Započni novu temu Odgovori na temu  [ 110 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 15.09.2006. 16:26:29 

Pridružio se: 29.04.2002. 10:50:50
Postovi: 8454
Lokacija: НБГ
Godina: Dipl.
Smer: IS
ih, otkad mi znamo za ovo al smo zaboravili :(

dobro, nista novo nije receno, eventualno neke nedoumice oko toga ko ima pravo na najmanju cenu )da li do 6 ili do 5,5 godina)

junaci, javite kakva se usluga dobija za ove pare, da saznamo sta nam je ciniti kad diplomiramo :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.09.2006. 03:52:21 

Pridružio se: 01.07.2005. 21:31:42
Postovi: 75
Lokacija: Valjevo
Ljudi mene samo interesuju sledece stvari i necu dalje da se smaram sa ovim. Citao sam sad ovu temu dobrih pola sata i nemam pojma o cemu pricate, pa reko' da pitam da mi neko lepo kaze, bla bla bala naime interesuje me:

1. Koliki je minimalan broj poena po godini a koliki je maksimalan i na osnovu cega se to odedjuje(pretpostavljam po ocenama)?

2. Da li se vrednuje to sto sam redovno davao sve 4 godine i koliko se to vrednuje?

3. Sa koliko minimalno poena mogu da se upisu poslediplomske studije(master), odnosno mogu li ja sa prosekom 7,5 da upisem poslediplomske(ne zavisno od cene)i koliko u tom slucaju traju poslediplomske studije (odnosno koliko mi je jkos iospita potrebno)?

PUNO HVALA!!! :aaa:

_________________
Blago onom ko rano poludi, tome ceo zivot prodje u veselju!!!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.09.2006. 10:19:01 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.12.2001. 21:48:50
Postovi: 933
Godina: Profesor
Ma svejedno je da li imas prosek 10 ili 6 sto se tice mogucnosti upisa. E sad svi cekamo da vidimo koliko ce placjati oni sa 10 i oni sa 6. A valjda ce se vrednovati i redovnost davanja godina.

_________________
Ali ipak mora da se zna ko je bio prvi!!!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 19.09.2006. 12:16:19 

Pridružio se: 27.01.2005. 15:10:06
Postovi: 24
Lokacija: Beli grad
Pedja je napisao:
Sto se prijemnog tice, glupo je i pominjati ga, jer oni nama na ovaj nacin izlaze u susret! Apsolutno nemaju obavezu da nam omoguce sticanje master zvanje, vec lepo upisi magistarske, plati, zavrsi, pa posle objasnjavaj stranom poslodavcu o cemu se tu zapravo radi.
Kada smo upisivali fax o masteru nismo ni raspravljali, upisali smo za zvanje dipl.ing, a ne vidim da nas bilo ko sada tera na master ;)

Naravno, svi kojima ovo ne odgovara, bilo da je razlog cena ili nesticanje dodatnog znanja/iskustva mogu slobodno da nastave studije i na nekom drugom faxu.


Magistarske studije bi trebalo da se ukinu. Postojace bachelor program, master i doktorske studije. Kao sto je svima poznato. Dakle, upisati u ovom momentu magistarske studije bi znacilo da se covek sprema da konacno doktorira.

A mislim da nije u pitanju to da Fon izlazi u susret studentima, vec klasicno uzimanje onoga sto uprava najvise voli - parica. To se odlicno vidi iz nacina ophodjenja prema postdiplomcima i mnogim drugim stvarima. Odjednom se svi sluzbenici profine. Da li imaju interes? Ma,neee...
Koliko ljudi bi se inace odlucilo da upise postdiplomske kada bi postojao prijemni i kada bi cena bila 70 i vise hiljada? Po mojoj kalkulaciji ovo sto sada rade je daleko isplativije. Ogromno je interesovanje ljudi.

Inace, za ovakav princip Fona, da sve moze da se plati, ja se ne zalim. Ali, kada vec razgovaramo o ovoj temi, treba biti otvoren.
A da, pre nekoliko nedelja sam trazio obavestenje vezano za master zvanicno. Jos nisu odgovorili. PR menadzer jeste odgovorio, na cemu se zahvaljujem, ali bez konkretnih podataka. Kazu: "bice na sajtu". ;)

_________________
"Ukrasti ideju jednog čoveka je plagijat; ukrasti od više ljudi je istraživanje."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 19.09.2006. 23:34:48 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08.08.2005. 12:52:36
Postovi: 4863
Lokacija: coyote's nest
Godina: Dipl.
Smer: ME
e ja sam cula da oni koji su zavrsili fon pre 25 god traze da dobiju master bez polaganja i jednog ispita! kazu, njima je bilo jos teze nego danasnjim diplomcima, pa je fer da se i oni obestete.

zasto nisu uveli novi plan pocevsi od brucosa koji bi (nadam se) odmah znali sta kako, na cemu su, kako se boduje i kakvo zvanje (na engleskom naravno) dobijaju, a tadasnje trenutne studente pustili da zavrse po zapocetom programu, sa starim dobrim dip. ing. i da zive srecno do kraja zivota?

mislim da bi to jedino bilo fer. pustis ljude da zavrse ono sto su zapoceli, na nacin na koji su zapoceli, a ne da pravis cirkus od faxa evo vec godinu dana. pa i meni su ponistili 3 ispita, pa ne trazim 10 bodova vise (na onih 240) zbog toga sto me je delom uhvatio stari plan i program. a jos debilnije sto vam ovako 'nude' master.. zamislite da su novim planom i programom tako reci - otezali studiranje (dodali teze, nesto spojili, nesto za^^^ali.. ko zna) i da od jednom vam kazu - e ovi po novom planu zato imaju normalnu diplomu po bolonjskoj, a vi nesrecnici koji se necete toliko patiti - vama evo diploma vise skole. a nije iskljuceno da je i to moglo da se desi.. ipak je ovo srbija. i jos ce neko da mi kaze da moja buduca diploma nije ista kao diploma nekog koji sada zavrsava. ko da se ovaj fax, zajedno sa njegovim programom, nije menjao zadnjih 30 god! pa nikad nisu rekli - e ovima ranije je bilo lakse ili teze, s toga njima ide ovaj papir a vama ovaj...

i sto je najgore, ovaj program je sredjen tako da studenti na svom smeru imaju imaju predmete koji se u vecoj meri ticu tog smera (ovo je dobro, naravno), a studenti koji se spremaju za trenutne 'master' studije, dobijaju to zvanje (master, magistar, sta god) vecinom zahvaljujuci predmetima koji se nisu ticali tog smera!!! dakle, menadzeri sada nemaju programiranje, al oni koji su nekad imali, evo im master zbog toga sto znaju pascal ili cobol! (ovo se odnosi naravno i na slicne predmete)

jos jednom, da ne bude da sam nesto zavidna buducim masterima svemira, ne smeta meni sto cete do zvanja vise doci na mozda laksi nacin nego neki buduci student, nego ne mogu da verujem koji su haos napravili! 'bem ti organizaciju

_________________
I've got an idea - an idea so smart that my head would explode if I even began to know what I'm talking about.
:ahhh:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 20.09.2006. 10:55:01 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.12.2001. 21:48:50
Postovi: 933
Godina: Profesor
Exult, pazi ovako, svi mi koji smo vec zavrsili smatramo da smo teze zavrsili fax, nego generacije koje idu po tzv. Bolonji. Mislim da mi imamo pravo to kazemo, kao sto isto nama mogu da kazu neki stariji. Cinjenica je da se sve lakse dolazi do zvanja dipl.ing. ili bachelora ili kako god. Samo jedan primer : koji ispit je bilo ko iz Bolonjske genracije polagao sa 500 svojih kolega i cekajuci rezultate stigne papir velicine karte za gsp na kome su 2 (dva) imena? I tako po nekoliko rokova za redom. Vi ne znate kako je bilo poloziti pascala, cobol, ts... Ovo nije prebacivanje tipa - e kako je nama bilo a vi sad pevate. Ne, samo hocu da kazem da je sad olaksano i to sa pravom. Naravno da moze jos bolje i bice verovatno. Treba se otarasiti vremena kada su mamutski kolokvijumi sa koskama bili samo uslov za ispit ili mozda olaksavanje ispita (shatro, situacija polozite tri kol a onda na cetvrtom dodju nevidjene koske i sav trud pada zuvek u vodu?). Treba se otarasiti vremena kada prof. dodje nadrkan i sve (ali SVE, i niko ne sme nikome da se zali, ni da pisne, kakve crne peticije, forumi, puskice i ostalo podizanje bune) obori jer mu se moze. I to posle 6 sati kasnjenja. Treba ukuniti ispite na cije se polaganje ceka do ponocji. I jos masu drugih stvari. Ima i sad propusta ali veruj mi da je to u mnogo manjoj meri.

A sto se cene tice mislim da je ocekivana i kretenska. Mislim da ljude sa fona treba da bude sramota (mada znam da ih zabole za to) jer se prema malobrojnim koji ovaj fax i zavrse, odnose sa takvim nepostovanjem, i da pokusavaju jos vise da izmuzu iako su puni do balcaka. Koje je proseravanje kad kazu 10 soma adminstracija.

p.s. mene mozete oslovljati sa Hi-Men master of the universe :lol: :lol: :lol:

_________________
Ali ipak mora da se zna ko je bio prvi!!!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 20.09.2006. 13:20:42 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08.08.2005. 12:52:36
Postovi: 4863
Lokacija: coyote's nest
Godina: Dipl.
Smer: ME
hoces da kazes - zato sto ste vi polagali ispit u roku, a mi preko kolokvijuma, i zato sto su vama profani bilo nadrndani, a nama manje, i zato sto se tada vise kasnilo na ispit, sada manje - da vi zasluzujete zvanje magistra?? nisam znala da magistratura to znaci.. mislila sam da ima veze sa sadrzajem predmeta, a ne nacinom njegovog polaganja.. pretpostavljam onda da ce svi sa pravnog doci na fon da doktoriraju..

@ "gospodar" ("ucitelj") - kad si rekao da ides na PD, mislila sam na 'prave' PD :P

_________________
I've got an idea - an idea so smart that my head would explode if I even began to know what I'm talking about.
:ahhh:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 21.09.2006. 08:37:26 

Pridružio se: 11.08.2006. 12:36:20
Postovi: 41
Godina: Dipl.
Smer: OM
NIje poenta samo u tome da smo imali više kolokvijuma i da su nam kasnili na ispite. Gradivo je bilo obimnije, dosta se tražilo od nas, ,vama su izbacili gomilu ispita. Sve to treba uzeti u obzir. Stariji to znaju, zato mislim da im treba izaći što više u susret.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 21.09.2006. 08:54:52 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.03.2002. 17:30:03
Postovi: 6216
Lokacija: unzipping something.
Godina: Apsolvent
Smer: ME
exult je napisao:
hoces da kazes - zato sto ste vi polagali ispit u roku, a mi preko kolokvijuma, i zato sto su vama profani bilo nadrndani, a nama manje, i zato sto se tada vise kasnilo na ispit, sada manje - da vi zasluzujete zvanje magistra?? nisam znala da magistratura to znaci.. mislila sam da ima veze sa sadrzajem predmeta, a ne nacinom njegovog polaganja.. pretpostavljam onda da ce svi sa pravnog doci na fon da doktoriraju..

ne razumem shta hocjesh da kazhesh ovime, ali valjda ti je jasno da po novom programu ima manje ispita nego po starom. matematika je jasna. oni koji su zavrshili po starom su polozhili vishe ispita i zbog toga imaju pravo na _ubrzani master_.

na stranu shto su ti stari ispiti bili obimniji sadrzhajem, samim tim i tezhi. olakshice oko polaganja koje mi nismo imali a sada postoje, takodje na stranu.

_________________
..nema genijalne zhene. zhene su dekorativni pol. one nemaju nikada shta da kazhu, ali nas svojim govorom ocharavaju.
zhene predstavljaju pobedu materije nad duhom, kao shto chovek predstavlja pobedu duha nad moralom..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 21.09.2006. 11:53:22 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.11.2004. 14:34:28
Postovi: 8655
Godina: Apsolvent
Smer: IS
E, vi ste upisali po starom programu, mi po novom... 'Ajde da se javi neko ko je diplomirao jos 1973-ce i da tvrdi kako je tada bio jos tezi program, tako da sad treba da mu dodele zvanje doktora...

_________________
Tommorow is cancelled due to lack of interest!
...
O, da mi je da se još jednom zaljubim,
Opet bih uzeo kostim Večnog dečaka,
I opet bih smislio kako da prodangubim
Dok ona ne sleti niz hodnik Studenjaka...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 21.09.2006. 12:12:14 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.03.2002. 17:30:03
Postovi: 6216
Lokacija: unzipping something.
Godina: Apsolvent
Smer: ME
taj neko je diplomirao. mi josh uvek studiramo.
jel vidish razliq ili se pravish da je ne vidish?

_________________
..nema genijalne zhene. zhene su dekorativni pol. one nemaju nikada shta da kazhu, ali nas svojim govorom ocharavaju.
zhene predstavljaju pobedu materije nad duhom, kao shto chovek predstavlja pobedu duha nad moralom..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 21.09.2006. 12:41:03 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10.03.2005. 04:03:40
Postovi: 1129
Lokacija: На првој линији ;)
Godina: Dipl.
Smer: IS
Nema niko nista da tvrdi, koliko sam ja cuo jedino mjerilo je broj ispita i obimnost koja se racuna brojem vjezbi i predavanja.

Slazem se sa DZoganijem ( :D ), kad bi doveli u pitanje sadrzaj tih ispita doveli bi u pitanje i dipl.ing.

Ja kad bih mogao da se vratim u vrijeme kad sam poceo da studiram i kad bih mogao da biram izmedju opcija "stari program - krace master studije" ili "novi program - duze master studije" izabrao bih drugu opciju.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 21.09.2006. 12:51:32 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24.01.2005. 22:28:43
Postovi: 44
A do kad mora da se upisu masters studije, za ovu godinu? Pocetak oktobra, pocetak novembra?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 27.09.2006. 15:40:14 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.12.2001. 21:48:50
Postovi: 933
Godina: Profesor
OBAVEŠTENJE U VEZI UPISA NA MASTER I SPECIJALISTICKE STRUKOVNE STUDIJE

Obaveštavaju se zainteresovani da ce detalji u vezi upisa na master i specijalisticke strukovne studije na Fakultetu organizacionih nauka biti poznati 2. oktobra 2006. godine nakon sednice Saveta Fakulteta.

ajd bas da vidimo sta ce pametno da smisle :aaa:

Pripremite novcanke ;)

_________________
Ali ipak mora da se zna ko je bio prvi!!!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 27.09.2006. 17:52:55 

Pridružio se: 22.01.2005. 11:02:13
Postovi: 93
Godina: Dipl.
Smer: IS
Po nekom mom shvatanju master=dipl ing, a samo sto u svijetu dobijas kao neko jace zvanje. Nove generacije ce biti master sa ispitima na kojima su stare dipl ing. Ova bolonja nam je uvedena samo malo pare da se pokupi od studenata, da bi sjutra na poslu mogli da pokazemo MI IMAMO MASTER


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 27.09.2006. 18:37:08 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.12.2003. 00:09:55
Postovi: 6917
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
YellowSky je napisao:
A do kad mora da se upisu masters studije, za ovu godinu? Pocetak oktobra, pocetak novembra?


Biće verovatno do januara omogućen upis... Kao i što je bilo do sada za poslediplomske.

_________________
Svako je jutro novo ušće, poteci kao rečica.
Neka se trnje plete gušće nebo je tvoja prečica,
I zdrobi lažne dijamante ko ljusku šupljeg oraha
Nek bulevari sveta pamte muziku tvojih koraka


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 01.10.2006. 05:41:34 

Pridružio se: 30.09.2006. 18:28:19
Postovi: 22
Godina: Dipl.
Smer: IS
Zdravo, Fonovce! :)
Evo, javljam se posle 6 dugih godina bez komunikacije sa FONom. :)
Ovde se javljam u vezi diploma za Bachelor ili Master zato sto sam nedavno saznala na TV pa sam Vas pitam o Bolonj.deklaraciji.
Upisala sam '95 za smer IS i diplomirala 2000 god, polozila 43 ispita + diplomski rad.

Kakvo zvanje ce biti za mene: bachelor ili master?
Unapred zahvalna.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 02.10.2006. 16:57:01 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.12.2001. 21:48:50
Postovi: 933
Godina: Profesor
E pa sta bi? Sigurno je do sada zavrsena sednica. Ali kao sto smo i ocekivali nigde obavestenja o master studijama. Niti na zvanicnom sajtu, niti se student prodekan javio. Zaista azurno, nema sta. Ovim potezom su sigurno privukli jos neke ljude koji su se lomili izmedju fona i nekog drugog faxa.

_________________
Ali ipak mora da se zna ko je bio prvi!!!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 02.10.2006. 17:50:51 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.12.2003. 00:09:55
Postovi: 6917
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
Možda još većaju... Imaju oni običaj da se kolju danima...

Čudi me da puškice ništa ne znaju! S obrzirom na to ko im stalno javlja informacije... Miriše mi stvarno na to da su zaseli pa usaglašavaju sve u poslednji tren.

_________________
Svako je jutro novo ušće, poteci kao rečica.
Neka se trnje plete gušće nebo je tvoja prečica,
I zdrobi lažne dijamante ko ljusku šupljeg oraha
Nek bulevari sveta pamte muziku tvojih koraka


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 02.10.2006. 18:10:47 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.09.2002. 14:12:18
Postovi: 6516
Lokacija: Zemun
Godina: Dipl.
Smer: ME
Master inzinjerstva industrijskih sistema?!? Jel OVO neka posalica? :)

_________________
"Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava ..."

Hladno pivo, Knjiga žalbe, Pitala si me, 2007.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 02.10.2006. 19:13:16 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10.03.2005. 04:03:40
Postovi: 1129
Lokacija: На првој линији ;)
Godina: Dipl.
Smer: IS
Pedja je napisao:
Master inzinjerstva industrijskih sistema?!? Jel OVO neka posalica? :)


Nije. :)

Je li neko gledao da li je okaceno nesto na oglasnoj tabli? Posto na sajtu nece biti okaceno sigurno prije sutra.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 03.10.2006. 15:18:45 

Pridružio se: 25.05.2004. 14:57:07
Postovi: 153
Godina: Dipl.
Smer: IS
Izasle su informacije za master studije

http://www.fon.bg.ac.yu/postdiplomskestudije/das/


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 03.10.2006. 15:26:30 

Pridružio se: 29.04.2002. 10:50:50
Postovi: 8454
Lokacija: НБГ
Godina: Dipl.
Smer: IS
ma,ovo je bitno :)

http://www.fon.bg.ac.yu/cenovnik/postdi ... tersafona/


Poslednji put menjao Moma dana 04.10.2006. 00:50:34, izmenjena samo jedanput

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 03.10.2006. 16:10:44 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.09.2002. 14:12:18
Postovi: 6516
Lokacija: Zemun
Godina: Dipl.
Smer: ME
Ovo sve zvuci Ok, samo sto nigde ne vidim info o tome sta "kaci" nas koji jos uvek nismo diplomirali, a studirali smo po starom programu.

_________________
"Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava ..."

Hladno pivo, Knjiga žalbe, Pitala si me, 2007.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 03.10.2006. 16:19:15 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23.10.2002. 22:16:11
Postovi: 58
Godina: Dipl.
Smer: ME
Pedja je napisao:
Ovo sve zvuci Ok, samo sto nigde ne vidim info o tome sta "kaci" nas koji jos uvek nismo diplomirali, a studirali smo po starom programu.

Na nas se odnosi opcija 1 ispit + 1 seminarski + master rad. Ono sto mene interesuje je do kog datuma cemo mi (koji uskoro treba da diplomiramo) moci da upisemo master, jer ce do 16. oktobra to biti tesko izvodljivo. :zbun:

Pozdrav


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 110 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group