Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 61 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 13.03.2007. 15:37:15 

Pridružio se: 20.12.2005. 00:27:13
Postovi: 1264
Godina: I
Mort je napisao:
Slika



reci cu samo ovo:

moze.



a kao dodatak na to necu da objashnjavam previshe jer znam da nema shanse bilo shta da zazivi ovde sem prepucavanja i raznih gluposti...


dakle ima mod za phpbb koji kad se stavi na forum moze moderator ili admin da menja autora odredjene poruke. trenutno phpbb.com ne radi(tj radi ali neshto je *j***) pa nemogu da vam ostavim link da vidite sve to... ;)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.03.2007. 15:38:09 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.07.2005. 10:11:29
Postovi: 3783
Godina: Dipl.
Smer: ME
m@rtin@ je napisao:
BLooez kome to da prijavim kada sam videla tek danas ? Da li onima koji su to uradili ? Htela sam da to napisem da svi vide, to ti dodje kao ono pravo na demanti u novinama :)

Mort ti mislis da je ovo zabavno

Tema : kada si poslednji put bio/la tuzan/a ?

Mort je napisao:
juče... i danas ceo dan... i narednih... brdo dana :) :udri: :udri: :zaljubljen: :zaljubljen:


ks ks je napisao:
jesi ti promashio temu.. il ne


Mort je napisao:
ne sad sam tužan bre :udri: :((


ks ks je napisao:
pa zbunio si me :zbun:


koliko emocija sunca mu :)


I tako ste se vi slatko ispricali, a sta je poenta nemam pojma :zbun:

i da ne citiram vise ... ima toga koliko hoces ...

Sto se drvenog advokata tice meni ne treba, dovoljno sam pametna, hrabra i sposobna da se branim sama , a pogotovo ne takvi kao ti :ljutko: ...

Ja nemam primedbe na ostale moderatore, sem na morta i ks ks ... koje ceka lepa buducnost u "Kuriru" !

Sve je bilo super dok se oni nisu pojavili da kao zavode rad nama bezobraznima, nepismenima , koji stalno idemo u off ...

Ostali moderatori lepo obrisu celu temu zakljucaju je, ili obrisu sve postove koji su OFF , a ne vrse filtriranje .

Ovo je "moj" forum i necu da mi presedne zbog toga sto su ta dva moderatora nedorasla svom poslu .

Mort mogla je da stavi edit ili slicno na mojoj poruci da se vidi ko je zaduzen za naslov i otvaranje teme. Ona je to namerno uradila da se ne lazemo !

1.Ne znam zbog cega i sta je time htela da postigne, mogla je lepo sve poruke koje su off da izbrise.
2.Moja poruka uopste nije tako glasila i nije bila u kontekstu prebojavanja i slicno, vec samo jedna banalna konstatacija i pitanje

Najbolje bi bilo da ona to sama objasni.


dakle, da se razumemo. Postovi uopšte nisu vezani za ks ks, nego za jednu drugu osobu, i ovo je poslednji put tebi da se pravdam, jer svojim nerazumevanjem bilo čega to ne zaslužuješ. govoriš meni da sam licemeran, a ti to radiš. Neću prihvatati kritike od gorih od sebe, prvo "očisti ispred svog dvorišta" pa onda meni nešto kenjaj. I pogledaj ostale korisnike, pogledaj temu koju smo otvorili u tvoje ime, pogledaj da li sam ja jedini ko se dopisuje sa nekim preko foruma, pogledaj milion drugih tema, nemoj meni da prebacuješ zbog stvari koje nisu takve.

Ja sam već bio u kuriru, tako da...

I STOJI j*** EDIT saletov, ali ne ti si uzela nju da maltretiraš...Ako te zanima sale je otvorio anketu... zašto njega nisi smarala?

Šta je namerno uradila? Sigurno, samo da bi tebe maltretirala, ne mogu da verujem da neko može da veruje u teorije zavere i ostale gluposti. odvojila je temu zato što te mrzi, evo baš smo se malopre dopisivali na forumu koji smo otvorili samo za nas dvoje www.mrzimom@rtinu.com i tamo mi je sve lepo objasnila zašto te mrzi.

Namerno ću da je branim jer si se izgleda ti za nju zalepila, a ne ona za tebe. I izvoli pa nam pokaži kako se moderiše.


@tix nemoraš biti ironična, kroz šalu sam pokušao 100. put da objasnim da nije moglo drugačije, osim da se promeni naziv teme, i to smo radili milion puta do sada, i nastavićemo to da radimo, ako ne ja onda neko drugi.

rečenica nije izvučena iz posta, nego post iz teme, dakle niko joj nije menjao post, niti je bilo uvredljivo niti bilo šta drugo, bilo je zanimljivo za novu temu, i ista je i otvorena.


@gavra33

sad ne može... možda može u nekoj drugoj paralelnoj dimenziji ili na nekom drugom forumu ili šta god, ovde ne može, a to je poenta priče :)

_________________
"If you don’t have the best of everything, make the best of everything you have."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.03.2007. 15:58:12 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.07.2005. 02:02:03
Postovi: 1270
Godina: Apsolvent
Smer: OM
i meni je bzvz kad vidim da je neka tema u kojoj sam postovao podeljena i nazvana nekim novim imenom, a onda se javljaju biseri koji pitaju - o cemu vi ljudi.

kako ne shvatate da svaka diskusija, pa i ona verbalna izmedju grupe ljudi moze da ode u off i da to nije nista strashno jbt... ovde je off cinio deo teme i odma tras - nova tema [prozvani bijahu dosljaci sto se ne vracaju u svoja mesta [ne kazem da je zlonamerno, ali bode oci], nas par je reagovalo i sve bi se smirilo]... onda posle deljenja vidim da je moj post koji je bio ontopic, a sadzao i poslednji deo kao odgovor na kosku o dosljacima ostao u ontopic delu pa ispada da se svadjam sam sa sobom. ali nije ni vazno.

slicno je bilo i oko crkve nesto, pricasmo o necemu i onda se javi neko ko me prozove zbog potpisa i nasta mala polemika oko crkve, vere, i jos sto Q, nemam ni pojma, i onda vidim da smo glavne zvezde nove teme :udri: :udri:

i opet kazem, ziveo flejm, offtopic, krv, zhuch, bes, manipulacije recima sagovornika, prozivke :D


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.03.2007. 16:06:25 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05.11.2004. 19:26:34
Postovi: 3359
Godina: Dipl.
Smer: IS
:)

To sam i ja prokomentarisla sto nije editovala dole da je otvorila temu a naslov je mogao da bude normalniji .

Samo ne znam sto je morala da dve poruke spoji u jednu i obrise delove moga posta a ostavi samo ono sto se njoj svidja. Moje poruke uopste nisu tako glasile :( , a to mi najvise smeta !

Svak poruka moze da se iskombinuje i da da drugi smisao .


Po drugi put u zivotu hocu da budem moderator i to u OD ! Kada je konkurs :)

_________________
Slika


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.03.2007. 16:14:38 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.01.2005. 16:01:12
Postovi: 2843
Lokacija: u pesku
Godina: Dipl.
Smer: ME
@kliforde vec sam dobila crtez, ne brini..i jasno mi je kako funkcionise odvajanje tema...ali razumes ti o cemu ja pricam?? da to jednostavno nije u redu..i ne moze biti nikako..moderator nema pravo da kompromituje bilo koga...a to je ovdje uradjeno..trebalo je sve lepo obrisati kao sto se brise off..ali znajuci kako se ovdje brise/ne brise..ni ne cudi me..stvarno mi je zao sto se tako nesto desilo..
i nemoj mi jos samo reci da je u redu da se stavi takav naziv? bez njenog znanja? to kao da trpas nekome reci u usta..

@Mort
i ja sam samo salom odgovorila na istu

_________________
the sun'll come out, tomorrow
so you gotta hang on 'til tomorrow
come what may
tomorrow! tomorrow! I love ya, tomorrow
you're always a day away ..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.03.2007. 16:19:08 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09.01.2004. 02:11:42
Postovi: 2868
Lokacija: 11080
Godina: Dipl.
Smer: UK
Tix je napisao:
@Mort
i ja sam samo salom odgovorila na istu



Salo ?

Slika


:zbun:

_________________
flickr


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.03.2007. 16:21:58 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.11.2004. 14:34:28
Postovi: 8655
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Tix je napisao:
@kliforde vec sam dobila crtez, ne brini..i jasno mi je kako funkcionise odvajanje tema...ali razumes ti o cemu ja pricam?? da to jednostavno nije u redu..i ne moze biti nikako..moderator nema pravo da kompromituje bilo koga...a to je ovdje uradjeno..


Prvo, to nije kompromitovanje ako znas kako funkcionise forum...
Drugo, moderator IMA pravo da to radi... imas pravila foruma... niko tebe ne tera da posecujes forum ako ti se ne svidjaju njegova pravila... cista matematika... crva nije ni bilo :]

_________________
Tommorow is cancelled due to lack of interest!
...
O, da mi je da se još jednom zaljubim,
Opet bih uzeo kostim Večnog dečaka,
I opet bih smislio kako da prodangubim
Dok ona ne sleti niz hodnik Studenjaka...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.03.2007. 16:22:49 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08.08.2005. 12:52:36
Postovi: 4863
Lokacija: coyote's nest
Godina: Dipl.
Smer: ME
JESTE LI VI LJUDI NORMALNI???

tema je PODELJENA da ne bi bila OBRISANA, a nije OBRISANA zato sto bi umesto ovakve teme stajala neka sa nazivom "A GDE JE MOJ POST"


NEMA niceg LICNOG u brisanju postova i deljenju tema! tema je podeljena iz potrebe, radi lakse komunikacije, jer su u okviru jedne teme postojale dve tematike. to sto je martinin post prvi je slucajnost i nema nikakve veze sa daljim tokom diskusije, koji je proizisao pre samog deljenja originalne teme.

delile su se teme i ranije, pa da li je iko digao buku?? ja licno sam davala nazive po svom nekom misljenju teme, al je 'novopeceni' autor teme UVEK U MOGUCNOSTI DA PREFORMULISE SVOJ POST ILI NASLOV TEME

takva su pravila, kome se ne svidja - tap klikni uzvicnik, pa lepo prijavi da ne zelis da budes autor teme i stvar se lepo resi u toku dana.


@ martina >> ne mozes da postanes moderator iz inata

_________________
I've got an idea - an idea so smart that my head would explode if I even began to know what I'm talking about.
:ahhh:


Poslednji put menjao exult dana 13.03.2007. 16:26:34, izmenjena samo jedanput

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.03.2007. 16:26:24 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05.11.2004. 19:26:34
Postovi: 3359
Godina: Dipl.
Smer: IS
Mort prvo pises ruzne reci, mozda zato sto ne znas nista da kazes lepim recima ...
...to sto ja iskenj** mozes slatko da pojedes ... (napisala po ugledu na moderatora)

Nisam ni rekal da mene neko mrzi :zbun: , zato sto tako izvrcete reci i jeste samo za Kurir i zutu stampu.

Tebe prvo i nisam pomenula , sam si se prozvao kao zastistnik i zakacio sa mnom samo zato sto sam prozvala tvoju ljubimicu i ko zna sta ti je jos ...

i jos jednom

Htela sma da stoji da ja nisam pokrenula temu i da joj nisam dala naslov, da ne bih bila neki covekomrzac . I ne volim da se moje reci izvrcu a isto tako ne volim da neko psuje i d ame vredja.

_________________
Slika


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.03.2007. 16:28:53 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.07.2005. 10:11:29
Postovi: 3783
Godina: Dipl.
Smer: ME
Tix je napisao:
@Mort
i ja sam samo salom odgovorila na istu



opuštencija :)

:yo:

m@rtin@ je napisao:
Mort prvo pises ruzne reci, mozda zato sto ne znas nista da kazes lepim recima ...
...to sto ja iskenj** mozes slatko da pojedes ... (napisala po ugledu na moderatora)

Nisam ni rekal da mene neko mrzi :zbun: , zato sto tako izvrcete reci i jeste samo za Kurir i zutu stampu.

Tebe prvo i nisam pomenula , sam si se prozvao kao zastistnik i zakacio sa mnom samo zato sto sam prozvala tvoju ljubimicu i ko zna sta ti je jos ...

i jos jednom

Htela sma da stoji da ja nisam pokrenula temu i da joj nisam dala naslov, da ne bih bila neki covekomrzac . I ne volim da se moje reci izvrcu a isto tako ne volim da neko psuje i d ame vredja.


hoću hvala, nije mi ni prvi ni poslednju put da jedem tuđa govna tako da... ne znam lepim rečima, istina, mnogo sam impulsivan ne valja mi to :(

rekla si da ima nešto protiv tebe... izvini što sam "izvrnuo"...

naravno da sam skočio prvo zato što je ona, a drugo zato što je mod, i zato što sam iskakao kao zaštitnik i drugima, i opet ću to da uradim, jer znam kakav je posao.

i sad opet kažem da je ispod stajao saletov potpis, i da mislim da si mogla sama da promeniš naziv teme, a i da nisi mogla, mogla si da iskoristiš "prijavi moderatoru", ili PP, ili nešto treće.

_________________
"If you don’t have the best of everything, make the best of everything you have."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.03.2007. 16:36:41 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.01.2005. 16:01:12
Postovi: 2843
Lokacija: u pesku
Godina: Dipl.
Smer: ME
kliford je napisao:
Tix je napisao:
@kliforde vec sam dobila crtez, ne brini..i jasno mi je kako funkcionise odvajanje tema...ali razumes ti o cemu ja pricam?? da to jednostavno nije u redu..i ne moze biti nikako..moderator nema pravo da kompromituje bilo koga...a to je ovdje uradjeno..


Prvo, to nije kompromitovanje ako znas kako funkcionise forum...
Drugo, moderator IMA pravo da to radi... imas pravila foruma... niko tebe ne tera da posecujes forum ako ti se ne svidjaju njegova pravila... cista matematika... crva nije ni bilo :]


a ne znam onda kako bih izdrzala bez tebe

_________________
the sun'll come out, tomorrow
so you gotta hang on 'til tomorrow
come what may
tomorrow! tomorrow! I love ya, tomorrow
you're always a day away ..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.03.2007. 16:39:33 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06.11.2005. 12:30:17
Postovi: 3341
Lokacija: shonetova gajba
Godina: Dipl.
Smer: IS
kolko sam skapirao postoji mogucnost da mod otvori topic i u prvom postu samo da napise da je odvojen off iz neke teme il nesto tako i da se off-poruke prebace u novu temu, gde bi ime autora bio modov nick...

jel bas TOLKA cimacina?

_________________
A hydrogen bomb in a necktie.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.03.2007. 16:42:38 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.07.2005. 10:11:29
Postovi: 3783
Godina: Dipl.
Smer: ME
ja vas molim da ne postujete pametne komentare, ovo je tema za pljuvanje, hvala :lol: :lol:

_________________
"If you don’t have the best of everything, make the best of everything you have."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.03.2007. 16:46:07 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08.08.2005. 12:52:36
Postovi: 4863
Lokacija: coyote's nest
Godina: Dipl.
Smer: ME
@ shone >> praktikuje se da se po podeljenoj temi napise NOV post koji ce objasnjavati da je tema podeljenja. prvi post se ne prepravlja iz razloga sto ga niko ne gleda, a i ne 'svetli' ti poruka kao nova.. tako da vecina ljudi ni ne pogleda..

_________________
I've got an idea - an idea so smart that my head would explode if I even began to know what I'm talking about.
:ahhh:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.03.2007. 16:46:14 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.01.2005. 21:34:29
Postovi: 4544
Godina: Padobranac
Smer: IS
dusan_11192 je napisao:
Tix je napisao:
@Mort
i ja sam samo salom odgovorila na istu



Salo ?

Slika


:zbun:




:lol:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.03.2007. 16:52:59 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.01.2005. 16:01:12
Postovi: 2843
Lokacija: u pesku
Godina: Dipl.
Smer: ME
^bezobraznici jedni... :lol:

a da ne bih otisla skroz off..
moram priznati da mi se novi naziv teme bas dopada....ja sam dosla u njega da studiram... :zbun:

_________________
the sun'll come out, tomorrow
so you gotta hang on 'til tomorrow
come what may
tomorrow! tomorrow! I love ya, tomorrow
you're always a day away ..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.03.2007. 17:11:25 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06.11.2005. 12:30:17
Postovi: 3341
Lokacija: shonetova gajba
Godina: Dipl.
Smer: IS
@exult
to je ok, al kolko sam ja video nije nigde bilo novog posta te vrste :/

_________________
A hydrogen bomb in a necktie.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.03.2007. 17:15:59 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.07.2004. 02:41:21
Postovi: 2276
Lokacija: Somewhere in time...
Godina: III
Smer: IS
Slika

fali JEDNA osoba kako bi ova tema bila potpuna :((

_________________
Open your eyes, open your mind
proud like a god don't pretend to be blind
trapped in yourself, break out instead
beat the machine that works in your head


The road to truth is long, and lined the entire way with annoying bastards


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.03.2007. 17:41:35 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08.08.2005. 12:52:36
Postovi: 4863
Lokacija: coyote's nest
Godina: Dipl.
Smer: ME
@ shone >> http://www.fonforum.org/viewtopic.php?p=271155#271155

_________________
I've got an idea - an idea so smart that my head would explode if I even began to know what I'm talking about.
:ahhh:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.03.2007. 19:32:21 

Pridružio se: 20.12.2005. 00:27:13
Postovi: 1264
Godina: I
Mort je napisao:
@gavra33

sad ne može... možda može u nekoj drugoj paralelnoj dimenziji ili na nekom drugom forumu ili šta god, ovde ne može, a to je poenta priče :)



chim proradi phpbb.com otvaram temu sa predlogom da se to metne.... :) also onaj predlog da se stavi `mod` tag tako da moze lako da se moderator potpishe bi mogao veoma lako da se stavi a mnogo pomzae recimo u ovakvim situacijama... hehe... ali jbga kad ovde treba od ideje do realizacije da prodje ko shto treba puzu da obidje zemlju celu... hehe...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.03.2007. 22:05:12 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31.03.2006. 12:06:18
Postovi: 6565
Godina: Padobranac
sve je vec recheno. al da se javim..

martina, nisam ja uradila to namerno (detinjastog li komentara). od tvog posta je krenuo offtopik te je od njega krenulo seckanje (zamisli.. nisam namerno tebe stavila za autora); autor se ne mozhe promeniti nadam se da si to skontala. dalje.. ne znam shto si digla halubuku oko naslova. sigurno si jednom u zhivotu otvorila temu i znash da kad kliknesh na dugme izmeni mozhesh da promenish naslov iste shto si kasnije i uradila te stoga ne kontam. dalje.. nova tema je otvorena jer su off postovi iz prvobitne teme imali prichu (nisu bili klasichan spam).. dalje.. tvoj (sad vec izmenjeni) prvi post je sadrzhao tvoja dva. obrisan je samo deo @strategy i @ks ks jer su izgubili poentu u novoj temi a nisu ni uticali na novu/staru temu. dalje je vec sve objashnjeno.

ocesh da budesh moderator? e pa u opisu posla ce ti biti ovakve stvari. josh uvek zainteresovana?

i ne kontam kakve veze sa bilo chim ima da l sam na ovom fakultetu il nisam? kazhesh forum je bio bolji dok su bili modovi sa ovog faxa? ja sam ovde jedini mod koji nije sa ovog faxa. i to samo na jednom podforumu - od. nije moguce da sam bash toliko upropastila forum? a ovde imash i druge podforume.. nije od jedino shto postoji. i kakve veze ima moj odnos sa mortom sa bilo chim ovde? (totalno smo prestali da se intimiziramo na forumu, a citati koje si izdvojila definitivno nisu intimiziranje)

p.s. u svoju pamet ne sumnjam, shta ti mislish o meni krajnje je nebitno. a i izgleda bash mislish da ja razmishljam o tebi. moram da te razocharam.

_________________
Slika


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.03.2007. 23:06:36 

Pridružio se: 20.12.2005. 00:27:13
Postovi: 1264
Godina: I
hmm ko je mod na ovom forumu? kad ce bre lock da padne.... :zbun:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.03.2007. 00:20:34 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.07.2004. 02:41:21
Postovi: 2276
Lokacija: Somewhere in time...
Godina: III
Smer: IS
upravo sam i ja to hteo da pitam.

ovo je stvarno postalo skaradno, chak i za dzeri springera.

to je onaj momenata kada dzeri nema sta da kaze, publika urla jer ne moze vise da slusa goste, i onda krene reklama za Perfex, Probavitu i slicne fekalno orijentisane proizvode.

_________________
Open your eyes, open your mind
proud like a god don't pretend to be blind
trapped in yourself, break out instead
beat the machine that works in your head


The road to truth is long, and lined the entire way with annoying bastards


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.03.2007. 00:31:31 

Pridružio se: 20.12.2005. 00:27:13
Postovi: 1264
Godina: I
ma vidi se da ljudi nisu gledali south park ili neshto slichno... ako ocete da ostane trendi uzmite pogledajte drawn together i svaticete dosta toga pa nece biti vishe ovakvih tema....


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.03.2007. 00:42:24 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.11.2004. 14:34:28
Postovi: 8655
Godina: Apsolvent
Smer: IS
gavra33 je napisao:
ako ocete da ostane trendi uzmite pogledajte drawn together i svaticete dosta toga pa nece biti vishe ovakvih tema....


Ili bacite pogled na moj avatar :]
Aahhh, Drawn Together... Gavro, imas trecu sezonu? :]

Tix je napisao:
kliford je napisao:
Tix je napisao:
@kliforde vec sam dobila crtez, ne brini..i jasno mi je kako funkcionise odvajanje tema...ali razumes ti o cemu ja pricam?? da to jednostavno nije u redu..i ne moze biti nikako..moderator nema pravo da kompromituje bilo koga...a to je ovdje uradjeno..


Prvo, to nije kompromitovanje ako znas kako funkcionise forum...
Drugo, moderator IMA pravo da to radi... imas pravila foruma... niko tebe ne tera da posecujes forum ako ti se ne svidjaju njegova pravila... cista matematika... crva nije ni bilo :]


a ne znam onda kako bih izdrzala bez tebe


Onda nemas pravo da se bunish... 'oce pishki, nece pishki :lol:

_________________
Tommorow is cancelled due to lack of interest!
...
O, da mi je da se još jednom zaljubim,
Opet bih uzeo kostim Večnog dečaka,
I opet bih smislio kako da prodangubim
Dok ona ne sleti niz hodnik Studenjaka...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 61 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group