Započni novu temu Odgovori na temu  [ 456 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 24.12.2005. 16:33:52 

Pridružio se: 18.12.2005. 03:10:47
Postovi: 57
Lokacija: Beograd
Godina: III
Smer: IS
Strategylover je napisao:
aham, znachi govorio si za reelekciju sada bivsheg stud. prodekana...

dakle, znachi zbog toga su 'ignorisane' one 'neregularnosti' i glumljena nezainetresovanost?


e sada vec pogadjas o cemu/kome sam govorio, a sto se tice ignorisanja i glume, ja stvarno ne mogu to da potvrdim, a pravo da ti kazem, nisam ni razmisljao u tom smeru. Mislim, nista nije nemoguce, ali konkretno sto se toga tice, moje misljenje je bilo da je cika Dekan razmisljao u sebi:
"E kad ste hteli izbori, eve vam! Pa si vi lepo j******** oko njih kada ste ih trazili." Razumes? ALi u svakom slucaju stoji da im vise odgovara covek koji ih slusa i nista znacajno ne menja, od coveka koji inicira mnoge akcije i promene, to je sasvim jasno.

_________________
Ja sam se zarazio...;)... http://s1.bitefight.ba/c.php?uid=37828


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 24.12.2005. 16:44:11 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.03.2002. 17:30:03
Postovi: 6216
Lokacija: unzipping something.
Godina: Apsolvent
Smer: ME
Misterio je napisao:
ali napadati nekoga ovde po forumu i javno govoriti takve stvari niti je po pravilinku foruma (Tacka 1.3) niti je po bontonu. Admin bi trebao da reaguje.


slazhem se da nije lepo to shto je rekao. ta njegova poruka je posle nekoliko sati vecj bila tzenzurisana od strane drugih moderatora. to shto je neko sa pushkitza revnosniji u posecjivanju foruma od nas, to je druga stvar.

znash i sam da je na forumu bilo i mnogo gorih uvreda od toga _da je neko majm*n_ pa niko nije banovan zbog toga, niti skinut sa funkcije ili bilo shta.

a ti ako hocjesh, slozhi se da je reaktzija pushkitza neprimerena. da na sajt stave imenom i prezimenom choveka.

_________________
..nema genijalne zhene. zhene su dekorativni pol. one nemaju nikada shta da kazhu, ali nas svojim govorom ocharavaju.
zhene predstavljaju pobedu materije nad duhom, kao shto chovek predstavlja pobedu duha nad moralom..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: +++
PostPoslato: 24.12.2005. 16:49:26 

Pridružio se: 18.12.2005. 03:10:47
Postovi: 57
Lokacija: Beograd
Godina: III
Smer: IS
Jos samo dve stvari koje sam propstio da kazem...
1. Niko do sad nije spomenuo kandidata Radovana... Ja moram da kazem da se i on drzao fer pleja, bar se meni tako cini...Niti sam video ili cuo da je enko lobirao i vukao za njega po hodnicima itd...Posto je to licno moje misljenje, voleo bih da jos neko kaze koju povodom ovoga.
2. Sto se tice izbornih spiskova, po meni je jako veliki problem sto stariji apsolventi nisu imali pravo glasa (od generacije '00 i starije).
Po statutu fakulteta, svi studenti imaju pravo glasa. Jedino nisam pogledao da li u statutu postoji razlika izmedju pojmova "student" i "apsolvent"? Anyway, koliko mi se cini, onda ni kandidat Zecevic nije imao pravo glasa, sto je apsurdno.
Hmmm, pada mi nesto na pamet...
Trap, trap (engl.)...
Pozz

_________________
Ja sam se zarazio...;)... http://s1.bitefight.ba/c.php?uid=37828


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 24.12.2005. 17:15:05 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09.01.2002. 21:49:51
Postovi: 526
Godina: Padobranac
bLooez je napisao:
znash i sam da je na forumu bilo i mnogo gorih uvreda od toga _da je neko majm*n_ pa niko nije banovan zbog toga, niti skinut sa funkcije ili bilo shta.

a ti ako hocjesh, slozhi se da je reaktzija pushkitza neprimerena. da na sajt stave imenom i prezimenom choveka.


Puskice me ne intresuju. Moderator se ne pridrzava pravila foruma. Ako hoce da se bavi politikom, a ne moze da kontrolise emocije i svoja dela kad se ovako nesto desi treba da se lepo zahvali i vrati mod status. Moralno, zar ne.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 24.12.2005. 17:21:18 

Pridružio se: 29.04.2002. 10:50:50
Postovi: 8454
Lokacija: НБГ
Godina: Dipl.
Smer: IS
zar Radovan nije onaj koji je zajedno za Zecevicem blejao pored kutije?
koliko cuh, imao je i on ekipicu cima(ci)ca


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 24.12.2005. 19:05:06 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15.09.2004. 10:00:09
Postovi: 5817
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: ME
Pa, Momo, ne računa se ako čovek sedi na kutiji ;)

_________________
"Smej se i svet će se smejati s tobom, plači - plakaćeš sam"


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 24.12.2005. 19:49:15 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.03.2002. 17:30:03
Postovi: 6216
Lokacija: unzipping something.
Godina: Apsolvent
Smer: ME
Misterio je napisao:
Puskice me ne intresuju. Moderator se ne pridrzava pravila foruma. Ako hoce da se bavi politikom, a ne moze da kontrolise emocije i svoja dela kad se ovako nesto desi treba da se lepo zahvali i vrati mod status. Moralno, zar ne.


predsednik republike kad predje na tzrveno ne oduzima mu se mandat, zar ne?
naprotiv - shtiti ga imunintet.

vita je moderator u drugoj godini, trecjoj, i IKTu.
u svim ostalim konferentzijama je obichan korisnik.

mada, vidish... mozhda bi trebalo da apelujemo da ga izbatze sa faqlteta jer je rekao devojtzi da je majmun.
[ako je moderator, nije robot]

nadam se da je ovo kraj ove disqsije.

_________________
..nema genijalne zhene. zhene su dekorativni pol. one nemaju nikada shta da kazhu, ali nas svojim govorom ocharavaju.
zhene predstavljaju pobedu materije nad duhom, kao shto chovek predstavlja pobedu duha nad moralom..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 24.12.2005. 20:27:00 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09.01.2002. 21:49:51
Postovi: 526
Godina: Padobranac
bLooez je napisao:
Misterio je napisao:
Puskice me ne intresuju. Moderator se ne pridrzava pravila foruma. Ako hoce da se bavi politikom, a ne moze da kontrolise emocije i svoja dela kad se ovako nesto desi treba da se lepo zahvali i vrati mod status. Moralno, zar ne.


predsednik republike kad predje na tzrveno ne oduzima mu se mandat, zar ne?
naprotiv - shtiti ga imunintet.

vita je moderator u drugoj godini, trecjoj, i IKTu.
u svim ostalim konferentzijama je obichan korisnik.

mada, vidish... mozhda bi trebalo da apelujemo da ga izbatze sa faqlteta jer je rekao devojtzi da je majmun.
[ako je moderator, nije robot]

nadam se da je ovo kraj ove disqsije.


Ti opet masis. Da ja ne pisem na nekom drugom jeziku ? Naravno da je kraj diskusije jer ja argumentujem, a ti lupetas.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: RE:
PostPoslato: 24.12.2005. 22:07:09 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23.10.2003. 22:38:54
Postovi: 893
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
Master@Work je napisao:
E pa zato sto nema herca da kaze Rajku. Moje licno misljenje. A i ako se prisetimo prezentacije kandidata, koliko su mi rekli, Vita je onaj freak koji je poceo da se nekontrolisano dere o Imagine kupu i sta vise treba da se kaze? .


E majke ti sta se drao o Imagine Cup-u, zivo me interesuje? Kakav je to kralj!!! :yo:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: +++
PostPoslato: 24.12.2005. 23:16:17 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17.01.2004. 02:49:00
Postovi: 105
Lokacija: Montenegro
Godina: Padobranac
Smer: ME
Ma smijesni izbori, ali to nije nista novo...

Master@Work je napisao:
...
1. Niko do sad nije spomenuo kandidata Radovana... Ja moram da kazem da se i on drzao fer pleja, bar se meni tako cini...Niti sam video ili cuo da je enko lobirao i vukao za njega po hodnicima itd...Posto je to licno moje misljenje, voleo bih da jos neko kaze koju povodom ovoga.
...


Evo, ja sam prosao hodnikom milion puta, i stvarno me niko nije saletao da glasam za njega! Svaka cast, mozda zato i nije bolje prosao... :respect:
Ovi drugi su mi i zbog tog cimanja bili odbojni... Narocito neki...

_________________
iz der eni vej det aj ken stej in jor arms


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 25.12.2005. 00:25:51 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23.06.2005. 21:01:23
Postovi: 2046
Lokacija: Novi Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
Veruj mi da je i taj Radovan imao svoju ekipu. Bar na prvoj godini, a to su bili tri ortaka koji su usli u FONovu fudbalsku ekipu pa su zato lobirali za njega. Inace ja sam brucos, i mislim da mi stvarno ne treba da imamo pravo glasa.
Znaci dosle su neke dve ribe na pauzu i pocele da smaraju kako je njihov kandidat bolji i samo cekale da ova druga izadje, i kaze kako nista nije istina sto je ova prethodno rekla. A ja ne znam ni sta je PRODEKAN? Kao i pola likova. Ja sam glasao za ovog sto je pobedio jer sam video da se zalaze za internet centar, pa kao ajde mada stvarno mislim da NIJEDAN od njih ne moze ista da promemi. A ortakinja je glasala za ovog fudbalera jer joj je slada?!
Pa vi vidite!!!

_________________
"Some will win, some will lose, Some were born to sing the blues" - Journey, "Don' stop believing"


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 25.12.2005. 00:45:34 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.06.2003. 22:13:33
Postovi: 49
Godina: Apsolvent
Smer: UK
Bravo za Radeta koji nije smarao ljude po hodnicima!
Cimanje je bilo katastrofalno, ali tako je odkad sam ja na faxu.
Dusan je tako i dobio prosle izbore.

_________________
www.dotlic.net


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 25.12.2005. 00:49:00 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03.07.2004. 18:47:08
Postovi: 39
Lokacija: BG
Godina: II
Smer: IS
Dakle...ne mogu da cestitam pobedu nekom ko tu pobedu nije ni najmanje zasluzio. Prokka je covek koga vi(citaj ostali kandidati) ne mozete da dostignete ni za 100 godina i to svi zajedno. Organizacija blaga rec je katastrofa...fascinantno je koliko ljudi idu duboko da bi isli na par putovanja koja sponzorise fax i sebi podigli cenu a nas studente ko j.e.b.e!
A mi konji i dalje idemo na izbore...mislim da bi svi trebali da bojkotujemo izbore i da se na njih nikada vise ne pojavimo. Cekamo taj studentski parlament kao ozeblo sunce...Cimaci i ostali smaraci stidite se, ako ne zbog drugih onda zbog sebe...Kandidati (sem Prokke) stidite se zbog nacina na koji hocete da zaradite par dodatnih poena......na kraju duboko razocaranje svega sto se desilo ta dva dana. Mozda sada i nije vise bitno ko je ko i ko je sta uradio protiv regularnosti jer tom studentu prodekanu necu nikada da se obratim ni za sta osim mozda za koka kolu u aureliu kad se na kraju mandata bude vratio iza sanka!!!
Tuga, jad i beda........

_________________
Stick, puck, skates. Strength, stamina, power.
Two goals, one referee and two linesmen, an ice rink that the puck never leaves.
Welcome to the hockey world.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 25.12.2005. 01:39:48 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25.05.2005. 21:53:44
Postovi: 574
Lokacija: rupa u zemlji
Misterio je napisao:
... a ti lupetas.


ovaj je isti \/ita... c.c.c. :roll:

_________________
Dzudzabajac jede samo ono sto vidi, jer ono sto dzudzabajac ne vidi za njega ne postoji.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 25.12.2005. 02:02:35 

Pridružio se: 18.12.2005. 03:10:47
Postovi: 57
Lokacija: Beograd
Godina: III
Smer: IS
Moma je napisao:
zar Radovan nije onaj koji je zajedno za Zecevicem blejao pored kutije?
koliko cuh, imao je i on ekipicu cima(ci)ca


Ne znam Momo za Radovanove cimache, nisam ih video/cuo licno, pa ne smem da kazem da ih je bilo. Evo, sad vidim od nekih kolega da je imao neke ljude svoje. U svakom slucaju, u znatno manjoj meri od 3 prvoplasirana. Znam da je on licno bio pored kutije, ali za to vreme nikog nije ni pipnuo ni zucnuo nekome da glasa za njega. Nemam razloga da lazem, on nije moj izbor!

Grizzly je napisao:
E majke ti sta se drao o Imagine Cup-u, zivo me interesuje? Kakav je to kralj!!! :yo:


Ma dernjao se o tome kako su svi pod euforijom nakon svakog uspeha nasih sportista, a da se nakon velikog uspeha nasih kolega na Imagine kupu nista nije ni spomenulo. Ima on covek pravo, bio je samo jedan mali link na pocetnoj stranici FONa, onako stidljivo malim slovima ispisan.
I zaista bi na to ubuduce trebalo obratiti vise paznje, za uspehe u struci.
Ali se covek totalno izgubio, poceo da peni na sred amfiteatra. Cudno da je mod na IKTu, jer ono K je od "komunikacije", a po onome sto sam video, lik ne zna kako se to bas radi...
Uostalom, od ponedeljka ce svako moci da dobije snimak sa prezentacije (u zamenu za prazan Verbatim CD), tako da ce ljudi moci da vide jos zanimljivosti, pored Bolonjske deklaracije :)!
Pozzz


Sale03 je napisao:
Dakle...ne mogu da cestitam pobedu nekom ko tu pobedu nije ni najmanje zasluzio. Prokka je covek koga vi(citaj ostali kandidati) ne mozete da dostignete ni za 100 godina i to svi zajedno. Organizacija blaga rec je katastrofa...fascinantno je koliko ljudi idu duboko da bi isli na par putovanja koja sponzorise fax i sebi podigli cenu a nas studente ko j.e.b.e!
A mi konji i dalje idemo na izbore...mislim da bi svi trebali da bojkotujemo izbore i da se na njih nikada vise ne pojavimo. Cekamo taj studentski parlament kao ozeblo sunce...Cimaci i ostali smaraci stidite se, ako ne zbog drugih onda zbog sebe...Kandidati (sem Prokke) stidite se zbog nacina na koji hocete da zaradite par dodatnih poena......na kraju duboko razocaranje svega sto se desilo ta dva dana. Mozda sada i nije vise bitno ko je ko i ko je sta uradio protiv regularnosti jer tom studentu prodekanu necu nikada da se obratim ni za sta osim mozda za koka kolu u aureliu kad se na kraju mandata bude vratio iza sanka!!!
Tuga, jad i beda........


Mozda bi bio malo manje pristrasan kada bi se raspitao sta je ko do sada uradio za studente...Novi student prodekan je za prosle "studentske" godine izdejstvovao odrzavanje Principa Programiranja u svim rokovima, zavrsio ceo posao oko promene rasporeda ispita i njegovog prilagodjavanja studentima (sept. rok) i nakon svega, izdejstvovao da uopste BUDE IZBORA! I to bez ikakvog reklamiranja i DIZANJA CENE. Radio je ono sto je bio posao stud. prodekana. I uspevao u tome. Pa zasto onda nije zasluzio? Sem toga, kako bi ti to znao, tebi nista od toga nije bilo bitno, druga si godina sada. Imas svoje razloge zasto favorizujes drugog kandidata, to pravo je tvoje i nio ti ga ne moze oduzeti. Ne bi trebao da pljujes po drugima i SVOM njihovom radu, a nisi se prethodno ni upoznao sa tim...Prema tome sta ti znas o motivima ostalih kandidata?
Sto se tice putovanja i svega toga, na Nemanji sada ostaje da tvoje tvrdnje pobije radom i rezultatima, a ja se nadam da ce u tome i uspeti...
Pozz

_________________
Ja sam se zarazio...;)... http://s1.bitefight.ba/c.php?uid=37828


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 25.12.2005. 09:47:54 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.11.2001. 08:45:08
Postovi: 4717
Lokacija: Novi Bgd.
Godina: Dipl.
Smer: IS
Vita je u amfieatru reagovao burno jer su prethodno profi smarači postavljali naručena pitanja i to bez ikakve dozvole već primenom pravila da ko se jače dere dobija pažnju :(

A na pitanje za sve kandidate šta vam je najveći profesionalni uspeh odgovori su bili: neko od prvih mesta u karateu, uspeh u košarci... Tu sam i ja popizdeo, ali eto ja sam smireniji od Vite... Ali ono što je Vita rekao i uradio nije ništa lošije od onoga što je masa smarača uradila pre njega.

_________________
Oni hipotetički kostrukti o kojima se može govoriti kao o konzistentnim i relativno trajnim dinamičkim sistemima koji objašnjavaju veći deo procesa motivacije, obuhvatajući i ciljeve i motive kroz njihove međusobne relacije, čime se mogu uslovno..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 25.12.2005. 11:52:07 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09.01.2002. 21:49:51
Postovi: 526
Godina: Padobranac
zlatko je napisao:
Vita je u amfieatru reagovao burno jer su prethodno profi smarači postavljali naručena pitanja i to bez ikakve dozvole već primenom pravila da ko se jače dere dobija pažnju :(.


Eh, Zlatko, ovo je Srbija. Zna se kako se ovde privlaci paznja. Mada mislim da ova kategorija smaraca nigde nije zabranjena. I u pravom politickom zivitu na dan izbora dolaze, na kucnu adresu, aktivisti stranki i podsecaju te da glasas. U ovom slucaju problem je bio samo sto je to radjeno na samom glasackom mestu. E sad cinjenica je da fax uopste ne mari za ove izbore jer je samo Vedrana bila na istim. Zato mislim da bi novi student prodekan trebao da se, u toku svog mandata izbori, da se donese neki pravilnik o sprovodjenju izbora. Sve u cilju sprecavanja ovakvog haosa sledecih godina.

zlatko je napisao:
A na pitanje za sve kandidate šta vam je najveći profesionalni uspeh odgovori su bili: neko od prvih mesta u karateu, uspeh u košarci.


Sta si ocekivao od studenata kad je sport i dekanov najveci uspeh. Finansijski deficit, izgubljeni projekti, narusena slika o fakultetu unutar Univerziteta, a nas dekan upgade-uje vitrinu za trofeje. Sreca pa ce uskoro novi izbori za dekana.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 25.12.2005. 13:57:22 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03.07.2004. 18:47:08
Postovi: 39
Lokacija: BG
Godina: II
Smer: IS
[quote="Master@Work
Mozda bi bio malo manje pristrasan kada bi se raspitao sta je ko do sada uradio za studente...Novi student prodekan je za prosle "studentske" godine izdejstvovao odrzavanje Principa Programiranja u svim rokovima, zavrsio ceo posao oko promene rasporeda ispita i njegovog prilagodjavanja studentima (sept. rok) i nakon svega, izdejstvovao da uopste BUDE IZBORA! I to bez ikakvog reklamiranja i DIZANJA CENE. Radio je ono sto je bio posao stud. prodekana. I uspevao u tome. Pa zasto onda nije zasluzio? Sem toga, kako bi ti to znao, tebi nista od toga nije bilo bitno, druga si godina sada. Imas svoje razloge zasto favorizujes drugog kandidata, to pravo je tvoje i nio ti ga ne moze oduzeti. Ne bi trebao da pljujes po drugima i SVOM njihovom radu, a nisi se prethodno ni upoznao sa tim...Prema tome sta ti znas o motivima ostalih kandidata?
Sto se tice putovanja i svega toga, na Nemanji sada ostaje da tvoje tvrdnje pobije radom i rezultatima, a ja se nadam da ce u tome i uspeti...
Pozz[/quote]

Ja veoma dobro znam sta je ko uradio i upoznat sam mnogo vise nego sto to ti mislis...Uostalom kakve ima veze sto sam ja sada druga godina???
Ja sam za tvoju informaciju obnovio drugu godinu i verovatno imam isto godina kao i ti i isto godina idem na fax kao i ti. Kako mislis da mi nije bitno? A ti umesto da k.e.nj.a.s u prazno mogao bi malo da uvuces taj jezik za zube i da se vratis u misiju rupu a ne da filozofiras ovde....a mozda bi, posto si uzaludan mogao da pomognes Nemanji oko rada u aureliu!

_________________
Stick, puck, skates. Strength, stamina, power.
Two goals, one referee and two linesmen, an ice rink that the puck never leaves.
Welcome to the hockey world.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 25.12.2005. 14:43:58 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17.01.2004. 02:49:00
Postovi: 105
Lokacija: Montenegro
Godina: Padobranac
Smer: ME
Pa sto se tice tog cimanja...
Jedno je kad te ljudi cimaju da glasas za nekoga zato sto im je drug i tako to, a da sam kandidat ni ne zna da ovi smaraju ljude okolo (tj. nije trazio to), a drugo kad vidis da je sve to organizovano, namjerno i slicno... E, pa ne bih glasao onda iz inata!
Mada, istina je da je i to tesko razlikovati, pa se sve na kraju svede na isto...

_________________
iz der eni vej det aj ken stej in jor arms


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 25.12.2005. 15:01:03 

Pridružio se: 18.12.2005. 03:10:47
Postovi: 57
Lokacija: Beograd
Godina: III
Smer: IS
Sale03 je napisao:
Ja veoma dobro znam sta je ko uradio i upoznat sam mnogo vise nego sto to ti mislis...Uostalom kakve ima veze sto sam ja sada druga godina???
Ja sam za tvoju informaciju obnovio drugu godinu i verovatno imam isto godina kao i ti i isto godina idem na fax kao i ti. Kako mislis da mi nije bitno? A ti umesto da k.e.nj.a.s u prazno mogao bi malo da uvuces taj jezik za zube i da se vratis u misiju rupu a ne da filozofiras ovde....a mozda bi, posto si uzaludan mogao da pomognes Nemanji oko rada u aureliu!


Postovanje prema tvom "trudu" da saznas ko je sta uradio, sad si nam svima pokazao da si jako upucen u desavanja na fakultetu...
Eto, potrudio si se da saznas da ja zivim u misjoj rupi, sto je informacija koju smo moj ortak Jerry i ja uspesno krili godinama, a ti si nas za tren izvalio...Ccc jadni mi...
Pardon, pardon, ne znam sta mi bi da se raspravljam sa isfrustriranim kompleksasima...
BTW vezano za tvoju INFORMISANOST i rad u Aureliu, pomogao bih ja Nemnji oko Aurelia, ali on ne radi tamo vec godinu i po dana, tako da...
JBG
Pozz

_________________
Ja sam se zarazio...;)... http://s1.bitefight.ba/c.php?uid=37828


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 25.12.2005. 15:56:22 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03.07.2004. 18:47:08
Postovi: 39
Lokacija: BG
Godina: II
Smer: IS
Posto vidim da si se samo za ovu priliku prijavio na ff onda mozemo da zakljucimo ko je isfrustrirani kompleksas...

_________________
Stick, puck, skates. Strength, stamina, power.
Two goals, one referee and two linesmen, an ice rink that the puck never leaves.
Welcome to the hockey world.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 25.12.2005. 16:29:39 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.11.2004. 14:34:28
Postovi: 8655
Godina: Apsolvent
Smer: IS
^ word

_________________
Tommorow is cancelled due to lack of interest!
...
O, da mi je da se još jednom zaljubim,
Opet bih uzeo kostim Večnog dečaka,
I opet bih smislio kako da prodangubim
Dok ona ne sleti niz hodnik Studenjaka...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 25.12.2005. 16:56:41 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23.06.2002. 10:23:32
Postovi: 3592
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
imas ikonicu za taj word :word:

smucilo mi se vise prepiranje :blesav: :silly: :zapanjen: :aaaa:
(isprobavam nove smajlije, ignorisite me :kreza: )

_________________
.ılı.ılı.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 25.12.2005. 17:19:23 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.10.2003. 14:04:31
Postovi: 4555
Lokacija: At the poker table
Godina: II
Smer: IS
OK ljudi vidim ovde svasta se pise pa reko da dodam nesto...


1) prihvatam da nije u redu sto sam napisao da je majmun.. istina...ali sam extremno bio iznerviran pravednoscu izbora... i jos mi se ona jako lepo nasmesila i kulturno odbrusila da ne moze da ih ukloni...
pa sto sedi tu? ona je bila odmah pored kutije.... a kandidati su bili 10 cm od nje naslonjeni na kutiju...

mene je najvishe iznerviralo to sto ljude bas briga da bude bolje... ajde da je rekla "joj jbg ne znam kako" ili bilo sta slichno ona se samo kulturno nasmejala i kao da joj je drago sto je to tako odbrusila mi....

milim ne znam... ja ne volim takvu ne pravdu...
i da sam na prokinom mestu ja ni sledece godine ne bih cimao nikkog... ne bih voleo da na taj nachin pobedim.... (bolje mi je da nemam para nego da zbog njih nekoga ubijem npr.)

a za amfiteartar...
zlatko moze da potrvrdi sedeo je do mene i video da sam svo vreme drzao ruku i da su me kulirali...

poenta je bila sto svi navode svoje sporedne uspehe a niko 2 % ne zeli da bude dobar u svojoj struci...
ljjudi koji puno vrede na fonu nista ne dobijaju (evo primer "nagradjen na danu fakulteta" a jos niko nije dobio taj chek od 2000 din )

a bitno je da je naj kul ekipa koja mnogo manje vredi bolje prolazi...

drao sam se jer je jedini proka rekao svoj uspeh koji ima veze sa njegovom buducom strukom (debata jeste prof. uspeh)

a svi su sportitsti... i tachno vidis da ljudi to dozivljavaju kao svoj profesionalni uspeh.. a oni su buducji inzenjeri i menadzeri...
tacnije oni ce da se bave sportom i da dobiju povlastice u studiranju i da zavrshe faks a oni koji svoje slobodno vreme trose na svoju struku(npr. citajuci knice iz menadzmenta ili rachunarstva) ce da podobijaju losije ocene jer nikko ne ceni njihovo zalaganje...
i to me jako iritira..

da li ste vi svesni koliki je uspeh biti u japanu na ms takmichenju ? toliko ljudi je to htelo i nashs ekipa uspe tamo da ode... i to ne etf, me pmf ... vec fon...
i niko nista da kaze... sramota..

a sta je sa ljudima koji su no name freedom uradili? takodje nista...

ali bitno je da mi treba da imamo termine u teretani i da imamo naj fensi faks....jea..bravo sportisti... svaka cast...mislim stvarno svaka cast..ali ljudi moraju da shvate da fon nije dif... da fon je fakultet koji treba da vise radi na svojim stvarnim oblastima...a sve ostalo je dobro doslo... svaka cast sto ste najbolji u odbojci... ali to je svidelo se nekome ili ne mnogo manje bitno nego takmichenje iz projektovanja programa....

a za izbore....nemam reci...
na puskicama sto su napisali moje ime mene bas briga(postao sam sajber zvezda :) )
e sad...proka me je zvao i rekao da ce likovi sa puskica da mi se izvinu sto su stavili moje ime i prezime...ok..bas fino.. :)

a onda mi danas zakili javlja da su rekli da ako se ja izvinim da ce da objave izvinjenje ...
a ukoliko ne da ce da dosuju forum... ja naravno nisam nista znao juce o ovome... i danas zakili mi kaze da je ehost prijavio opterecenje servera zato sto neko dosuje server... sramota.... ok.. ja sam kriv..ali svi studenti sa foruma? i to od ljudi cija se imena ne znaju??
tako da ...stvarno sam izgubio veru u ovaj fakultet i u ljude na njemu...bas vise nemam snage..

bas me briga..ucicu klasu student jos jedno 10 puta i na cetvrtoj godini... neka... sta ja tu mogu... kad su ljudi oko mene takvi... istina nekolicina ljudi je ekstremno dobra ... ali isto ne dobijaju paznju i tacno vidi se da je i njima ljudima dosta svega....


dakle rezime...

izvinjavam se sto sam u afektu uvredio vedranu...
ali stojim iza svega ostalog sto se tiche njenog obavljanja duznosti osobe koja je zaposlena na faksu i koja sedi 10 cm od kutije za glasanje.....

i stvarno nemam vishe sta da kazem...

_________________
I know that the spades are the swords of a soldier
I know that the clubs are weapons of war
I know that diamonds mean money for this art
But thats not the shape of my heart


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 25.12.2005. 18:29:24 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.06.2004. 15:40:38
Postovi: 355
Lokacija: NBG
Godina: Apsolvent
Smer: IS
mad_man je napisao:
PaYa je napisao:
samo kratak komentar na sve ovo: izbori jesu bili... blago recheno uzas!!! cimanja je bilo, ali to je nemanjina ekipa radila jer je dusanova prva krenula... akcija-reakcija (osnovni princip iz fizike)


Koja racionalizacija :udri: :udri: :zbun:

nije racionalizacija, nego neka suluda potreba da branim ono hto smo radili, a kad malo bolje razmislim, raditi to na terenu glavnog protiv-kanidata.... :udri: ne znam shta mi pade napamet... a to si ti ludache... pa shto mi ne reche da ne troshim o5 tastaturu na tebe!!! :D ma nek ide zivot. kupicu novu za 5 jura, samo za tebe!!! :D

mad_man je napisao:
Zashto reakcija nije bila da se dovede neki od onih sirovina koji su tu kada treba cepati studentske plakate (nema veze s izborima) sa tabli a nisu tu kada treba da se obuzda par pomahnitalih riba?

WORD!!! Konachno da se slozimo oko nechega!!!

mad_man je napisao:
Zashto se nije digla frka od strane svih ostalih kandidata, blokirala glasachka kutija i spiskovi zbog ochigledne neregularnosti?

zato shto je izgleda samo nemanji bilo stalo da pobedi, da bi napravio neke promene na ovom faksu, proka je samo stajao i posmatrao umesto DA REAGUJE (posle je i njegova 'ekipa" ishla da iscima neke ljude da glasaju, ja sam shpartao po faksu sa jednom devojkom, koja je ispala extra fer i korektna pa smo zajedno cimali ljude da glasaju, ne govoreci im za koga,a tu devojku "ona zna ko je" POZDRAVLJAM)
dushanu... pa to komentarishite sami,
crnogorac je iscimao sve svoje preko moba dan ranije (pouzdani izvori), a od fudbalera...ni traga ni glasa...

mad_man je napisao:
Sada je to iskoristio i Nemanja i ako cemo po da zakljuchujemo po uzorchno-posledichnim vezama, mandat ce mu biti isti pa svima nama, a narochito tim prvacima koje svi tolko volite, shtitite i branite, se crno pishe.
zapmti shta si rekao... napisao... chek, print screen... e taaako.. pa, videcemo!!!!

mad_man je napisao:
A propos Vedrane, ona jeste zhensko al je autoritet tamo. Nadam se da ne moram da objashnjavam. Ne mora lopatom da ih iznosi ali prsticem moze da pokaze ka vratima zgrade.

nema shta, vidi se iz aviJona da nemash pojma koji je posao PR menadzera...

mad_man je napisao:
a o chlanku na pushkicama u roku od pola sata no comment. Maximalno se razocharah u njih u poslednjih par nedelja.
hm... razocharali... pa dobro... stvar mishljenja!!!

Misterio je napisao:
Moderator se ne pridrzava pravila foruma. Ako hoce da se bavi politikom, a ne moze da kontrolise emocije i svoja dela kad se ovako nesto desi treba da se lepo zahvali i vrati mod status. Moralno, zar ne.
... true... true...

VITA je napisao:
prihvatam da nije u redu sto sam napisao da je majmun.. istina...ali sam extremno bio iznerviran pravednoscu izbora...
mnoooogo prepucavanja na ff-umu bi bilo izbegnuto da si samo ovo potovao odma posle... prozivke...
ali, nema veze, bio si dovoljno veliki chovek i priznao greshku i to cenim vishe o svega!!!! :yo: ... a i chuo sam ranije da si gotivan lik, sad vidim i shto!!! pozz

VITA je napisao:
i da sam na prokinom mestu ja ni sledece godine ne bih cimao nikkog...
... lishno mislim da nece biti sledece godine... trebalo bi da konachno savet ili kako vec beshe ... preuzme svoju f-ju i tada ce st.prod. biti biran... ma vec znate proceduru....
VITA je napisao:
.
.
.

ma stavio sam tri tochkice jer me mrzelo da quotujem ostatak..
oko sportista se slazem. u svakoj stavci!!!

VITA je napisao:
proka me je zvao i rekao da ce likovi sa puskica da mi se izvinu sto su stavili moje ime i prezime...ok..bas fino..
a onda mi danas zakili javlja da su rekli da ako se ja izvinim da ce da objave izvinjenje ...
a ukoliko ne da ce da dosuju forum... ja naravno nisam nista znao juce o ovome... i danas zakili mi kaze da je ehost prijavio opterecenje servera zato sto neko dosuje server... sramota.... ok.. ja sam kriv..ali svi studenti sa foruma? i to od ljudi cija se imena ne znaju??
tako da ...stvarno sam izgubio veru u ovaj fakultet i u ljude na njemu...bas vise nemam snage..
to mojne da pishesh NIKADA(da gubish snagu i veru)!!!! prvo, NE VERUJEM DA BI IKO SA PUSHKICA *j*** FF RADIO... jbt.. oni su nama sve ove godine obezbedjivali sveze informacije, skripte, karta... koji bi im bio qraz da syebavaju na takav nachin ff... to neverujem i (uz svo duzno postovanje) ne verujem zakiliju kad tako neshto kaze!!!

VITA je napisao:
istina nekolicina ljudi je ekstremno dobra ... ali isto ne dobijaju paznju i tacno vidi se da je i njima ljudima dosta svega....

sachekaj da vidish kko ce biti NAKON izbora.. iskreno mislim da ce biti bolje!!!!! i za vas (bolje studente) i za nas (ne tako dobre :D )


VITA je napisao:
izvinjavam se sto sam u afektu uvredio vedranu...

josh jednom :yo: :respect: :yo:

VITA je napisao:
ali stojim iza svega ostalog sto se tiche njenog obavljanja duznosti osobe koja je zaposlena na faksu i koja sedi 10 cm od kutije za glasanje.....
i stvarno nemam vishe sta da kazem...
to je dalje stvar mishljenja!!!!!!!!!!!!!

_________________
sit tight, kick back, relax and enjoy the ride!!!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 456 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Sledeća


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group