Započni novu temu Odgovori na temu  [ 60 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Studiranje na daljinu
PostPoslato: 13.10.2006. 12:27:17 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21.05.2006. 16:47:48
Postovi: 37
Godina: Apsolvent
Smer: ME
Interesuje me sve vezano za studiranje na daljinu ,nacini polaganja ispiti,da li studenti polazu ispite samo u regularnim rokovima,uslovi upisi itd. na sajtu fakulteta nema nista o tome molim vas ako neko nesto zna neka napise ili ako ovo vidi neko ko studira na taj nacin neka mi kratko objasni..

Hvala puno!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.10.2006. 15:34:28 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.11.2004. 14:34:28
Postovi: 8655
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Za razliku od drugih studenata, studenti na daljinu imaju nalog kome mogu da pristupe s neta i skinu sve potrebne materijale... Kolokvijumi i ispiti i seminarski i sve ostalo je isto kao i kod studenata "na blizinu"... Mozes bez problema i da pratis vezbe i predavanja...
Skolarina se placa (nema budzeta na daljinu, koliko sam ja upoznat...)...

najbolje zovi i pitaj:
011.39.50.800

_________________
Tommorow is cancelled due to lack of interest!
...
O, da mi je da se još jednom zaljubim,
Opet bih uzeo kostim Večnog dečaka,
I opet bih smislio kako da prodangubim
Dok ona ne sleti niz hodnik Studenjaka...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.10.2006. 20:10:13 

Pridružio se: 04.10.2006. 12:40:09
Postovi: 5
Godina: I
Danas sam bas pokusao da dobijem ovaj broj, posto i ja razmisljam da se prebacim na fon.. i niko se nije javljao, ni na 811 takodje. Je li to normalno ili sta?

I ako moze jedno malo nevezano pitanje... koliko ste zadovoljni sa svojim fakultetom, diplomom koja se poslije toga dobija? Ja sam izgubio nekoliko godina na smecarskom etfu u mom selu i sada razmatram gdje i kako dalje.. opcije su fon, zagrebacki fer i eventualno nesto u Austriji s tim sto su druge dvije kombinacije skuplje i ne podrzavaju DL, mora se uciti jezik, zivjeti tamo, prilagodjavati... zanima me da li je ta dodatna patnja vrijedna truda ako se nesto slicno moze dobiti i na fonu...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.10.2006. 07:13:31 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.11.2004. 14:34:28
Postovi: 8655
Godina: Apsolvent
Smer: IS
milosv je napisao:
I ako moze jedno malo nevezano pitanje... koliko ste zadovoljni sa svojim fakultetom, diplomom koja se poslije toga dobija? Ja sam izgubio nekoliko godina na smecarskom etfu u mom selu i sada razmatram gdje i kako dalje.. opcije su fon, zagrebacki fer i eventualno nesto u Austriji s tim sto su druge dvije kombinacije skuplje i ne podrzavaju DL, mora se uciti jezik, zivjeti tamo, prilagodjavati... zanima me da li je ta dodatna patnja vrijedna truda ako se nesto slicno moze dobiti i na fonu...


Pazi... ako zelis da se kasnije zaposlis u Srbiji, zavrsi FON, ta diploma se ovde ceni... sam fakultet daleko je od savrsenog... S druge strane, zagrebacki FER (nesto kao nas ETF) traje tri godine, tj stices zvanje bachelora i potpuno je po Bolonjskoj konvenciji...
FER i FON ne mozes da poredis jer je FER elektrotehnicki faklutet, a FON je fakultet gde se izucavaju menadzment i informatika... pri cemu se informaticke vestine uce najpovrshnije moguce, a menadzerske se uce na najdebilnij nacin.. pa onda od jedne divne, kreativne i zanimljive oblasti, kao sto je marketing dobijes 500 strana, od cega je 50 kul, a 450 samo nabrajanja, a od recimo arhitekture racunara i operativnih sistema dobijes ispit koji se spremi za dva sata jer je to dovoljno za prolaz...

Na tebi je da odaberes...

_________________
Tommorow is cancelled due to lack of interest!
...
O, da mi je da se još jednom zaljubim,
Opet bih uzeo kostim Večnog dečaka,
I opet bih smislio kako da prodangubim
Dok ona ne sleti niz hodnik Studenjaka...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.10.2006. 10:55:48 

Pridružio se: 04.10.2006. 12:40:09
Postovi: 5
Godina: I
kliford je napisao:
Pazi... ako zelis da se kasnije zaposlis u Srbiji, zavrsi FON, ta diploma se ovde ceni... sam fakultet daleko je od savrsenog... S druge strane, zagrebacki FER (nesto kao nas ETF) traje tri godine, tj stices zvanje bachelora i potpuno je po Bolonjskoj konvenciji...
FER i FON ne mozes da poredis jer je FER elektrotehnicki faklutet, a FON je fakultet gde se izucavaju menadzment i informatika... pri cemu se informaticke vestine uce najpovrshnije moguce, a menadzerske se uce na najdebilnij nacin.. pa onda od jedne divne, kreativne i zanimljive oblasti, kao sto je marketing dobijes 500 strana, od cega je 50 kul, a 450 samo nabrajanja, a od recimo arhitekture racunara i operativnih sistema dobijes ispit koji se spremi za dva sata jer je to dovoljno za prolaz...

E to me je zanimalo, hvala!
Btw sto se tice bolonje, banjalucki etf je uskladjen sa tim pa opet nista.. traje 4 godine, normalna stvar je da npr. profesor ne odrzi ni jedno predavanje u toku semestra, da asistenti imaju 60 godina, da nacelnik it katedre pise knjige sa citatima tipa 'na pc racunarima najrasireniji os je dos' itd.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.10.2006. 21:08:26 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.11.2004. 14:34:28
Postovi: 8655
Godina: Apsolvent
Smer: IS
milosv je napisao:
E, jos nesto da ti kazem... nemoj nikad da slusas samo jedno misljenje... cak i ako je rec o mom misljenju :D ... cekaj da ti odgovori jos neko, lakse ces da stvoris realnu sliku o stanju na FON-u ;)


Citiraj:
Btw sto se tice bolonje, banjalucki etf je uskladjen sa tim pa opet nista.. traje 4 godine, normalna stvar je da npr. profesor ne odrzi ni jedno predavanje u toku semestra, da asistenti imaju 60 godina, da nacelnik it katedre pise knjige sa citatima tipa 'na pc racunarima najrasireniji os je dos' itd.


Bez uvrede, ali otkud u Banjaluci ETF? Mislim, taj ETF je nesto kao kad bi ovde u Bajinoj Basti studirao elektrotehniku... Predpostavljam da je kod vas najajci i/ili najbolji ETF u Sarajevu... mada, znam manje-vise sta se tu sve desava tako da... jbg, ne znam :)

_________________
Tommorow is cancelled due to lack of interest!
...
O, da mi je da se još jednom zaljubim,
Opet bih uzeo kostim Večnog dečaka,
I opet bih smislio kako da prodangubim
Dok ona ne sleti niz hodnik Studenjaka...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 15.10.2006. 12:08:40 

Pridružio se: 04.10.2006. 12:40:09
Postovi: 5
Godina: I
kliford je napisao:
Bez uvrede, ali otkud u Banjaluci ETF? Mislim, taj ETF je nesto kao kad bi ovde u Bajinoj Basti studirao elektrotehniku... Predpostavljam da je kod vas najajci i/ili najbolji ETF u Sarajevu... mada, znam manje-vise sta se tu sve desava tako da... jbg, ne znam :)

Heh kod nas etf postoji 40ak godina, otprilike je osnovan u vrijeme kada i FER ZG, FTN NS i ETF SA. Bilo je godina kada se upisivalo po 500 novih studenata. Prije 15ak god poceo je rat, propao Rudi Cajavec i sve ostalo se skaralo tako da je i taj fakultet prilicno stradao...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 18.10.2006. 09:54:38 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28.09.2006. 00:07:40
Postovi: 7570
Lokacija: Lazarevac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Evo meni su juce otvorili nalog za skidanje materijala pa rekoh da ti kazem koju rec.Znaci na sajtu online.fon.bg.ac.yu imas da skines materijal sa predavanja i vezbi.Za neke predmete imas da skines sve lekcije neke ce tek da updateuju, u principu jos nije uradjeno za ostale godine sem prve posto se sistem jos razvija, uveden je prosle godine i kazu da je prosle godine na ovaj nacin studiralo oko 15 njih uglavnom sportista i vec zaposlenih.Sto se tice predavanja i vezbi mozes da dolazis a i ne moras kao sto su ti rekli.Ja licno idem na vezbe iz mate i oikt.Sto se tice placanja ne znam.U sustini tih 60 sto primaju na studiranje su nacin za povecanje broja ljudi koji se upisuju,znaci oni posle mogu da predju na normalan nacin studiranja.Ja ne placam jer sam po rang listi upao na budzet pa sam pisao molbu da me prime na studiranje an daljinu jer sam invalid.Toliko od mene ne znam ni ja previse evo trenutno skidam materijal....


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Ne bih ti preporucio
PostPoslato: 25.10.2006. 09:20:24 

Pridružio se: 06.09.2006. 08:38:15
Postovi: 16
Godina: Dipl.
Ja sam se prosle godine raspitivao da li je moguce pohadjati specijalisticke studije na daljinu i rekli su mi "da,da, naravno" i "sve imate na internetu".
Ja naivan, upisao te specijalisticke i sada muku mucim sa pronalazenjem profesora na faxu. Naime, ne samo sto nema nikakvog materijala na Internetu, nego je komunikacija sa profesorima putem maila samo misaona imenica. Pojedini kao profesorka iz internet ekonomije su na prvom predavanju studentima rekli da je komunikacija iskljucivo LICNA jer ona ne otvara mail!!!
Zamislite, zena predaje predmet koji se zove "Internet ekonomija" i ne otvara mail!!!
Pa to je za rubriku "verovali ili ne". I onda je studenti jure vise meseci pa cak i godina, ne bi li je ulovili na faxu a to je zaista umece. Ima i profesora koji mail otvaraju jednom mesecno pa se nacekas da dobijes odgovor a i onih koji zakazu putem maila ispit pa se ne pojave (a studenti koji nisu iz BG-a dolaze par dana bez veze na fax u nadi da ce polagati ispit).
Cela ta prica sa studiranjem na daljinu na FON-u ne funkcionise jer jos uvek ima veliki broj profesora koji ne znaju, ili nece da koriste e-mail i teraju studente na licne dolaske. Ajde, neka bar onda dodju kada zakazu ispit ili konsultacije nego ih opet moras juriti par dana sto za studente putnike predstavlja pravu traumu.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 24.04.2007. 21:56:06 

Pridružio se: 24.04.2007. 21:11:22
Postovi: 3
Godina: I
Postovanje svima.

Molim ko zna da mi pomogne, mozda neko ima slicno iskustvo.

Zaposlen sam, i jedino sto bih mogao je da izmolim slobodan dan kada je isptini rok. Za pracenje predavanja, vezbi, i sl. redovne aktivnosti na FON-u, ja jednostavno nemam vremena preko dana, osim dva-tru puta mesecno da na kratko skoknem do FON-a. Jedino sto bih mogao je par sati strebanja navece, knjiga i materijali sa net-a, sto mislim da bi trebalo da bude dovoljno za prolaz sa 6 kad dodje vreme za ispit.

Pa me zanima da li sam uopste obavezan u bilo kom semestru da redovno pratim neki od predmeta sa smera IS? Ja imam odslusanu I godinu, ali ne znam sta me dalje ceka? Mislim, poslom koji radim sam zadovoljan i ne mislim da ga menjam dugorocno, ali diploma bi znacila i malo vecu platu, kad preracunam isplatilo bi mi se, a i dalo bolji prolaz za neko drugo radno mesto u slucaju ne daj Boze gubitka posla.

Jasno mi je da je jako pozeljno da sam na predavanjima i sl. ali da li je to na bilo kom predmetu II, III ili IV god. IS obaveza kojom te uslovljavaju ( bilo da je rec o praksi pojedinh profesora, bilo da je statutarna ) da mozes da izadjes na ispit i sl. ?

Da li se sa studiranjem na daljinu dobija mogucnost da se samo polazu ispiti, i eventualno nesto odradi ali sto moze od kuce kad dodjem sa posla ( recimo neko parce koda, seminarski, on-line treninzi i sl. ). Procitao sam sve na forumu u vezi toga, i osim prituzbi na sturost NET materijala ( ali to moze da se premosti - knjiga, skripte, puskice, net ), i da e-mail prepiska nije bas azurna i efikasna ( ali i to bi moglo da se premosti tako sto mogu da ipak ponekad skoknem do FON-a) nigde nisam nasao precizan odgovor tipa - "da, ipak ces morati da posecujes neke od vezbi, predavanja i sl." ili "ne, radi sta hoces, samo se pojavi na ispitu i polozi".

Koliko to studiranje na daljinu dodatno kosta?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 25.04.2007. 01:27:53 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.11.2004. 14:34:28
Postovi: 8655
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Ovako... nista nije obavezno :]
To je cinjenica.

S druge strane, neki ispiti su neuporedivo laksi ako ih odradis tako sto si prisutan na vezbama, smaras se sa timskim radom i slicnim stvarima. Kazem 'neki ispiti', a ne 'svi ispiti' ;)
Bilo je na UIS-u u prvoj godini, ali ti kazes da si odslusao prvu, pa ti to nije bitno :]

Cena studiranja na daljinu mislim (proveri, mozda gresim!) je ista kao i cena samofinansiranja (koja je oko 1100 evra), ali, ako mozes, predjes nekako na budzet kao student na blizinu jer, ponavljam, nigde ti nije prisustvo 100% obavezno, a na budzetu, naravno, nema skolarine.

_________________
Tommorow is cancelled due to lack of interest!
...
O, da mi je da se još jednom zaljubim,
Opet bih uzeo kostim Večnog dečaka,
I opet bih smislio kako da prodangubim
Dok ona ne sleti niz hodnik Studenjaka...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 25.04.2007. 08:52:26 

Pridružio se: 24.04.2007. 21:11:22
Postovi: 3
Godina: I
Hvala ti na odgovoru. Najbitnije mi je da nemam obaveze preko dana na faksu, a posle posla imam vremena za knjigu. Na budzetu sam se upisao, ali nakon pauze od 5 godina ne gine mi placanje. Ali ok, kad preracunas 10.000 mesecno razlike u plati izmedju IV i VI stepena, a za isti posao, ispada da koliko godina placam skolarinu toliko godina posle radim i otplatim ulozeno gledano samo kroz novac, jer u stvari na diplomu gledam na "zdrav" nacin :)

Samo me interesovalo da sutradan recimo na IV godini posle ko zna koliko ucenja, i ulozenog novca, ne bude "Izvin'te ali moracete da provodite vreme na faksu" na sta se u stvari i ide, sa Bolonjom, kako bi se vrednovao trud u toku godine, a ne samo znanje na ispitu. To je sasvim ok za one koji su jos mladi i glavna obaveza im je faks, ali eto meni moze da napravi problem.

Hvala jos jednom, a ako neko ima jos sta da doda ili iskomentarise, bio bih zahvalan.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 25.04.2007. 09:23:55 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17.09.2006. 13:29:31
Postovi: 366
Lokacija: Dorcol Manhattan
Godina: II
Smer: ME
Остаје само питање да ли се факултет може завршити са "пар сати штребања увече", пошто се мени чини да не може. Можда евентуално ако би се свако вече учило, али ја нисам толико дисциплинован... :)

_________________
How can I be lost if I've got nowhere to go?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 26.04.2007. 17:37:56 

Pridružio se: 24.04.2007. 21:11:22
Postovi: 3
Godina: I
Pa ja mislim da moze. Te 2002. kad sam se upisao na budzet isao sam na sva predavanja, vezbe, i sve druge aktivnosti. Ne kazem da je bilo beskorisno, ali je bar u mom slucaju najveca vajda od svega bila sto sam 2-3 puta ( za celu godinu ) uspeo da od kolega dobijem nesto od materijala potrebnog za ispit, ali se to moglo naci i drugde - npr. ona fotokopirnica pored FON-a. I sto sam redovno pratio informacije na tablama, ali to mozes i ako skoknes do fax-a popodne, pa pogledas, ne moras da budes tamo po ceo dan. To sto sam dao iz prve bilo je sa visokim ocenama ( 10 ) , i verovatno zbog nekih pitanja koja sam razjasnio na predavanjima i vezbama, ali da nisam isao opet bih dobio visoku ocenu, tj. barem 8, i da nisam znao to jedno ili dva pitanja, iz Ekonomije recimo. Tako da je studiranje na daljinu po meni pun pogodak FON-a. Iz prostog razloga sto ima mnogo "matoraca" kao sto sam ja, i koji su u medjuvremenu zbog ocaja u kojem smo ziveli, a i dalje zivimo, morali da pocnu da rade. Ovom drustvu fale visokoskolovani kadrovi sa izgradjenim radnim navikama. Ovo drugo ( radne navike ) je jos uvek vaznije domacim firmama, jer znam kako lako dobijes posao u privatnim firmama ako ostavis utisak da si radan i istrajan, a posle tek pitaju za diplomu. Ipak, za neko napredovanje, potrebna je diploma. I na zapadu je isto, ali tamo postoji manjak kadra, tako da i manje kvalitetni nadju posao.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 26.04.2007. 19:21:32 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.11.2004. 14:34:28
Postovi: 8655
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Pera Kojot je napisao:
Samo me interesovalo da sutradan recimo na IV godini posle ko zna koliko ucenja, i ulozenog novca, ne bude "Izvin'te ali moracete da provodite vreme na faksu" na sta se u stvari i ide, sa Bolonjom, kako bi se vrednovao trud u toku godine, a ne samo znanje na ispitu.


To ces morati da vidis sa ljudima koji sad zavrsavaju prvu godinu... ako njima nisu uveli sedenje na faksu pod obavezno, sumnjam da ce i tebi.. ali pozuri... gledaj da s njima sad upises drugu..

_________________
Tommorow is cancelled due to lack of interest!
...
O, da mi je da se još jednom zaljubim,
Opet bih uzeo kostim Večnog dečaka,
I opet bih smislio kako da prodangubim
Dok ona ne sleti niz hodnik Studenjaka...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 27.04.2007. 09:48:39 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17.09.2006. 13:29:31
Postovi: 366
Lokacija: Dorcol Manhattan
Godina: II
Smer: ME
^Седење на факсу нам није обавезно, само се из неких предмета награђује редовно присуство са, нпр. 10 поена више на испиту, а из неких чак ни то. Ово је Србија, а Болоња је далеко...

_________________
How can I be lost if I've got nowhere to go?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 03.07.2007. 11:46:29 

Pridružio se: 05.01.2003. 12:56:41
Postovi: 77
Godina: I
da li su studenti na daljinu uskraceni za neshto...tipa ne mogu na kolokvijume predrokove i slicho ili su isti kao i regularni samofinansirajuci studenti!!???


hvala puno!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 03.07.2007. 15:25:35 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22.05.2007. 19:56:48
Postovi: 178
Godina: IV
Smer: ME
E da, to i mene interesuje... mozda je neko vec rekao nesto u vezi ovog sto cu da pitam...ali nisam mogao da citam sve odgovore jer ima dosta spamovanja...
E sad, i mene takodje zanima u cemu je razlika izmadju studiranja na daljinu i studiranja "na blizinu"...
Neke koje sam pitao licno rekli su mi da nemam pravo na vezbe i predavanja, kao ni na kolokvijume vec samo dolazim na ispit...dok druga strana kaze da nema razlike (sto je jako cudno) vec to postoji da bi se zadovoljila pravna norma...i sad sta da radim ako mi se ponudi "daljina", a ja bi ipak i kolokvijume i punu Bolonju:)

Molim nekog da mi odgovori na ovo!Vrlo mi je bitno, pogotovo sad pred upis...hvalaa..pozz


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 03.07.2007. 17:30:29 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.09.2002. 14:12:18
Postovi: 6516
Lokacija: Zemun
Godina: Dipl.
Smer: ME
Drugi post u ovoj temi kaze:

kliford je napisao:
Za razliku od drugih studenata, studenti na daljinu imaju nalog kome mogu da pristupe s neta i skinu sve potrebne materijale... Kolokvijumi i ispiti i seminarski i sve ostalo je isto kao i kod studenata "na blizinu"... Mozes bez problema i da pratis vezbe i predavanja...
Skolarina se placa (nema budzeta na daljinu, koliko sam ja upoznat...)...

najbolje zovi i pitaj:
011.39.50.800

_________________
"Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava ..."

Hladno pivo, Knjiga žalbe, Pitala si me, 2007.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 06.10.2007. 10:13:55 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28.05.2007. 03:45:19
Postovi: 206
Lokacija: bg
Godina: Dipl.
Smer: IS
ponovo da aktiviramo ovu temu........

Interesuje kad mi dobijamo informacije odakle možemo da skidamo materijale i kada dobijamo taj nalog, da li je to onaj nalog koji su nam dali pri upisu??????????


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.10.2007. 16:29:59 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.07.2007. 00:59:25
Postovi: 6271
Lokacija: pizda lepa materina :]
Godina: Apsolvent
Smer: ME
extrim je napisao:
ponovo da aktiviramo ovu temu........

Interesuje kad mi dobijamo informacije odakle možemo da skidamo materijale i kada dobijamo taj nalog, da li je to onaj nalog koji su nam dali pri upisu??????????


poshto ne prihvata šifru sa naloga... bar meni...

_________________
People are being persuaded to spend money we don't have on things we don't need to create impressions that won't last on people we don't care about.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 12.11.2008. 22:34:09 

Pridružio se: 29.09.2008. 10:34:38
Postovi: 31
Godina: I
Da li postoji neki nacin da i ostali studenti pristupe sajtu za skidanje materijala...mislim neki univerzalni nalog.... :(


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 12.11.2008. 22:52:16 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29.10.2007. 19:47:00
Postovi: 4000
Lokacija: Oslo 2010
Godina: Apsolvent
Smer: UK
Iv* je napisao:
Interesuje me sve vezano za studiranje na daljinu ,nacini polaganja ispiti,da li studenti polazu ispite samo u regularnim rokovima,uslovi upisi itd. na sajtu fakulteta nema nista o tome molim vas ako neko nesto zna neka napise ili ako ovo vidi neko ko studira na taj nacin neka mi kratko objasni..

Hvala puno!


Ako već možeš da dolaziš na faks, to ti je kao da si normalan student samo sa statusom na daljinu. Možeš sve da radiš kao i svi ostali studenti, nisi izuzetak i ne plaćaš školarinu više nego drugi. Ista si, samo ti se u indexu razlikuje status. Ništa više.

_________________
Oslo - Bergen - Trondheim - Stavanger - Kristiansand - Tromsø - Drammen - Bodø - Ålesund - Larvik - Arendal - Lillehammer - Molde - Narvik


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 12.11.2008. 22:54:45 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25.12.2006. 20:22:17
Postovi: 1303
Lokacija: Beograd, Vozdovac
Godina: Dipl.
Smer: IS
^Pogledaj datum kada je napisana poruka koju si citirao :D

_________________
~Stay hungry, stay foolish, never settle.
~Desire, ask, believe, receive.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 12.11.2008. 23:04:31 

Pridružio se: 29.09.2008. 10:34:38
Postovi: 31
Godina: I
Helene je napisao:
Da li postoji neki nacin da i ostali studenti pristupe sajtu za skidanje materijala...mislim neki univerzalni nalog.... :(





sooo............anyone.......


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 60 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3  Sledeća


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group