Započni novu temu Odgovori na temu  [ 98 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Negativno glasanje za profesore I godine?
Prof. dr Dragana Kragulj(ekonomija) 25%  25%  [ 19 ]
Prof. dr Milic Radovic(proizvodni sistemi) 7%  7%  [ 5 ]
Prof. dr Slobodan Dajovic(matematika) 3%  3%  [ 2 ]
Prof. dr Dragana Becejski Vujaklija(uis) 1%  1%  [ 1 ]
Doc. dr Dejan Simic(oikt) 7%  7%  [ 5 ]
Prof. dr Zivko Dulanovic(osnovi organizacije) 25%  25%  [ 19 ]
dr Ondrej Jasko(osnovi organizacije) 3%  3%  [ 2 ]
Prof. dr Dobrivoje Mihailovic(psihologija) 14%  14%  [ 11 ]
Prof. mr Gordana Mitic(engleski jezik) 16%  16%  [ 12 ]
Ukupno glasova : 76
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 13.04.2006. 17:38:02 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08.08.2005. 12:52:36
Postovi: 4863
Lokacija: coyote's nest
Godina: Dipl.
Smer: ME
Raaaa je napisao:
Milex je napisao:
Engleskinja je bila i sada je jedan od najvećih careva na prve dve godine! Kako nam je bilo dobro na njenim predavanjima, a i bila je sasvim ok na ispitima. :)


Ha ha ha zanimljivo!!!!!!!!

Meni prvi put nije htela da upise ocenu zato sto nije prosla prijava i rekla mi je da dodjem u sledecem roku i da joj se javim da mi upise. Ja dodjem i kazem joj to a ona se izdere kao kakav je to nacin preko reda itd... i cekam kao i prvi put nekih 6-7 sati STRASNO!!!!!!!!!!!!


ja sam cekala 3 meseca (podrazumeva se u svakom roku i konsultacijama po 6-7 sati..) :udri: :udri: :udri:

inace, imala sam u srednjoj engleskinju kojoj je nas cas bio ko izlazak.. moze da dodje, a i ne mora (prva opcija je napisana samo reda radi :ljutko: ), a i kad dodje bila je 'sva zanimljiva'.. pljuvanje politicara, aktivne teme, psuje, zvace zvaku, sva je 'in'... u osnovnoj - jos gore! e pa tih 'kul' engleskinja mi je preko glave!!! :udri:

_________________
I've got an idea - an idea so smart that my head would explode if I even began to know what I'm talking about.
:ahhh:


Poslednji put menjao exult dana 13.04.2006. 17:45:39, izmenjena samo jedanput

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.04.2006. 17:45:15 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16.02.2006. 11:56:05
Postovi: 4302
Godina: III
Smer: IS
Komšinice, moram priznati da ste jedini za koga sam čuo tako nešto.
LM, moje pitanje je:
Što je niste digli u vazduh, bušili gume, ubijali, krali, spaljivali...??
ne :udri:
nego :sniper: :cekic: :headshot: :grrr: :wc: :fuckoff:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.04.2006. 18:54:46 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.03.2002. 17:30:03
Postovi: 6216
Lokacija: unzipping something.
Godina: Apsolvent
Smer: ME
profesorka dragana kragulj [ex stanchicj] je napisala knjigu koja je meni josh uvek najbolja knjiga na nashem faqltetu [ako rachunamo knjige koje su napisali profesori sa nasheg faqlteta]. i mislim da obzirom da ima odlichnu knjigu, jako bitna predmet ima prava i da dosta trazhi..
iako ima te bubice, i sve to.. [i meni je dala ocenu sa kojom se nije slozhio ceo kabinet ostalih studenata - svi su glasno negodovali :] ali ostaje chinjenica da se kod nje zaista retko provuche neko ko nije nauchio tu ekonomiju. zato je mnogi i ne vole.

_________________
..nema genijalne zhene. zhene su dekorativni pol. one nemaju nikada shta da kazhu, ali nas svojim govorom ocharavaju.
zhene predstavljaju pobedu materije nad duhom, kao shto chovek predstavlja pobedu duha nad moralom..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.04.2006. 23:02:10 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15.09.2004. 10:00:09
Postovi: 5817
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: ME
dobro, ona je prva prepona uglavnom... jedan od prvih ispita i mnogi su studenti koji skinu nevinost sa tom ekonomijom ;) težak je taj prelazak sa srednjoškolskog sistema na fakultetski. Zato je taj prvi utisak tako težak .

_________________
"Smej se i svet će se smejati s tobom, plači - plakaćeš sam"


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.04.2006. 00:13:56 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 01:43:21
Postovi: 9865
Lokacija: Šabac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Nije samo to. Mislim da je moja generacija bila poslednja koja je trpela Draganu (onakvu kakva je bila). A mislim da se većina moje i sledeće generacije složila da je razlog njenog poboljšanja ponašanja ona tranzicija iz Stančić u Kragulj ;) .

_________________
Biće sve okej, problem ne traje dugo...
To je samo loš dan, sutra bolje biće, tu nema ništa drugo.
Život je suviše lep da bismo se borili sa tugom.
Neko je zaista tu za tebe kad si dole, to je puno, puno, puno...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.04.2006. 01:07:13 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31.01.2005. 00:52:53
Postovi: 1197
Lokacija: bgd
Godina: Dipl.
Smer: ME
mene nervira shto se o profesorima chesto zakljuchuje na osnovu njihovog privatnog zivota, o kome niti smo upoznati, niti treba da nas interesuje. kao shto njihov privatni zivot ne treba da utiche na njihov rad, tako ni mi ne bi trebalo da o njima sudimo na osnovu istog.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.04.2006. 01:54:17 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17.10.2005. 07:39:14
Postovi: 343
Lokacija: Штек!!!
Godina: Dipl.
Smer: IS
Pa ne treba suditi SAMO na osnovu njihovog privatnog zivota, to nema smisla.

Ali meni strasno znaci utisak koji profesor ostavi na mene, odnosno mishljenje koje formiram o tome kakav je covek...

Na primer, ja Dulanovica ne mogu da slusam i da dolazim na njegova predavanja, jer me jednostavno nervira njegova nadmenost, pljuvanje po mnogim stvarima(bez osnova), veoma pozitivno mishljenje o sebi.
Sve je to verovatno posledica odredjenih kompleksa, tako da tu posmatranje njihovog privatnog zivota dobija odredjeni smisao.

_________________
"Ako se desi nesto loše, piješ da zaboraviš; ako se desi nešto lepo, piješ da proslaviš; a ako se ništa ne dešava, piješ da bi se nešto dešavalo."
***************************************
http://www.korfbol.rs/


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.04.2006. 10:25:39 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03.04.2006. 17:50:02
Postovi: 2618
Lokacija: Location
Godina: Dipl.
Smer: IS
Samo jeste li sigurni da njihov privatni zivot ne utice na njihovo ponasanje. Podjite od sebe!!!!!!! :P :P

_________________
♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.04.2006. 19:21:53 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31.01.2005. 00:52:53
Postovi: 1197
Lokacija: bgd
Godina: Dipl.
Smer: ME
pa nisam rekla da utiche ili da ne utiche, samo da NE BI TREBALO da utiche. a to kakav ko ima stav je jedna stvar i naravno ulazi u nashe mishljenje o profesoru (i bilo kome drugom), a sad da li taj stav potiche od kompleksa ili porodichne situacije, ili zbog nesrecne ljubavi ili bla bla bla... ma dajte, molim vas...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.04.2006. 21:07:02 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.03.2002. 17:30:03
Postovi: 6216
Lokacija: unzipping something.
Godina: Apsolvent
Smer: ME
nije bitno da li utiche ili ne, ali nije lepo prichati o nechijem privatnom zhivotu bez _dozvole_ [a i nije dozvoljeno pravilniko0m, osim ako nisu _javne lichnosti_ :]

_________________
..nema genijalne zhene. zhene su dekorativni pol. one nemaju nikada shta da kazhu, ali nas svojim govorom ocharavaju.
zhene predstavljaju pobedu materije nad duhom, kao shto chovek predstavlja pobedu duha nad moralom..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 15.04.2006. 18:34:51 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.07.2005. 02:02:03
Postovi: 1270
Godina: Apsolvent
Smer: OM
stav mi je uglavnom neutralan prema vecini...
ali ekipa sa oop-a mi je pojel skoro sve zhivce prosle godine! umalo nisam fizicki nasrnuo na nekog... da ne pominjem imena, OPET ce mi biti brisan post kao prosle god.

i naravno, vujaklijina bombona iz fijoke u okt2 mi je bila najsladji obrok prosle godine :P iako je bilo ostre razmene paljbe u okt na relaciji ja i jos jedan kolega vs prof. u kabinetu. kao prof - sve ok.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.04.2006. 11:11:36 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08.02.2006. 19:26:56
Postovi: 1168
Lokacija: tu i tamo
Godina: Dipl.
Smer: UK
Hm...
Tesko je reci negativno o profesorima, da se to slaze sa pravilnikom, zakonom, moralnim kodexom...
Ja sam svoj glas dao Dobrivoju :bljak: , jer je lik stvarno fascinantan na ispitu.
Kojom lakocom on obara studente, kao dobar dan.

Decko je dosao na ispit, znao sva pitanja koja je izvukao, ali... Dobrivoje mu je postavio podpitanje: "Sta je licnost?" Decko je u brzini rekao da je skup, ali se ubrzo ispravio i rekao da je jedinstvo, medjutim to nije bilo dovoljno za prolaz. :udri:
Gosn. Dobrivoje ga je oborio cim je cuo rec SKUP, posle toga je decko mogao da mu izdeklamuje celu lekciju od pocetka do kraja, jednostavno nista mu ne bi pomoglo.
Kad sam to video :bljak: :bljak: :bljak:

_________________
U ime svih nas u crveno-belom,
Za zakletvu Zvezdi ja spev'o sam stih
Ja kunem se srcem i dušom i telom
Da bodriću do smrti njih.
Računajte na nas !!!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.04.2006. 11:38:50 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.11.2001. 08:45:08
Postovi: 4717
Lokacija: Novi Bgd.
Godina: Dipl.
Smer: IS
Ma da je Dobrivoje voleo matematiku i skupove ne bi završio Filozofski faks. Nije ga volela nastavnica matematike i to je ostavilo trajne posledice.

_________________
Oni hipotetički kostrukti o kojima se može govoriti kao o konzistentnim i relativno trajnim dinamičkim sistemima koji objašnjavaju veći deo procesa motivacije, obuhvatajući i ciljeve i motive kroz njihove međusobne relacije, čime se mogu uslovno..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.04.2006. 12:47:44 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16.02.2006. 11:56:05
Postovi: 4302
Godina: III
Smer: IS
Hm, mi to psihološki analiziramo našeg psihologa...
Ko se mača lazi od istog gine :aaa:
Ja sam već obrazložio zašto Lošivoje...tako da ne bi.

Ali MORAO sam da se javim posle kolokvijuma iz proizvodnih sistema....
Barbara Tišma sačeka da MR izaće iz amfiteatra i onda se dere na studente:
Ko bude okrenuo glavu za više od 6 stepeni :zbun: , leti napolje, a kamoli da otvori usta!!
Pa, mislim zaista :pitamse: :pitamse: :pitamse: :pitamse: :pitamse: koji je tebi ženo problem u glavi?????


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.04.2006. 13:18:05 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.11.2001. 08:45:08
Postovi: 4717
Lokacija: Novi Bgd.
Godina: Dipl.
Smer: IS
Ja sam 2 puta učio psihologiju, tako da sam je dobro izučio. I oba puta su psiholozi bili sličnih profila :aaa:

_________________
Oni hipotetički kostrukti o kojima se može govoriti kao o konzistentnim i relativno trajnim dinamičkim sistemima koji objašnjavaju veći deo procesa motivacije, obuhvatajući i ciljeve i motive kroz njihove međusobne relacije, čime se mogu uslovno..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.04.2006. 15:04:35 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23.06.2005. 21:01:23
Postovi: 2046
Lokacija: Novi Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
E da bi smo izbegli narav profesora i njegovo rasplozenje na dan ispita, je i napravljena Bolonjsak po kojoj svi ispiti treba da budu isklucivo ipismeni. Sto se tice ekonomicarke ja nisam imao problema jer sam zabo 10-tku preko kolokvijuma. Na tu ocenu sam izuzetno ponosan:) Shvatio sam je ozbiljno i pravo da vam kazem predmet mi je bio zanimljiv. Sve u svemu iz prvog semestra nisam nikog mrzeo. E sad u drugom, engleskinja me nervira jer je zena jednostavno odlucila da vise ne drzi predavanja, a platu provereno dobija, i mislim da je neka dama!Cudanov iz OO mi je ekstra asistentet i da nije njega mislim da bi OO mnogo teze ucio, profa je smarac ali njega i nevidjam jer ne idem na predavanja. Carica je prof iz UIS-a!

_________________
"Some will win, some will lose, Some were born to sing the blues" - Journey, "Don' stop believing"


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.04.2006. 17:10:56 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 01:43:21
Postovi: 9865
Lokacija: Šabac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Ne znam što vam smeta engleskinjin način predavanja. Pa neće valjda ona žena da vas uči engleski?!? Predavanja na FONu (što se tiče stranih jezika) se zasnivaju na tome da se podrazumeva da svi koji slušaju određeni jezik, već znaju taj jezik. Ovde samo naučiš neke stručne izraze i kako da ih koristiš "poslovno" i to je to.

Sada će neko da kaže: "Pa treba da nas uče sve iz početka jer ima onih koji taj jezik nisu učili..." Takvih ljudi ima sigurno veoma malo (ne verujem da je preko 5-10%). E sad, ako mislite da je dobro da ispaštaju svi ostali koji znaju taj jezik i verovatno su ga učili bar 4 godine (a neki i mnoooogo više), to nije u redu... Na FONu imate da birate jezike na početku i ne verujem da postoji neko ko nije učio nijedan od ponuđenih. A ako niste učili kako treba u srednjoj i pre, to je već vaš problem.

PS: Nemojte da se ljutite, ali takvo je moje mišljenje... I da dodam da su me nervirala predavanja iz engleskog zato što profanka ima taaaako loš naglasak... :)

_________________
Biće sve okej, problem ne traje dugo...
To je samo loš dan, sutra bolje biće, tu nema ništa drugo.
Život je suviše lep da bismo se borili sa tugom.
Neko je zaista tu za tebe kad si dole, to je puno, puno, puno...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.04.2006. 17:58:12 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18.01.2006. 02:49:09
Postovi: 245
Godina: III
Smer: IS
Meni nije jasno odakle profesoru Dulanovicu ovoliko glasova ?

On je po meni najql profesor koga sam za sad sreo na predavanjima. Covek prica mnogo pametnih stvari, hvali se, ali ne previse. A ako cemo posteno ima cime i da se pohvali !
Pogledajte na sajtu Fona o njemu, i videcete koje je sve projekte radio. Nisam jos polagao ispit kod njega pa neznam kakav je u tom pogledu, ali ovako je on meni najbolji profesor.

Engleskinja me nervira mnogo, i nisam bas kompetentan da sudim, ali mislim da 50% studenata fona bolje govore engleski od nje :)

Sto se tice profesorke ekonomije, po meni je ona najgora, i za nju sam i glasao...

Poz.

_________________
...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.04.2006. 18:38:02 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.09.2005. 16:38:33
Postovi: 175
Lokacija: svuda po malo...
Godina: Apsolvent
Smer: ME
ajde pokusajte da ne glasate prema tome koje predmete imate u indeksu, i po tome koje su vam ocene iz doticnih...

cini mi se da svi nekako krecu od emocija a ne od razuma.

budite realni.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.04.2006. 19:40:52 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.08.2004. 22:48:39
Postovi: 218
Lokacija: Beograd
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Apsolutno Dulanovic nije zasluzio ovakve ocene. Neki su ocigledno neobjektivno glasali

_________________
Singin': "Don't worry about a thing,
'Cause every little thing gonna be all right."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.04.2006. 20:01:39 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 01:43:21
Postovi: 9865
Lokacija: Šabac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Dulanović je svakako loš. Bar po mom iskustvu. Kada sam polagao (hvala Bogu pa sam položio iz prve, al' kod Jaška) Dulanović je pola sata po početku ispita izašao na pauzu i nije dolazio uopšte do pred kraj (a ispit je trajao oko 4 sata). Kada je ušao, u tom trenutku bilo je ostalo 10ak ljudi i ja (tada sam odgovarao), Dulanović je rekao Jašku: "Šta? Još uvek traje ispit?!? Idi ti, završiću ja ovde...". Jaško je završio samnom, a Dulanović je u roku od 10 minuta poispitivao sve preostale studente. I naravno, sve ih je poobarao...

A dok je ispitivao ljude na početku, pravio se kao da ih i ne sluša, pušio je cigarete, čak je jedan lik odgovarao (da naglasim samo da je extra znao, tj. naučio) pogrešno pitanje, a Dulanović je samo sedeo, naterao ga da odgovara ostala (koja je tačno odgovorio), a onda mu na kraju rekao kako je pao... Mislim, čoveče pa zar ti je toliki problem da mu kažeš odmah da je pogrešio pitanje?!? To nije u redu... A i predavanja kod njega mi se nisu baš nešto svidela, pa na kraju nisam ni pratio...

_________________
Biće sve okej, problem ne traje dugo...
To je samo loš dan, sutra bolje biće, tu nema ništa drugo.
Život je suviše lep da bismo se borili sa tugom.
Neko je zaista tu za tebe kad si dole, to je puno, puno, puno...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 17.04.2006. 00:09:54 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.09.2005. 16:38:33
Postovi: 175
Lokacija: svuda po malo...
Godina: Apsolvent
Smer: ME
Milex je napisao:
Ne znam što vam smeta engleskinjin način predavanja. Pa neće valjda ona žena da vas uči engleski?!? Predavanja na FONu (što se tiče stranih jezika) se zasnivaju na tome da se podrazumeva da svi koji slušaju određeni jezik, već znaju taj jezik. Ovde samo naučiš neke stručne izraze i kako da ih koristiš "poslovno" i to je to.

Sada će neko da kaže: "Pa treba da nas uče sve iz početka jer ima onih koji taj jezik nisu učili..." Takvih ljudi ima sigurno veoma malo (ne verujem da je preko 5-10%). E sad, ako mislite da je dobro da ispaštaju svi ostali koji znaju taj jezik i verovatno su ga učili bar 4 godine (a neki i mnoooogo više), to nije u redu... Na FONu imate da birate jezike na početku i ne verujem da postoji neko ko nije učio nijedan od ponuđenih. A ako niste učili kako treba u srednjoj i pre, to je već vaš problem.

PS: Nemojte da se ljutite, ali takvo je moje mišljenje... I da dodam da su me nervirala predavanja iz engleskog zato što profanka ima taaaako loš naglasak... :)


mislim da vecini ljudi nisu problem njena predavanja, vec kao sto je neko vec rekao njena neozbiljnost, i to sto je apsolutno nezainteresovana!

mislim da ce se svi oni koji su cekali na upis ocene sloziti sa mnom, i to ne samo zbog cekanja, vec i zbog njenog ophodjenja prema studentima za tih 5,6,7 sati...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 17.04.2006. 06:55:03 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 01:43:21
Postovi: 9865
Lokacija: Šabac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Nama je recimo, kada smo polagali u predroku, više od mesec i po dana pregledala sveske. Ali nas je sve za to bolelo du*e jer smo znali da smo svi položili. :D

_________________
Biće sve okej, problem ne traje dugo...
To je samo loš dan, sutra bolje biće, tu nema ništa drugo.
Život je suviše lep da bismo se borili sa tugom.
Neko je zaista tu za tebe kad si dole, to je puno, puno, puno...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 17.04.2006. 15:53:51 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.01.2005. 21:34:29
Postovi: 4544
Godina: Padobranac
Smer: IS
joca986 je napisao:
Meni nije jasno odakle profesoru Dulanovicu ovoliko glasova ?



Saznaćeš na ispitu kad ti dune malo dima u facu... ;)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 17.04.2006. 22:15:18 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16.02.2006. 11:56:05
Postovi: 4302
Godina: III
Smer: IS
joca986 je napisao:
Covek prica mnogo pametnih stvari


Kao ŠTA npr.????????? odista...... dolazim na njegova predavanja i lik je kataklizmičan . . . Može samo da se ugleda na Becejski - Vujakliju ako ćemo po radu u praxi.... Čovek JEDAN primer iz praxe nije naveo, osim kad je lupao kako treba da izgleda djak koji je učio za julski rok, i kako treba da ti izgleda stolica na kojoj učiš . . . :zbun: :zbun: :zbun:

[izmenio Rastko]


Poslednji put menjao Abraxus dana 18.04.2006. 13:12:33, izmenjena samo jedanput

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 98 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Majestic-12 [Bot] i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group