Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 7 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 31.07.2004. 18:39:52 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24.11.2001. 17:23:58
Postovi: 1619
Lokacija: In the Air
Godina: Dipl.
Smer: IS
Ajd neka svako opiše svoj smer, bio sam ubeđen kad sam upisao FAX da ću IS a sada se dvoumim između IS i Kvaliteta.
Znači: Kakva je matertija što se uči, jel primenljiva, koliko je nepotrebnih predmeta, ... neka svako opiše svoj smer svojim rečima, pretpostavljam da ima još ljudi kao ja. Ne bih hteo da upišem IS a da se zaglavim sa "Matematikama" ili da upišem Kvalitet pa da se posle kajem.
Da vas čujem...
Kakva je mogućnost zaposlenja sutra sa kvalitetom???
Za IS znam nego me za kvalitet interesuje


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 31.07.2004. 21:11:30 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15.01.2003. 19:22:12
Postovi: 1064
Godina: IV
Smer: ME
Super tema! I mene to isto zanima! I bas me zanima sve vezano za kvalitet- sta se uci, koliko se prate trendovi, mogucnost zaposlenja, i td....

_________________
2+2=5


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 03.08.2004. 00:09:15 

Pridružio se: 02.02.2004. 19:12:31
Postovi: 175
Posto vidim da vam niko nije pruzio odgovor, evo vam mala pomoc.Na yahoo-u ima grupa pod nazivom kvalitetlije.Otvori te nalog pristupite grupi i onda ih pitajte sta god zelite.



Edited By nahasapeemapetilon on 1091488186

_________________
Listen very carefully, I shall say this only once.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 03.08.2004. 19:40:24 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15.01.2003. 19:22:12
Postovi: 1064
Godina: IV
Smer: ME
Hmmm... zasto li kvalitetlije nisu na FF !?!?

_________________
2+2=5


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 04.08.2004. 00:19:14 
Moderator

Pridružio se: 03.04.2002. 10:55:06
Postovi: 1978
Lokacija: Beograd
Хммм... ја сам ФОН уписао због ИС-а и током студирања никада ми се нија јавила жеља да упишем неки други смер. Нисам се покајао, јер од онога што сам могао да изаберем, изабрао сам најбоље (гледајући моје жеље и схватања). Који год смер да упишеш, наићи ћеш на гомилу ствари које ћеш морати да учиш, а које ти никада неће требати (као што си и у прве две године могао то да приметиш). Кажу сви ИС је најтежи смер на факсу, па онда иде менаџмент. Што се мене тиче није тако. За мене би тежи био менаџмент и сваки смер сличан њему, јер нисам тип студента који учи бубајући и грувајући, који често мора да репродукује напамет научено градиво. Не волим много теоретисања. Мени математика релативно добро иде и фантастично се сналазим у "техничком поднебљу". План и програм испита на ИС-у се полако мења. Далеко је то од оног правог, како је у свету, али ипак се више него раније уче неке савремене ствари и савремени програмски језици, савремена решења.
У сваком случају мораш прво са собом да расчистиш какви су ти афинитети, шта желиш и шта можеш. Квалитет или индустријски менаџмент ћеш сигурно пре завршити него ИС (мање је људи на смеровима, испити се полажу често у договору са професорима, материја се ипак на неки начин лакше савладава, док на ИС-у имаш гомилу људи, брдо нервозних професора због такве гужве, материја је обимна и тешка (мада савладива ако волиш то), имаш пар "чувених" испита који се полажу и по 20 пута, када их најбоље научиш паднеш, а када се надаш да ћеш пасти положиш). Све у свему, највише зависи од тебе шта очекујеш и шта желиш.

_________________
10. 7. 1856. - 10. 7. 2006.

"... дакле чините подвиге какве год можете, али не заборавите своје име!"


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 04.08.2004. 09:29:19 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24.11.2001. 17:23:58
Postovi: 1619
Lokacija: In the Air
Godina: Dipl.
Smer: IS
nikpro je napisao:
...док на ИС-у имаш гомилу људи, брдо нервозних професора због такве гужве, материја је обимна и тешка (мада савладива ако волиш то), имаш пар "чувених" испита који се полажу и по 20 пута, када их најбоље научиш паднеш, а када се надаш да ћеш пасти положиш). Све у свему, највише зависи од тебе шта очекујеш и шта желиш.

Pa toga se i plašim!
Da ne zaglavim na IS i da na kraju odustanem od svega.
Nego (vi ljudi sa Kvaliteta), kakvo je stanje sa zaposlenjem sutra. Ne bih da radim u trafici sa završenim FON-om


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 04.08.2004. 09:36:44 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21.03.2002. 03:16:01
Postovi: 1732
Lokacija: [Hall of fame]
Godina: Padobranac
Smer: IS
Postavio sam slicnu temu pre nekoliko meseci. Vlado, cudi me kako je nisi primetio? Nekoliko clanova foruma je odgovorilo, i to bas sa smera za Upravljanje kvalitetom, mislim da su to bili bockey i milan170.

Evo, nasao sam i link


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 7 Posta ] 


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group