Započni novu temu Odgovori na temu  [ 344 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 16.01.2008. 02:52:09 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09.01.2004. 02:11:42
Postovi: 2868
Lokacija: 11080
Godina: Dipl.
Smer: UK
Ja sam pre za neki Skvosh ili Karling.. Lakshe cemo da skupimo ekipu na faksu.. :D
















:roll:

_________________
flickr


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.01.2008. 15:14:04 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25.09.2007. 12:12:49
Postovi: 1577
Godina: Padobranac
Smer: ME
@nexxogen

Ja se ne slazem sa tobom da trebate da se skoncentrisete u dva kluba.

Mnogo vise naucis kroz igru nego sedeci na klupi, zato je bolje npr da napravite sto vise klubova.

Tj. Ne morate svoje igrace da terate nego imate npr. Vukovi 1 i Vukovi 2 ili kako god. Tj. da vas klub napravi vise timova.

Mi smo npr. na turnirima Ragbi VII imali po dva tima Pobednik 1 i Pobednik 2. Jer sto bi se neko susio, ako moze da igra.

- - - - - - - -

A ja bas mislim da uvodjenje opreme degradira sport. Sa tom opremom mogu da se kucam u bandere, treba imati muda za MESO u MESO. Trenirajuci ragbi sam shvatio da i covek od 1.5 m i 50 kg, moze da obori mazgova od 2 m i 100 kg. I to vrlo lako, samo ako zna kako i ako nema straha.

- - - - - - - -

Ja sam za to i da se oprobamo malo u AF-u. Mislim mi ragbisti, naravno bez opreme. :P

I izvinjavam se zbog svog pogresnog izrazavanja, svim IGRACIMA americkog fudbala. ;)

- - - - - - - -

I za kraj. WTF :zbun: je skaflbaf?! Valjda se tako izgovara... :zbun:
:D

_________________
"Čovek je rob onih reči koje je izgovorio, a gospodar onih koje je zadržao u sebi." - Muhamed


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.01.2008. 15:40:05 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.07.2005. 10:11:29
Postovi: 3783
Godina: Dipl.
Smer: ME
Dj_Patkica je napisao:
@nexxogen

Ja se ne slazem sa tobom da trebate da se skoncentrisete u dva kluba.

Mnogo vise naucis kroz igru nego sedeci na klupi, zato je bolje npr da napravite sto vise klubova.

Tj. Ne morate svoje igrace da terate nego imate npr. Vukovi 1 i Vukovi 2 ili kako god. Tj. da vas klub napravi vise timova.

Mi smo npr. na turnirima Ragbi VII imali po dva tima Pobednik 1 i Pobednik 2. Jer sto bi se neko susio, ako moze da igra.

- - - - - - - -

A ja bas mislim da uvodjenje opreme degradira sport. Sa tom opremom mogu da se kucam u bandere, treba imati muda za MESO u MESO. Trenirajuci ragbi sam shvatio da i covek od 1.5 m i 50 kg, moze da obori mazgova od 2 m i 100 kg. I to vrlo lako, samo ako zna kako i ako nema straha.

- - - - - - - -

Ja sam za to i da se oprobamo malo u AF-u. Mislim mi ragbisti, naravno bez opreme. :P

I izvinjavam se zbog svog pogresnog izrazavanja, svim IGRACIMA americkog fudbala. ;)

- - - - - - - -

I za kraj. WTF :zbun: je skaflbaf?! Valjda se tako izgovara... :zbun:
:D


Zmajevi imaju 2 tima
Vukovi imaju 2 tima

:)

Što se tiče uvođenja opreme... u Americi u prvoj sezoni AF-a, igralo se bez opreme... bilo je 3 smrtna slučaja... to sam već pisao negde :)

inače, ne bih se složio sa tobom to za muda... jer se AF igrao 3 godine bez opreme u Srbiji, i gledao sam par utakmica prošle godine i moram ti reći da je krljanje žestoko...

http://www.youtube.com/watch?v=5eCJg8bLOfI


pogledaj 24 sekundu naprimer, a to je prvo trčanje...

to su ti niški Imperatori...

e sad što se tiče opreme sada...
dueli su zanimljiviji jer ima manje straha...
drugo, manja je mogućnost da neko ostane paralizovan...
publici je zanimljivije...

ovako sada izgleda

http://www.youtube.com/watch?v=X6hVAlVB ... re=related


mislim možemo mi sad da se svađamo čiji je veći... al mislim da nema potrebe...

_________________
"If you don’t have the best of everything, make the best of everything you have."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.01.2008. 16:14:28 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25.09.2007. 12:12:49
Postovi: 1577
Godina: Padobranac
Smer: ME
Ako cu da ti uporedjujem ova dva snimka, mogu samo da zakljucim da je mnogo zanimljiviji ovaj bez opreme. A da ste samo postali mnogo fensi sa opremom.

Sto se tice 24-e sekunde vidim da ovaj majmun ne zna da se ukucava. :P

Ja ocu da ti kazem da poenta igre i jeste u krljanju. :D That's the funiest part. :D

Moja najveca zamerka na AF je sto je mnogo spor sport, sve je u fazonu kreni, stani, postavi se, pa opet iz pocetka. Dok je ragbi dinamicniji.

_________________
"Čovek je rob onih reči koje je izgovorio, a gospodar onih koje je zadržao u sebi." - Muhamed


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.01.2008. 16:36:37 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.07.2005. 10:11:29
Postovi: 3783
Godina: Dipl.
Smer: ME
u pravu si... Tvoj je veći...

_________________
"If you don’t have the best of everything, make the best of everything you have."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.01.2008. 17:32:50 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25.09.2007. 12:12:49
Postovi: 1577
Godina: Padobranac
Smer: ME
Ma brate vidis da se zaje*avam. :) Nego ajmo mi da opicimo koju egzibiciju cisto iz zezanja. :)

_________________
"Čovek je rob onih reči koje je izgovorio, a gospodar onih koje je zadržao u sebi." - Muhamed


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.01.2008. 19:26:02 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16.02.2006. 11:56:05
Postovi: 4302
Godina: III
Smer: IS
Morte . . mnogo ozbiljno shvatate svoj sport . . . stvarno ko što kaže patkica - najvažnije da svi igraju. Nemoj da se lažemo, i kod vas i kod nas više ljudi na terenu nego na tribinama sem ako nije neka extra važna tekma.

Ja ne znam koga ste to dovodili pa vam je umrlo 3 čoveka. Evo u ragbiju već bar 10 god unazad niko nije umro. Nikad čuo, u stvari, ali u poslednjih 10 sam siguran.

Mi bi voleli da igramo AF protiv vas . . čak ni ne tražimo da igramo ragbi . . čisto eto zato što su sportovi slični, zdravo nadmetanje . .

_________________
Don't act your age - act your shoe size!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.01.2008. 19:42:25 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.07.2005. 10:11:29
Postovi: 3783
Godina: Dipl.
Smer: ME
u prvoj sezoni 1920 i neke u Americi :)

kod nas znam da je poseta bila manja od 300 ljudi na samo jednoj našoj utakmici. A to je i onoj najboljoj, protiv Vukova... Padala neka kiš, prva posle leta, užas neki... Inače od 300-600 ljudi bude na utakmicama...

što se tiče sličnosti... pa moje mišljenje je da su sportovi slični koliko odbojka i rukomet... igraju se na sličnim terenima, koriste slične lopte, imaju isti broj igrača...

_________________
"If you don’t have the best of everything, make the best of everything you have."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.01.2008. 20:41:59 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25.09.2007. 12:12:49
Postovi: 1577
Godina: Padobranac
Smer: ME
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Brate u kom ste vi fazonu?! :pitamse: :ovaj:

Mi vam nudimo megdan u AF-u.

Znaci necemo da vas "maltretiramo" da igramo ragbi, nego vasa igra. Vi u prednosti.

Znaci NE razumem. :ovaj:

_________________
"Čovek je rob onih reči koje je izgovorio, a gospodar onih koje je zadržao u sebi." - Muhamed


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.01.2008. 21:50:54 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.07.2005. 10:11:29
Postovi: 3783
Godina: Dipl.
Smer: ME
zaboravi, ionako će nex nešto pametnije od mene da kaže sad :)

_________________
"If you don’t have the best of everything, make the best of everything you have."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.01.2008. 23:22:50 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.09.2004. 21:17:06
Postovi: 499
Lokacija: Bar/Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
Mda. :)

Sad, ovo je najveća istina što ćete čuti: niko ko nije trenirao AF ne može da zna šta je on ustvari. Dakle sve te priče o tome da li treba imati muda za meso u meso kao i da sa opremom možeš da ulećeš u bandere možete da zaboravite. Ja mislim da mi je dobra osobina što nemam običaj da tvrdim stvari koje mogu da znam samo iz ličnog iskustva. Igrao sam američki fudbal bez opreme. Bio sam i na treningu FPN XIII. Ubjedljivo sam bio najgore izlomljen posle američkog fudbala sa opremom. Ubjedljivo.

Konkretno što se opreme tiče - trojica naših igrača su imali ili imaju prelome ključne kosti, jedan je imao posjekotinu ispod oka, ja imam problema sa oba ramena, a posle jedne utakmice sam imao hematom u predjelu lijeve lopatice. A zamislte, svi ti dijelovi tijela su pokriveni zaštitnom opremom! Neću da govorim o raznoraznim lomovima nogu, prstiju, zglobova, koljena i o raznoraznim podlivima i posjekotinama po onim dijelovima tijela koji nisu zaštićeni ničim (a to je u stvari 80%).

Dj_Patkica je napisao:
Ja ocu da ti kazem da poenta igre i jeste u krljanju.


U američkom fudbalu NIJE.

Btw, taj "majmun" sa 24. sekunde je pokušao da izbjegne odbrambenog igrača što je i bilo realno da se uradi. On želi prvenstveno da osvoji što je moguće više jardi, a ne da slomi nogu protivniku.

Abraxus je napisao:
. . mnogo ozbiljno shvatate svoj sport . . . stvarno ko što kaže patkica - najvažnije da svi igraju.


Američki fudbal (mislim na full kontakt verziju) nije nešto što se igra rekreativno. Naravno, ja ne očekujem da bilo ko ko se nije njime bavio može to da shvati ali bih ipak volio da ne posmatrate AF kroz perspektivu ragbija kao što stalno radite. Bez ikakve želje da bilo koga uvrijedim, pošto ragbi stvarno volim, moram da kažem da je ta filozofija kojom se vode ragbi savezi (posebno XV) dala ove postojeće rezultate koji su SVE SAMO NE ZA PRIMJER. Ti rezultati pokazuju da je BAREM ZA SADA ono što mi radimo mnogo bolje od onoga što vi radite. Dakle, nije najvažnije da svi igraju (to u smislu postojanja mnogo klubova, jer će B timova kod nas biti uvijek i svako će imati šansu da igra), nego je najvažnije da se nivo igre podigne na nešto vrijedno gledanja. Ja iz iskustva znam na šta liči ta "igra" novopečenih timova bez opreme, a znam i kako su sve to komentarisali neki ljudi koji su došli da gledaju. Američki fudbal jeste prosto sport koji se mora ozbiljno trenirati. Kao što rekoh, ne krivim vas ako to ne možete da shvatite, ali makar prihvatite tu činjenicu.

Što se tiče sporosti odnosno dinamike.... Patkice - ti mi navedi sve ono što smatraš manama američkog fudbala, a ja ću ti navesti apsolutno iste stvari u raznoraznim sportovima koje svakodnevno gledaš na televiziji i u kojima to isto ne primjećuješ. Evo pošto si rekao: "sve je u fazonu kreni, stani, postavi se, pa opet iz pocetka." da te pitam onda šta misliš recimo o odbojci i tenisu? Ili recimo stonom tenisu? Samo ću ti navesti još jedan momenat - u svakoj akciji u AF učestvuju SVI igrači na terenu. U 90% akcija u ragbiju XIII učestvuju igrač sa loptom i dvojica koja ga obaraju (znači trojica) dok ostatak ladi naokolo. Iz tog ugla AF je mnogo dinamčniji. Drugi dinamički momenti dolaze sa poznavanjem pravila i posebno taktike.

A što se tiče međusobnog meča, on se sigurno neće desiti. Uprava kluba to neće dozvoliti jer će sigurno da kažu nešto tipa: "Igraćemo pripremne utakmice sa ozbiljnim ekipama." A i realno, nema šanse da možete tek tako da dođete i sklepate nešto za par treninga, ne zato što mislim da ste "retardi" ili bilo šta tako nego jednostavno zato što to tako ne može NIKO. Pretpostavljam da biste pokušali nešto na ragbi principu al vam to nebi prošlo garantujem. :D


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 17.01.2008. 14:08:13 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25.09.2007. 12:12:49
Postovi: 1577
Godina: Padobranac
Smer: ME
Kad sam pricao o dinamici govorio sam o ragbiju i AF-u, ragbi je dinamicniji. (ne pricamo o tenisu itd.)

Vi imate tu dve postave odbranu i napad, dok igra napad odbrana se "ladi" na klupi i obrnuto. Onda za svaki novi pokusaj prvo cekaj da se postavite izderu se neke sifre i kao krecemo u akciju.

Istina je da u TRENUTKU obaranja ucestvuje od dva pa navise ucesnika, a sta je sa ciscenjem raka?! Postavljanje linije za napad, itd. sve se to desava u toku obaranja i obezbedjivanja raka. Nema ladjenja o kom ti pricas. U ragbiju XV. A u XIII se odma posle obaranja odmah izvodi lopta ne ceka se na postavljanje itd.

nexxogen je napisao:
Mda. :)

Sad, ovo je najveća istina što ćete čuti: niko ko nije trenirao AF ne može da zna šta je on ustvari. Dakle sve te priče o tome da li treba imati muda za meso u meso kao i da sa opremom možeš da ulećeš u bandere možete da zaboravite. Ja mislim da mi je dobra osobina što nemam običaj da tvrdim stvari koje mogu da znam samo iz ličnog iskustva. Igrao sam američki fudbal bez opreme. Bio sam i na treningu FPN XIII. Ubjedljivo sam bio najgore izlomljen posle američkog fudbala sa opremom. Ubjedljivo.

Konkretno što se opreme tiče - trojica naših igrača su imali ili imaju prelome ključne kosti, jedan je imao posjekotinu ispod oka, ja imam problema sa oba ramena, a posle jedne utakmice sam imao hematom u predjelu lijeve lopatice. A zamislte, svi ti dijelovi tijela su pokriveni zaštitnom opremom! Neću da govorim o raznoraznim lomovima nogu, prstiju, zglobova, koljena i o raznoraznim podlivima i posjekotinama po onim dijelovima tijela koji nisu zaštićeni ničim (a to je u stvari 80%).


Trenirao si AF bez opreme i bio si na JEDNOM treningu FPN XIII lol . Kakvo poredjenje. Jesi odigrao mozda neku utakmicu normalnu i to ne FPN nego pravu?!

Kao prvo na treningu se i pazi, na utakmici se desavaju svakakve prljavstine, od gazenja ljudi u raku, do lomljenja prstiju u molu, do zabadanja u glavu u skramu, nabijanja prstiju u skramu itd.
Jes opet ja o XV. OK u XIII ima gazenja u raku i zabadanja, i ima lomljenja prstiju, al nema skrama.

A sto se tice vasih igraca i njihovih povreda. Pazi ovo JEDAN ima povredu ispod oka :lol: pa ragbi utakmica nije utakmica bez barem jedne razbijene arkade. Razbijena arkada, ogrebotine, posekotine, uganuca, to su neke normalne stvari i sitne povrede, koje se ignorisu. To sto imas problema sa ramenima kakve veze ima?! :zbun: Pa i ja imam ponekad upalu ramena (ako si na to mislio) posle utakmice, treninga, itd. Jbga od stalnog obaranja, guranja...

Suma sumarum. Oprema je sh*t po tvom izlaganju. Pa zasto je onda nosite?! :zbun:

Suma sumarum, nista od tekme. Kraj diskusije

_________________
"Čovek je rob onih reči koje je izgovorio, a gospodar onih koje je zadržao u sebi." - Muhamed


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 17.01.2008. 17:32:08 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.07.2005. 10:11:29
Postovi: 3783
Godina: Dipl.
Smer: ME
Samo da ti kažem, mi smo ove sezone odigrali 11 utakmica, nije bila ni jedna utakmica u kojoj neki igrač nije polomio nešto... toliko...O ostalom ne treba diskutovati... sportovi su različiti .

_________________
"If you don’t have the best of everything, make the best of everything you have."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 21.01.2008. 19:40:05 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.09.2004. 21:17:06
Postovi: 499
Lokacija: Bar/Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
@ Patkica

Samo par stvari - nema potrebe da braniš ragbi od mene i da mi dokazuješ kako je on grub. Ja ragbi nisam napadao. I inače nikada ne pokušavam da upoređujem ragbi i AF jer je to naprosto glupo. Ti si taj koji je napao AF i rekao da sa opremom možeš da se zalećeš u bandere. Stoga, ja ti ovdje govorim kako to nije istina.

Dalje, u prethodnom postu sam konkretno mislio na trinaesticu.

Što se konkretnih povreda tiče - ja ti govorim samo o onima koje sam ja lično registrovao i to sam naglasio one dijelove tijela koji su prekriveni opremom, a pošto nisam doktor u klubu ne obraćam mnogo pažnje na povrede tako da ih ima mnogo više za koje ne znam. I ja takođe ignorišem nabijanje prstiju, ogrebotine i slične stvari. To se ne računa. Slomljen prst o kome govorim je bio pod uglom od 45 stepeni na GORE iz srednjeg zgloba. Problemi sa ramenima mi traju neprestano - nisu to povremene upale. A to sam, pak, naglasio zbog tvoje priče o rušenju bandera. Ramena su mi, jel tako, zaštićena opremom?

AF bez opreme sam trenirao i odigrao nekih 5 ili 6 utakmica.

Citiraj:
Suma sumarum. Oprema je sh*t po tvom izlaganju. Pa zasto je onda nosite?!


Oprema podiže igru na viši nivo. Omogućava efikasno blokiranje (ono što vi u ragbiju zovete opstrukcija). Tehnike i pokreti su potpuno drugačiji. Obaranja recimo - vaša tehnika - glava na suprotnu stranu od lopte da ne dođe do povrede, rame na stomak, ruke oko koljena. Ragbi tehnike obaranja (posebno u petnaestici) su u 90% slučajeva kao rvačke tehnike - neko čupanje, vučenje, hvatanje za noge. Naša tehnika - glava na loptu, rame odmah ispod grudi, ruke savijene u laktovima ispod protinvnikovih pazuha i DIZANJE od zemlje. Naša obaranja (sad mislim na AF upošte) kao i svi kontakti su kolizije, udarci koji dižu protivnike od zemlje. Vaša se većinom svode na držanje, vučenje, čupanje, guranje i valjanje. To je ono što donosi oprema. Ragbisti su jednostavno onemogućeni da zadaju toliko jake udarce. Istini za volju, slične kolizije se u ragbiju s vremena na vrijeme dešavaju (pogotovo u XIII) ali u AF su one konstantne. Ne kažem da ragbisti to ne mogu, baš naprotiv. Samo govorim o tome šta oprema znači.

Imam jednu State of Origin utakmicu u kojoj je jedan lik (zove se Dalas Blablabla) uletio glavom poput nekog NFL igrača i ostao da leži na travi. Komentator (Australijanac) je tad rekao nešto ovako: "Dallas Blablabla thought that this were Dallas Cowboys, and that he was playing in the NFL Superbowl."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 03.02.2008. 20:33:50 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.07.2005. 10:11:29
Postovi: 3783
Godina: Dipl.
Smer: ME
večeras Superbowl...

Sportklub 23.50

_________________
"If you don’t have the best of everything, make the best of everything you have."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 04.02.2008. 00:22:27 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15.11.2006. 19:50:36
Postovi: 4288
Godina: Dipl.
Smer: UK
gogo PATRIOTS! pwn stupid giants!

_________________
SlikaSlikaSlika


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 04.02.2008. 01:31:11 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16.02.2006. 11:56:05
Postovi: 4302
Godina: III
Smer: IS
Ne mogu da verujem da navijaš za tim koji se zove Američke Patriote :bljak:

Giantsi rulaju!

_________________
Don't act your age - act your shoe size!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 04.02.2008. 02:07:38 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15.11.2006. 19:50:36
Postovi: 4288
Godina: Dipl.
Smer: UK
mrzim NYC! :ljutko:
i nije american patriots..vec the new england patriots :P

_________________
SlikaSlikaSlika


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 04.02.2008. 02:49:52 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16.02.2006. 11:56:05
Postovi: 4302
Godina: III
Smer: IS
a oni su engleski patrioti . .. :lol:

_________________
Don't act your age - act your shoe size!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 04.02.2008. 04:13:16 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14.02.2006. 00:56:09
Postovi: 2423
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Run Jah je napisao:
gogo PATRIOTS! pwn stupid giants!


:fuckoff: :kreza:


Pascu marketing zbog ovog sranja!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 04.02.2008. 12:14:04 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15.11.2006. 19:50:36
Postovi: 4288
Godina: Dipl.
Smer: UK
uspavao sam se na 7:3 :D
ali kontam da su patriote pobedile..true or false?
edit: aaaaaaaa ffs..kako bre?! :durisha:

_________________
SlikaSlikaSlika


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 04.02.2008. 15:09:49 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14.02.2006. 00:56:09
Postovi: 2423
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Odgledaj snimak, fantastican poslednji minut! Bolji nego kad su Patriotsi dobili Sent Luis pre koju godinu onim fg-om :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 11.02.2008. 16:56:58 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 01:43:21
Postovi: 9865
Lokacija: Šabac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Juče je održana sednica Saveza i odlučeno je o sistemu takmičenja u ovoj godini:

Citiraj:
Takmičenje počinje 29. marta, a završava se 20. jula finalom.

Po usvojenom sistemu, postojaće tri grupe, nazvane Centar, Sever i Jug. Grupu Centar činiće 8 najboljih ekipa iz prošle godine, a to su: Novi Sad, Klek, Beograd Plavi Zmajevi, Beograd Vukovi, Kragujevac, Pančevo, Vrbas, Vršac. Grupu Sever obrazovaće Novi Kneževac, Inđija, Obrenovac, Šabac i Požarevac. Jug će činiti Niš, Čačak, Jagodina, Kraljevo i Mladenovac.

Grupa Centar igraće jednokružno, gde su domaćinstva određena u odnosu na proteklu sezonu. Grupe Sever i Jug igraće jednokružno u okviru svoje grupe, ali i sa po jednom ekipom iz suprotne divizije.

Nakon završenog regularnog dela po dva tima iz Severa i Juga će igrati međusobno, a zatim će najbolji iz tog razigravanja ući u Centralnu diviziju umesto poslednjeplasirane ekipe u toj grupi, dok će drugoplasirani iz razigravanja Sever-Jug igrati baraž sa pretposlednjom ekipom iz Centra u regularnom delu.

Iz Centralne grupe u plejof idu prvoplasirani i drugoplasirani u regularnom delu, i to direktno u polufinale, dok će treći i četvrti iz Centralne grupe igrati četvrtfinale. Igraće tako da, C3 igra sa najboljim iz razigravanja Sever-Jug, dok će C5 igrati protiv C4.

Plejof će, dakle, igrati 5 ekipa iz Centralne grupe, 2 iz Južne i 2 iz Severne. Po rečima predlagača Vladana Lapčevića ovaj sistem ne favorizuje nijedan tim, a najveći kvalitet je što svaka ekipa, čak i ona koja prvi put igra neko takmičenje može da osvoji titulu.

Veliki broj evropskih saveza je već uzeo u razmatranje ovaj sistem koji će, možda, primeniti i na svom takmičenju.


Videćemo kako će sve ovo ispasti. Ja sam konačno opet počeo da treniram, pa jedva čekam da počne liga. :kreza:

_________________
Biće sve okej, problem ne traje dugo...
To je samo loš dan, sutra bolje biće, tu nema ništa drugo.
Život je suviše lep da bismo se borili sa tugom.
Neko je zaista tu za tebe kad si dole, to je puno, puno, puno...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 11.02.2008. 17:18:44 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15.11.2006. 19:50:36
Postovi: 4288
Godina: Dipl.
Smer: UK
ffs pa koliko vas je treniralo ragbi/af?
imam fobiju od tih mrcina posto sam pre 3 godine imao priliku da vidim otvoreni prelom kada su jednog jadnicka sabila 2 grmalja od po 150cm i 100kg..

_________________
SlikaSlikaSlika


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 11.02.2008. 17:39:01 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 01:43:21
Postovi: 9865
Lokacija: Šabac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Ne znam kakvi su ovi novi timovi koji su tek dobili opremu, nisam bio u toku (iznenadio sam se koliko ima novih klubova :zbun:), ali ekipa iz ŠA je old school. Većina ljudi ima bar po koju utakmicu za sobom. Samo niko nema utakmica sa opremom... Tek smo je dobili kad smo počeli da treniramo pre nekoliko nedelja. Sem naravno likova koji su došli iz SM kod nas i koji sa opremom treniraju već godinama. :)

To od 100kg nisu grmalji. Prosek naše prve linije je otprilike oko 120-130kg. :D

_________________
Biće sve okej, problem ne traje dugo...
To je samo loš dan, sutra bolje biće, tu nema ništa drugo.
Život je suviše lep da bismo se borili sa tugom.
Neko je zaista tu za tebe kad si dole, to je puno, puno, puno...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 344 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sledeća


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group