Započni novu temu Odgovori na temu  [ 57 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 11.11.2005. 17:43:20 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.03.2002. 17:30:03
Postovi: 6216
Lokacija: unzipping something.
Godina: Apsolvent
Smer: ME
[nagli napad inspiratzije]

da li se neko nekad zapitao kako to da se niko nikada nije zhalio npr na prof lazovicja iz mate2?

on trazhi na usmenom vishe od drugih profesora, ali chovek je tako dobar predavach, i tako dobro to ume da prenese, da se kod njega na vezhbama uvek trazhi _karta vishe_.
studenti to umeju [ipak] da tzene, i zato mu niko ne uzima za zlo to shto trazhi malo vishe od ostalih na usmenom.


da li to vazhi i za prof. petrovicja? [pitam jer nisam na tom smeru, niti sam ikada slushao neko njegovo predavanje]

_________________
..nema genijalne zhene. zhene su dekorativni pol. one nemaju nikada shta da kazhu, ali nas svojim govorom ocharavaju.
zhene predstavljaju pobedu materije nad duhom, kao shto chovek predstavlja pobedu duha nad moralom..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 11.11.2005. 17:48:56 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09.01.2004. 02:11:42
Postovi: 2868
Lokacija: 11080
Godina: Dipl.
Smer: UK
exult je napisao:
/off topic/
ovo nikako nije tacno! sad smo svi mi idijoti sto smo ovde, verovatno smo se upisali sa zeljom da lakse prodjemo, svi smo sportisti i sponzoruse, roditelji su nam burzuji koji su nas gurnuli na fon da bi imali kakvu-takvu diplomu, jer cemo ga lako zavrsiti...

Zasto bi nekog "roditelj" gurao, ja sam sam odabrao sta cu da upisem... Opste je poznato kako poznati sportisti "polazu" ispite na nasem faksu...


exult je napisao:
1. ni privatni nisu tako laki kao sto se prica, poznajem dosta ljudi sa raznih faxova, i u vecini slucajeva im je cak i teze, s tim sto imaju manji broj ispita, i jedino za bk i zecevic mogu reci da su sramota od fakulteta

:lol: :lol: :udri:
Po meni naj ozbiljniji (po programu, predavacima, tradiciji...) privatni su Megatrend i BK. Ali su i oni sr*nje. NPR., pitaj moj dobrog ortak kako je polozio (6com) Matematiku i (Verovatnocu i) statistiku na megatrendu. Taj isti ortak je cuo profana na ispitu koji se javlja na telefon i kaze nekom "pa sta sam uradio ? Pa oborio sam ga. Nije znao nista...". Nije kao ona recnica da "na privatnom mozes da padnes samo ako te neko saplete", ali je blizu. Faks koji je u Danijelovoj (za poslovno pravo ...) je "smehotresan", ali opet imam ortaka koji je uspeo tamo da obnovi godinu. Dok drugi ortak (nije na poslovnom pravu ali je u Danijelovoj) se "snalazi" i zavrsava bez problema, cak treba da ide u Austriju da zavrsi faks. Bila je i situacija na tom faksu kada profesor pita da li neko hocee 6, jer je bila velika guzva na ispitu (posle navodno nudio i 7). Fakultet za mala i srednjja preduzeca je posebno gov*nce, profani puni sebe a nevidjeni jadnici i prevaranti. Jedan tripovao studente (izmedju ostalih i jednog mog ortaka) da je bio neki baja na FON kad ono ja nadjem na fonovom sajtu da je bio pre nekih 10-15 godina asistent i da je odskoro doktorirao. Dekan im pricao na jednom predavanju kako je dao mito premijeru jedne bivse sovjetske republike (nije tako eksplicitno, ali me je ortak ubedjivao da je to Ok dok nij to ispricao i ostatku drustva).

Inace, vecina profesora na privatnim fakultetima su "shlj" ili prevaranti ili "eksperti". Na zapadu nigde ne postoji vanredni profesor, sto bi i kod nas trebalo da se ukine (iako su uveli neki procecnat).
Zbog privatnih fakulteta ne bi nikad odabrao smer menadzment na FON jer sa 150000% manjje truda mogu da dobiem ISTU diplomu kod recimo Zecevica (sto se tice zazaposlenja to je drugi problem, ali bi se verovatno snasao)

exult je napisao:
2. fon se smatra laksim jer ima dosta olaksica pri studiranju tipa seminarski, kolokvijumi, radovi na casu, parcijalna polaganja i sl. stvarno ne bih volela da bude ko pravni, gde ucis dvosemestralni ispit od 1000 str. od jednom, i + nema kriterijuma za polaganje.


To je uglavnom tacno i to mogu samo da tuguju starije generacije ETFa (posto i njima uvode reformu) i sl.
Pravni fakultet je posnebna prica, iz ortakovih (inace jedan od najboljih studenata sada na trrecoj godini) prica mogla bi se snimiti shpanska serija o svim "akcijama" ;)

exult je napisao:
3. fon nije jeftiniji od privatnog. pr. radi, megatrend je oko 1000 e, singidunum isto + dobijas sve knjige.. a fon je cini mi se 1250 e.

Megatrend je imao predavanja u Domu Omladine i to poredis sa FONom. FON verovatno ima, verovatno, najbolje opremljen fakultet u Srbiji (ako ne i shire). To za knjige si u pravu ja bi za 96000 trebao da dobijem knjige jer sam sebe finansiram (samofinansiranje).


Kakav off topic, ali morao sam. :aaa:

_________________
flickr


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 11.11.2005. 17:54:30 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09.01.2004. 02:11:42
Postovi: 2868
Lokacija: 11080
Godina: Dipl.
Smer: UK
bLooez je napisao:
[nagli napad inspiratzije]

da li se neko nekad zapitao kako to da se niko nikada nije zhalio npr na prof lazovicja iz mate2?

on trazhi na usmenom vishe od drugih profesora, ali chovek je tako dobar predavach, i tako dobro to ume da prenese, da se kod njega na vezhbama uvek trazhi _karta vishe_.
studenti to umeju [ipak] da tzene, i zato mu niko ne uzima za zlo to shto trazhi malo vishe od ostalih na usmenom.


da li to vazhi i za prof. petrovicja? [pitam jer nisam na tom smeru, niti sam ikada slushao neko njegovo predavanje]


Ma ni on (gotovo sam siguran da je on) nije cvecka. Cuo sam bar za jednu "drugarsku" 6cu ;)
A to da je dobar predavac, u to nema sumnje.

_________________
flickr


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 11.11.2005. 18:07:23 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09.01.2004. 02:11:42
Postovi: 2868
Lokacija: 11080
Godina: Dipl.
Smer: UK
bLooez je napisao:
ne znam zashto se toliko opterecjujete tim ljudima koji se _provlache_

pa necje oni imati istu _vrednost_ kao ovi vredniji.

diploma cje nam znachiti samo za prvi [eventualno drugi] posao, sve ostalo zavisi kako se pokazhesh. preporuke itd.

necje isto procji na poslu neko ko je stalno prepisivao i shtrebao napamet i neko ko je materiju izuchavao i izvan [uglavnom loshih] knjiga sa faqlteta.

ali, skrenuli smo svi sa teme. tema nije sistem shkolovanja nego nash _dragi_ profa.


To je uglavnom tacno, ali zamisli lik koji "kida" programiranje a koji se isprepisivao na, recimo, ekonomiji, racunovodstvu, finansijama....

_________________
flickr


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 11.11.2005. 20:04:28 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08.08.2005. 12:52:36
Postovi: 4863
Lokacija: coyote's nest
Godina: Dipl.
Smer: ME
dusan_11192 je napisao:
exult je napisao:
/off topic/
ovo nikako nije tacno! sad smo svi mi idijoti sto smo ovde, verovatno smo se upisali sa zeljom da lakse prodjemo, svi smo sportisti i sponzoruse, roditelji su nam burzuji koji su nas gurnuli na fon da bi imali kakvu-takvu diplomu, jer cemo ga lako zavrsiti...

Zasto bi nekog "roditelj" gurao, ja sam sam odabrao sta cu da upisem... Opste je poznato kako poznati sportisti "polazu" ispite na nasem faksu...


pa procitaj post iznad mog, gde se spominju nekakvi roditelji.. :D :D vise se i ne secam.. isto je negde pisalo i za sportiste.. pa Dusane, pobogu, verujem ti ja da si sam birao :lol: :lol:

a sto se lazovica tice, svugde ima i "tezih" i "laksih" profesora.. mislim da nije rec o tome.. ah, ja cak nisam videla doticnog batu ni u prolazu, mislim da vise necu postovati ovde :stid:

_________________
I've got an idea - an idea so smart that my head would explode if I even began to know what I'm talking about.
:ahhh:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 11.11.2005. 20:36:52 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09.01.2004. 02:11:42
Postovi: 2868
Lokacija: 11080
Godina: Dipl.
Smer: UK
exult je napisao:
dusan_11192 je napisao:
exult je napisao:
/off topic/
ovo nikako nije tacno! sad smo svi mi idijoti sto smo ovde, verovatno smo se upisali sa zeljom da lakse prodjemo, svi smo sportisti i sponzoruse, roditelji su nam burzuji koji su nas gurnuli na fon da bi imali kakvu-takvu diplomu, jer cemo ga lako zavrsiti...

Zasto bi nekog "roditelj" gurao, ja sam sam odabrao sta cu da upisem... Opste je poznato kako poznati sportisti "polazu" ispite na nasem faksu...


pa procitaj post iznad mog, gde se spominju nekakvi roditelji.. :D :D vise se i ne secam.. isto je negde pisalo i za sportiste.. pa Dusane, pobogu, verujem ti ja da si sam birao :lol: :lol:

a sto se lazovica tice, svugde ima i "tezih" i "laksih" profesora.. mislim da nije rec o tome.. ah, ja cak nisam videla doticnog batu ni u prolazu, mislim da vise necu postovati ovde :stid:


U pravu si sad vidim ceo smisao :udri: . Mada mi nije to bila glavna stvar koju sam hteo da komentarisem. ;)

_________________
flickr


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 11.11.2005. 21:20:32 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.03.2002. 17:30:03
Postovi: 6216
Lokacija: unzipping something.
Godina: Apsolvent
Smer: ME
dusan_11192 je napisao:
Inace, vecina profesora na privatnim fakultetima su "shlj" ili prevaranti ili "eksperti". Na zapadu nigde ne postoji vanredni profesor, sto bi i kod nas trebalo da se ukine (iako su uveli neki procecnat).


nemoj da te chuju profesori sa fona i drugih faqlteta, jer upravo 90% profesora sa drzhavnih faqlteta predaje na tim privatnim faqltetima.

i nije istina da je vecjina _shlj_. mozhda poneki, ali sumnjam da je protzenat mnogo vecji nego na samim drzhavnim faqltetima.

a na faqltetima u inostranstvu je najnormalnija stvar gostovanje drugih profesora ne samo sa drugih faqlteta nego i iz drugih zemalja.

i ja u tome ne vidim nishta loshe. mnogo je bolje imati uvid u stanje stvari iz vishe uglova.

_________________
..nema genijalne zhene. zhene su dekorativni pol. one nemaju nikada shta da kazhu, ali nas svojim govorom ocharavaju.
zhene predstavljaju pobedu materije nad duhom, kao shto chovek predstavlja pobedu duha nad moralom..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 11.11.2005. 22:21:27 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.12.2003. 00:09:55
Postovi: 6917
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
O privatnim fakultetima cu samo preneti recenicu moje drugarice: "Danas nam je bas bio tuzan dan jel smo saznali da je dvoje kolega obnovilo godinu". Dvoje od 150! Jadnici!

Blooez, niko ne prica o debelim knjigama, svi smo mi (pa i kolega Misterio verovatno) za seminarske, kolokvijume i projektne radove jel se tako mnogo vise nauci. Problem je u tome sto te privelegije dobijaju samo odredjene kategorije studenata, dok ti sad kukaj jel nisi sportista ili namigusha u usponu (stvarno ne znam sta bi mi bilo teze da postignem) i strebaj nocima glupi usmeni, koji neko elegantno odradi seminarskim... A sutra ce vise da zna od tebe naravno, jer je radio nesto prakticno. To je ono sto cenim kod Bate, mozda se prema svima nama ponasa cudno, ali se prema svima isto ponasa.

_________________
Svako je jutro novo ušće, poteci kao rečica.
Neka se trnje plete gušće nebo je tvoja prečica,
I zdrobi lažne dijamante ko ljusku šupljeg oraha
Nek bulevari sveta pamte muziku tvojih koraka


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 12.11.2005. 01:56:32 

Pridružio se: 29.04.2002. 10:50:50
Postovi: 8454
Lokacija: НБГ
Godina: Dipl.
Smer: IS
offtopic:
Mickey je napisao:
O privatnim fakultetima cu samo preneti recenicu moje drugarice: "Danas nam je bas bio tuzan dan jel smo saznali da je dvoje kolega obnovilo godinu". Dvoje od 150! Jadnici!
a drugarica ti je nepismena... jeR a ne jel


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 12.11.2005. 02:12:30 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 01:43:21
Postovi: 9865
Lokacija: Šabac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Da... A i da je baš htela da napiše "jel", ni to se ne piše tako već " je l' " ili " je li "...Zašto ljudi toliko mešaju jer, jel i je l' ?!? :zbun:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 12.11.2005. 03:11:10 

Pridružio se: 03.01.2002. 02:15:30
Postovi: 744
Lokacija: BG
Godina: Dipl.
Smer: IS
Citiraj:
Od celog pisanija jedan vredan pasus u kojem stoji odgovor na resenje svih problema.


Pa, u ostatku pisanija sam pokusao da argumentujem zbog cega mislim da je Bata los profesor, a ljudi neka procene koliko su moji argumenti cvrsti i logicni.

Citiraj:
Da se razumemo i ja smatram da Bata nije za profesora. Nije za rad sa ljudima. Pogotovu sa mladima.


Pa, sto odmah nisi tako napisao :)

Citiraj:
Ali u situaciji u kojoj je on, navodno, najveci problem ostavlja se mogucnost pojednicima da u pozadini rade sta hoce


I ovde se slazem sa tobom. Pih, ostadosmo bes materijala za raspravu..

Citiraj:
I ti bi trebalo da si opterecen, a i svi ostali. Fon prelazi na masovnu proizvodju studenata. Za par godina FON ce doci u situaciju da ce postati drzavna alternativa privatnim fakultetima.


Pa, zar po tom principu ne funkcionisu i svi fakulteti na zapadu? Zar im nije cilj da "proizvedu" sto veci broj kvalitetnih strucnjaka u sto kracem vremenu? I ja se slazem sa konstatacijom da nikako ne treba izjednacavati tezinu fakulteta sa kvalitetom stecenog znanja. Na primer, u Engleskoj od ukupno upisanih studenata diplomira preko 80%. Da li to znaci da su njihovi fakulteti laki, a samim tim i losi? Ili je mozda kljuc bas u dobroj organizaciji nastave, i odnosu profesora prema studentima. Medjutim, na stranu tezinu studija, problem je bas u tom kvalitetu, koji je na FONu pod velikim znakom pitanja.

Inace, ni meni nije po volji sto se mnogi provlace tako sto danima vise po hodnicima, izmisljaju najneverovatnije price, cimaju profesore za rukav, i moljakaju ih iz nedelje u nedelju, da bi dobili neki seminarski ili prevod, dok ostali moraju danima da strebaju stotine definicja i nabrajanja. To je velika nepravda, ali me tesi sto ce njihovo neznanje i nedostatak radnih navika kad tad doci do izrazaja, jer i kod nas ce doci vreme kada ce se ceniti samo znanje i rad.

Citiraj:
Nego nisi mi odgovorio na pitanje. Mada i to sto nisi odgovorio je samo po sebi vise nego jasan odgovor.


Pa, nisam ti odgovorio zato sto mislim da to nije od znacaja za nasu diskusiju.
Upisao sam 99. i ostalo mi je jos 5 ispita. Nisam siguran za prosek, ali cini mi se da je oko 8.5, a ne sumnjam da je tvoj bolji :) Nije da se pravdam, nego samo radi potpunije slike, moram da napomenem da bi skor sigurno bio bolji da nije bilo perioda u kojem sam klonuo duhom, obnovio godinu i nisam dao nijedan ispit godinu dana.. Sta da ti kazem, nismo svi pravljeni od istog materijala..
Ali ako cemo da se drzimo tvoje logike, ovo poredjenje nije bas sasvim fer, je ne znam da li si imao cast da polazes COBOL kod jos jednog doajena FONa, cuvenog Jauka ;)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 12.11.2005. 04:37:01 

Pridružio se: 03.01.2002. 02:15:30
Postovi: 744
Lokacija: BG
Godina: Dipl.
Smer: IS
Mickey je napisao:
To je ono sto cenim kod Bate, mozda se prema svima nama ponasa cudno, ali se prema svima isto ponasa.


Ovo uopste nije tacno. Naravno da su lakse polagali oni koji su sedeli u prvom redu na njegovim predavanjima, i ostajali u njegovom kabinetu do kasno u noc par dana pred ispit, caskali o komunizmu i ogovarali druge profesore, od ovih kojima takvi oblici zblizavanja sa profesorima nisu bas bliski. Ja bih rekao da im se nekako oduzio za to sto su lecili njegovu usamljenost, ne bi bilo fer drugacije, zar ne? :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 12.11.2005. 11:23:19 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09.01.2002. 21:49:51
Postovi: 526
Godina: Padobranac
Black je napisao:
Citiraj:
Zar im nije cilj da "proizvedu" sto veci broj kvalitetnih strucnjaka u sto kracem vremenu.


Obozavam diskusije sa onima koji odgovaraju sami sebi.
Ipak da pojasnim. Mali je broj onih koji zavrse FON, a da su kvalitetni. Pogotovo ce biti mali kad se predje na masovnu proizvodnju. Evo ti primeri. Jedan kolega/koleginica pita me pre neki dan gde je exe fajl kad kompajlira .java fajl. Kaze ne moze da pokrene program. Onda na cetvrtoj godini laborant na jednom predmetu mora da objasnjava kako se racuna porez jer 90% ljudi ne shvati zadatak. A tek kakvi biseri se mogu videti na testovima informaticke pismenosti. Kad bi neko mogao da garantuje kvalitet ovakvom poslovnom politikom ja bi bio prvi koji bi je podrzao, ali kvantitet nikad nije doneo i veci kvalitet. Da neko ne bi pomislio da su ovo samo pojednicni primeri, nazalost nisu. :(


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 12.11.2005. 11:33:25 

Pridružio se: 29.04.2002. 10:50:50
Postovi: 8454
Lokacija: НБГ
Godina: Dipl.
Smer: IS
Black je napisao:
i ostajali u njegovom kabinetu do kasno u noc par dana pred ispit, caskali o komunizmu
ju-hu! odo' ja kod njega na konsultacije :skocko:
je'l poteže priču od praistorije ili samo XX vek?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 12.11.2005. 12:00:23 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.07.2004. 02:41:21
Postovi: 2276
Lokacija: Somewhere in time...
Godina: III
Smer: IS
i meni se neshto dojmilo da je chovek super izazov... mada deluje mi kao onaj koji te nabaci na zub ako se ne slazes s njim

/me jedva cheka III godinu

_________________
Open your eyes, open your mind
proud like a god don't pretend to be blind
trapped in yourself, break out instead
beat the machine that works in your head


The road to truth is long, and lined the entire way with annoying bastards


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 12.11.2005. 14:03:31 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16.12.2001. 17:03:40
Postovi: 1463
Lokacija: Manaus
Godina: Dipl.
Smer: IS
kolko se ja secam on je pljuvao po komunjarama

_________________
www.slamarica.com - www.foliograph.com - www.turizamusrbiji.rs


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.11.2005. 13:45:39 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31.10.2001. 17:59:18
Postovi: 44
Lokacija: Петровац на мору
Godina: Dipl.
Smer: IS
Misterio je napisao:
Da li ovde ima nekog ko ZAISTA ima losa iskustva sa profesorom Petrovicem? Ne da je cuo od nekog ili procitao, vec da je iz prve ruke dozive neku neprijatnost.

Ево из прве руке доживљена непријатност.

Slika

Наравно, на испиту нисам користио недозвољене материјале, што знају и професор и асистент и сви који су полагали у том року.

_________________
http://www.puskice.co.yu/index.php?pitajte=serdar


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.11.2005. 17:52:53 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14.10.2002. 15:10:00
Postovi: 144
Godina: Dipl.
Smer: IS
Mislim da je sada vreme da se ista stvar pokrene sa ispitom "Upravljanje investicijama i projektima"... Treba da pocnem da ga spremam, a koliko sam cuo ispitavac(i) su bolesni... Ono nema nigde... Mislim da znate o cemu pricam...


Jednostavno ne zelim napamet da ucim NI JEDNU STRANICU, a pogotovo jedan takav predmet koji mi na IS-u ne znaci ama bas nista.

_________________
www.foliograph.com - Kreirajte svoj portfolio. Pratite hartije Beogradske berze. Besplatno!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.11.2005. 21:27:36 

Pridružio se: 03.01.2002. 02:15:30
Postovi: 744
Lokacija: BG
Godina: Dipl.
Smer: IS
I ja sam cuo sve najgore za Investicije, a uskoro cu imati priliku i da se neposredno uverim.
Mislim da samo nenormalan covek moze da trazi od studenata da uci sve one podele i slike. Pa samo Investicioni program (sa tabelama) ima preko 70-80 stavki.
Ali, ovo je tema o Bati, red je da Pera dobije svoju temu :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.11.2005. 22:45:55 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.11.2001. 08:45:08
Postovi: 4717
Lokacija: Novi Bgd.
Godina: Dipl.
Smer: IS
Na investicijama da se traži kolokvijum za sve generacije. I preko njega je teško položiti a tek kako je iz mesta. Boleština od predmeta.

Na stranu to što se studenti indirektno prisiljavaju na kupovinu knjige jer jedino sa formularima iz nje mogu na kolokvijum.

Ovih dana je Pera bio aktivan po novinama. Preganja se sa Megatrendom. Po treći put izvisio. Nema dozvole za Fakultet za operacioni menadžment.

_________________
Oni hipotetički kostrukti o kojima se može govoriti kao o konzistentnim i relativno trajnim dinamičkim sistemima koji objašnjavaju veći deo procesa motivacije, obuhvatajući i ciljeve i motive kroz njihove međusobne relacije, čime se mogu uslovno..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 15.11.2005. 00:39:26 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.12.2003. 00:09:55
Postovi: 6917
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
Samo mala ispravka Zlatko, u pitanju je projektni menadzment.

_________________
Svako je jutro novo ušće, poteci kao rečica.
Neka se trnje plete gušće nebo je tvoja prečica,
I zdrobi lažne dijamante ko ljusku šupljeg oraha
Nek bulevari sveta pamte muziku tvojih koraka


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 15.11.2005. 02:04:35 

Pridružio se: 03.01.2002. 02:15:30
Postovi: 744
Lokacija: BG
Godina: Dipl.
Smer: IS
Bas me zanima da li bi mu palo na pamet da i na tom svom, privatnom fakltetu, trazi od studenata da uce odjednom 3000 podela i definicija :ljutko:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 15.11.2005. 11:06:09 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16.12.2001. 17:03:40
Postovi: 1463
Lokacija: Manaus
Godina: Dipl.
Smer: IS
Cekaj, fakultet na kome bi izucavali 5 ispita??

_________________
www.slamarica.com - www.foliograph.com - www.turizamusrbiji.rs


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 15.11.2005. 11:45:49 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.12.2003. 00:09:55
Postovi: 6917
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
5 ispita, zar ih ima toliko?

_________________
Svako je jutro novo ušće, poteci kao rečica.
Neka se trnje plete gušće nebo je tvoja prečica,
I zdrobi lažne dijamante ko ljusku šupljeg oraha
Nek bulevari sveta pamte muziku tvojih koraka


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 15.11.2005. 11:48:05 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23.06.2002. 10:23:32
Postovi: 3592
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
pa upravljanje investicijama i organizacija projekata, pa onda organizacija investicija i upravljanje projektima, pa onda organizacija upravljanja i projektovanje investicija, pa upravljanje organizacijom i investiranje projekata

eto ti vec 4 komada :D

_________________
.ılı.ılı.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 57 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group