Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 331 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 04.07.2007. 17:27:04 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02.07.2006. 20:33:10
Postovi: 29
Godina: IV
Smer: ME
Da li neko ima proverene info posto niko nigde ne moze da mi kaze, da li postoji i najmanja sansa da se polaze u jos jednom roku, avgustovskom, posto jedna moja drugarica iz zdravstvenih problema nije mogla da konkurise sada, pa ne bi bilo pravedno da joj tako nesto bude uskraceno... Naravno, sad ocekuje samofinansiranje... Hvala unapred na brzom i tscnom odgovoru ;)

_________________
Pa mesec dana, ili dve nedelje??!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 04.07.2007. 17:29:51 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22.05.2007. 19:56:48
Postovi: 178
Godina: IV
Smer: ME
c je napisao:
Da li neko ima proverene info posto niko nigde ne moze da mi kaze, da li postoji i najmanja sansa da se polaze u jos jednom roku, avgustovskom, posto jedna moja drugarica iz zdravstvenih problema nije mogla da konkurise sada, pa ne bi bilo pravedno da joj tako nesto bude uskraceno... Naravno, sad ocekuje samofinansiranje... Hvala unapred na brzom i tscnom odgovoru ;)


Ne mogu tacno i zvaicno da ti kazem...moras okrenuti fax i pitati ih za to...mogu da ti kazem da postoji mogucnost da upise u septembru, i da je tad sve smesno..prosle godine je u septembru primljeno njih 6 (tako mi je rekla ortakinja)...u svakom slucaju pozovi pa pitaj, a druga varijanta je da uputi pismo u obliku molbe da je prime, mislim da su nekada i raspolozeni da izadju u susret...

:cool:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 04.07.2007. 17:32:55 

Pridružio se: 02.01.2007. 14:15:52
Postovi: 187
Godina: I
clapper je napisao:
c je napisao:
Da li neko ima proverene info posto niko nigde ne moze da mi kaze, da li postoji i najmanja sansa da se polaze u jos jednom roku, avgustovskom, posto jedna moja drugarica iz zdravstvenih problema nije mogla da konkurise sada, pa ne bi bilo pravedno da joj tako nesto bude uskraceno... Naravno, sad ocekuje samofinansiranje... Hvala unapred na brzom i tscnom odgovoru ;)


Ne mogu tacno i zvaicno da ti kazem...moras okrenuti fax i pitati ih za to...mogu da ti kazem da postoji mogucnost da upise u septembru, i da je tad sve smesno..prosle godine je u septembru primljeno njih 6 (tako mi je rekla ortakinja)...u svakom slucaju pozovi pa pitaj, a druga varijanta je da uputi pismo u obliku molbe da je prime, mislim da su nekada i raspolozeni da izadju u susret...

:cool:


Sve to stoji ali ako na faxu ostane mesta! A to je malo teze! I nisam znao da je prosle godine bio drugi krug upisa na FON-u!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 04.07.2007. 17:47:30 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03.07.2007. 18:48:06
Postovi: 1211
Lokacija: BG
Godina: Dipl.
Smer: IS
Pedja je napisao:

Malisa757 je napisao:
"Kolega, molim Vas ne izmisljajte kako bi ste stvorili pometnju. Isto to moze da izmisli i neki drugi kolega za neki drugi zadatak. Ako je to sto Vi tvrdite istina svima ce biti priznat taj zadatak i cao".


Mislio sam na ovaj citat. Da je neko rekao kandidatima da ne izmisljaju i da "ce biti priznat taj zadatak i cao".
Ako je pod navodnicima, ocekujem da je izjava preneta u potpunosti, od reci do reci.




Upravo tako je receno,u integralu. E sad, to je bilo pre 5-6 dana,tako da nije bas doslovce. No kao sto sam rekao, svi ostali kandidati iz kabineta 015 su mu svedoci da je doticni gospodin upravo to rekao!

Malisa757 je napisao:
Zasto govoris u drugom licu jednine kolega? Jesam li ja negde napisao da sam prepisivao? Ja sam samo napisao da je ceo vertikalni red u kome sam se ja nalazio predao karton sa okvirno 90% istih zaokruzenih zadatak.


Pedja je napisao:
Napisao si:
Malisa757 je napisao:
Ko je za to kriv? Fakultet koji je odbrao dezurne, dezurni koji su to dopustili (svesno ili ne), ili mi koji smo sve to iskoristili?

"Mi" obuhvata i "ti", ako se ne varam :)


Ne varas se, ali si zaboravio na sitnicu da da bi mogao da prepisujes bilo sta, potrebno da je da imas odakle ili/i od koga.
To sto sam javno priznao da sam ucestvovao u prepisivanju moze da znaci da sam JA prepisivao, a moze da znaci i da su OD MENE prepisivali.
Sta je od ovoga istina,ne bitno je. Bitno je da je prepisivanja bilo!

Pedja je napisao:
Malisa757 je napisao:
To sto ce jos propusta da bude nije nikakvo opravdanje za ove propuste sto su se dogodili, niti ima bilo kakve svrhe traziti opravdanja za propuste. Vec treba traziti nacina kako bi se u buducnosti ne bi desavali.

Lepo receno. A cim upises fax, pocni da se boris za to, pa kada budes u trecoj godini kandiduj se za studenta prodekana i mozda za brucose 2011. uspes da promenis nesto na bolje :)


Ocigledno Vam nedostaje optimizam kolega...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 05.07.2007. 09:51:01 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16.06.2007. 20:06:57
Postovi: 47
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Citiraj:
Kvote za upis II godine na teret budžeta u školskoj 2006/07 po odsecima iznose:
• 210 za odsek za Informacione Sisteme i Tehnologije ,
• 210 za odsek za Menadžment,
• 140 za odsek za Upravljanje Kvalitetom i
• 140 za odsek za Operacioni Menadžment.
Ako je kvota za odsek koji student želi da upiše popunjena, student ima 2 mogućnosti:
1. da upiše željeni odsek u statusu placa školarinu,
2. da upiše drugi odsek na kome kvota nije popunjena ukoliko za njega
ispunjava uslov.

_________________
The aliens in Independent day had a TCP/IP network on their spaceship, enabling Will Smith and Jeff Goldblum to hack their way in.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.07.2007. 19:27:19 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.04.2006. 15:05:54
Postovi: 4058
Godina: Dipl.
Smer: UK
Za sve novopecene brucose postoji topic 'The Temple of the Freshmen' ( http://www.fonforum.org/viewtopic.php?t=7429 ), koji je otvoren prosle godine u ovo vreme. Pa eto, nasledite je ako zelite. I uzivajte u letu. Pozic. :]



-----------
Tema je ociscena, molim vas da ne spamujete dalje. Za sva upoznavanja i ostale stvari koristite opstu diskusiju, konkretno link koji vam je Iris ostavila.
Poruke o uzimanju dokumenata sa faxa su prebacene u posebnu temu: http://www.fonforum.org/viewtopic.php?t=10005
~Rastko

_________________
Dancing is making love to music..
http://www.introsfera.blogspot.com/


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 331 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 10, 11, 12, 13, 14


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group