so far
•No internet tethering support
•No handwriting recognition support


Neverovatno mi je da ne mogu da promenim ringtone :zbun: A i ovo za flash/silverlight. Pošto baš pratim neki blog koji piše čovek koji je razvijao za MS neku grafičku komponentu koja je uglavnom za silverlight, a u poslednjih 6 meseci se prebacio na W7 mobile programiranje, pa mi deluje neverovatno da nema podršku za SL.
I najviše ovo za DivX. Jel može da se gleda avi ili mora neki mp4 ili slično?

_________________
They’re Pinky and The Brain
Yes, Pinky and The Brain
One is a genius - the other’s insane.
They’re laboratory mice
Their genes have been spliced
They’re dinky They’re Pinky and The Brain,


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Android
PostPoslato: 11.06.2011. 21:50:25 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16.05.2008. 22:08:51
Postovi: 191
Lokacija: Zajecar
Godina: III
Smer: IS
Ovo za audio stvarno nisam primetio - meni je zvuk super. Sve ostalo jeste tacno, osim ovog poslednjeg (sto tebe najvise interesuje) - stvarno nisam probao, ali ako te bas interesuje - mogu da testiram, pa da ti javim. I da - koliko god to cudno bilo, custom ringtone zaista nije omogucen. :/

A za flash/silverlight se uopste ne cimam - u Mango update-u stize IE9 koji je dosta implementovao HTML5, pa cemo moci da uzivamo uz audio i video bez ikakvih dodataka. :)

Edit: Pogledaj i HTC Mozart - potpuno ista konfiguracija, s tim sto on ima kameru od 8 megapiksela, Trophy 5, a cena je ista. ;-)

_________________
She's a lady... :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Android
PostPoslato: 11.06.2011. 22:12:55 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26.09.2003. 09:43:08
Postovi: 2484
Lokacija: Pančevo
Godina: Dipl.
Smer: IS
^^ Silverlight nemas u okviru browsera, aplikacije za sam OS su Silverlight ili XNA. Naravno i sam IE bi sa mangom trebao da dozivi silna unapredjenja.

USB mass storage nema, ali moze da se sredi hackom (ne znam da li radi i posle update-a)

Ovo za ringtonove jeste glupost. Opet, mislim da je moguce to zaobici sa hackom.

Za divx je tacno, ali ni ne mozes regularno da prebacis divx na uredjaj, tako da nije problem. Cim pokusas da prebacis bilo koji klip, on se automatski konvertuje i tek onda prebaci.

Copy/paste je vec dodat, miltitasking ce biti tu na jesen i jos neke informacije su tu zastarele. Trenutno nema odredjenih vrsta aplikacija koje zahtevaju dublju komunikaciju sa telefonom (iako broj samih aplikacije raste istim tempom kao sto je rastao iOSu), ali ovo ce da se ispravi sa novim APIjem koji je sad izbacen.

Inace i ja imam Trophy od samog trenutka kada se pojavio i za sada sam zadovoljan. Glavna mana po meni je lose postavljen zvucnik pa se ne cuje dovoljno dobro zvono kada je telefon na stolu.

_________________
Implementacija je materijalizacija specifikacije apstrakcije


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Android
PostPoslato: 11.06.2011. 22:22:27 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.12.2003. 15:58:04
Postovi: 4855
Lokacija: Novi Beograd/Kragujevac
Godina: Dipl.
Smer: IS
^^ Kako bre :zbun: ? Gde ti gledaš cene?
Trophy 343e
Mozart 563e
HD7 547e

Ovo su cene sa mobilnisvet.com

_________________
They’re Pinky and The Brain
Yes, Pinky and The Brain
One is a genius - the other’s insane.
They’re laboratory mice
Their genes have been spliced
They’re dinky They’re Pinky and The Brain,


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Android
PostPoslato: 11.06.2011. 22:25:20 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06.12.2004. 17:09:47
Postovi: 4567
Lokacija: blok
Godina: Dipl.
Smer: UK
pogledaj malo oglase.Možeš da nađeš za mnogo manje pare.Drugar pre mesec dana uzeo za 300e nov,neotvoren :D

_________________
10 godina je prošlo...otišao sam


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Android
PostPoslato: 11.06.2011. 22:28:38 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16.05.2008. 22:08:51
Postovi: 191
Lokacija: Zajecar
Godina: III
Smer: IS
^^
Te cene nisu tacne. Pozovi te prodavnice, pitaj i uverices se.

_________________
She's a lady... :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Android
PostPoslato: 11.06.2011. 23:18:38 
Site Admin
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29.02.2008. 17:23:56
Postovi: 3567
Godina: Padobranac
Smer: IS
valdevit je napisao:
kako se kupuju apliakcije :pitamse:

Market Enabler

Unapred se izvinjavam na predugačkom tekstu, ali mislim da je veoma korisno pročitati ove ekskluzivne informacije iz prve ruke. :D

Ova aplikacija je po mom mišljenju apsolutna pobeda i preporučujem je svima koji možda slučajno žele da kupe neku aplikaciju sa Marketa (ako ima takvih u Srbiji :P) ili jednostavno da podrže neke developere i doniraju im koji dolar. Dakle kada uđete u aplikaciju, u settings izaberete opciju [us] Verizon (tap and hold) pa onda "fake this provider now". MarketEnabler, ne samo da otključava kupovinu aplikacija u zemljama gde to još uvek nije omogućeno, nego otključava i gomilu skrivenih aplikacija koje su namenjene recimo samo za tržište SAD, a mnoge od njih su veoma korisne i upotrebljive i kod nas. Baš zato je moja preporuka Verizon jer sam lično proverio da ima najviše aplikacija, za razliku od T-Mobile-a koji nema neke koje su na Verizonu, a ovi ostali van Amerike tek nemaju.

Što se same kupovine tiče, sve radi savršeno. :) Ja sam još od ranije imao Google Checkout nalog za plaćanje na netu (sačuvan mi je broj kartice na Google-u), tako da sam svoju prvu aplikaciju kupio za tili čas. Kupovina je bukvalno u 2 klika - nakon onog dugmeta koje inače instalira aplikaciju ima samo još jedan klik na sledećem ekranu - "Buy". Na tom ekranu piše nešto tipa "Pay with this card: npr. xxxx-9310" i ima i "Add card" tako da lako možete načiniti i prvu kupovinu a da niste ranije koristili Google Checkout. Sama kupovina se obavlja možda čak i brže nego iz browsera na desktop računaru - bukvalno za 2 sekunde je autorizovana transakcija i aplikacija se instalira. Sledećih 15 minuta umesto dugmeta "Uninstall" stoji dugme "Refund" i to takođe radi kako treba (baš sam danas probao prvi put). To i radi kako treba zato što Google u stvari ni ne naplati ništa sa kartice sve dok ne prođe tih 15 minuta, već samo izvrši autorizaciju tj. proveru da li imate dovoljno sredstava da platite to. Nakon što sam kliknuo Refund dugme, aplikacija se uninstalira i to je to. Par minuta kasnije dobio sam SMS od banke da mi je Google sa računa skinuo 1 dinar. :kreza: Inače, mada ovo već znate, kada jednom kupite aplikaciju, zauvek je imate (i sve njene update-ove), bez obzira da li uradite uninstall ili factory reset telefona ili promenite telefon.

Napomena 1: Za MarketEnabler aplikaciju neophodan je root access!

Napomena 2: Kada restartujete telefon (ili flight mode on/off), podešavanje će se vratiti na default vrednost vašeg provajdera. Donate verzija aplikacije ima opciju da permanentno fejkuje provajdera, ali je za mene preskupa ($3.5)

Napomena 3: Ovde možete naći kodove za razne zemlje i provajdere, uključujući i naše (MTS, Telenor, Vip). Ja koristim Vip pa znam da je za njega taj kod 22005.

valdevit je napisao:
Jel napokon to pojednostavljeno,pošto koliko sam video negde ubačena je i naša zemlja :)

Nije još uvek, ali mislim da se očekuje da uskoro bude ubačeno novih 99 zemalja, između kojih je i naša. Ta promena će sa sobom nositi i promenu market interfejsa. A dotle, Market Enabler. :D


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Android
PostPoslato: 12.06.2011. 01:32:17 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31.01.2009. 23:14:28
Postovi: 75
Godina: Apsolvent
Smer: IS
@m.stojanov Imam par pitanja u vezi trophy-ja... Koliko ti traje baterija na trophy-ju? Kakve sluške doalze uz telefon i kakav je zvuk na njima? Jesi li isporbao HD preko nekog tv-a da pustiš kako ti se čini? I može li da reprodukuje film u 720p 2h, a da ne crkne baterija?? :/

Planiram da uzmem neki htc ovih dana.
Interesuje me, je l imao neko iskustva sa Desire S?? :)


EDIT: @m.stojanov: kad izlazi mango update?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Android
PostPoslato: 12.06.2011. 09:10:29 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16.05.2008. 22:08:51
Postovi: 191
Lokacija: Zajecar
Godina: III
Smer: IS
Ja dosta cackam telefon i baterija mi traje dan i po. Ali isto tako se i bas brzo puni - za sat i po otprilike je puna baterija. Klasicne su slusalice i imaju one dugmice za pojacavanje/stisavanje. Zvuk je stvarno okej. :) Mango update beta je vec izasao, ali je dostupan samo wp7 developerima, a za zvanicnu verziju se jos uvek ne zna - prvo je bilo da ce izaci sad na leto, a na vise mesta sam procitao da ce mozda izaci i krajem 2011/pocetkom 2012. Videcemo sta ce biti. :)

Video nisam uopste testirao. :)

_________________
She's a lady... :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Android
PostPoslato: 12.06.2011. 11:46:14 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06.12.2004. 17:09:47
Postovi: 4567
Lokacija: blok
Godina: Dipl.
Smer: UK
Gospodine,hvala na detaljnom uputstvu,al to je meni komplikovano,a i mrzi me da se bakćem sa kojekavim karticama kad mogu iz 3 koraka da imam itunes gift card i da uživam :D

_________________
10 godina je prošlo...otišao sam


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 322 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sledeća


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group