Započni novu temu Odgovori na temu  [ 60 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 08.04.2009. 19:19:39 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01.03.2004. 21:34:06
Postovi: 4616
Lokacija: New Whitecity
Godina: Dipl.
Smer: IS
lisica je napisao:
RazbojNick je napisao:
Ne primećujem da je taj sistem išta neorganizovaniji od sadašnjeg. Štaviše, baš je pregledniji. Ovde ne znam za koji smer gledam temu o predmetu. Ovako odma' udjem u odgovarajući podforum i nema zabune.


Kako ne kapiras za koji smer gledas temu ili jos bolje zasto je to vazno? Vidis predmete koje ti imas i nista vise. I po cemu bi tvoje resenje tu pomoglo? Samo bi predmete iz iste godine morao da pratis u dva odvojena podforuma.

Pa, i u definisanom podforumu ću da vidim teme koje ja imam i nijedne druge... A za zajedničke predmete ću da odem u root forum (npr. za treću godinu). A evo, sad sam promeni smer u svom profilu i vidim sve teme svih smerova. Znači da, ako me mrzi da podešavam profil, videću sve teme svih smerova.

Loš je ovaj izgovor da se ne radi upgrade na PhpBB3, ali što se mene tiče - kako hoćete, meni ne fali ništa, forum radi, a ako radi, ne popravljati. Očigledno da nije problem u addonovima nego u cimanju oko zamene (što potpuno razumem, samo kažem kako je).

Dandy je napisao:
Postoje tu i problemčići tipa isti predmet koji je različitim smerovima na različitim godinama.

Au, yebote, otvori dve teme, svaku u svom podforumu. Plus ako imaš podforume, nisi ograničen sadašnjom praksom da ti prema setovanjima u profilu skriva te teme sa drugih smerova, pa idi, posećuj te druge teme. Biće ih previše.
Dandy je napisao:
Možda bi mogli da se naprave podforumi za predmete, a svaki smer da ima shortcut-ove za svoje predmete sortirane po godinama.

Masta of disasta.

Vidimo se...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 08.04.2009. 19:44:47 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24.07.2006. 16:33:51
Postovi: 10041
Godina: Dipl.
Smer: IS
Citiraj:
Samo bi predmete iz iste godine morao da pratis u dva odvojena podforuma.


Iju, strasno. Ako vec udjes u podforum smera, svakako ces uci i u podforum godine pre toga i tako videti sve topice.

_________________
There are three things all wise men fear: the sea in storm, a night with no moon, and the anger of a gentle man.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 08.04.2009. 20:20:03 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26.09.2003. 09:43:08
Postovi: 2484
Lokacija: Pančevo
Godina: Dipl.
Smer: IS
^ Ne bi moralo uopste da se udje u podforum godine da bi se uslo na smer i bas to bi izazvalo najveci deo problema. Ljudi koji nisu cesti na forumu udju na svoj smer i ne vide temu za zajednicki predmet i naprave novu. Mod je naravno obrise, a ovi kada sledeci put dodju vide da je nema i ili je naprave ponovo ili se iznerviraju i ne dju ponovo (sve ovo posto naravno nisu pogledali privatnu poruku od moda).

E sada, ja sam ranije bio u fazonu da napravim relativno jednostavan mod pomocu koga bi se teme koje se nalaze u godinama videle i u podforumima za smerove. Na ovaj nacin bi se izbegao veliki deo problema, ali nastaje novi. Naime u tom slucaju bi se i predmeti koji su zajedicki samo za dva smera videli na svim.

RazbojNick je napisao:
Očigledno da nije problem u addonovima nego u cimanju oko zamene (što potpuno razumem, samo kažem kako je).


Ovo nije uopste problem jer je ff vec prebacivan na trojku radi testiranja i sve se prebaci kako treba. Vec sam rekao razloge zasto se do sada nije proslo pa necu da se ponavljam.

_________________
Implementacija je materijalizacija specifikacije apstrakcije


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 08.04.2009. 21:06:34 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24.10.2007. 19:55:30
Postovi: 142
Lokacija: Tu ovamo i onamo, D1 najčešće...
Godina: IV
Smer: IS
Ja jos jednom kazem, hajde da ovu diskusiju usmjerimo ili pak da napravimo novu temu, podforum o prelasku na phpbb3. A ne da prica bude, trojka je bolja, ima bolji security, ima attachmente, ima bolju mogucnost ovoga i onoga, ali nam dvojka radi posao, ono jes' da je polovican, ali ipak posao, i onda necemo nista mjenjati i tacka. Ne treba nam diskusija da li staviti trojku ili ostaviti dvojku, nego kako optimizovati trojku da radi sve sto treba...

_________________
Totalno moderan...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 08.04.2009. 21:42:24 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.07.2007. 00:59:25
Postovi: 6271
Lokacija: pizda lepa materina :]
Godina: Apsolvent
Smer: ME
nego kako optimizovati trojku da radi sve sto treba...
:word2:

a ne ubacivati ofrlje polovicne improvizacije

_________________
People are being persuaded to spend money we don't have on things we don't need to create impressions that won't last on people we don't care about.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 08.04.2009. 22:02:52 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24.10.2007. 19:55:30
Postovi: 142
Lokacija: Tu ovamo i onamo, D1 najčešće...
Godina: IV
Smer: IS
neecola je napisao:
nego kako optimizovati trojku da radi sve sto treba...


a ne ubacivati ofrlje polovicne improvizacije


To ja govorim, prvo rijesiti kako je optimizovati, pa onda je pustiti u rad, a ne, bolje je ovako, nista necemo dirati, necemo pokusati da skontamo kako unaprjediti...

_________________
Totalno moderan...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 09.04.2009. 20:05:29 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28.10.2004. 23:06:03
Postovi: 3369
Lokacija: Bgd
Godina: IV
Smer: IS
Ukoliko treba, napraviću ponovo ovaj mod za trojku, samo se organizujte za taj novi server, već 5 meseci čekamo to. Ovo je nedpodnošljivo sporo.

_________________
Autobuski prevoz


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 09.04.2009. 23:04:02 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26.09.2003. 09:43:08
Postovi: 2484
Lokacija: Pančevo
Godina: Dipl.
Smer: IS
^ Nekako sam osecao da ako smorimo dovoljno da ces da uradis. :D

_________________
Implementacija je materijalizacija specifikacije apstrakcije


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 09.04.2009. 23:06:46 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02.11.2002. 15:44:31
Postovi: 4344
Lokacija: za kompjuterom
Godina: Dipl.
Smer: IS
u kolko piskaranja ..nisam bio par dana na forumu ...al evo sve je Sale rekao vec ...ajmo ljudi jedno po jedno :)
prvo server da sredimo, onda sredjujemo trojku.

dakle akcija oko prikupljanja love za server -> saltajte se svi u tu temu da to izorganizujemo!
http://www.fonforum.org/viewtopic.php?t=13577

_________________
:: Sve prste na ruci, u jadu i muci partizanska složila je svest
I sad dokle treba, do sunca, do neba, visoko mi dižemo
pest! ::
:)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 10.04.2009. 13:36:01 
Site Admin
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29.02.2008. 17:23:56
Postovi: 3567
Godina: Padobranac
Smer: IS
salebab je napisao:
Ukoliko treba, napraviću ponovo ovaj mod za trojku, samo se organizujte za taj novi server, već 5 meseci čekamo to. Ovo je nedpodnošljivo sporo.

Kako dobra vest! Hajmo stvarno da se organizujemo, došlo je lepo vreme, može se prikupiti ta kinta!

runner je napisao:
dakle akcija oko prikupljanja love za server -> saltajte se svi u tu temu da to izorganizujemo!
http://www.fonforum.org/viewtopic.php?t=13577

Evo ja sam već napisao nešto u pomenutoj temi :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 60 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group