Započni novu temu Odgovori na temu  [ 92 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: iphone korisnici
PostPoslato: 22.12.2008. 21:43:59 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06.12.2004. 17:09:47
Postovi: 4567
Lokacija: blok
Godina: Dipl.
Smer: UK
...mislim da bi mogli u ovoj temi raspravljamo o ovom božanskom telefonu :cool:

ja ga imam već 1.5 mesec i mogu vam reći da sam oduševljen za sad :zaljubljen:

za novu godinu dobijamo paketić koji se zove ''žuti sneg'',a on softverski otključava 3g :yo:

za početak,mene interesuje,da li postoji neki način da instaliram ilog na što jednostavniji način :zbun: ima gomilu fora i fazona,al je potrebno malo veće znanje koje ja nemam :((

Slika

_________________
10 godina je prošlo...otišao sam


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 22.12.2008. 22:53:15 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21.05.2003. 14:01:17
Postovi: 3331
Lokacija: Fontana NBG
Godina: Dipl.
Smer: IS
Aj da se i ja pohvalim da sam ponosni vlasnik dotičnog malo više od mesec dana... :cool:

Šta je ilog ???

Ubaci Cydia-u i Installous i piči :cupavi:

_________________
A Smile Can Hide A Thousand Words..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 22.12.2008. 23:47:08 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02.02.2004. 02:25:50
Postovi: 474
Lokacija: Dorchol
Godina: Dipl.
Smer: IS
Samo vodite racuna da NIKAKO ne radite update na 2.2, posto ako to uradite, necete moci da otkljucate telefon soft putem.

A za jailbreak i razne varijante ubacivanja software-a preporucujem www.isrbija.net. Mnogo dobar domaci sajt za SVE o iphone-u.

_________________
Arthur C. Clarke - "Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 23.12.2008. 10:53:37 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06.12.2004. 17:09:47
Postovi: 4567
Lokacija: blok
Godina: Dipl.
Smer: UK
ilog je po meni jedina stvar koja nedostaje iphone-u,kao telefonu.To ti je registar poziva i sms-ova,ako tako mogu da se izrazim :D ono što imaju svi telefoni,od kada postoje :)

znam za isrbiju,redovno posećujem njihov forum,al tamo nema ilog.

_________________
10 godina je prošlo...otišao sam


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 23.12.2008. 21:48:11 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02.02.2004. 02:25:50
Postovi: 474
Lokacija: Dorchol
Godina: Dipl.
Smer: IS
koliko se ja secam, ilog se skidao kroz 'Installer', verovatno sad moze da se nadje kroz neki Cydia repo

_________________
Arthur C. Clarke - "Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 23.12.2008. 22:13:28 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.04.2003. 17:10:53
Postovi: 667
Godina: Dipl.
Smer: IS
i tako napraviste temu samo za vas trojicu.. :P

Kako se dolazi kod nas do ovog telefona? Ima ga legalno u prodaji ili... (ili ga otmem nekome) I kol'ko para je ovo zadovoljstvo?

_________________
Smej se! Danas!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 23.12.2008. 23:38:41 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06.12.2004. 17:09:47
Postovi: 4567
Lokacija: blok
Godina: Dipl.
Smer: UK
Код нас је много скуп и не ислати се узети га.Ако имаш неког у иностранству,може за ок паре да се узме. :) нема легалне продаје.

_________________
10 godina je prošlo...otišao sam


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 24.12.2008. 14:50:12 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02.02.2004. 02:25:50
Postovi: 474
Lokacija: Dorchol
Godina: Dipl.
Smer: IS
da dodam na ovo ... moze u Italiji da se kupi legalno (SIMFREE - znaci moze bilo koji SIM) za oko 500 evrica. Bila je neka varijanta da se uzme iz Svajcarske (Swisscom mreza) za oko 320 evrica (ali mora da otkljuca dodatno (oko 30e)). Nisam siguran da ta varijanta jos uvek postoji.

_________________
Arthur C. Clarke - "Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 24.12.2008. 17:23:55 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06.12.2004. 17:09:47
Postovi: 4567
Lokacija: blok
Godina: Dipl.
Smer: UK
ne postoji.Ja hteo da uzmem par komada da prodam ovde,al to više ne postoji :( ne isplati se sada uzimati iphone simfree,jer uskoro će sneg da padne :cool:

_________________
10 godina je prošlo...otišao sam


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 25.12.2008. 16:31:37 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27.10.2008. 11:16:45
Postovi: 85
Godina: Dipl.
Smer: ME
Taj Iphone nema ni "b" od bozanskog. Zna se ko pravi bozanske telefone ;)

Slika

Slika


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 25.12.2008. 16:54:59 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.09.2002. 14:12:18
Postovi: 6516
Lokacija: Zemun
Godina: Dipl.
Smer: ME
merquise, tema je o iPhone telefonima, ne spamuj topic.

_________________
"Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava ..."

Hladno pivo, Knjiga žalbe, Pitala si me, 2007.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 25.12.2008. 19:21:02 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06.12.2004. 17:09:47
Postovi: 4567
Lokacija: blok
Godina: Dipl.
Smer: UK
ajmo ovako.Mora čoveku da se objasni nešto,pošto očigledno ne zna.Bio sam veliki fan htc-a,a model koji su pokazao sam čekao od juna,od kad se pojavio u javnosti i ludovao za njim.
Međutim,pre par meseci sam upoznao nekog lika,koji radi u majkrosoftu,a oni dobijaju htc za džabe (kako,zašto,odakle...pojma nemam).Čovek je promenio gomilu htc-a i rekao mi,da su ti telefoni,lepi,funkcionalni...al se kvare samo tako :(( samo dođe dan i odjednom se ugasi i nikad više se ne upali :(( mene je to razočaralo,veoma i zato sam uzeo iphone,a hteo sam hd.
Imao sam akciju,preko njega,da on uzme taj tel,a ja da mu dam 300e,al posle te priče,nije mi palo na pamet.Sad ima u švici da se uzme za 500.
jedno pitanje ću ti postaviti,a ti mi odgovori,zašto htc izbacuje modele na svakih mesec dana :zbun:

_________________
10 godina je prošlo...otišao sam


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 25.12.2008. 23:25:55 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27.10.2008. 11:16:45
Postovi: 85
Godina: Dipl.
Smer: ME
valdevit je napisao:
ajmo ovako.Mora čoveku da se objasni nešto,pošto očigledno ne zna.Bio sam veliki fan htc-a,a model koji su pokazao sam čekao od juna,od kad se pojavio u javnosti i ludovao za njim.
Međutim,pre par meseci sam upoznao nekog lika,koji radi u majkrosoftu,a oni dobijaju htc za džabe (kako,zašto,odakle...pojma nemam).Čovek je promenio gomilu htc-a i rekao mi,da su ti telefoni,lepi,funkcionalni...al se kvare samo tako :(( samo dođe dan i odjednom se ugasi i nikad više se ne upali :(( mene je to razočaralo,veoma i zato sam uzeo iphone,a hteo sam hd.
Imao sam akciju,preko njega,da on uzme taj tel,a ja da mu dam 300e,al posle te priče,nije mi palo na pamet.Sad ima u švici da se uzme za 500.
jedno pitanje ću ti postaviti,a ti mi odgovori,zašto htc izbacuje modele na svakih mesec dana :zbun:


Vidi nisam ja hteo, niti imao nameru da spamujem, mada je tako ispalo :P. Zato sto ja jos nisam video "bozanski" telefon (ne verujem ni da cu ga videti do kraja zivota ;) ). Pricati za Iphone u takvom stilu je meni glupo. Pa to je telefon kao i svaki drugi, samo sto ima touch screen.

E sada HTC je ove godine izbacio 10 telefona u raznim kategorijama (http://en.wikipedia.org/wiki/High_Tech_ ... orporation)

Nokia cak 22 telefona u raznim kategorijama (http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Nokia_products)

Sony Ericsson 28 telefona (http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_So ... n_products)

BlackBerry (ne mogu da pronadjem trenutno)

Tako da ne razumem pitanje zasto izbacuju na svaki mesec.

Posto je thread o iPhone-u osim dobrih strana koje poseduje kao i svaki visoko budzetni tel. hajde da pricamo o losim, onim frustrirajucim stranama, kao npr. : nepostojanje izmenljive baterije, nemogucnost slanja MMSa, nemogucnost editovanja word/excel dokumenata, losa kamera, bez java podrske, ne znam kolika je rasprostranjenost 3-rd party aplikacija, neki pricaju da je ekran otporan na ogrebotine neki da je los, medjutim ja sam imao prilike da isprobam iPhone kod jednog druga i znam da se zalio da se posle nepunih mesec dana koriscenja ekran totalno izgrebao (ima one sitne ali vidljive ogrebotine), ali ok to je subjektivno i ne utice na samu funkcionalnost telefona, bluetoth sluzi samo za povezivanje sa slusalicama dakle nema povezivanja i slanja fajlova, telefon je radjen ekskluzivno za americku cingular mrezu, moze da se otkljuca, ali koliko to dalje utice na stabilnost telefona i sta je sa daljim upgrade-om firmware-a. Da li ce se sam tel zakljucati ako se flashuje novim firmware-om.

Ja znam da i drugi telefoni imaju svoje mane ali niko se nije toliko zalio na high-end modele htc-a, blackberry-ja. To sto ti je taj lik pricao, cisto sumnjam da je to sve tacno 100% kako on kaze. Koliko je to sve subjektivno i verodostojno ne moguce je proveriti.


Slika

(ovo sam sad nasao na internetu, izbacite me sa foruma ako treba ali umro sam od smeha :lol: )


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 25.12.2008. 23:37:09 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06.12.2004. 17:09:47
Postovi: 4567
Lokacija: blok
Godina: Dipl.
Smer: UK
ta slika je stara koliko i sam iphone :D
sve je to u redu,al si poredio babe i žabe.Nemožeš da porediš nokiu,proizvođača vrhunskih telefona,sa tradicijom i svim ostalim.Takođe mogu reći da nokia za sad nema win operativni sistem,tako da nju slobodno možeš da izbaciš iz ove liste.Za soni-erikson isto važi,tako da si definitivno promašio priču.
Win je velika prednost,a i velika mana,kao i iphone os,al znam da nebih mogao da furam uređaj koji ima reset dugme :durisha: takođe mi reci,zašto se svi mogući novopečeni telefoni porede sa iphonom :cool: mora da je loš,a ako je on loš,onda su ovi ostali g... ;)
njegov displej je savršen i za sad mu nema ravnog.
Baterija,nemogu da kažem,jer nisam probao,al mogu reći da je ista priča kao i za ipod,''nemože da se zameni'',pa sam ja zamenio.(ideju i link mi je dao neodesign)
Za blutut me baš za...,da ti iskreno kažem,jer je sve više wifi spotova po gradu,pa mogu da skinem sa neta,šta god mi treba :cool:
o plajeru koji ima iphone,ne želim ni da pričam,ko nije probao,ne zna šta je propustio :zaljubljen:
sve te sitne mane koje si naveo (mms,word,fotoaparat) sve se mogu ispraviti i podesiti uz pomoć dodatnih aplikacija.
Rekao sam i ponoviću,ja sam pljuvao iphone više nego ti sad i voleo sam hd,al čim sam dodirnuo ovo božansko čudo... :zaljubljen:
ja ti želim da kupiš hd i da budeš zadovoljan njime,kao što sam ja zadovoljan iphonom ;)

_________________
10 godina je prošlo...otišao sam


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 26.12.2008. 01:28:27 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.07.2007. 00:59:25
Postovi: 6271
Lokacija: pizda lepa materina :]
Godina: Apsolvent
Smer: ME
ja čekam ovo i vidim ima jos da se nacekam (kad se svi qrče što da ne ) :D

http://www.gsmarena.com/compare.php3?id ... hone1=2471

_________________
People are being persuaded to spend money we don't have on things we don't need to create impressions that won't last on people we don't care about.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 26.12.2008. 11:20:18 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27.10.2008. 11:16:45
Postovi: 85
Godina: Dipl.
Smer: ME
valdevit je napisao:
ta slika je stara koliko i sam iphone :D
sve je to u redu,al si poredio babe i žabe.Nemožeš da porediš nokiu,proizvođača vrhunskih telefona,sa tradicijom i svim ostalim.Takođe mogu reći da nokia za sad nema win operativni sistem,tako da nju slobodno možeš da izbaciš iz ove liste.Za soni-erikson isto važi,tako da si definitivno promašio priču.


Sony Ericsson XPERIA X1 koji je radjen od strane HTCa za Sony (to ipak nesto govori) ima Windows Mobile Professional 6.1, Nokia nema ali ima svoj Symbian OS koji je dosta dugo prisutan i ima ogromnu podrsku od strane nezavisnih proizvodjaca software-a.

valdevit je napisao:
Win je velika prednost,a i velika mana,kao i iphone os,al znam da nebih mogao da furam uređaj koji ima reset dugme :durisha: takođe mi reci,zašto se svi mogući novopečeni telefoni porede sa iphonom :cool: mora da je loš,a ako je on loš,onda su ovi ostali g... ;)
njegov displej je savršen i za sad mu nema ravnog.


Ja ne vidim nista lose u reset dugmetu, pa kako bi restartovao racunar kada ti se zaglavi sistem, neophodno je :P. Ipak su ti tel. sa OS-om. Ostali tel. se porede iz prostog razloga sto su svi oni konkurenti jedan drugom, pa je logicno porediti svoj proizvod sa konkurekcijom. Sada je to HTC vs. SE X1 vs iPhone

valdevit je napisao:
Baterija,nemogu da kažem,jer nisam probao,al mogu reći da je ista priča kao i za ipod,''nemože da se zameni'',pa sam ja zamenio.(ideju i link mi je dao neodesign)
Za blutut me baš za...,da ti iskreno kažem,jer je sve više wifi spotova po gradu,pa mogu da skinem sa neta,šta god mi treba :cool:
o plajeru koji ima iphone,ne želim ni da pričam,ko nije probao,ne zna šta je propustio :zaljubljen:
sve te sitne mane koje si naveo (mms,word,fotoaparat) sve se mogu ispraviti i podesiti uz pomoć dodatnih aplikacija.


Ma jeste to kao kada bi kupio Ferrari , bez prednjih tockova, zadnjih kocnica, zadnjeg spojlera, akumulatora, suvozacevog sedista. Pa sta, to sve mozes naknadno da dokupis i stavis. Pa nije poenta u tome, vec kada kupujes gotov proizvod neka bude zavrsen :P . Pa iPhone, koji inace ima svoj OS, nema mogucnost multitasking-a. Koja je onda svrha tog OS-a. Nismo u eri MS DOS-a. Te stvari su mene razocarale kod iPhone-a i odbile od njega za sada. I to mi nije jasno, imas trziste mob. tel. koje postoji vec 15 god. i vise. Imas mogucnosti i najvaznije novac da analiziras sta to sve fali postojecim tel. i da napravis nesto revolucionarno. I onda izbacis tel. koji nema 3G podrsku (posle se to ispravi) i jos gomilu drugih gluposti (i onda to ispravljas u narednim verzijama). Kao da pre tebe niko nije napravio mobilni, pa ti kao pionir patis od decijih bolesti.

valdevit je napisao:
Rekao sam i ponoviću,ja sam pljuvao iphone više nego ti sad i voleo sam hd,al čim sam dodirnuo ovo božansko čudo... :zaljubljen:
ja ti želim da kupiš hd i da budeš zadovoljan njime,kao što sam ja zadovoljan iphonom ;)


Ja sam za objektivnost, ne postoji marka telefona koju ja obozavam, promenio sam bar 4-5 marki do sada. Ok. ako si ti zadovoljan svojim izborom i mozes da predjes preko svega toga, ja ne verujem da cu biti toliko zadovoljan HTCom ali videcemo, fali mi 900 bodova za taj test zadovoljstva ;)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 26.12.2008. 11:29:52 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02.02.2004. 02:25:50
Postovi: 474
Lokacija: Dorchol
Godina: Dipl.
Smer: IS
Ljudi, ja ne znam za vas, ali ja svoj iPhone obozavam. Doslo je cak do te mere da ne mogu ni da zamislim koriscenje drugog telefona. Ima nesto u Apple proizvodima sto se tesko objasnjava nekom ko ih nije koristio. Taj cuveni Apple 'usability' prodaje proizvode.

Ja sam tako do iPhone-a koristio iPod classic. I pored toga sto su postojali playeri sa MNOGO vise mogucnosti, isto tako svoj iPod nisam menjao do izlaska iPhone-a.

O iPhoneu dovoljno govori koliko je prodat (a u sustini to je samo jedan mobilni telefon (!!) koji parira sa konkurencijom koja izbaci njih 100).

Ko je video kako sve jednostavno KLIZI na iphone-u zna o cemu pricam. Kada bi proizvodjaci malo vise paznje obratili na kvalitet toga sto izbacuju, a ne da se izbaci proizvod posto poto pred christmas, verujem da bi i konkurencija imala sta da pokaze.

iPhone je definitivno revolucionaran proizvod, i lepa strana cele ove price je sto je naterala konkurenciju na razmisljanje.

Poz :)

_________________
Arthur C. Clarke - "Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 26.12.2008. 21:24:38 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06.12.2004. 17:09:47
Postovi: 4567
Lokacija: blok
Godina: Dipl.
Smer: UK
u potpunosti se slažem sa tobom. :)
neo,jel mi možeš pomoći oko ilog-a :zbun:

_________________
10 godina je prošlo...otišao sam


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 27.12.2008. 03:30:52 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02.02.2004. 02:25:50
Postovi: 474
Lokacija: Dorchol
Godina: Dipl.
Smer: IS
nasao sam ovo:

http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=1754

izgleda da su ubacili u iClarified cydia repo (dodaj u sources http://cydia.iClarified.com). Probacu ga sutra posto sam umoran pa ti javljam detaljnije instrukcije :)

_________________
Arthur C. Clarke - "Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 27.12.2008. 11:11:35 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06.12.2004. 17:09:47
Postovi: 4567
Lokacija: blok
Godina: Dipl.
Smer: UK
ajde,pošto sam ja retardiran za krekovanje i slično. :cool: za sad znam samo ipa aplikacije da instaliram i sve preko cydia :P

_________________
10 godina je prošlo...otišao sam


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 28.12.2008. 02:58:23 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02.02.2004. 02:25:50
Postovi: 474
Lokacija: Dorchol
Godina: Dipl.
Smer: IS
Imas u cydii ilog, ja sam ga upravo instalirao. Nije losa aplikacija a ja je bas dugo nisam koristio (koristio sam bas neku od prvih verzija na 1.1.2). Inace, losa vest je da sada aplikacija ima trial koji traje 6 dana. Moraces da se snadjes za neki crack, ili na kraju krajeva, da pazaris aplikaciju.

Uradi search za ilog u cydii. Ja sam nasao bez dodavanja novog sourca. Javi ako imas problema :)

_________________
Arthur C. Clarke - "Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 28.12.2008. 12:57:16 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06.12.2004. 17:09:47
Postovi: 4567
Lokacija: blok
Godina: Dipl.
Smer: UK
znam da ima u cydii,al trajal... :(
mene interesuje neki krek i kako da ga ubacim :zbun: ima na ipmart-forumu,al se ja ne usuđujem da probam :cool:
ako ti smeš,probaj,pa mi javi i napiši kako si i šta si radio :D

_________________
10 godina je prošlo...otišao sam


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.01.2009. 15:12:56 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05.10.2005. 11:37:14
Postovi: 944
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Kako mogu da saznam koliko kosta u americi da se kupi iphone, onaj stariji model, ne ovaj 3G?

_________________
Postoji samo 10 tipova ljudi:oni koji razumeju binarno, i oni koji ne razumeju.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 17.01.2009. 10:50:39 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06.12.2004. 17:09:47
Postovi: 4567
Lokacija: blok
Godina: Dipl.
Smer: UK
mislim da nije više od 250$,koliko se ja sećam da mi je neko rekao :) mislim da je sad veoma teško naći taj stari model.

_________________
10 godina je prošlo...otišao sam


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 18.01.2009. 18:50:36 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06.12.2004. 17:09:47
Postovi: 4567
Lokacija: blok
Godina: Dipl.
Smer: UK
ako nekom bude trebalo uputstvo i fajlovi za otključavanje ovog uređaja uz pomoć žutog snega,evo mu par linkova:

http://www.iclarified.com/entry/index.p ... 881&laid=4 -detaljno uputstvo

samo pratite korak po korak i sve će biti u redu.Ako sam ja uspeo,uspeće svako :cool:

_________________
10 godina je prošlo...otišao sam


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 92 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Sledeća


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group