Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 61 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 13.03.2007. 10:54:29 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05.11.2004. 19:26:34
Postovi: 3359
Godina: Dipl.
Smer: IS
Postovani clanovi FF !

Izjavljujem da ja gore pomenuta m@rtin@, koja se vodi kao autor ove teme, NISAM AUTOR TEME i da nikad ne bi otvorila tako glupavu i svadjalacku temu!

Jedna persona se uhvatila za moj komentar koji je posle milion puta citiran i u kome ne pise nista sto vredja i deli ljude, nego samo konstatuje cinjenicu, ako ne cinjenicu, onda bar moje misljenje o zivotu mladih u mestu odakle poticu.
Onda je persona bezobrazno izostavila moj post u kome pojasnjavam svoje stavove i kazem nesto u smislu da bih i ja ostala i opravdavam njihov dolazak.I dodajem : "Koliko vas koji studirate u BG planira da se vrati tamo gde je odrastao ?"
( Sto opet nema zlonameran karakter, a uzima se kao moja poruka za otvaranje teme )

Ko je mogao da bude toliko bezobrazan da mene stavlja kao autora teme,neka bude tako hrabar pa neka stoji iza naslova koji je sam dao ( dosljaci, ja ni ne koristim tu rec, boze ).
Ako neko nema pametnija posla nego da svadja,deli i provocira ljude na forumu, preko moje grbace i posle se pravi veliki demokrata i politicki korektan, onda treba malo da se preispita ...

Da bi se neka tema otvorila njen autor mora da bude saglasan sa pokretanjem iste, a ja niti sam htela da otvorim temu niti me zanimaju odgovori.
Sad jos treba da se branim zbog toga sto se kontekst mojih poruka menja.

Evo branim se !

Druzim se sa ljudima koji su prijatni, dobri, drusteveni, duhoviti, pametni, sa kojima imam zajednicke teme nezavisno od toga gde su rodjeni i gde danas studuraju.Da oni nisu dosli da studiraju u BG ja ih nikad ne bih upoznala i bilo bi mi veoma zao zbog toga. Vecina njih mi je sama rekla da ne zele da se vracaju kuci, sto je njihovo pravo i u cemu ne vidim nista lose. Svoje misljenje sam formirala na osnovu njihovih reci... Uglavnom svi kazu da se mnogo bolje provode u Bg nego kod kuce i nemaju nikakve probleme i komplekse zbog toga. Samo nedrustveni, nesigurni i iskompleksirani judi se osecaju prozvanim mojim postom.

@ks ks
Kako bas ti uvek procitas post i protumacis drugacije nego sto nego sto neko misli?
kako ti to uspeva ?
Svoja intimiziranja ostavljas po forumu, koje nikog od nas ne zanima,a druge prozivas da su promasili temu i brises im postove. To ti se veoma cesto desava ... i samo ti zgleda imas tu privilegiju ...
Kako to da Mickey nije razumeo poruku na tvoj jedinstven nacin ?

Zahtevam da moderator koji se lazno predstavio mojim imenom snosi posledice i da se promeni ime autora ili jos bolje obrise ova tema.

(Mozda sam mogla jos nesto da napisem, ali stavarno nemam zivaca i bas sam se iznervirala i razocarala ... ovaj forum je bio mnogo bolji dok su moderator bili studenti Fona)

_________________
Slika


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.03.2007. 11:09:20 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28.10.2004. 23:06:03
Postovi: 3369
Lokacija: Bgd
Godina: IV
Smer: IS
sta si se uzrujala, bas si dobru temu otvorila :P

_________________
Autobuski prevoz


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.03.2007. 11:12:23 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.07.2005. 10:11:29
Postovi: 3783
Godina: Dipl.
Smer: ME
aj ne smaraj brate...

zašto se stalno nešto buniš ne razumem? pa kakve veze ima to što je otvorila temu? pa nisi je ti napravila svađalačkom, ni ona, nego ostali korisnici, i nemoj da smaraš jbte, svaka tema ti smeta.


I boli me uvo što ti smeta šta ks ks piše po forumu, ili ja, kad smo već kod toga, jer nismo bili jedini, a druga stvar je što niko ništa tada nije pisao po forumu pa smo se smorili, i tada je nas 4 pislao po OD. gde si bila tada da ne otvaraš svađalačke teme?


i svi postovi posle ovog koji nisu vezani za ovu temu će biti obrisani, ti imaš moj msn, pa me pitaj šta te zanima... ovo će ostati javno da se ne bi ponovo pojavljivale ovakve stvari.

ako imaš da se žališ javi se adminu, rasku, saletu kome god.

poz

_________________
"If you don’t have the best of everything, make the best of everything you have."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.03.2007. 11:26:11 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05.11.2004. 19:26:34
Postovi: 3359
Godina: Dipl.
Smer: IS
@Mort

Sta si ti drvenia advokat ? ko je tebe pomenu, da li si ti stavio naziv teme ?
Oces da kazes da je forum dosadan kada vas dvoje ne postujete ? forum je postojao pre nego sto ste vas dvoje postali njegovi clanovi ...

Ja se isam zalila, ja sam javno protestvovala protiv stavljanja moga imena kao autora ove teme.

Naravno da cu uvek da protestujem, bunim kada neko napada mene i moju licnost :D

Sto se tice MSN imas ga i ti pa caskaj sa KS KS do mile volje ...

Ja ne volim skrivene prepirke putem pp, MSn-a volim sve da bude javno i da se vidi ko je kakav

_________________
Slika


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.03.2007. 11:30:55 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.12.2004. 14:32:32
Postovi: 400
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Mort je napisao:
zašto se stalno nešto buniš ne razumem? pa kakve veze ima to što je otvorila temu?

nek je otvara u svoje ime a ne tudje. to je s moje strane kao nezavisnog posmatraca. :D

ajd bas da vidim za koliko cete obrisati ovaj post...

_________________
Jos jedna pobeda i titula!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.03.2007. 11:35:04 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28.10.2004. 23:06:03
Postovi: 3369
Lokacija: Bgd
Godina: IV
Smer: IS
pa ne moze da otvori u svoje ime, a da martinina poruka bude ispod njene poruke
niti moze da promeni ime autora teme...

_________________
Autobuski prevoz


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.03.2007. 11:45:38 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.12.2003. 00:09:55
Postovi: 6917
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
Ja mislim da je Martina u pravu... Ako neko otvara temu i treba da joj da naziv, a ako vec neki moderator cepa neku temu treba bar da je pita kako da je krsti.

Najbolje ljudi obrisite ovo i punto!

_________________
Svako je jutro novo ušće, poteci kao rečica.
Neka se trnje plete gušće nebo je tvoja prečica,
I zdrobi lažne dijamante ko ljusku šupljeg oraha
Nek bulevari sveta pamte muziku tvojih koraka


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.03.2007. 12:41:32 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.07.2005. 10:11:29
Postovi: 3783
Godina: Dipl.
Smer: ME
prvo. da ti objasnim kako funkcioniše deljenje tema


izabereš poruke koje hoćeš da podeliš, upišeš ime teme, i klikneš split.
kada se nova tema pravi prvi post koji je izdvojen postaje prvi post u temi, i ti postaješ autor te teme.
jednostavno, tako da je off topik ( i da nije off nego jednostavno zanimljiva nova tema, nije bitno) nastao OD TVOJE PORUKE pa si shodno tome TI postala autor te teme.

Iz ovoga sledi da autor poruke ne može da se promeni, za razliku od same poruke. To možeš da vidiš i u ovoj temu.



drugo. niko ti nije branio da se prijaviš da budeš moderator, ovaj forum je moj isto koliko i tvoj, i imamo ista prava na njemu. Ako misliš da bi bolje obavljala posao moderatora javi se, potrebni su nam. Nemaš vremena? Onda te molim da ne kenjaš više.... jer ni mi nemamo vremena, pa ispravljamo svakojake gluposti koje se pišu koje vi ni nestignete da vidite.


treće.Ks ks,ili bilo koji drugi moderator je nekoliko puta izmenio moju poruku pa nisam dizao j*** galamu oko toga jer je to skroz normalna stvar.


četvrto. Moderator jeste splitovao temu, ali nije napisao tvoju poruku. Sve što je kasnije proizašlo iz TVOJE poruke, nemože niko da odgovara osim TEBE. Ako ti imaš problem što je tvoja poruka napravila takav utisak, to je TVOJ problem, a ne naš.

peto. jesam drveni advokat, imaš problem sa tim? ti nemaš drvenog advokata? e jbga, ni ona ga ne bi imala da se ponaša kao ti. Neću da kažem da je forum dosadan, nemoj da izvlačiš iz konteksta, hoću da kažem da smo mi pisali po forumu kad nije bilo ništa zanimljivo na njemu. I odgovorno tvrdim da je tu bilo uključeno 10 poruku sa moje i isto toliko sa njene strane. Ako ti toliko smeta 10 poruka, to je tvoj problem nesigurnosti.

šesto. izvoli reci naziv teme... i kad smo već kod toga, vogonski oblik organizovanja ovog foruma više ne postoji, i ja neću da tražim 17 dozvola, od moderatora, korisnika, admina, isusa hrista, martina, pape benedikta, buša, rusa, kineza, marsovaca... tako da će se i sledeći put podeliti tema, i moderator će joj dati ime za koje on smatra da je shodno, vama niko ne brani da moderatoru pošaljete poruku sa zahtevom za promenu naziva teme, a mislim i da možete sami da promenite naziv.

Još jednom ponavljam ako imate problem javiti se adminu. Hvala!

_________________
"If you don’t have the best of everything, make the best of everything you have."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.03.2007. 12:54:03 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.03.2002. 17:30:03
Postovi: 6216
Lokacija: unzipping something.
Godina: Apsolvent
Smer: ME
Mickey je napisao:
Ja mislim da je Martina u pravu... Ako neko otvara temu i treba da joj da naziv, a ako vec neki moderator cepa neku temu treba bar da je pita kako da je krsti.
Najbolje ljudi obrisite ovo i punto!

kad bi se poshtovala ta procedura trebalo bi bar dva dana da prodje da bi moderator mogao da podelitemu koja je otishla u offtopic na dve zasebne teme. dok dobije dozvolu za to od autora teme, pa od autora foruma, pa od autora softvera pod kojim forum radi, pa od srpske akademije nauka i umetnosti, pa od zaostavshtine vuka karadzicja za pismo kojim se pishe.. i tako dalje.

problem bi bio mnogo lakshe reshen kada ljudi ne bi imali potrebu da pishu javno svakakve stvari koje ne zanimaju nikoga osim njih i onoga kome je upucjeno. pre svega mislim na obracjanje moderatorima na javno, umesto da se koristi j*** opcija _prijavi moderatoru_ gde je martina mogla lepo da napishe moderatorima da zheli da se ta tema preimenuje ili obrishe ili shta vecj je htela.

a ne ovako da svima nama pokazuje kakav je koji moderator i otvara ochi. zabole me ko je kakav moderator, imam ja svoj sud o ljudima sa ovog foruma, ne mora niko da mi pricha. shto pretpostavljam vazhi i za vecjinu ostalih korisnika foruma.

edit: da ne bude nishta lichno, ovo pishem jer mi je muka vishe od postova tipa _moderatori su ovakvi, moderatori su onakvi_. j***, pa bar kod izbora moderatora ne mora da se cheka da padne vlada ili da prodju 4 godine. prijavish se sutra za moderatora, pa ako te prime - dash svoj doprinos. uredjujesh forum. pa da vidish kakav je posao. koje su to prednosti a koje odgovornosti. a ovako, svadjanjem po forumu nikakvog dobra nema. shta je cilj? rushenje vlade? rushenje forumashke oligarhije? i shta onda? nema foruma? super. nek bude i to. pa da vidimo da li cjemo svi posle toga biti zadovoljniji.

zato, ljudi, molim vas, koristite prokletu opciju _prijavi moderatoru_ i uchinite nam svima pisanje na ovom forumu ako ne lakshim ono bar lepshim.

_________________
..nema genijalne zhene. zhene su dekorativni pol. one nemaju nikada shta da kazhu, ali nas svojim govorom ocharavaju.
zhene predstavljaju pobedu materije nad duhom, kao shto chovek predstavlja pobedu duha nad moralom..


Poslednji put menjao bLooez dana 13.03.2007. 13:00:19, izmenjena samo jedanput

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.03.2007. 12:58:59 

Pridružio se: 20.12.2005. 00:27:13
Postovi: 1264
Godina: I
forum jeste dosadan u poslednjih par meseci... ja neznam zashto tolko ima neke negativne energije ovde... hehe...


ja nemogu da razumem zashto vas sve tolko pogadja pa vi pishete tolke postove... za vreme koje je potrebno da se napishe tolki post moze lepo da se odigra jedana brzo potezna partija dote.... hehe... get a life, get a mac shto kaze ortak... :P


Slika


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.03.2007. 13:03:02 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.03.2002. 17:30:03
Postovi: 6216
Lokacija: unzipping something.
Godina: Apsolvent
Smer: ME
za vreme koje mi je potrebno da sastavim jedan post mogu jedino ja da zavrshim partiju dote. i to ako igram protiv tebe :D

a dobro je da je forum malo zhivnuo, pozitivno ili negativno bozhe moj, bitno je da je zhivnuo :]
posle one uchmalosti koja je nastala nakon onih padova, nashe nedonoshche polako pochinje da hoda :]

_________________
..nema genijalne zhene. zhene su dekorativni pol. one nemaju nikada shta da kazhu, ali nas svojim govorom ocharavaju.
zhene predstavljaju pobedu materije nad duhom, kao shto chovek predstavlja pobedu duha nad moralom..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.03.2007. 13:04:21 

Pridružio se: 20.12.2005. 00:27:13
Postovi: 1264
Godina: I
bLooez je napisao:
zato, ljudi, molim vas, koristite prokletu opciju _prijavi moderatoru_ i uchinite nam svima pisanje na ovom forumu ako ne lakshim ono bar lepshim.



e ali niko ali niko ne koristi ovo.... proveravam s vremena na vreme kolko se koristi... evo sad ima chitavih 11 prijava... strashno.... mislim da bi moderatori trebali da puno vishe skrecu paznju ljudima kao shto su ova/ovaj shta god da je iz prvog posta koji se zali da je postala autor teme i bla bla... uzmesh bre prijavish taj tvoj post, napishesh 2 reda texta sa objashnjenjem problema i odesh bre kupish sebi sladoled i uzivash u lepom vremenu napolju a ne da se svadjash i to preko j*** foruma... hahahah


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.03.2007. 13:06:31 

Pridružio se: 20.12.2005. 00:27:13
Postovi: 1264
Godina: I
bLooez je napisao:
za vreme koje mi je potrebno da sastavim jedan post mogu jedino ja da zavrshim partiju dote. i to ako igram protiv tebe :D



i sam znash da je to laz.... :) pogotovo sada posle 4-5 sati nocnog igranja dote... :D znachi sven(koji se u 6.42 zove arnold shvarceneger) sa mjolnirom i onim lvl 4 itemom shto daje 35 na agiliti i negde 2.2 kritikal znachi j*** kevu!!!!!!!!!! :D mnogo dobar taj sven...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.03.2007. 13:21:01 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.07.2005. 10:11:29
Postovi: 3783
Godina: Dipl.
Smer: ME
bLooez je napisao:
Mickey je napisao:
Ja mislim da je Martina u pravu... Ako neko otvara temu i treba da joj da naziv, a ako vec neki moderator cepa neku temu treba bar da je pita kako da je krsti.
Najbolje ljudi obrisite ovo i punto!

kad bi se poshtovala ta procedura trebalo bi bar dva dana da prodje da bi moderator mogao da podelitemu koja je otishla u offtopic na dve zasebne teme. dok dobije dozvolu za to od autora teme, pa od autora foruma, pa od autora softvera pod kojim forum radi, pa od srpske akademije nauka i umetnosti, pa od zaostavshtine vuka karadzicja za pismo kojim se pishe.. i tako dalje.


mort je napisao:
i kad smo već kod toga, vogonski oblik organizovanja ovog foruma više ne postoji, i ja neću da tražim 17 dozvola, od moderatora, korisnika, admina, isusa hrista, martina, pape benedikta, buša, rusa, kineza, marsovaca...

:cool:


bLooez je napisao:
problem bi bio mnogo lakshe reshen kada ljudi ne bi imali potrebu da pishu javno svakakve stvari koje ne zanimaju nikoga osim njih i onoga kome je upucjeno.


m@rtin@ je napisao:
Svoja intimiziranja ostavljas po forumu, koje nikog od nas ne zanima


ja to zovem licemerje...

_________________
"If you don’t have the best of everything, make the best of everything you have."


Poslednji put menjao Mort dana 13.03.2007. 14:04:59, izmenjena samo jedanput

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.03.2007. 13:35:21 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09.01.2004. 02:11:42
Postovi: 2868
Lokacija: 11080
Godina: Dipl.
Smer: UK
Slika

_________________
flickr


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.03.2007. 13:44:36 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.12.2004. 14:32:32
Postovi: 400
Godina: Apsolvent
Smer: IS
u super. otvoren topic za licne prozivke.

samo jos da nadjem koga cu...

_________________
Jos jedna pobeda i titula!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.03.2007. 13:50:25 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 01:43:21
Postovi: 9865
Lokacija: Šabac
Godina: Dipl.
Smer: IS
dusan_11192 je napisao:
Slika


:P

_________________
Biće sve okej, problem ne traje dugo...
To je samo loš dan, sutra bolje biće, tu nema ništa drugo.
Život je suviše lep da bismo se borili sa tugom.
Neko je zaista tu za tebe kad si dole, to je puno, puno, puno...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.03.2007. 14:18:46 

Pridružio se: 20.12.2005. 00:27:13
Postovi: 1264
Godina: I
rivaldoyu je napisao:
u super. otvoren topic za licne prozivke.

samo jos da nadjem koga cu...



evo javljam se dobrovoljno.... :cool:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.03.2007. 14:24:01 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.01.2005. 16:01:12
Postovi: 2843
Lokacija: u pesku
Godina: Dipl.
Smer: ME
mislim da treba obrisati sve poruke koje apsolutno nemaju veze sa ovom temom.... :lol:

martina je skroz u pravu..kome se raspravljalo o tome, mogao je fino da otvori svoju temu i zdravo djaci...a ne tu da kompromituje nekog drugog....i ja bi se naljutila i uvredila da sam bila na njenom mjestu, sto je logicno!

a sto se tice brisanja nekih postova...i uredjivanja..kad se vec to radi...onda treba biti fer i obrisati sve sto nije u skladu sa pravilnikom...a ne nesto se nekom obrise..nesto ostane...cemu onda to vodi?? ne shvatam ...

_________________
the sun'll come out, tomorrow
so you gotta hang on 'til tomorrow
come what may
tomorrow! tomorrow! I love ya, tomorrow
you're always a day away ..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.03.2007. 14:54:48 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.07.2005. 10:11:29
Postovi: 3783
Godina: Dipl.
Smer: ME
Tix je napisao:
mislim da treba obrisati sve poruke koje apsolutno nemaju veze sa ovom temom.... :lol:

martina je skroz u pravu..kome se raspravljalo o tome, mogao je fino da otvori svoju temu i zdravo djaci...a ne tu da kompromituje nekog drugog....i ja bi se naljutila i uvredila da sam bila na njenom mjestu, sto je logicno!

a sto se tice brisanja nekih postova...i uredjivanja..kad se vec to radi...onda treba biti fer i obrisati sve sto nije u skladu sa pravilnikom...a ne nesto se nekom obrise..nesto ostane...cemu onda to vodi?? ne shvatam ...



nacrtaću pošto ne razumete...

Slika


dakle ona je krenula sa tim postom, a ne ja. Moderator je samo izvodio njen post iz teme koja nije bila predviđena za to. Ona snosi odgovornost za svoj post, a ne mi.

Mi možemo da snosimo odgovornost samo za loše nazvanu temu... Da brišemo sve što nije u skladu sa pravilnikom bili bi smo sedi, i ovde bi bilo milijardu postova tima "zašto mi je obrisana poruka, zašto ne brišete i ostalima poruke?"

_________________
"If you don’t have the best of everything, make the best of everything you have."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.03.2007. 15:17:01 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05.11.2004. 19:26:34
Postovi: 3359
Godina: Dipl.
Smer: IS
BLooez kome to da prijavim kada sam videla tek danas ? Da li onima koji su to uradili ? Htela sam da to napisem da svi vide, to ti dodje kao ono pravo na demanti u novinama :)

Mort ti mislis da je ovo zabavno

Tema : kada si poslednji put bio/la tuzan/a ?

Mort je napisao:
juče... i danas ceo dan... i narednih... brdo dana :) :udri: :udri: :zaljubljen: :zaljubljen:


ks ks je napisao:
jesi ti promashio temu.. il ne


Mort je napisao:
ne sad sam tužan bre :udri: :((


ks ks je napisao:
pa zbunio si me :zbun:


koliko emocija sunca mu :)


I tako ste se vi slatko ispricali, a sta je poenta nemam pojma :zbun:

i da ne citiram vise ... ima toga koliko hoces ...

Sto se drvenog advokata tice meni ne treba, dovoljno sam pametna, hrabra i sposobna da se branim sama , a pogotovo ne takvi kao ti :ljutko: ...

Ja nemam primedbe na ostale moderatore, sem na morta i ks ks ... koje ceka lepa buducnost u "Kuriru" !

Sve je bilo super dok se oni nisu pojavili da kao zavode rad nama bezobraznima, nepismenima , koji stalno idemo u off ...

Ostali moderatori lepo obrisu celu temu zakljucaju je, ili obrisu sve postove koji su OFF , a ne vrse filtriranje .

Ovo je "moj" forum i necu da mi presedne zbog toga sto su ta dva moderatora nedorasla svom poslu .

Mort mogla je da stavi edit ili slicno na mojoj poruci da se vidi ko je zaduzen za naslov i otvaranje teme. Ona je to namerno uradila da se ne lazemo !

1.Ne znam zbog cega i sta je time htela da postigne, mogla je lepo sve poruke koje su off da izbrise.
2.Moja poruka uopste nije tako glasila i nije bila u kontekstu prebojavanja i slicno, vec samo jedna banalna konstatacija i pitanje

Najbolje bi bilo da ona to sama objasni.

_________________
Slika


Poslednji put menjao m@rtin@ dana 13.03.2007. 15:25:18, izmenjena samo jedanput

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.03.2007. 15:18:40 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.01.2005. 16:01:12
Postovi: 2843
Lokacija: u pesku
Godina: Dipl.
Smer: ME
@Mort hvala za taj lepi crtez, bas si zlatan..

ali nisi ni ti mene razumeo..,a ja ne crtam lepo, pa izvini...
nego odakle nekomm pravo da neciju recenicu, u ovom slucaju martininu izvlaci iz njenog posta i formira novu temu bez njene saglasnosti, bas zbog toga sto zna to sto si tu nacrtao?? bez obzira na to sta ej ona mislila time, i sto se gomila sledecih postova odnosila na tu recenicu...ako nije bilo u skladu sa temom, uvredljivo ili sta vec..neprikladno..mogli ste lepo to sve obrisatti...a ne neko se uhvatio za koskicu i izvukao iz konteksta...sto nije u redu! a njeno pitanje nije bilo ni mrvicu uvredljivo! da sam na njenom mjestu zahtjevala bih da se sve to obrise...
a ja sam rekla ako se nekome dopadalo to o cemu se tu raspravljalo..mogao je fino da otvori novu temu...i stavi svoje ime ispod pitanja jeste li bg-anin ili dosljak?? i nasladjuje se..

a za poruke..ja znam da nije lako biti moderator i postujem sve ljude ovdje koji se trude da odrze ovaj forum akademskim koliko mogu,.. i ne zelim nikome da govorim sta mu je posao...
ali nije mi jasno po kojem onda pravilu ih brisete? neko ima povlastice da prica sta hoce?? e sad jednu cu obrisati...drugu necu...to vec nije fer...i tako ne moze funkcionisati zajednica...a ovo je bila da ja znam...

_________________
the sun'll come out, tomorrow
so you gotta hang on 'til tomorrow
come what may
tomorrow! tomorrow! I love ya, tomorrow
you're always a day away ..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.03.2007. 15:32:37 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.11.2004. 14:34:28
Postovi: 8655
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Tix je napisao:
martina je skroz u pravu..kome se raspravljalo o tome, mogao je fino da otvori svoju temu i zdravo djaci...a ne tu da kompromituje nekog drugog....i ja bi se naljutila i uvredila da sam bila na njenom mjestu, sto je logicno!


Okej ti, ali bi bar ljudi sa informaiconih trebalo da znaju da PHPBB forum (koji i mi koristimo) automatski postavljaju kao autora teme osobu koja je prvi post napisala... Grupa postova iz stare teme je premestena u novu temu i, kako je, igrom slucaja, prvi post Martinin, automatski se ona vodi kao autor...

Jedino sto je trebalo da se uradi je da moderator koji je to uradio izmeni Martininu poruku, tj doda na dno da je on to izdvojio iz stare teme, i da s epotpise, naravno... mozda je to vec i uraido, nisam obratio paznju...

Price o intimiziranju su glupe i nemaju veze sa ovim... sta, kakve veze ima ta prica sa ovom temom??? Ljudi, iskulirajte...

_________________
Tommorow is cancelled due to lack of interest!
...
O, da mi je da se još jednom zaljubim,
Opet bih uzeo kostim Večnog dečaka,
I opet bih smislio kako da prodangubim
Dok ona ne sleti niz hodnik Studenjaka...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.03.2007. 15:34:52 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.11.2004. 14:34:28
Postovi: 8655
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Tix je napisao:
nego odakle nekomm pravo da neciju recenicu, u ovom slucaju martininu izvlaci iz njenog posta i formira novu temu bez njene saglasnosti


Proictaj pravila ponasanja na Forumu... Uostalom, moderator ima to pravo... Ali ima i OBAVEZU da, ako se u jednoj temi povede paralelno diskusija o necemu drugom, da se to izdvoji u novu temu, ili da se brise...

_________________
Tommorow is cancelled due to lack of interest!
...
O, da mi je da se još jednom zaljubim,
Opet bih uzeo kostim Večnog dečaka,
I opet bih smislio kako da prodangubim
Dok ona ne sleti niz hodnik Studenjaka...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.03.2007. 15:36:45 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.11.2004. 14:34:28
Postovi: 8655
Godina: Apsolvent
Smer: IS
m@rtin@ je napisao:
Ovo je "moj" forum i necu da mi presedne zbog toga sto su ta dva moderatora nedorasla svom poslu.


Uzmi ti, pa moderishi...

_________________
Tommorow is cancelled due to lack of interest!
...
O, da mi je da se još jednom zaljubim,
Opet bih uzeo kostim Večnog dečaka,
I opet bih smislio kako da prodangubim
Dok ona ne sleti niz hodnik Studenjaka...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 61 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3  Sledeća


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group