Započni novu temu Odgovori na temu  [ 81 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 04.08.2007. 13:50:07 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.10.2006. 15:06:53
Postovi: 3435
Lokacija: ...own little world...
Godina: Dipl.
Smer: IS
Okej... E sad se stvarno osecam malo :stid: :stid: Ispade ko da sam se pojavila u nameri da rasturim vasu "zajednicu"... :(

Citiraj:
Mislim da si bas ti to i uradila, procesljala si svih 65 strana i izvukla na povrsinu teme koje su tebi zanimljive

nisam.. ja sam isla na opciju "pretraga" i to iza razloga da ne bih otvarala neku temu koja verovatno vec postoji.. :)
Citiraj:
Ne mozes tek tako da upadnes na forum i pocnes da vodis glavnu rec.

Pa to mi nije ni bila namera, nego da se jednostavno prikljucim...
Citiraj:
Znaci, ako hoces da upadnes u drustvo forumasa, pokazi da to zasluzujes, a ne da se svima nameces. Juce si dosla na forum, a koju god temu da otvorim, tu si ti i odgovaras apsolutno na sve

Nemoj tako... Ne postujem ni u jednoj temi vezanoj za sport :)
I da li to znaci da ako sam juce dosla na forum, da se sve sto napisem tretira kao da je spam... Mozda sam preterala u poslednje vreme, ali na pocetku su moji postovi bili itekako vezani za temu.. (pa cak i u onim iskopanim)

Citiraj:
A OD, ako se uopste bude delila, bice na spamerski i nespamerski deo. Nista detaljnije

To je onda malo bezveze... upravo ko sto je neko rekao - to bi bila legalizacija spama.
Kada ste svi protiv spama, nekako zvuci najlogicnije da se brise sve sto nije usko vezano za temu.. (osim u temi offtopic, koja mi potpuno deluje spamerska.. :) )

_________________
If I could turn back time... I would do exactly the same.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 04.08.2007. 13:51:54 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.11.2001. 10:11:24
Postovi: 10000
Lokacija: BBrdo/Rashka
Godina: Padobranac
Smer: IS
ks ks je napisao:
nisam za odvajanje oda u pametnu diskusiju i zabavnu disksusiju (kako god da bi se zvale) jer uopshte ne vidim da postoje teme u kojima se vodi pametna diskusija.. iz sadasnjeg stanja vidimo kad su sve teme na jednom mestu koje su teme na vrhu a koje an dnu.

Ezgekli :care:
Verujem da vishe od 80% ljudi nije videlo, a ni 5% uchestvovalo u ozbiljnijim temama :nene:

Tu lezi 'spam-related' problem... Meni ne smetaju interne poshalice & prijateljno prozivanje, caskanje usred teme (dok god ne predje 5 poruka u nizu), ali sama ta prisnost svih nas forumasha je dovela do gushenja ikakve ozbiljne diskusije... Ne kazem da treba seci offtopic to temama u OD, ne kazem ni da treba tolerisati spam, vec chisto, ostaviti svakome po jedan kutak: jedan za zezanje, drugi za filozofiju. Neshto poput igralishta i radne sobe... Zavisno od raspolozenja, zelja ili dilema, odabrali bi kutak i profil sagovornika za diskusiju ili relaksaciju :)

Trenutna situacija je da broj zezatora preteze i to deluje negativno na bilo koga ko na zadatu temu ume da ostavi poruku duzu od 5 redova... Proredjivanje takvih chlanova (kao shto je primeceno u temi "Zaboravljeni forumashi") smatram da utiche i na kvalitet diskusije i u ostalim podforumima... Nadam se da ce modovi zaduzeni za godine izneti njihova zapazanja u vezi ove konstatacije...

I da zavrshim: OD nam svima koristi kao 'ventil' i za ralaksaciju i ne smatram da bi trebalo oshtro gushiti spam unutar OD, ali smatram da bi odvajanje jednog dela za ozbiljne rasprave koristito da se povrati i poveca broj chlanova koji doprinose kvalitetnijoj raspravi na forumu :)

_________________
Chuvajte i odrzavajte FF. Ne zbog nas matorih, vec zbog vas koji ste sada tu i zbog onih koji ce tek doci.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 04.08.2007. 13:57:18 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.11.2004. 14:34:28
Postovi: 8655
Godina: Apsolvent
Smer: IS
BlondY je napisao:
Okej... E sad se stvarno osecam malo :stid: :stid: Ispade ko da sam se pojavila u nameri da rasturim vasu "zajednicu"... :(


Ne izvrci moje reci.

Citiraj:
Citiraj:
Mislim da si bas ti to i uradila, procesljala si svih 65 strana i izvukla na povrsinu teme koje su tebi zanimljive

nisam.. ja sam isla na opciju "pretraga" i to iza razloga da ne bih otvarala neku temu koja verovatno vec postoji.. :)


To je za respect (koriscenje pretrage i sl), ali mogla si neku staru temu da sacuvas za kasnije, a ne u roku od 5 dana d aih sve povadish. ;)

Citiraj:
Citiraj:
Znaci, ako hoces da upadnes u drustvo forumasa, pokazi da to zasluzujes, a ne da se svima nameces. Juce si dosla na forum, a koju god temu da otvorim, tu si ti i odgovaras apsolutno na sve

I da li to znaci da ako sam juce dosla na forum, da se sve sto napisem tretira kao da je spam...


NE!
Nego trenutno najvise spamujes po OD (ne krivim te, svakome se desi). A to sto si od juc ena forumu ti je otezavajuca okolnost.
Nisu tvoje poruke spam zato sto si juce dosla na forum, nego zato sto su, jednostavno, spam.

Citiraj:
Citiraj:
A OD, ako se uopste bude delila, bice na spamerski i nespamerski deo. Nista detaljnije

To je onda malo bezveze... upravo ko sto je neko rekao - to bi bila legalizacija spama.


Sad teme i ne deluju kao da je spam zabranjen, tako da...

_________________
Tommorow is cancelled due to lack of interest!
...
O, da mi je da se još jednom zaljubim,
Opet bih uzeo kostim Večnog dečaka,
I opet bih smislio kako da prodangubim
Dok ona ne sleti niz hodnik Studenjaka...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 04.08.2007. 14:16:08 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.10.2006. 15:06:53
Postovi: 3435
Lokacija: ...own little world...
Godina: Dipl.
Smer: IS
kliford je napisao:
To je za respect (koriscenje pretrage i sl), ali mogla si neku staru temu da sacuvas za kasnije, a ne u roku od 5 dana d aih sve povadish. ;)

Pazi, ja te teme nisam povadila eto tako, nego sam naisla na njih i ispisala svoje misljenje, zato su i otvorene.. Bez obzira dal sam ovde 5 godina ili mesec dana.
A ako su zadnje stranice neke teme pretrpane spamom, zar je stvarno toliko lose sto i ja spamujem?
Spamujete svi, nigde nema neke diskusije, koje cisto da se zna obozavam... kao i da pisem kilometarske postove (ima ih nekoliko..), ali to cu kad se pojavi neka dobra tema za diskusiju
Ali vi se poznajete, a meni je otezavajuca okolnost sto sam novajlija... Ali zar nisu svi na pocetku bili kao i ja?
Trenutno me niko ne zna. Mozda cete me jednog dana znati, i promeniti misljenje o meni, nebitno dal' na bolje ili na gore.. A mozda cu uvek biti samo BlondY, a u stvarnom zivotu necete ni znati ko sam. I zato - dosta o tome.

_________________
If I could turn back time... I would do exactly the same.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 04.08.2007. 14:36:14 

Pridružio se: 12.06.2003. 11:49:19
Postovi: 1829
Godina: Dipl.
Smer: IS
Клићо, полако, друже! Не знам да ли можеш да осетиш, пошто си ти сам писао, али заиста си веома НЕПРИЈАТАН према девојчици. Спусти мало лопту, издувај се.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 04.08.2007. 14:43:57 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01.07.2007. 01:54:23
Postovi: 755
Lokacija: A11...Cacak-BG
Godina: I
Iskulirajte se swi malo :)

_________________
...Dobar Sam Do Koske, Pokvaren Do Srzhi, Iako Sam Chist I Iskren, Do Sebe `ebeno Drzhim...
Slika


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 04.08.2007. 15:04:16 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21.03.2005. 23:46:26
Postovi: 4373
Lokacija: Banovo Brdo
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Osnovni je problem što svi kukaju kako nema ozbiljnih, konstruktivnih diskusija, a onda kada zaista treba da se postuje nešto pametno nigde nikoga...

_________________
"We do not see things as they are; we see them as we are."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 04.08.2007. 15:35:23 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23.11.2004. 12:45:23
Postovi: 1073
Lokacija: elysian fields...
Godina: III
Smer: IS
Nekolicina postuje pametno. Onda dodju spameri.

Nekada je bilo vise pametnih postova. Onda su dosli spameri. Onda su otisli pametni.

_________________
H.J.S: Oh, why does everything I whip leave me?
Java Primeri


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 04.08.2007. 15:38:50 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21.03.2005. 23:46:26
Postovi: 4373
Lokacija: Banovo Brdo
Godina: Apsolvent
Smer: IS
User je napisao:
Nekada je bilo vise pametnih postova. Onda su dosli spameri. Onda su otisli pametni.
I tako dođoše varvari i propade rimsko carstvo :P
Najlakše je pobeći i samo zanovetati s vremena na vreme.

_________________
"We do not see things as they are; we see them as we are."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 04.08.2007. 15:55:28 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01.03.2004. 21:34:06
Postovi: 4616
Lokacija: New Whitecity
Godina: Dipl.
Smer: IS
Nema sanse da procitam sve ove postove... sto je uglavnom problem kad dodjem na forum. Ne razumem otkud toliko vremena i energije da 1. citate (sve) sto je napisano od vase poslednje posete i 2. odgovarate neretko kilometarskim porukama? Sem ako ne blejite na forumu svo vreme (sto me ne bi ni ne cudilo)?

Da ne spominjem upotrebu smajlija. Poruke su neukusno sarene. Smajli je tu da se, koliko-toliko, prenebregne nesavrsenost pisane komunikacije kad je rec o izrazavanju osecanja. Ne znaci da treba da nagurate 200 komada u jednu, a 1700 u ceo post od 4 prostoprosirene recenice. I malo manje koriscenja obojenog texta, pliz.

P.S. Kliff: chill, dude.

_________________
- Do you expect me to mock?
- No, Mr Bourne, I expect you to lie.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 04.08.2007. 16:28:07 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.12.2003. 15:58:04
Postovi: 4855
Lokacija: Novi Beograd/Kragujevac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Strategylover je napisao:
Meni ne smetaju interne poshalice & prijateljno prozivanje, caskanje usred teme (dok god ne predje 5 poruka u nizu), ali sama ta prisnost svih nas forumasha je dovela do gushenja ikakve ozbiljne diskusije


Mislim da je ovo sama suština. Malo je smor kad se dvoje dopisuju na dve strane, koristeći rečenice od 5 reči. Ja sam nešto "slično" uradio sa milexom u noćobdijama, ali to je malo specifična tema, pošto u to doba nikog nije bilo na forumu. Kliford nas je odmah prozvao, ali u principu za poslednje 3 poruke postoji po dan razmaka između njih, tako da ne smatram baš da je to to, ali nema veze...
Da ne dužim više, smatram da sve što je usko vezano samo za dve/dvoje/dva forumaša, a prelazi neku određenu meru (npr pola strane, 5 postova, 3 posta u 5 minuta, lupam sad, al nemam inspiraciju) da se briše. Mislim da bi se time malo dobilo na preglednosti/ozbiljnosti. Ovako je u poslednje vreme malo otišlo predaleko. Možda što je leto...
To je moje viđenje. Neću više ovde postovati, pošto smatram da nije moj postao. Ima ljudi koji vode forum i smatram da oni mogu to sami da reše, bez da ih mi smaramo. Pozdrav.

_________________
They’re Pinky and The Brain
Yes, Pinky and The Brain
One is a genius - the other’s insane.
They’re laboratory mice
Their genes have been spliced
They’re dinky They’re Pinky and The Brain,


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 04.08.2007. 16:46:35 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.12.2003. 00:09:55
Postovi: 6917
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
Rastko je vec rekao i mislim da je prava stvar podeliti OD.

To bi resilo mnoge probleme.

_________________
Svako je jutro novo ušće, poteci kao rečica.
Neka se trnje plete gušće nebo je tvoja prečica,
I zdrobi lažne dijamante ko ljusku šupljeg oraha
Nek bulevari sveta pamte muziku tvojih koraka


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 04.08.2007. 17:28:13 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05.11.2004. 19:26:34
Postovi: 3359
Godina: Dipl.
Smer: IS
Tuchaaaa jeeeeeeee ...
:gomila:

FF vec dugo nije ono sto je bilo, kada je bila prilika da se reaguje niko nije reagovao, sad je kasno !!!

_________________
Slika


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 04.08.2007. 17:56:58 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08.08.2005. 12:52:36
Postovi: 4863
Lokacija: coyote's nest
Godina: Dipl.
Smer: ME
meni nije jasno zasto jedan "demokratski orijentisan forum" pokusava da >>navede<< korisnike da pisu nesto >>>>>>>>>>pametno<<<<<<<<<<< ??

sta vi imate protiv "glupih", "dosadnih", "nekreativnih", "kratkih", "dugih", "sarenih" poruka??? hoce li mi neko dostaviti spisak zelja kakve bi to poruke trebalo da pisem?? ovde se radio o individualnosti i kreativnosti, i daleko od toga da ce mi forum diktirati smisao i tip poruke.

ako nema >pametnih< tema, to je zato sto vecina tako ili zeli, ili zna, i vi tu nista ne mozete, osim da dovucete nove >pametnije< forumase.

meni je jasno da vi zelite da usmerite diskusiju u nekom boljem "akademskom" pravcu, al kao sto vidite, nije to u vasim rukama.

evo recimo, klif, tebe znam, pa cu tebi reci - ponovo - ti vodis jedan od bitnijih delova foruma - fonInfo, a po onome sto sam ja videla, ti poslednji treba da kritikujes moje i ks ks-no ponasanje ovde, tj. "jacinu ruke" i brisanje pozeljnih i nepozeljnih offtopica.. hocu reci, to je individualna stvar, kritike prihvatam, al ne sve. sta god uradila, neko ce se buniti, isto tako i za OD - sta god neko napisao, uvek ce nekome biti zanimljivo, nekome smor. sta tu da radis?

the end
: )

_________________
I've got an idea - an idea so smart that my head would explode if I even began to know what I'm talking about.
:ahhh:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 04.08.2007. 18:02:29 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.11.2001. 08:45:08
Postovi: 4717
Lokacija: Novi Bgd.
Godina: Dipl.
Smer: IS
Slažem se sa Rastkom da treba otvoriti neki podforum tipa Svaštara, Razbibriga, Ludilo i Šizenje koji ne bi bio moderisan (ili bar ne previše moderisan). Tu bi se otvarale neozbiljne teme ili bi ih tu slali moderatori sa OD-a.

_________________
Oni hipotetički kostrukti o kojima se može govoriti kao o konzistentnim i relativno trajnim dinamičkim sistemima koji objašnjavaju veći deo procesa motivacije, obuhvatajući i ciljeve i motive kroz njihove međusobne relacije, čime se mogu uslovno..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 04.08.2007. 18:13:06 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31.03.2006. 12:06:18
Postovi: 6565
Godina: Padobranac
^ ali aman ljudi te teme se i sad moderishu minimalno!

da pitam neshto.. zashto je beshe od sakriven od neulogovanih? jel beshe da se smanji uticaj oda? jel smanjen? moj je utisak da nije. ako podelimo od na pametnije i "gluplje" diskusije jel to znachi da ce pametnije diskusije isplivati? mislim da ne.
i manite se tih pricha spameri su oterali nespamere! shto nespameri nisu oterali spamere? stvarno svashta pishete :smaras: nek pishe ko shta oce kome se teme ne svidjaju nek ne postuje, il nek otvori pametnije teme (jbg, tako stoje stvari!). vidim ima vas koji zhale za starim vremenima. super. otvorite temu u kojoj se ozbiljno diskutuje i reshite problem. jbt, sve je u korisnicima.

@ exult :taptap:

_________________
Slika


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 04.08.2007. 18:18:04 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.03.2002. 17:30:03
Postovi: 6216
Lokacija: unzipping something.
Godina: Apsolvent
Smer: ME
exult je napisao:
the end
: )

vidim polako te krenuo taj engleski.. samo polako :]

anyway..
^^^momak sa chudnim nickom i srcom u potpisu mudro zbori!

_________________
..nema genijalne zhene. zhene su dekorativni pol. one nemaju nikada shta da kazhu, ali nas svojim govorom ocharavaju.
zhene predstavljaju pobedu materije nad duhom, kao shto chovek predstavlja pobedu duha nad moralom..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 04.08.2007. 18:20:24 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.07.2005. 10:11:29
Postovi: 3783
Godina: Dipl.
Smer: ME
vi ste svi odlepili! :bljak:


skoro svi...

@ks ks
zanima me tema i ovo je moje mišljenje na nju!!!

_________________
"If you don’t have the best of everything, make the best of everything you have."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 04.08.2007. 18:23:19 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31.03.2006. 12:06:18
Postovi: 6565
Godina: Padobranac
^ dobro i konstatacijom da smo svi mi odlepili si reshio shta? 8)
il daj neki konstruktivan predlog il zaobidji.

_________________
Slika


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 04.08.2007. 18:29:46 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.07.2005. 10:11:29
Postovi: 3783
Godina: Dipl.
Smer: ME
čekaj, don kaže isto što i ja samo malo finije, i on je dao konsturktivan predlog?


Citiraj:
Moje zapažanje je da na svakih mesec dana niču ovakve teme, ali su potpuno oprečne. Jedan mesec smo na tapetu kao tirani, a sledećeg već se pljuje po nama da smo preblagi.



ako ne želim da se raspravljam sa vama/njima jer su nedokazani, to znači da ne smem da iznesem svoje mišljenje?

možda moje mišljenje može da se stavi u jednu rečenicu? možda je to moje mišljenje? možda ugnjetavaš mišljenja "spamera"?

npr. abraxusa ste milion puta okarakterisali kao spamera, a čovek u svakoj temi ima nešto da kaže šaljivo, ne vezano za neku drugu temu.

a kad pogledaš tebe,

u 3 teme sam pročitao da si imala sudar, i da si sad srećna što si preživela/tužna što si imala sudar, itd...

nije to jedini post.

ko je tu spamer?

Sa druge sukobljene strane imamo "korsinike", koji ni sami ne znaju šta hoće, da li strožija ili blaža pravila, da li da im šalješ PP ili da ne postojiš... bla bla

Sa treće strane imamo admine, koji večito nešto čekaju... možda će i dočekati... jedne godine...



zaključak, "svi ste vi odlepili :bljak: "


srećna?

_________________
"If you don’t have the best of everything, make the best of everything you have."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 04.08.2007. 19:32:20 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31.03.2006. 12:06:18
Postovi: 6565
Godina: Padobranac
^ prochitao si to u dve teme, jedna je bila offtopik, druga je bila kad si bio srecan.. ima smisla shto je to tamo stajalo, zar ne? i ja ne kontam kako su ti postovi bili spam/off?!
uostalom pa shta i da sma offovala? u tim temama dozvoljavam off, jer je nemoguce ochekivati od usera da postuju, recimo, samo shta ih nervira a da drugi ne komentarishu (ionako se svi zhale kako je komunikacija pala za najnizhi moguci nivo i da ljudi dolaze na forum samo da bi neshto ostavili i otishli). shto se tiche ozbiljnijih tema (ako ih mzohemo tako i nazvati) tamo brishem sve (da i moje, a i donove, recimo. jel tako, done? :))

uostalom, ne kontam shta si ti ovim hteo da kazhesh? spama/off ce uvek biti. ovde se razmatra gde i koliko treba dozvoliti spam/off i da li postoje reshenja da se suzbije isti.

_________________
Slika


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 04.08.2007. 21:20:37 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.07.2005. 10:11:29
Postovi: 3783
Godina: Dipl.
Smer: ME
jel moram opet ovo da ti objašnjavam da bi svi videli...?

dakle, govorim vam da je tanka linija između spama i ne spama... i proglašavanje nekog za spamera je glupo...

i da je sve ovo bezveze... jer svi znamo da od toga nema ništa...

_________________
"If you don’t have the best of everything, make the best of everything you have."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 04.08.2007. 21:35:44 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.11.2004. 14:34:28
Postovi: 8655
Godina: Apsolvent
Smer: IS
exult je napisao:
evo recimo, klif, tebe znam, pa cu tebi reci - ponovo - ti vodis jedan od bitnijih delova foruma - fonInfo, a po onome sto sam ja videla, ti poslednji treba da kritikujes moje i ks ks-no ponasanje ovde, tj. "jacinu ruke" i brisanje pozeljnih i nepozeljnih offtopica.. hocu reci, to je individualna stvar, kritike prihvatam, al ne sve. sta god uradila, neko ce se buniti, isto tako i za OD - sta god neko napisao, uvek ce nekome biti zanimljivo, nekome smor. sta tu da radis?


Mda. Ali znas i sama da, pored mene, mnogi upucuju iste kritike tebi i Ks Ks. Znas da moje misljenje o tvom i Ks Ks-inom moderisanju nije samo moje vec i mnogih drugih forumasa. Treba da razmislis o tome.
A to sto sam ja u FonInfo aljkav ne znaci da je moje misljenje o tvom moderisanju neosnovano. Kritikujem ja i sebe, ali to mogu i uzivo, a ne preko foruma ;] I prihvatam svaciju kritiku :]
(na stranu to sto sam ja u FonInfo sam, fali mi bar jos jedan kolega... ne pratim podforum vec jednom u mesec dana uzmem neku ogromnu temu i pocistim je)

Вујаклија je napisao:
Клићо, полако, друже! Не знам да ли можеш да осетиш, пошто си ти сам писао, али заиста си веома НЕПРИЈАТАН према девојчици. Спусти мало лопту, издувај се.


Izvinjavam se na neprijatnosti drugarici BlondY, samo sam bio iskren.
Posto ne mogu da diskutujem smireno, iskljucicu se iz diskusije da ne bih nikog vredjao svojim misljenjem ;)

_________________
Tommorow is cancelled due to lack of interest!
...
O, da mi je da se još jednom zaljubim,
Opet bih uzeo kostim Večnog dečaka,
I opet bih smislio kako da prodangubim
Dok ona ne sleti niz hodnik Studenjaka...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 04.08.2007. 21:54:57 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.11.2004. 14:34:28
Postovi: 8655
Godina: Apsolvent
Smer: IS
ks ks je napisao:
i manite se tih pricha spameri su oterali nespamere! shto nespameri nisu oterali spamere?


Demokratija, spameri brojno nadjacani.
Dovoljno sam duze od tebe na forumu da bih mogao da sagledam kako se on razvijao poslendjih nekoliko godina.

_________________
Tommorow is cancelled due to lack of interest!
...
O, da mi je da se još jednom zaljubim,
Opet bih uzeo kostim Večnog dečaka,
I opet bih smislio kako da prodangubim
Dok ona ne sleti niz hodnik Studenjaka...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 04.08.2007. 22:25:02 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08.08.2005. 12:52:36
Postovi: 4863
Lokacija: coyote's nest
Godina: Dipl.
Smer: ME
ups, izvinjavamo se na demokratiji /forumaskoj oligarhiji/ : D

molim ks ks da ovu poruku izbrise
ako ne
neka je rastko prebaci u poseban podforum za spamere
ako ne
neka je mort isproziva,
kliford iskritikuje,
blondy iskomentarise,
bluz ismeje,
sale iskulira,
don podrzi


bilo bi fino kad bi ovde bilo kreativnih ideja, ako je nekom stalo da se "stanje promeni"
slazem se po prvi put za deljenje od-a, klif valjda rece nesto tipa 'kreativne radionice' ili tako nekao mudrovanje, i totalno opusteni deo, gde ljudi nece morati da se strecaju od strasnog suda moderatora

_________________
I've got an idea - an idea so smart that my head would explode if I even began to know what I'm talking about.
:ahhh:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 81 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group