Započni novu temu Odgovori na temu  [ 25 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Lovebrands
PostPoslato: 16.06.2008. 11:40:15 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08.08.2005. 10:18:00
Postovi: 643
Lokacija: Poznaces me i u mraku, po pjesmama i meraku...
Godina: II
Smer: ME
Danas je sve popularnije imati svoj lovebrand.
Svi pricaju o google-u, Nike-u, iPodu-u, redovno prate inovacije, reklame, transfere...

Moji lovebrand-ovi su Adidas i Jelen pivo.

O Adidasu ne moram mnogo da pisem, ali verovatno se pitate od toliko brendova zasto bas Jelen?

Pored toga sto mi je omiljeno pivo, veoma cenim to sto je Apatinska pivara jedan od najvecih oglasivaca u Srbiji (volim marketing, a vidim da vole i oni; zasto ga jednog dana ne bismo mozda voleli zajedno :D ), to sto su deo InBev grupe, najveceg i najjaceg svetskog proizvodjaca piva (bio sam u njihovoj centrali u Bremenu... Predivno :stid: ), to sto imaju jako dobar Global Management Trainee Program, cenim i to sto prate trendove u komunikaciji sa potrosacima (http://www.jelenpivo.com, Jelen zurke po Srbiji, koncerti, interaktivni sajtovi http://www.budijelenko.com i slicno). Takodje, vec godinama u Srbiji Jelen je ubedljivo najpopularnija marka, bliska i zidarima i tzv. "fenserima"...

Da ne gushim vishe o Apatinskoj, tj. Jelenu, zanima me sta vi mislite o njima i, naravno, koji su vashi lovebrand-ovi.

_________________
'Ajmo, veselo, veselo!
Rukice i nogice u vis! Svi zajedno "Kosovo je srce Srbije, srce Srbije, srce Srbije!"

Hvala, hvala najlepse!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.06.2008. 12:29:35 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.09.2006. 21:02:24
Postovi: 1206
Lokacija: Port Royal
Godina: Apsolvent
Smer: ME
Потпуно си у праву.
А она трешња-вишња на врху обожавања Јеленка је што је "наш а добар"! : )) Добро, није више наш али је наш бренд који послује савремено, успешно и стално јача. Позиционирање путем фудбала за једну пивару може бити само успех! Наравно и "мужевност" : ))

Иначе, не волим ту љубав према бренду јер то сматрам шареном лажом - иначе сам против емоционалног бендирања - добро је то за профит, не кажем, али...

Јелен волим као фирму јер добро ради и све оно што сам већ рекао. Генерално волим такав укус пива - премда није увек исти (у Ројалу мЕ се не свиђа сем што је 80 кинти : ), а у суштини пре узимам Бекс. То је та фамилија : )

Али да не испаднем хејтер. Ипак сам и ја мало изманипулисан :)

Омиљени бренд ми је свакако Феррари.

Као прво, омиљена боја ми је црвена а та боја има много повезаности са снагом, брзином тако да је савршена за тркачки ауто.
Свиђа ми се начин на који се рекламирају - кроз резултат! То јако много ценим. Сад ће неко рећи да Ф1 нема везе са обичним колима, међутим у свим тркачким категоријама је Феррари међу првима или први! Између осталог, брдо решења из Ф1 је у најјачим моделима које продају.

Даље, та породична традиција (додуше већински власник је ФИАТ) даје неки шмек - нешто као и вину и вековним виноградима. Никада нећете видети рекламу за Феррари на ТВ-у - једноставно зна се ко га купује.

Онда та елеганција! Директног конкурента, Ламборгини, у главном купују хип-хоп црње и људи на МТВ-у као и новопечени ловатори који хоће да изгледају опасно - Ламбо је стварно много опасан ауто. Феррари је елегантан а бржи - ћути и ради : ))

Ето тако, то је мој омиљени бренд који волим цирка 12 година : ))

Иначе имам још пар марки које су ми омиљене али код којих име не значи пресудно када купујем: Најки, Кока-кола, Интел, Нокиа итд.

_________________
"Београд је машта грехом везана за асфалт!"


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: А
PostPoslato: 16.06.2008. 23:59:23 

Pridružio se: 18.05.2003. 12:48:48
Postovi: 2331
Lokacija: Oslo, Norway
Godina: Dipl.
Smer: UK
Ја сам више подложан томе да мрзим неки бренд него да волим одређен... :D
Самсунг је фирма коју органски не подносим... Апсолутно у свакој ситуацији избегавам било какав уређај који носи њихов назив... Једноставно не могу да их сварим...

Са друге стране Најк је бренд који волим... Када год одем у продавницу и купим неке друге патике које нису Најк на крају се покаже да сам погрешио... Делимично је "кривица" у томе што ја волим фудбалске патике, а по мени Најк прави најудобније и најиздржљивије... Идаље имам два модела купљена пре 4 и 6 година у којима и дан данас играм фудбал...у међувремену су страдале и Пума, Капа, Лото...

Ацер ми је такође бренд који ми је готиван скроз...и ту сам такође пристрасан...увек ми некако лепши, бољи Ацер рачунар него например исти такав Тошиба...не знам зашто, али је тако...

Када су кола у питању Пежо не могу да очима погледам, а љубитељ сам например Циторена... Ипак зна се шта је савршен аутомобил А8 или његово савршенство С8!!!! :bale:
Иначе да неко не помисли како сам снобовски настројен имам намеру да купим Дачију МЦВ (караван) због цене и запремине товарног простора који је импресиван и у потпуности испуњава захтеве посла...

Што се пића тиче прво и једино место заузима Швепс Тоник!!!! Далеко испод је Швепс Битерлемон... Остала пића нису ни вредна помена...иако сам освојио на Кока-коли телефон, буразери је буквално сатиру у вишелитарским количинама дневно...

Мајонез? Само Кнор! Лепо паковање, симпатичан назив, савршен укус...довољно да ме више ниједан други мајонез не занима... :P

Ето толико за сада...могуће да додам нешто неком другом приликом...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 17.06.2008. 10:06:19 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.07.2005. 10:11:29
Postovi: 3783
Godina: Dipl.
Smer: ME
evo jednog od mojih

Slika

_________________
"If you don’t have the best of everything, make the best of everything you have."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 18.06.2008. 10:09:58 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23.06.2005. 21:01:23
Postovi: 2046
Lokacija: Novi Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
^ :lol: :lol: :lol:

Moji su ubedljivo Apple i Nike. Sve sto apple napravi zelimd a posedujem, jbg. palim se na dizajn. A ono sto najvise volim jeste ljudi najbolje znaju kako da vas naloze i naprave buzz. bez premca su.

_________________
"Some will win, some will lose, Some were born to sing the blues" - Journey, "Don' stop believing"


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 18.06.2008. 14:13:19 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.09.2002. 14:12:18
Postovi: 6516
Lokacija: Zemun
Godina: Dipl.
Smer: ME
Spadam u grupu ljudi koji ne vole da daju (a ni da čuju) ekstremna mišljenja u vezi sa proizvodima. Bez obzira da li su pozitivna ili negativna.
Ako komentarišem nešto što nisam lično isprobao, to ću i da naglasim.
Uvek dajem drugu šansu. Recimo, masline nikada nisam voleo da jedem, ali svakih nekoliko godina, probam jednu. Nikad se ne zna :)

Proizvođači za koje ne tražim, niti razmatram, alternativu u ovom momentu:
Nokia - možda nisu najlepši, svakako nisu najpovoljniji, ali je SW krajnje jednostavan, funkcionalan i intuitivan. Probao mnoge druge i odustao.

Logitech - poslednjih meseci ne koristim njihovu tastaturu, jer retko koristim desktop računar, ali miš je i dalje tu. Ima i njihovih modela koji mi "ne leže", ali većina kao da je pravljena za mene :)

Proizvođači koje preferiram (dajem im prioritet, ali koristim i zamene ili dopune):
Reebok - možda zato što su mi prve markirane patike bile baš Reebok, možda su im proizvodi stvarno dobri, možda zbog moje averzije prema Nike...ne znam...oduvek su mi bili kao Nike - Zvezda, Reebok - Partizan...nemam ništa protiv ovih drugih, ali jedne više volim.
Od 7 pari patika koje mi se trenutno nalaze u ormariću, 4 su Reebok, 1 Nike i na 2 para ne znam ni šta piše :)

U ovu kategoriju mogu da stavim proizvođače/brendove poput Jaffa, Plazma, Tomy, C čajevi, Tuborg (prehrana), Honda (automobili), Pioneer (AV oprema), Verbatim (optički mediji), Merima (sapun)

Da Mort nije pomenuo, ne bi mi ni palo na pamet, ali eto, baš zbog mog preispitivanja, pre nekoliko meseci Durex je izgubio to "one and only", sada je tu Trojan.

Interesantno je da postoji i treća grupa proizvoda, za koje uvek ispadne gotovo slučajno da koristim baš njih:
AMD (nemam ništa protiv Intela, ali od 1994. na ovamo imao sam svega 3 Inetel i mnogo AMD CPU-a...trenutno 3 AMD i nijedan Intel)
Gigabyte matične ploče
Tom Taylor garderoba
Veliki broj prehrambenih proizvoda, za koje sada razmišljam....prepoznajem ih po ambalaži i često nisam ni siguran kako se zovu, već se setim kada ih vidim na polici.

_________________
"Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava ..."

Hladno pivo, Knjiga žalbe, Pitala si me, 2007.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 18.06.2008. 16:44:56 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.11.2001. 08:45:08
Postovi: 4717
Lokacija: Novi Bgd.
Godina: Dipl.
Smer: IS
Ja ne volim izvikane brendove. Ili ako volim nešto od njih to je ono retro.

Npr. Mercedes ne bih ni da mi poklone (O.K. priznajem da bih ga u tom slučaju uzeo i sutradan prodao).

Rolex sat bih uzeo samo ako je u pitanju submariner model, i to neki stari dok su to još bili specijalni vojni satovi.

Nike patike su mi bezveze. Priznajem imao sam samo jedne ali to su ubedljivo najlošije patike koje sam ikada obuo.

Za razliku od njih, adidas obožavam. To je moja ljubav još kad je ćale kupovao po vojnim prodavnicama desetina pari adidasica universal izdelanih v PIK Maribor sa Made in Yugoslavia znakom :D

Simod sa onim teniskim znakom su bile najbolje patike koje sam imao. A dobre su bile i one domaće Puma.

Nisam rob markama ali volim kvalitet. Čak bi pre kupio neku javnosti nepoznatu marku a poznati i priznati kvalitet. Lepše mi je da ja znam da je to dobro a da drugi nemaju pojma, nego da mašem nekom makrom a da sam kupio sranje i još ga platio skuplje zbog cene marke. Primer su frajeri koji kupe Mercedes G klase. Pa pre bih kupio Puch koji je isti (ista fabrika isti delovi) nego da onaj znak plaćam par hiljada evra da bih se šepurio.

Glupo mi je kad ljudi robuju markama. Pošto imam rodbinu diljem sveta dobijao sam originale svega i svačega. Levisice mi nisu marka iz Novog Pazara. Opet neke farmerice kupljene u Nemačkoj (a valjda su italijanske) su ispale izdržljivije od bilo kojih levisica.

Imao sam i cipele Camel Active zimske sa onim čupavim delom od prave vune, svi deslovi su duplo ušivani. Udobnije i izdržljivije cipele nisam video. Nosio sam ih 10 godina sve me bilo sramota :) I sad ih imam ič im ne fali. Gledam po netu takve su preko 130 € u Nemačkoj. To što nisu poznati brand briga me. Ionako kod nas izvikaju neke osrednje brendove (tipa Terranova) pa nabiju cene za prošlogodišnju kolekciju da su više nego za tekuću u inostranstvu.

_________________
Oni hipotetički kostrukti o kojima se može govoriti kao o konzistentnim i relativno trajnim dinamičkim sistemima koji objašnjavaju veći deo procesa motivacije, obuhvatajući i ciljeve i motive kroz njihove međusobne relacije, čime se mogu uslovno..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 18.06.2008. 20:37:17 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.09.2002. 14:12:18
Postovi: 6516
Lokacija: Zemun
Godina: Dipl.
Smer: ME
zlatko je napisao:
Simod sa onim teniskim znakom su bile najbolje patike koje sam imao. A dobre su bile i one domaće Puma.


Duboke, bele, kožne?
To se kod nas proizvodilo? :)
Ne sećam se da sam u životu nosio bolje patike i ne sećam se veće tuge što se garderobe tiče....kada su mi objasnili da ne postoji mogućnost da opet dobijem iste patike, jer ih nema u prodavnicama. To mi je bio dovoljan znak da će početi kriza!

_________________
"Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava ..."

Hladno pivo, Knjiga žalbe, Pitala si me, 2007.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 21.06.2008. 21:33:59 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.11.2001. 08:45:08
Postovi: 4717
Lokacija: Novi Bgd.
Godina: Dipl.
Smer: IS
Izgleda da su se čak u Srbiji pravile, onako bratski jedan Dassler nama drugi Slovencima.

Bile su bele, sa tamnoplavim ili crnim znakom. Bilo je i modela sa čičak trakom za decu koja ne znaju da pertlaju :)

_________________
Oni hipotetički kostrukti o kojima se može govoriti kao o konzistentnim i relativno trajnim dinamičkim sistemima koji objašnjavaju veći deo procesa motivacije, obuhvatajući i ciljeve i motive kroz njihove međusobne relacije, čime se mogu uslovno..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 28.06.2008. 15:54:17 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01.07.2007. 18:59:57
Postovi: 2549
Godina: Dipl.
Smer: IS
Moji LOVEBRAND-ovi:

Slika
Slika
Slika

Sva tri iz istog razloga: Iako nisu savrsheni, mnoooogo su bolji od konkurencije...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 28.06.2008. 19:25:50 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.07.2005. 02:02:03
Postovi: 1270
Godina: Apsolvent
Smer: OM
STR8, Merima (deciji sapun), Schweppes Tonic Water, Guarana, Winston 100's, Hilti, Fender...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 03.07.2008. 13:13:54 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08.08.2005. 10:18:00
Postovi: 643
Lokacija: Poznaces me i u mraku, po pjesmama i meraku...
Godina: II
Smer: ME
karadza je napisao:
STR8, Merima (deciji sapun), Schweppes Tonic Water, Guarana, Winston 100's, Hilti, Fender...


Guarana je jedan od najjacih domacih brendova.

Veoma mi je interesantno kako su pored veoma jakih konkurenata uspeli da ostanu ubedljivi broj jedan na trzistu.

Verovatno je cenovni faktor uticao na to, ali nisam primetio da je Guarana zamena za Red Bull u nedostatku novca.

Reklame su im fenomenalne, svaka cast Orange-u! Super im je i onaj stripic u Blicu...

_________________
'Ajmo, veselo, veselo!
Rukice i nogice u vis! Svi zajedno "Kosovo je srce Srbije, srce Srbije, srce Srbije!"

Hvala, hvala najlepse!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 03.07.2008. 16:14:50 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.07.2005. 02:02:03
Postovi: 1270
Godina: Apsolvent
Smer: OM
erick je napisao:
Guarana je jedan od najjacih domacih brendova.

Veoma mi je interesantno kako su pored veoma jakih konkurenata uspeli da ostanu ubedljivi broj jedan na trzistu.

meni se cini da guarana nema pravih konkurenata (onaj booster je propast, tako da i nije konkurencija). stvar je u tome sto ni cenom, ni ukusom, ni hemijskim sastavom nisu udarili tamo gde su red bull, burn, battery i ostala, za moj ukus, nikakva pica. black guarana je pokusaj da se malo poguraju u taj deo trzista, ne znam kako im uspeva, ali ukus je ocajan.

cena od 43-50 dinara je bitan faktor, reklame su super, kao i izgled limenke, ukus mnogo bolji od ostalih "energetskih" pica... kako onda da ne uspeju.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 03.07.2008. 18:01:42 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30.01.2008. 22:31:30
Postovi: 2742
Lokacija: Gallows
Godina: IV
Smer: IS
Kratko i jasno:
Nokia, Lenor, Ariel, IBM/Lenovo, Caparison, Roland, Adobe
:)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 03.07.2008. 18:07:56 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02.02.2007. 11:36:48
Postovi: 1851
Godina: Dipl.
Smer: IS
Три речи: Витал, Албус, Рубин...
...то је мој другар, Пецони :D


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 04.07.2008. 00:46:11 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08.08.2005. 10:18:00
Postovi: 643
Lokacija: Poznaces me i u mraku, po pjesmama i meraku...
Godina: II
Smer: ME
karadza je napisao:
erick je napisao:
Guarana je jedan od najjacih domacih brendova.

Veoma mi je interesantno kako su pored veoma jakih konkurenata uspeli da ostanu ubedljivi broj jedan na trzistu.

meni se cini da guarana nema pravih konkurenata (onaj booster je propast, tako da i nije konkurencija). stvar je u tome sto ni cenom, ni ukusom, ni hemijskim sastavom nisu udarili tamo gde su red bull, burn, battery i ostala, za moj ukus, nikakva pica. black guarana je pokusaj da se malo poguraju u taj deo trzista, ne znam kako im uspeva, ali ukus je ocajan.

cena od 43-50 dinara je bitan faktor, reklame su super, kao i izgled limenke, ukus mnogo bolji od ostalih "energetskih" pica... kako onda da ne uspeju.



Deluje veoma lako kada postavis iz tog ugla :D

Ali treba osmisliti proizvod koji ce popuniti tako malu rupu u trzistu.

Sinalco energies je neko vreme bio pokusja konkurencije, ali mi nikad nece biti jasno zasto su ljudi kupovali to. Meni smrdi na sir :zbun: , a pritom je i pakovanje ocajno...

Kad vec pomenuh Sinalco, ne znam kako oni prezivljavaju. Ko to pije? :zbun:

_________________
'Ajmo, veselo, veselo!
Rukice i nogice u vis! Svi zajedno "Kosovo je srce Srbije, srce Srbije, srce Srbije!"

Hvala, hvala najlepse!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 04.07.2008. 10:32:12 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.09.2002. 14:12:18
Postovi: 6516
Lokacija: Zemun
Godina: Dipl.
Smer: ME
Redovno dele neke automobile :srba:

_________________
"Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava ..."

Hladno pivo, Knjiga žalbe, Pitala si me, 2007.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 09.09.2008. 00:09:08 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09.10.2007. 21:53:27
Postovi: 207
Godina: Dipl.
Smer: ME
Za mene je to definitivno mercedes-benz!

_________________
"Negujte svoje vizije i snove kao da su deca vase duse, planovi vasih krajnjih dostignuca."
Napoleon Hil


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 09.09.2008. 00:59:32 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.10.2006. 15:06:53
Postovi: 3435
Lokacija: ...own little world...
Godina: Dipl.
Smer: IS
Carnex. Njam-njam :D

_________________
If I could turn back time... I would do exactly the same.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 09.09.2008. 10:20:34 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21.06.2005. 21:02:53
Postovi: 2293
Lokacija: Pa/Bg
Godina: Dipl.
Smer: ME
Ja sam luda za Hallmarkom :)
Kupili su me za ceo zivot :)

Inace ne volim Apple, iPod i sl.. :bljak:
Preferiram nesto manje mainstream :)

_________________
take the time to make some sense of what you want to say, and cast your words away upon the waves
and sail them home with acquiesce on a ship of hope today, and as they land upon the shore tell them not to fear no more..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.09.2008. 13:09:19 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15.09.2004. 10:00:09
Postovi: 5817
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: ME
nokia i romed :)

_________________
"Smej se i svet će se smejati s tobom, plači - plakaćeš sam"


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.09.2008. 13:57:49 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01.03.2004. 21:34:06
Postovi: 4616
Lokacija: New Whitecity
Godina: Dipl.
Smer: IS
Tja... i jedno i drugo se brzo raspadne, ako ga dugo... drndaš. Nimalo izdržljivosti koju ima konkurencija.

_________________
- Do you expect me to mock?
- No, Mr Bourne, I expect you to lie.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.09.2008. 16:48:18 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08.08.2005. 12:52:36
Postovi: 4863
Lokacija: coyote's nest
Godina: Dipl.
Smer: ME
H&M - sto se tice odece, curaprox - naj cetkice za zube ikad, total commander + mozilla + google ::D onda, samsung, simpo, adidas, tommy majonez (izbegavam, ali sta cu : P ) i ne znam sta jos.. radovanovic? : D i naravno, kad bih ga imala, spadao bi definitivno ovde :zaljubljen:

Slika

_________________
I've got an idea - an idea so smart that my head would explode if I even began to know what I'm talking about.
:ahhh:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.09.2008. 17:15:47 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.07.2007. 00:59:25
Postovi: 6271
Lokacija: pizda lepa materina :]
Godina: Apsolvent
Smer: ME
La coste, kswiss a od domacih pwl i evolution. Nike nikad ali nikad imam neverovatnu averziju prema bilo chemu sa tim natpisom.
Volvo i subaru definitivno iz automobilske industrije (prvi auto koji kupim bice iz te 2 marke)
samsung sledeci tel koji uzimam je innov8 (za 2 meseca, 6 meseci, godinu dana... nije bitno prvom prilikom je moj) mada sam nekad mnogo vishe voleo philips ali kao da su umrli... jbg.
blaupunkt audio oprema
omega satovi
EUROBLOK :buljavi: (ako ga mozemo svrstati u brendove)

_________________
People are being persuaded to spend money we don't have on things we don't need to create impressions that won't last on people we don't care about.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.09.2008. 21:24:21 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.09.2002. 14:12:18
Postovi: 6516
Lokacija: Zemun
Godina: Dipl.
Smer: ME
neecola je napisao:
EUROBLOK :buljavi: (ako ga mozemo svrstati u brendove)


:aaa:
I to vrhunske :dada:

_________________
"Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava ..."

Hladno pivo, Knjiga žalbe, Pitala si me, 2007.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 25 Posta ] 


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group