Započni novu temu Odgovori na temu  [ 57 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: AKUD Fon
PostPoslato: 04.11.2005. 16:47:29 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29.06.2003. 21:32:42
Postovi: 2086
Lokacija: Zemun/Vranje
Godina: IV
Smer: UK
Pre nekoliko dana sam predao jedan dopis o inicijativi studenata da se otvori i registruje glumacka sekcija.
Danas sam prmio poziv od prodekana za nastavu. Pozvao me je na sastanak.
Na sastanku je rekao da je ideja o otvaranju glumacke sekcije super ali on bi da je prosirimo, tj. da se osnuje AKUD u okviru koga bi postojale: dramska sekcija, hor i folklor.
Za sada na meni je da nadjem ljude koji imaju iskustva u horu ili folkloru. Ti ljudi bi bili zaduzeni za organizaciju.
Sledece nedelje bi trebalo da uzmem od njega neki dokument gde pise da fakultet stoji iza nas. Sa tim dokumentom bice mnogo lakse da dobijemo salu u 4. Aprilu ili u Studenjaku. Ta sala bi se koristila za probe AKUDa
Sto se tice dramske sekcije za pocetak probe ce biti na fakultetu u prostoriji 201. Probe ce biti vikendom ili u kasnim vecernjim satima, kako nama odgovara.
U okviru AKUDa ce raditi studenti fon-a. Zamisljeno je da sami sve radimo. Ako nemamo dovoljno strucnih kadrova onda postoji mogucnost da angazujemo nekog sa strane ko bi nam pomagao u pocetku.
Ovim putem pozivam sve zainteresovane kolege i kolegenice koji imaju iskustva u horu ili folkloru i koji zele da rade da mi se jave.

_________________
Sve je lako kad si mlad


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 05.11.2005. 10:03:48 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22.04.2005. 11:28:14
Postovi: 1399
Lokacija: u beskonacnoj petlji razmishljanja svojih
Godina: Dipl.
Smer: IS
ja igram i pevam u svom KUD-u vec nekih 7 godina...ako ne i vishe .... :)
zainteresovana :)

_________________
Korak u svet interneta!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 05.11.2005. 19:36:14 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.11.2004. 14:34:28
Postovi: 8655
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Lepo sve to zvuci... Ali pokretanje hora i folklora zahteva mnogo veci i kvalitetniji strucni kadar... Treba orkestar, za pocetak.... Osim ako necemo da folklor igra uz matricu :D Karaoke :P

_________________
Tommorow is cancelled due to lack of interest!
...
O, da mi je da se još jednom zaljubim,
Opet bih uzeo kostim Večnog dečaka,
I opet bih smislio kako da prodangubim
Dok ona ne sleti niz hodnik Studenjaka...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 06.11.2005. 01:54:24 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31.01.2004. 04:21:37
Postovi: 2985
Lokacija: Slavija
Godina: Dipl.
Smer: IS
Pa da, skupimo nekoliko "pozera", pustimo matricu i svi lepo sviraju i pevaju uz playback! :D Pa dobro, mozda se neko nadje, ali ne verujem da je to bas realna mogucnost na nasem faksu. Za glumu sigurno ima najvise zainteresovanih. Ja sam naravno za, tako da racunajte na mene, ali osnovni je sad problem naci nekog ko se razume u pozoriste dovoljno da nam bude kao "vodja". Misha je generalni manager, to se podrazumeva. :D

_________________
Ti se nikad nisi pitala gde se zatvara krug.
Ti se nikad nisi pitala ko je najbolji drug.
Ti se nikad nisi pitala kako nastaje greh.
Ti se nikad nisi pitala zasto prestaje svet.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 06.11.2005. 12:17:06 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29.06.2003. 21:32:42
Postovi: 2086
Lokacija: Zemun/Vranje
Godina: IV
Smer: UK
SLazem se za kadar, al to sad nije problem. Sad je glavno da mi ovo pokrenemo. Treba da nadjem ljude koji bi zajedno sa mnom sve ovo organizovali. Kad se to odradi, lako cemo naci prostor. E tek onda cemo se zanimati sa ostalim "detaljima" :)
Za sad je PhoeniX jedina rekla da zeli da bude u organizaciji. Predlog se usvaja :)
Ako ima jos nekoga zainteresovanog nek se javi.

_________________
Sve je lako kad si mlad


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 06.11.2005. 15:22:36 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.11.2004. 14:34:28
Postovi: 8655
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Joj, kako je to lepo ovako preko foruma... "Ljudi, 'ajde, ko ce da organizuje??" :roll:

_________________
Tommorow is cancelled due to lack of interest!
...
O, da mi je da se još jednom zaljubim,
Opet bih uzeo kostim Večnog dečaka,
I opet bih smislio kako da prodangubim
Dok ona ne sleti niz hodnik Studenjaka...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 06.11.2005. 15:29:25 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.01.2005. 16:01:12
Postovi: 2843
Lokacija: u pesku
Godina: Dipl.
Smer: ME
pored toga sto me zanima gluma...zainteresovana sam i da ucestvujem u organizaciji tako da racunaj i na mene..:) samo me obavijesti sta, kada, gdje, kako...

_________________
the sun'll come out, tomorrow
so you gotta hang on 'til tomorrow
come what may
tomorrow! tomorrow! I love ya, tomorrow
you're always a day away ..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 06.11.2005. 15:51:25 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29.06.2003. 21:32:42
Postovi: 2086
Lokacija: Zemun/Vranje
Godina: IV
Smer: UK
kliforde, ako ne zelis nikako da pomognes ili da das neki konstruktivan predlog onda te molim da se uzdrzis od ovakvih komentara. Hvala.

_________________
Sve je lako kad si mlad


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 07.11.2005. 02:14:20 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.11.2004. 14:34:28
Postovi: 8655
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Izvinjavam se, stvarno.
Objasnicu lepo.
Prvo: Kad vec pokreces ceo KUD, bolje da uzmes uz sebe neke ljude koje koliko-toliko i licno poznajes, pa da znas da li ti mogu biti od pomoci, ili ne. Koliko su odgovorni, koliko imaju "dara" za organizaciju i sl. Nemoj da preko foruma pozivas ljude da ti pomognu, znaci da trazis nekog na koga mozes da se oslonis, a ne znas da li mozes da se oslonis na njih....
Drugo (nesto na sta sam ti skretao paznju i dok smo govorili samo o glumi): nije lepo da se vezes samo za forum. Ima gomila ljudi koji imaju zelju i sposobnosti da ti pomognu, ali nemaju SVAKODNEVNI pristup internetu, tj FonForumu.

Sad moj predlog... on nece biti konstruktivan... Predlazem da se malo odloze folklor i hor, to je mnooogo veci posao... Za glumu ti treba samo prostor i nista vise... Cak i taj prostor ne mora da bude nesto ekstra... Za razliku od pozorista, hor i folklor su zahtevniji, govorim ti iz licnog iskustva... Znas to i sam...

Jos jedan SORRY ako sam delovao grubo :)

_________________
Tommorow is cancelled due to lack of interest!
...
O, da mi je da se još jednom zaljubim,
Opet bih uzeo kostim Večnog dečaka,
I opet bih smislio kako da prodangubim
Dok ona ne sleti niz hodnik Studenjaka...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 07.11.2005. 08:24:36 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29.06.2003. 21:32:42
Postovi: 2086
Lokacija: Zemun/Vranje
Godina: IV
Smer: UK
Izvinjenje prihvaceno. Samo mogao si odmah da ovo napises a ne onako... :)
Prvo: Predlog je sasvim na mestu, tako sam i ja razmsljao i zato sam to uradio preko foruma. Ovde znam vecinu ljudi. Ako ne licno, onda bar imam neku sliku o njima preko postova koje ostavljaju :)
Drugo: Cim se oformi tim ljudi koji ce da vode ovaj KUD bice obavestenje u holu fakulteta i na sajtu FONa. Sto se tice hora bice sigurno neka mini audicija. Najverovatnijei za ostalo, al o tome drugi put.
Sto se tice tvog predloga, super je. Bas to sam i predlozio prodekanu. Ali nije uspelo :(
Ako zelimo da imamo glumacku sekciju mora da postoji hor i folklor.

_________________
Sve je lako kad si mlad


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 07.11.2005. 11:29:15 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09.01.2004. 00:53:30
Postovi: 203
Lokacija: here and there and everywhere
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Citiraj:
... imam neku sliku o njima preko postova koje ostavljaju :) ...


oftopic : hehehe Misha psiholog ;)

Sory Misho nije mi namera da te zezam ali nisam mogao da odolim :)
elem hocu reci da sam i ja zainteresovan za glumu a eto mogu ti pomoci i oko organizacije , pa "ukoliko su moji postovi zadovoljavajuci" :) ti me zvrcni vrlo rado cu se odazvati pozivu ... POZZ ;)

_________________
Pametni uce na tudjim greskama
Manje pametni na svojim
A neki ne uce uopste


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 07.11.2005. 23:57:48 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.01.2005. 02:59:43
Postovi: 890
Godina: III
Smer: IS
/me wanna help.

/me peva & helps running a choir koji ima big national and international priznanje i uspeh.

_________________
du it or dont. der iz nou traj. :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 08.11.2005. 00:06:14 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.01.2005. 02:59:43
Postovi: 890
Godina: III
Smer: IS
btw:

kliford je napisao:
Za glumu ti treba samo prostor i nista vise... Cak i taj prostor ne mora da bude nesto ekstra...


:zbun:

call me stupid, BUT...

is that an understatement?!

i za jedno, i za drugo i za trece je potrebno mnogo vise od samo prostora. i za glumu je potreban kadar kao i za ovo dvoje... (ez far ez aj nou)..

/pominjem samo kadar jer je pomenut i u ranijim postovima/

ok, slazem se da DONEKLE ima veze ovo sto kliford prica (ako se uzme da je, recimo, horu potreban dirigent - skolovana osoba), ali slicne stvari su potrebne i za glumu.. ne moze se to raditi "samo ako neko ima dovoljno jaku zelju".. sto se hora, konkretno, tice, moze se praviti nesto kao.. vokalna grupa.. koja nece imati klasicnog dirigenta vec.. recimo, osobu koja vodi (a koja, opet ima iskustvo i zna kako).. za glumu i folklor nek' kazu oni koji znaju vise..

nadam se da me necete pogresno skontati...

_________________
du it or dont. der iz nou traj. :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 08.11.2005. 07:54:22 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29.06.2003. 21:32:42
Postovi: 2086
Lokacija: Zemun/Vranje
Godina: IV
Smer: UK
Ivane, postovi ti nisu zadovoljavajuci. Nisi naveo koliko imas iskustva. :PP
Litl_L: Ako mozes da odvojis vreme da radis ali stvarno i ako ti nece nista bitnije iskrsnuti u nekom trenutku onda si dobrodosla da se bavis horom.
Obavesticu te o detaljima kad te vidim.

_________________
Sve je lako kad si mlad


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 08.11.2005. 12:58:33 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.11.2004. 14:34:28
Postovi: 8655
Godina: Apsolvent
Smer: IS
LitL_L je napisao:
btw:

kliford je napisao:
Za glumu ti treba samo prostor i nista vise... Cak i taj prostor ne mora da bude nesto ekstra...


:zbun:

call me stupid, BUT...

is that an understatement?!

i za jedno, i za drugo i za trece je potrebno mnogo vise od samo prostora. i za glumu je potreban kadar kao i za ovo dvoje... (ez far ez aj nou)..

/pominjem samo kadar jer je pomenut i u ranijim postovima/

ok, slazem se da DONEKLE ima veze ovo sto kliford prica


Vidis da si i sama skontala sta pricam :)

Konkretno:
Za folklor nam treba orkestar, plus nosnja, plus koreograf.
Za hor nam treba orkestar (mada nije obavezan), ali postoji tu jedan drugi problem koji cu posle da objasnim.
Za glumu: ne treba nam gotovo nista. Kostime i scenografiju mozemo sami da sredimo, uz malo dobre volje. Tekst je najmanji problem. Samo nam treba da se izorganizujemo sami sa sobom. I za glumu su (pored glumaca) dovoljna samo dva coveka, reditelj i "menadzer".

Sad, sta je jos problem s folklorom i horom. Za njih ti treba talenat :D (da, i? :D) Da bi to licilo na nesto, treba da se nadju ljudi koji vec znaju da pevaju, sviraju i sl.
S glumom nije takva stvar. Moderno pozoriste (tj. poslednjih 80-90 godina) se zasniva na ucenju Stanislavskog po cijem je misljenju gluma samo jedan zanat koji se radom i trudom moze nauciti. Ne govorim sad ovo kao moje misljenje, pa da nesto ja filozofiram, nego tako funkiconise to gotovo ceo protekli vek. Cak i ako glumci ne budu dovoljno dobri, dobra rezija, muzika, osvetljenje mogu da predstavu ucine bar malo zanimljivom.

Takvih zaj.ebancija ne sme da bude sa horom, to nece da lici ni na sta...

mishaa je napisao:
Ivane, postovi ti nisu zadovoljavajuci. Nisi naveo koliko imas iskustva.


Nisi rekao na koje iskustvo mislis, posto sam pored pozorista tri godine svirao u orkestru koji je pratio hor :D Ma, nema potrebe da se hvalim :D
Ionako necu da radim s vama, vec sam ti rekao...
Imate moju podrsku, ako bude trebala neka pomoc oko pozorista, mogu malo da pomognem, ali sam (bez uvrede) skeptican po pitanju ovoga, posebno sad kad sudbina samog pozorista zavisi i od hora i folklora....

_________________
Tommorow is cancelled due to lack of interest!
...
O, da mi je da se još jednom zaljubim,
Opet bih uzeo kostim Večnog dečaka,
I opet bih smislio kako da prodangubim
Dok ona ne sleti niz hodnik Studenjaka...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 08.11.2005. 15:32:56 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29.06.2003. 21:32:42
Postovi: 2086
Lokacija: Zemun/Vranje
Godina: IV
Smer: UK
Prokka i ja smo danas bili ponovo do prodekana. Pokusali smo da izdejstvujemo da radi samo glumacka sekcija i rezultati su polovicni. Za sad nece biti folklora. Ipak to iziskuje najvise prostora a mi to trenutno nemamo.
Znaci radice dramska sekcija, hor i ako ima zainteresovanih orkestar.
Za sada imamo na raspolaganju sale 201(pored dekanata) i salu u institutu za finansije i marketing.
Mozemo ih koristiti posle 21h radnim danima ili vikendom u neko normalnije vreme. To cemo interno da se dogovorimo.
Za dan-dva cu saznati detalje o slobodnim terminima u ovim salama pa mozemo da krenemo sa probama i vezbama.
Kliforde...znam za tvoje iskustvo, nisam mislio na tebe. Nego ako imas vremena mogli bi da radimo one pocetnicke vezbe o kojima si pricao.

_________________
Sve je lako kad si mlad


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 08.11.2005. 18:44:19 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.11.2004. 14:34:28
Postovi: 8655
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Auh... Pazi 'vako... Taj plan tih vezbica koje sam imao u glavi je bilo nesto tipa "ubrzani kurs"... Sad, kad postoji vise vremena na raspolaganju, to se moze odraditi i bolje/detaljnije... Samo, ne smatram se dovoljno kompetentnim da se s tim uhvatim u kostac...

Drugi problem je vremenske prirode... Meni ne odgovaraju te probe ni vikendom, a od skora mi ne odgovaraju ni radnim danima uvece... Mogu ja jednu subotu da svratim na dva sata, ili na jdenu probu u dve nedelje i sl, ali trenutno ne mogu da prihvatim nikakvu obavezu i odgovornost... Jednostavno, neke stvari su se kod mene izmenile od vremena kako smo potegli ovu pricu, pa do sad... Stizu mi polako i kolokvijumi... Sad ja imam problem koji ste svi imali do pre mesec, dva, dok ste jurili uslove...

_________________
Tommorow is cancelled due to lack of interest!
...
O, da mi je da se još jednom zaljubim,
Opet bih uzeo kostim Večnog dečaka,
I opet bih smislio kako da prodangubim
Dok ona ne sleti niz hodnik Studenjaka...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 09.11.2005. 08:09:45 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.11.2001. 08:45:08
Postovi: 4717
Lokacija: Novi Bgd.
Godina: Dipl.
Smer: IS
Ma ljudi nemojte se brinuti. Ako faxu treba nešt fax će to i kupiti. Pa makar cel hor sas sve dirigent i palicu :)

Samo napomenite kako je to odlična reklama, kako će moći putovati sa vama diljem sveta i uporedite se sa sportistima da bi im to lakše dočarali.

_________________
Oni hipotetički kostrukti o kojima se može govoriti kao o konzistentnim i relativno trajnim dinamičkim sistemima koji objašnjavaju veći deo procesa motivacije, obuhvatajući i ciljeve i motive kroz njihove međusobne relacije, čime se mogu uslovno..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 09.11.2005. 12:11:23 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.06.2003. 01:21:05
Postovi: 4177
Lokacija: beograd/vračar
Godina: Apsolvent
Smer: ME
Samo nisamo spomenuli da smo dobili i jedan mač sa dve oštrice nad vratom a to je uključivanje profesora i asistenata (ukoliko bude zainteresovanih) u rad AKUD-a. Može da bude jako dobro ako zaista budu želeli da sarađju sa nama i da sa nama podele svoje iskustvo, ali ako budu hteli da sve bude po njihovom.. to neće biti lepo

_________________
"Veruj u svoje snove, samo ih ti možeš ostvariti!" - Le mois


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 09.11.2005. 20:14:37 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22.04.2005. 11:28:14
Postovi: 1399
Lokacija: u beskonacnoj petlji razmishljanja svojih
Godina: Dipl.
Smer: IS
kliford je napisao:
Ima gomila ljudi koji imaju zelju i sposobnosti da ti pomognu, ali nemaju SVAKODNEVNI pristup internetu, tj FonForumu.


hvala za owo :) sad valjda razumes zasto sam besnela:)

heh...
kliford je napisao:
Konkretno:
Za folklor nam treba orkestar, plus nosnja, plus koreograf.
Za hor nam treba orkestar (mada nije obavezan), ali postoji tu jedan drugi problem koji cu posle da objasnim.
Za glumu: ne treba nam gotovo nista. Kostime i scenografiju mozemo sami da sredimo, uz malo dobre volje. Tekst je najmanji problem. Samo nam treba da se izorganizujemo sami sa sobom. I za glumu su (pored glumaca) dovoljna samo dva coveka, reditelj i "menadzer".

pffffff .... :durisha:

_________________
Korak u svet interneta!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 10.11.2005. 00:18:22 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.11.2004. 14:34:28
Postovi: 8655
Godina: Apsolvent
Smer: IS
PhoeniX je napisao:
kliford je napisao:
Ima gomila ljudi koji imaju zelju i sposobnosti da ti pomognu, ali nemaju SVAKODNEVNI pristup internetu, tj FonForumu.


hvala za owo :) sad valjda razumes zasto sam besnela:)


Pa, nemas pojma koliko me je ljudi napalo s istim problemom, i ja sam se zauzeo za njih ovde :)

Citiraj:
heh...
kliford je napisao:
Konkretno:
Za folklor nam treba orkestar, plus nosnja, plus koreograf.
Za hor nam treba orkestar (mada nije obavezan), ali postoji tu jedan drugi problem koji cu posle da objasnim.
Za glumu: ne treba nam gotovo nista. Kostime i scenografiju mozemo sami da sredimo, uz malo dobre volje. Tekst je najmanji problem. Samo nam treba da se izorganizujemo sami sa sobom. I za glumu su (pored glumaca) dovoljna samo dva coveka, reditelj i "menadzer".

pffffff .... :durisha:


'Ajd', deder, prevedi to pffffff :zbun:

_________________
Tommorow is cancelled due to lack of interest!
...
O, da mi je da se još jednom zaljubim,
Opet bih uzeo kostim Večnog dečaka,
I opet bih smislio kako da prodangubim
Dok ona ne sleti niz hodnik Studenjaka...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 10.11.2005. 02:37:46 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.01.2005. 16:01:12
Postovi: 2843
Lokacija: u pesku
Godina: Dipl.
Smer: ME
Prokka je napisao:
Može da bude jako dobro ako zaista budu želeli da sarađju sa nama i da sa nama podele svoje iskustvo, ali ako budu hteli da sve bude po njihovom.. to neće biti lepo


ako krenes od toga da je cjelokupan projekat potegnut od strane studenata..znaci da je njihova ideja, zamisao i sve ostale pojedinosti...ne vjerujem da ce se neko od profana ili asist. koji budu zeljeli da ucestvuju naci kompetentim da upravlja situacijom..
nadam se da sam u pravu :D

_________________
the sun'll come out, tomorrow
so you gotta hang on 'til tomorrow
come what may
tomorrow! tomorrow! I love ya, tomorrow
you're always a day away ..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 10.11.2005. 08:47:07 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22.04.2005. 11:28:14
Postovi: 1399
Lokacija: u beskonacnoj petlji razmishljanja svojih
Godina: Dipl.
Smer: IS
kliford je napisao:
... Stizu mi polako i kolokvijumi... Sad ja imam problem koji ste svi imali do pre mesec, dva, dok ste jurili uslove...

jaoj da :aaa: kolokvijumi :fokus: :aaa: :udri: :udri:
ko me ter'o :udri: :udri: :udri:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 10.11.2005. 15:18:42 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.11.2004. 14:34:28
Postovi: 8655
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Sto je brzo, to je i kuso :pleeez:

_________________
Tommorow is cancelled due to lack of interest!
...
O, da mi je da se još jednom zaljubim,
Opet bih uzeo kostim Večnog dečaka,
I opet bih smislio kako da prodangubim
Dok ona ne sleti niz hodnik Studenjaka...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 11.11.2005. 18:24:25 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02.06.2004. 15:47:13
Postovi: 2578
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: ME
Blago vama.... :((

Mislim da sto se svih tih tehnickih stvari tice treba da zuzmete sto pozitivniji stav i da se radujete mogucnosti da se tako lepo druzite i zapravo stvarate nesto konstruktivno i znacajno...

i da ponovim omiljen mi moto:
"When there is a WILL-there is a WAY"! ;)

_________________
"Even when poetry has a meaning, as it usually has, it may be inadvisable to draw it out.... Perfect understanding will sometimes almost extinguish pleasure."

~A.E. Housman


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 57 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3  Sledeća


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group