Započni novu temu Odgovori na temu  [ 141 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 02.03.2006. 23:26:41 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15.11.2004. 11:43:49
Postovi: 314
Godina: Apsolvent
Smer: ME
da, fin je sajt, steta sto je plagijat :)

jel bio neko danas? vredi li otici?

_________________
www.SabacOnlineStudios.com - Web production studio


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 03.03.2006. 17:05:15 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.11.2004. 14:34:28
Postovi: 8655
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Pa... flash ima vece mogucnosti, da se ja pitam, mogao je i bolje biti odradjen sajt... Doduse, 500 puta je bolji od "kultnog" Zlatnog Petla :lol:

_________________
Tommorow is cancelled due to lack of interest!
...
O, da mi je da se još jednom zaljubim,
Opet bih uzeo kostim Večnog dečaka,
I opet bih smislio kako da prodangubim
Dok ona ne sleti niz hodnik Studenjaka...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 03.03.2006. 19:36:36 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27.01.2005. 01:17:18
Postovi: 41
cika_Crni je napisao:
da, fin je sajt, steta sto je plagijat :)

jel bio neko danas? vredi li otici?

ja sam bila juče i veom sam razočarana
bruka i sramota ukratko
svetle tačke si&si i aleva, sinergija tu i tamo, ostalo tiha jeza
ne znam kako je bilo danas ali ne želim ni da prođem pored sajmišta dok se ne okonča


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 03.03.2006. 20:08:23 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17.10.2002. 20:30:21
Postovi: 180
Godina: Dipl.
Smer: ME
Nas 15ak studenata sa menadzmenta smo se sami ogranizovali kontaktriali organizatora i dobili akreditacije za predavanja. Svaki dan smo tamo po jedno5-6 sati na predavanjima. Mogu da vam kazem da su strani prodavachi EKSTRA. Mislim Na Gobea koji je prichao o "Emocionalnom brendingu" i gospodja Nikola Stanisch iz Interbrenda koja nam je danas pokazala kako se po njihovoj metodologiji rachuna vrednost brenda NOVCHANO - u evricima. Dakle ovo mi je bilo jedno od retkih predavanja na kojima je neko od ljudi iz marketinga ili PR-a konachno neshto konkretno pokazao. Dakle stvarno neprocenjivo iskustvo!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 04.03.2006. 00:36:30 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.11.2004. 14:34:28
Postovi: 8655
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Uh, sudeci po recima Billyja, sad mi zao sto nisam bio na tim predavanjima :'(

_________________
Tommorow is cancelled due to lack of interest!
...
O, da mi je da se još jednom zaljubim,
Opet bih uzeo kostim Večnog dečaka,
I opet bih smislio kako da prodangubim
Dok ona ne sleti niz hodnik Studenjaka...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 15.04.2006. 00:10:52 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17.10.2002. 20:30:21
Postovi: 180
Godina: Dipl.
Smer: ME
VENI VIDI VICI

samo da vas podsetimo, pobedio je tim sa FONa :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.04.2006. 15:31:12 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15.01.2003. 19:22:12
Postovi: 1064
Godina: IV
Smer: ME
Bravo, cestitam! :)

_________________
2+2=5


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.04.2006. 16:45:08 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.01.2005. 16:01:12
Postovi: 2843
Lokacija: u pesku
Godina: Dipl.
Smer: ME
Slika
Milicevic Milos, Babic Marija i Popesku Mihajlo

zelim vam puno srece u Becu... :clap: :to:
;)

_________________
the sun'll come out, tomorrow
so you gotta hang on 'til tomorrow
come what may
tomorrow! tomorrow! I love ya, tomorrow
you're always a day away ..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 06.09.2006. 10:27:34 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03.08.2006. 17:37:43
Postovi: 1297
Lokacija: on a horse.
Godina: IV
Smer: IS
IZAZOVI MARKETINGA U XXI. STOLJEĆU

Marketing - izvor konkurentnosti na globalnome tržištu u vremenu interneta

Prof. dr. Philip Kotler, jedan od najvećih živućih autoriteta i pisaca marketinga, autor vodećih svjetskih udžbenika iz kojih su znanja iz marketinga stjecale generacije marketinških profesionalaca širom svijeta, po prvi put dolazi u Hrvatsku, u Zagreb, gdje će 11.10.2006. održati središnje predavanje za sve profesionalce marketinga iz Hrvatske i susjednih zemalja.

Predavanje prof. dr. Philipa Kotlera održat će se u velikoj dvorani Hrvatskog narodnog kazališta u Zagrebu. Cjelodnevni program počinje predavanjem prof. dr. Kotlera u 9,30, a završava u 17,30 sati. Tijekom programa predviđene su stanke za kavu i osvježenje, prigodno fotografiranje s dr. Kotlerom, a sudionicima će biti poslužen i zajednički ručak.

Predavanje profesora Philipa Kotlera u Hrvatskoj organiziraju Zagrebačka škola ekonomije i managementa (ZŠEM) i nakladnička kuća MATE, nakladnik hrvatskog prijevoda knjiga prof. dr. Kotlera.

-------------------------------------------------------------------------------------

ABOUT PHILIP KOTLER

"Today's smart marketers don't sell products; they sell benefit packages . They don't sell purchase value only; they sell use value ."
- Philip Kotler in Kotler on Marketing

Philip Kotler is the S.C. Johnson & Son Distinguished Professor of International Marketing at the Kellogg School of Management, Northwestern University, Evanston, Illinois. Kellogg was voted the "Best Business School" for six years in Business Week's survey of U.S. business schools. It is also rated as the "Best Business School for the Teaching of Marketing". Professor Kotler has significantly contributed to Kellogg's success through his many years of research and teaching there.

He received his Master's Degree at the University of Chicago and his PhD Degree at MIT, both in economics. He did post-doctoral work in mathematics at Harvard University and in behavioral science at the University of Chicago.

Professor Kotler is the author of: Marketing Management: Analysis, Planning, Implementation and Control, the most widely used marketing book in graduate business schools worldwide; Principles of Marketing; Marketing Models; Strategic Marketing for Non-Profit Organizations; The New Competition; High Visibility; Social Marketing; Marketing Places; Marketing for Congregations; Marketing for Hospitality and Tourism; The Marketing of Nations , and Kotler on Marketing . He has published over one hundred articles in leading journals, several of which have received best-article awards.

Professor Kotler was the first recipient of the American Marketing Association's (AMA) "Distinguished Marketing Educator Award" (1985). The European Association of Marketing Consultants and Sales Trainers awarded Kotler their prize for "Marketing Excellence". He was chosen as the "Leader in Marketing Thought" by the Academic Members of the AMA in a 1975 survey. He also received the 1978 "Paul Converse Award" of the AMA, honoring his original contribution to marketing. In 1989, he received the Annual Charles Coolidge Parlin Marketing Research Award. In 1995, the Sales and Marketing Executives International (SMEI) named him "Marketer of the Year". In 2002, the "Marketing Educator of the Year" award from the Academy of Marketing Science.

Professor Kotler has consulted for such companies as IBM, General Electric, AT&T, Honeywell, Bank of America, Merck and others in the areas of marketing strategy and planning, marketing organization and international marketing.

He has been Chairman of the College of Marketing of the Institute of Management Sciences, a Director of the American Marketing Association, a Trustee of the Marketing Science Institute, a Director of the MAC Group, a former member of the Yankelovich Advisory Board, and a member of the Copernicus Advisory Board. He is a Member of the Board of Governors of the School of the Art Institute of Chicago and a Member of the Advisory Board of the Drucker Foundation.

He has received honorary doctoral degrees from the Stockholm University, University of Zurich, Athens University of Economics and Business, DePaul University, the Cracow School of Business and Economics, Groupe H.E.C. in Paris, the University of Economics and Business Administration in Vienna, Budapest University of Economic Science and Public Administration, and the Catholic University of Santo Domingo.

He has traveled extensively throughout Europe, Asia and South America, advising and lecturing to many companies about how to apply sound economic and marketing science principles to increase their competitiveness. He has also advised governments on how to develop and position the skill sets and resources of their companies for global competition.

http://www.kellogg.northwestern.edu/fac ... Kotler.htm

www.kotler2006.com

Preuzeto sa www.elitesecurity.org


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 06.09.2006. 10:31:51 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.07.2005. 10:11:29
Postovi: 3783
Godina: Dipl.
Smer: ME
u to vreme se u Hrvatskoj održava neko čudo vezano za IT, ortak treba da ide da pretstavlja ETF... Ali koliko znam taj seminar se plaća oko 500 evra...

_________________
"If you don’t have the best of everything, make the best of everything you have."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 06.09.2006. 10:56:53 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03.08.2006. 17:37:43
Postovi: 1297
Lokacija: on a horse.
Godina: IV
Smer: IS
Jeste, malo vise od 500 evra.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 06.09.2006. 13:57:30 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.11.2004. 14:34:28
Postovi: 8655
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Cena - prava sitnica....
'Fala Bogu, i Zagreb je "blizu"... :(
Shteta...

_________________
Tommorow is cancelled due to lack of interest!
...
O, da mi je da se još jednom zaljubim,
Opet bih uzeo kostim Večnog dečaka,
I opet bih smislio kako da prodangubim
Dok ona ne sleti niz hodnik Studenjaka...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 06.09.2006. 14:17:31 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.12.2003. 00:09:55
Postovi: 6917
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
Pa ovo su seminari za poslovni svet, ne za nas studentariju... S obzirom na ime autora, koji je praktično otac marketinga, kontam da će mnoge firme poslati svoje marketare tamo.

Verujem da je korist mnogo veća od tih 500 evrića

_________________
Svako je jutro novo ušće, poteci kao rečica.
Neka se trnje plete gušće nebo je tvoja prečica,
I zdrobi lažne dijamante ko ljusku šupljeg oraha
Nek bulevari sveta pamte muziku tvojih koraka


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 01.11.2006. 15:53:41 

Pridružio se: 01.11.2006. 15:52:34
Postovi: 1
Godina: I
O ovoj ideji se pričalo na konferenciji u Nišu, a u narednim danima diskusija se nastavila, što lično, što putem elektronske komunikacije. Koncept je da se organizuje jedinstveni događaj zatvorenog tipa koji bi bio prilika da domaće startup timovi (ili firme, koristićemo u nastavku termin «tim» pod kojim će se pdrazumijaviti i firma) potencijalnoj grupi angel investitora i jednom manjem broju predstavnika medija predstave projekte na kojima rade. Događaj bi se organizovao u Beogradu i trajao bi oko 3 sata. Oko 10 timova bi imalo na raspolaganju 10 minuta da se predstave domaćim anđeo investitorima koji su novac zaradili u IT industriji, uključujući i ljudi koji su generalno zainteresovani u investiranje i spremni su da ulože između par hiljada i par desetina hiljada evra.

U sklopu događaja odmah će biti organizovana žurka i to po mogućnosti u prostoru gdje će se dešavati prezentacije. Suština žurke jeste da ljudi cirkulišu i da se odmah i u što više neformalnoj atmosferi upoznaju investitori i ljudi sa idejama. Ono što je ključno pitanje jeste ima li ovakav događaj svrhe i da li u Srbiji trenutno postoji deset ili više kvalitetnih startup firmi koji imaju dobar prototip proizvoda? Ako ste zainteresovani za učešće u ovakvom događaju, kontakirajte nas na email adresu: [url=mailto:startupshow@gmail.com]startupshow@gmail.com[/url].

FAQ
P: Ko odlučuje o selekciji timova, koliko detalja treba da iznesem u prijavi i da li je tajnost iznesenih informacija zagarantovana?
O: Događaj će organizovati organizacioni tim, čiji će spisak biti odmah objavljen ukoliko se pojavi dovoljan broj zainteresovanih timova. Za organizaciju događaja i selekciju timova su zaduženi Dušan Đorđević i Marko Bijelić, koji će jedini imati pristup čitanju prijava. Što više detalje iznesete u prijavi, tim bolje. Tajnost prijava je potpuno zagarantovana.

P: Koje firme imaju prednost u selekciji?
O: Što je firma bliža opipljivom proizvodu, imaće prednost u selekciji. Znači, prednost imaju firme sa gotovim ili poluzavršenim proizvodom, zatim firme sa prototipom proizvoda i najzad firme samo sa pripremljenim biznis planom.

P: Da li startup timovi plaćaju učešće u ovom događaju?
O: Ne.

P: Koliko predstavnika tima najviše može učestvovati na događaju i da li možemo dovesti još neke prijatelje?
O: Najviše dva. Događaj je striktno zatvorenog tipa i sve ljude koje planirate da dovedete morate prvobitno najaviti emailom.


KONTAKT OSOBE:
Investitori: Dušan Đorđević (dj.dule@gmail.com)
Startup timovi: Marko Bijelić (marko.bijelic@gmail.com)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 03.11.2006. 20:02:32 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25.01.2005. 14:24:11
Postovi: 547
Lokacija: Tamo gde treba
Godina: Dipl.
Smer: ME
http://www.attache-conferences.com/konferencija.php?id=19

Hm...skupo? Za one koji to rade verovatno nije.

_________________
Ljudi preziru one koji ne uspeju, a mrze one koji se uspnu iznad njih;navikni se na prezir, ako želis mir ili na mržnju ako pristaneš na borbu.
"Derviš i smrt"


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Poziv na predavanje
PostPoslato: 07.11.2006. 11:12:09 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08.04.2006. 20:42:18
Postovi: 1457
Lokacija: :):):)
Godina: Dipl.
Smer: ME
УЕПС I BEOGRADSKI SAJAM

Vas poziva na
PREDAVANJE


INTEGRISANI MARKETING I TOP MENADŽMENT

ZNAČAJ NOVOG MARKETINGA U DONOŠENJU KLJUČNIH POSLOVNIH ODLUKA

Prof.dr Milan Kukrika, redovni profesor Beogradskog univerziteta i saradnik u konsultantskoj agenciji IMC Consulting
četvrtak,09.11.2006. u 14h
Svečana sala upravne zgrade Beogradskog sajma, Bulevar Vojvode Mišića 14

_________________
lets do some damage!!!!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 07.11.2006. 11:39:54 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.09.2006. 21:02:24
Postovi: 1206
Lokacija: Port Royal
Godina: Apsolvent
Smer: ME
Супер!

Али мени није никако јасно како људи увек организују такве ствари када ја имам најмање времене. Што нису држали предавања пре недељу дана? :D :D

Јест да је у незгодно време али ће се нађе време.

_________________
"Београд је машта грехом везана за асфалт!"


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 09.11.2006. 16:32:03 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08.01.2005. 16:26:56
Postovi: 4649
Lokacija: NBGD
Godina: Dipl.
Smer: ME
predavanje je bilo odlicno, predavac krajnje zanimljiv i inspirativan.... :)

_________________
UAT&LTS!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 09.11.2006. 18:28:42 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.09.2006. 21:02:24
Postovi: 1206
Lokacija: Port Royal
Godina: Apsolvent
Smer: ME
Јби га, нисам ипак могао да дођем :((
Ајде дајте људи неки рипорт ако вас не мрзи :(

_________________
"Београд је машта грехом везана за асфалт!"


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.11.2006. 16:57:24 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.09.2006. 21:02:24
Postovi: 1206
Lokacija: Port Royal
Godina: Apsolvent
Smer: ME
Може и за Џ да се оде. Треба да се уради Кејс.
Ја биК га урадио али немам времена а и немам са ким :(

_________________
"Београд је машта грехом везана за асфалт!"


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.11.2006. 11:26:27 

Pridružio se: 02.11.2005. 17:39:25
Postovi: 143
Godina: IV
Smer: ME
I ja bi rado isla ali takodje nema sanse da stignem da odradim taj case! Da smo ranije znali...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.11.2006. 13:12:43 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25.01.2005. 14:24:11
Postovi: 547
Lokacija: Tamo gde treba
Godina: Dipl.
Smer: ME
Postoji mogucnost da se produzi rok, ali nije sigurno...Videcu, pa cu javiti... Stay tuned! :)

_________________
Ljudi preziru one koji ne uspeju, a mrze one koji se uspnu iznad njih;navikni se na prezir, ako želis mir ili na mržnju ako pristaneš na borbu.
"Derviš i smrt"


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.11.2006. 13:32:57 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.09.2006. 21:02:24
Postovi: 1206
Lokacija: Port Royal
Godina: Apsolvent
Smer: ME
Ето таман троје :)
Ја идем на Кејс секцију а вас двоје сте маторији - искуснији :)

_________________
"Београд је машта грехом везана за асфалт!"


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 22.11.2006. 14:07:44 

Pridružio se: 08.03.2004. 16:10:43
Postovi: 572
Lokacija: Pančevo
Godina: Dipl.
Smer: IS
Specijalisticke studije cetiri poznata svetska Instituta:

http://infostud.com/ecms/viewarticle.php?id=4146

_________________
>> <<


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 17.01.2007. 21:08:55 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.03.2002. 17:30:03
Postovi: 6216
Lokacija: unzipping something.
Godina: Apsolvent
Smer: ME
Balkan Case Challenge-BCC je studentsko takmičenje bazirano na metodi case-study. Namenjeno je perspektivnim studentima univerziteta jugoistocne Evrope.
1) Case study iz biznisa - Business Case Competition (za studente poslovnih škola, poslovne administracije, ekonomije itd.)
2) Simulacija/studija pravnog slučaja - Law Moot Court (za studente prava – akcenat je na medjunarodnom pravu pošto je reč o simulaciji Međunarodnog suda pravde)
3) Model Ujedinjenih nacija- Model United Nations (za studente međunarodnih odnosa, političkih nauka i ostalih srodnih nauka). Scenario Modela Ujedinjenih nacija bavi se modalitetima za mirno prevazilaženje sukoba na polju međunarodnih odnosa – i to kao simulacija zasedanja Saveta bezbednosti Ujedinjenih nacija
4) Studija slučaja iz ICT-a - Information Communication Techniques (ICT) Case Competition (za studente tehničkih fakulteta)

Selekcija prijavljenih studenata biće obavljena na osnovu:
- akademskog uspeha (ocene, nagrade, stipendije)
- vannastavnih aktivnosti (društvene aktivnosti, razni kursevi i sl.)
- znanja engleskog jezika i interesovanja za međunarodna dešavanja

U obzir za prijavljivanje dolaze studenti završnih (3, 4, 5) godina i postdiplomci državnih i privatnih univerziteta u Srbiji i u Crnoj Gori
Pobednici polufinalnog takmičenja, direktno će se plasirati na finalno takmičenje koje ce biti održano krajem maja 2007. u Beču.


Troškovi :

Sve troskove smestaja, hrane i prevoza snosi WUS Austria



Finansijska pomoć :

Način konkurisanja :Prijavljivanje se vrši preko linka www.bcchallenge.org/application/how.php

----------------------------------------------------------------------------------------------

ne znam da li je vecj bilo, ali nije na odmet..

_________________
..nema genijalne zhene. zhene su dekorativni pol. one nemaju nikada shta da kazhu, ali nas svojim govorom ocharavaju.
zhene predstavljaju pobedu materije nad duhom, kao shto chovek predstavlja pobedu duha nad moralom..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 141 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group