Započni novu temu Odgovori na temu  [ 456 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 23.12.2005. 21:25:32 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15.09.2004. 10:00:09
Postovi: 5817
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: ME
Ja mislim da Vita nema potrebe da se bilo kome izvinjava. Prljavštine je bilo i previše, a Vedrana je bila posmatrač i nije prstom mrdnula.

_________________
"Smej se i svet će se smejati s tobom, plači - plakaćeš sam"


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 23.12.2005. 21:32:45 

Pridružio se: 22.10.2002. 23:03:09
Postovi: 18
Forumasi, na vama je da se izborite da se glasa preko FF-a, tada cete biti u prednosti.

_________________
Dajte, ljudi, da ga sto pre zavrsimo!!!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 24.12.2005. 00:29:00 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17.10.2002. 20:30:21
Postovi: 180
Godina: Dipl.
Smer: ME
Čestitke pobedniku izbora.
Studenti FON-a. što Njegoš kaže
"Prema Svecu i tropar" prodekan
koga ste izabrali prava je slika i
prilika prosečnog FON-ovca .
Boljeg ni ne zaslužujete.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Sramota
PostPoslato: 24.12.2005. 00:48:30 

Pridružio se: 18.12.2005. 03:10:47
Postovi: 57
Lokacija: Beograd
Godina: III
Smer: IS
1. DON

Ja nisam prebacivao na Vitu bilo sta, samo sam rekao da je sramota sto umesto da sam nesto uradi, on se izdere na NEKU DEVOJKU (ma kakvu ona f-ju imala tu)!!! A vi koji ga podrzavate u tome sto je nazvao tako kako kaze ste bas pravi dzentlmeni!

2. Prokka

SLazem se sa tobom da je to bio posao fakultetskog osoblja, trebalo je barem drugi dan da se nesto ucini po pitanju ljudi koji pored stola rade to sto rade. Ja sam imao predlog da cela komisija bude unutra u 103, da se tamo obavlja procesglasanja i da tamo bude zabranjen ulaz svakom kandidatu i clanu tima. To ne bi sprecilo ubedjivanje na nacin na koji su ljudi bili ubedjivani, ali bi bar dalo minut mira glasacima da lepo zaokruze sta hoce, bez brige da li ih gleda i dobacuje im neko od clanova necijeg izbornog tima. Cenim jos da se to "informisani" odnosilo na mene, pa bih te molio da mi kazes da li si na mene konkretno mislio i zasto (ako zelis mozes i PM)?
I nije tacno da fakultet nisu interesovali izbori! Nego sta nego da su ih interesovali, njima je u interesu bilo da ih pre svega ne bude, a kada smo ih vec izboxovali, onda im je u interesu bilo da pobedi covek sa kojim imaju dobru saradnju i za koga znaju da ce raditi onako kako to uprava zeli! A vi se samo na jedan tren zamislite i shvaticete...

_________________
Ja sam se zarazio...;)... http://s1.bitefight.ba/c.php?uid=37828


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 24.12.2005. 00:55:23 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.06.2003. 01:21:05
Postovi: 4177
Lokacija: beograd/vračar
Godina: Apsolvent
Smer: ME
Ako si ti imao predlog da li si ti onda Nemanja?
Kada kažem "informisani" ne mislim samo na tebe. Reći ću sve što imam za koji dan, želim da pre toga vidim šta će još isplivati.

_________________
"Veruj u svoje snove, samo ih ti možeš ostvariti!" - Le mois


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 24.12.2005. 00:55:29 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.11.2001. 10:11:24
Postovi: 10000
Lokacija: BBrdo/Rashka
Godina: Padobranac
Smer: IS
Master@Work je napisao:
I nije tacno da fakultet nisu interesovali izbori! Nego sta nego da su ih interesovali, njima je u interesu bilo da ih pre svega ne bude, a kada smo ih vec izboxovali, onda im je u interesu bilo da pobedi covek sa kojim imaju dobru saradnju i za koga znaju da ce raditi onako kako to uprava zeli! A vi se samo na jedan tren zamislite i shvaticete...

...jel to znachi da su izgurali po svome? :zbun: :zbun:

nisam bash u toku sa ovim izborima...

_________________
Chuvajte i odrzavajte FF. Ne zbog nas matorih, vec zbog vas koji ste sada tu i zbog onih koji ce tek doci.


Poslednji put menjao Strategylover dana 24.12.2005. 00:57:16, izmenjena samo jedanput

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 24.12.2005. 00:55:47 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.12.2003. 00:09:55
Postovi: 6917
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
Citiraj:
Forumasi, na vama je da se izborite da se glasa preko FF-a, tada cete biti u prednosti.


Што волим ове коментаре, знате можда сви не знају да сам ја глуп па ајде да убедим и неодлучне. Ко је уопште тражио да се гласа преко форума?

Можда теби колега као члану тима једног од кандидата смета то што да се успуне услови регуларности, твој кандидат не би ни био кандидат, а без цимања не би ни добио два гласа. Е то је проблем и то теби смета!

_________________
Svako je jutro novo ušće, poteci kao rečica.
Neka se trnje plete gušće nebo je tvoja prečica,
I zdrobi lažne dijamante ko ljusku šupljeg oraha
Nek bulevari sveta pamte muziku tvojih koraka


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 24.12.2005. 00:57:29 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.01.2005. 02:59:43
Postovi: 890
Godina: III
Smer: IS
znaci, ne verujem...

_________________
du it or dont. der iz nou traj. :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 24.12.2005. 01:09:07 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.06.2004. 15:40:38
Postovi: 355
Lokacija: NBG
Godina: Apsolvent
Smer: IS
samo kratak komentar na sve ovo: izbori jesu bili... blago recheno uzas!!! cimanja je bilo, ali to je nemanjina ekipa radila jer je dusanova prva krenula... akcija-reakcija (osnovni princip iz fizike)
proki bi MORAO da chestitam na stvarno fer igri!!!
e, sad.. vita... lichno mishljenje je da stvarno nije morao ono da postuje, ako je vec bio usijane glave nakon glasanja, mogao je da iskulira, da prodje malo vremena da ne pishe onakve stvari u afektu!!!
njegova reakcija je bila na mestu, ali nazalost usmerena ka pogreshnoj osobi!!! to nije bio njen posao, vec posao "prodekana za tetkice".. koji se BTW cele izbore "shepurio" po hodniku...
bilo bi neutralnije kada niko ne bi mogao da utiche na glasache.... (da su one devojke bile "uklonjene" iz blizine glasachke kutije), ali niko nije reagovao... jedino vita (explozivno, nema shta)...
opravdavam njegovu reakciju, ali ne nachin i usmerenost!!!

_________________
sit tight, kick back, relax and enjoy the ride!!!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 24.12.2005. 01:25:40 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 01:43:21
Postovi: 9865
Lokacija: Šabac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Trebalo bi ponoviti izbore... Ovo je propast. Treba da se uvede neko obezbeđenje koje neće dati nikome da priđe na 5m od glasača... I po šamar svakom ko priđe glasaču. Samo tako se uči.

_________________
Biće sve okej, problem ne traje dugo...
To je samo loš dan, sutra bolje biće, tu nema ništa drugo.
Život je suviše lep da bismo se borili sa tugom.
Neko je zaista tu za tebe kad si dole, to je puno, puno, puno...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 24.12.2005. 02:11:30 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.01.2005. 02:59:43
Postovi: 890
Godina: III
Smer: IS
šamar, šamar :lol: :lol: :lol:

_________________
du it or dont. der iz nou traj. :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 24.12.2005. 04:11:35 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.11.2004. 14:34:28
Postovi: 8655
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Ma ja bih uzeo jednu go.vnavu motku s ekserima :lol:

_________________
Tommorow is cancelled due to lack of interest!
...
O, da mi je da se još jednom zaljubim,
Opet bih uzeo kostim Večnog dečaka,
I opet bih smislio kako da prodangubim
Dok ona ne sleti niz hodnik Studenjaka...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 24.12.2005. 05:08:58 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 01:43:21
Postovi: 9865
Lokacija: Šabac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Kliforde, molim te.... Каže se gov.navu su ekseri... :lol:

_________________
Biće sve okej, problem ne traje dugo...
To je samo loš dan, sutra bolje biće, tu nema ništa drugo.
Život je suviše lep da bismo se borili sa tugom.
Neko je zaista tu za tebe kad si dole, to je puno, puno, puno...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 24.12.2005. 05:16:26 

Pridružio se: 22.10.2002. 23:03:09
Postovi: 18
Mickey je napisao:
Citiraj:
Forumasi, na vama je da se izborite da se glasa preko FF-a, tada cete biti u prednosti.


Што волим ове коментаре, знате можда сви не знају да сам ја глуп па ајде да убедим и неодлучне. Ко је уопште тражио да се гласа преко форума?

Можда теби колега као члану тима једног од кандидата смета то што да се успуне услови регуларности, твој кандидат не би ни био кандидат, а без цимања не би ни добио два гласа. Е то је проблем и то теби смета!


Miki, misu mali, ovo se bas na tebe, koji samo na forumu smes da kazes nesto, i odnosi. Secam te se iz hodnika kad si stajao ispred "kandidata" kao sto osnovac stoji ispred nastavnika kad napravi neko sranje. Tada samo sto nisi zaplakao koliko si uplasen bio, a ovde si hrabriji od Marka Kraljevica. Znam da si zbog svojih kompleksa i zudnje za prepucavanjem jedva cekao da vidis moj nick i da me napadnes.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 24.12.2005. 09:35:41 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23.10.2003. 22:38:54
Postovi: 893
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
Prokka je napisao:

Želim da vidim šta će još da "informisani" napišu pa ću i ja ispričati moju priču, tj. šta se sve dešavalo, ko je sve bio za poništavanje izbora, kako su dobijeni... Biće zanimljivo, samo želim da vidim još laži :)


Nemoj da upadas u los trip ako si cele j*** izbore bio fer igrac! Sta ti to znaci? Zelim da vidim jos lazi? Napisacu i ja moju pricu za nekoliko dana?

Sine, kazi sta imas, pa da se ova tragedija zavrsi konacno...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 24.12.2005. 10:11:31 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24.10.2004. 00:25:28
Postovi: 1360
Lokacija: Beograd
Godina: Padobranac
Smer: IS
jbt. ovako napeto nije bilo od kako 5.og oktobra :D

ko god da je student prodekan , treba da uradi po meni par sledecjih stvari:
01. Da obezbedi da onaj aparat za kafu stwarno radi!
02. Da omogucje pristup netu na 20 rachunara za studente , free
03. Da pokusha da se biblioteka proshiri, tj da se mozda izgradi ili nadgradi neka prostorija da bude oko 50 mesta, jer onaj cjumez od biblioteke je stvarno jadan pogotovu za fakultet koji u dzepu ima "Arabijski deficit"


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Sramota
PostPoslato: 24.12.2005. 11:39:46 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15.09.2004. 10:00:09
Postovi: 5817
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: ME
Master@Work je napisao:
1. DON

Ja nisam prebacivao na Vitu bilo sta, samo sam rekao da je sramota sto umesto da sam nesto uradi, on se izdere na NEKU DEVOJKU (ma kakvu ona f-ju imala tu)!!! A vi koji ga podrzavate u tome sto je nazvao tako kako kaze ste bas pravi dzentlmeni!

2. Prokka

SLazem se sa tobom da je to bio posao fakultetskog osoblja, trebalo je barem drugi dan da se nesto ucini po pitanju ljudi koji pored stola rade to sto rade. Ja sam imao predlog da cela komisija bude unutra u 103, da se tamo obavlja procesglasanja i da tamo bude zabranjen ulaz svakom kandidatu i clanu tima. To ne bi sprecilo ubedjivanje na nacin na koji su ljudi bili ubedjivani, ali bi bar dalo minut mira glasacima da lepo zaokruze sta hoce, bez brige da li ih gleda i dobacuje im neko od clanova necijeg izbornog tima. Cenim jos da se to "informisani" odnosilo na mene, pa bih te molio da mi kazes da li si na mene konkretno mislio i zasto (ako zelis mozes i PM)?
I nije tacno da fakultet nisu interesovali izbori! Nego sta nego da su ih interesovali, njima je u interesu bilo da ih pre svega ne bude, a kada smo ih vec izboxovali, onda im je u interesu bilo da pobedi covek sa kojim imaju dobru saradnju i za koga znaju da ce raditi onako kako to uprava zeli! A vi se samo na jedan tren zamislite i shvaticete...


1. Pa da, znači čovek bez funkcije na fonu je trebao zavodi red dok su oni sa funkcijom kulirali i cerekali se tamo po hodniku?

2. Ovo su ozbiljne optužbe na račun fakulteta... da li si siguran da su pomagali određene kandidate?

_________________
"Smej se i svet će se smejati s tobom, plači - plakaćeš sam"


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 24.12.2005. 11:46:08 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.11.2001. 08:45:08
Postovi: 4717
Lokacija: Novi Bgd.
Godina: Dipl.
Smer: IS
Nije deficit nego suficit :D


_________________
Oni hipotetički kostrukti o kojima se može govoriti kao o konzistentnim i relativno trajnim dinamičkim sistemima koji objašnjavaju veći deo procesa motivacije, obuhvatajući i ciljeve i motive kroz njihove međusobne relacije, čime se mogu uslovno..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 24.12.2005. 12:18:07 

Pridružio se: 23.12.2005. 00:29:57
Postovi: 5
a ja se i dalje pitam ko su one devojke pored glasacke kutije i ko je njima dozvolio da komentarisu i lobiraju za pojedine kandidate?

pa jos i ne dozvoljavaju da se glasa!

da li je neko uopste proveravao kako se vode spiskovi i da li se bas SVI glasaci upisuju u spisak ili neko ima PRAVO da glasa i po nekoliko puta!!!!!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 24.12.2005. 13:10:51 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.12.2003. 00:09:55
Postovi: 6917
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
Е бандиту баш сам те се уплашио. Ево сав се тресем и пијем шећер и воду... Знаш ја нисам докони студент продекан који салеће људе по ходницима, јер нарушавају његов углед, него сам обичан студент ФОНа (коме баш и не праштају када га ухвате са пушкицама) па једноставно немам времена да се расправљам са доконим студентом продеканом и то још на ходнику, када журим на предавања.

Господин продекан је свој ниво показао тако што ништа није урадио за студенте, осим пар претњи по ходницима... Знаш како наш народ каже, пас лаје, ветар носи... Лаку ноћ бивши продекане, немам ја више да се расправљам да тобом (хвала Богу те је Немања имао 7 гласова више)!

_________________
Svako je jutro novo ušće, poteci kao rečica.
Neka se trnje plete gušće nebo je tvoja prečica,
I zdrobi lažne dijamante ko ljusku šupljeg oraha
Nek bulevari sveta pamte muziku tvojih koraka


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 24.12.2005. 13:12:57 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.07.2004. 02:41:21
Postovi: 2276
Lokacija: Somewhere in time...
Godina: III
Smer: IS
PaYa je napisao:
samo kratak komentar na sve ovo: izbori jesu bili... blago recheno uzas!!! cimanja je bilo, ali to je nemanjina ekipa radila jer je dusanova prva krenula... akcija-reakcija (osnovni princip iz fizike)


Koja racionalizacija :udri: :udri: :zbun:

Zashto reakcija nije bila da se dovede neki od onih sirovina koji su tu kada treba cepati studentske plakate (nema veze s izborima) sa tabli a nisu tu kada treba da se obuzda par pomahnitalih riba?

Zashto reakcija nije bila da se za ruku dovede (rano tog dana, vidno zabrinuti) Martic, sekretar fakulteta da izdaju naredjenje da se izbori obustave ili situacija sredi?

Zashto se nije digla frka od strane svih ostalih kandidata, blokirala glasachka kutija i spiskovi zbog ochigledne neregularnosti?

Svi vrlo dobro znamo zashto. E zato i nisam chestitao pobedu niti cu.
I ovo je kritika za sve kandidate ne samo Nemanji, ako se ne borite za sebe, kako cete za nas?

Znamo kako je Dushan doshao na 'vlast' i sta je uradio. Sada je to iskoristio i Nemanja i ako cemo po da zakljuchujemo po uzorchno-posledichnim vezama, mandat ce mu biti isti pa svima nama, a narochito tim prvacima koje svi tolko volite, shtitite i branite, se crno pishe. Kazhe se oteto - prokleto ;)

Rech oko organizacije izbora. Vidi se da je fakultet glumio nezainteresovanost iz ovih ili onih razloga.
To je ishlo dotle da su se kandidati koliko sam skapirao dogovarali oko polozaja kutije i svega. Chuo sam da je onaj sportash viknuo 'sta ce nam paravan?' (da stvar bude gora, iako je to zvuchalo kao da dolazi od nekog totalno nezainteresovanog, lik je bio u pravu, zamislite shta bi se sve deshavalo oko tog paravana)

Ne vredi da se to stavi u uchionicu jer se radnja radi po hodnicima. Chak i komisija pricha ko za koga da glasa (?!?! Sta je Ivana 'vuk u jagnjecoj kozi' radila za to vreme?)
Jednostavno ili ce da se aktivira oko toga ili ne a to zavisi od samih kandidata. Praviti dogovor s ljudima koji su vec pokazali kako i shta znaju je veliki propust.

Nego, ja bih pisao zhalbu jer su neke stvari iznete ovde nedopustive.
Pa da crknu dushmani ;)

edit:
A propos Vedrane, ona jeste zhensko al je autoritet tamo. Nadam se da ne moram da objashnjavam. Ne mora lopatom da ih iznosi ali prsticem moze da pokaze ka vratima zgrade. Shto se tiche terminologije, moze to i kulturnije ali je gore 'pa ona je zhensko!' a o chlanku na pushkicama u roku od pola sata no comment. Maximalno se razocharah u njih u poslednjih par nedelja.

_________________
Open your eyes, open your mind
proud like a god don't pretend to be blind
trapped in yourself, break out instead
beat the machine that works in your head


The road to truth is long, and lined the entire way with annoying bastards


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 24.12.2005. 14:49:39 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09.01.2002. 21:49:51
Postovi: 526
Godina: Padobranac
Don je napisao:
Ja mislim da Vita nema potrebe da se bilo kome izvinjava. Prljavštine je bilo i previše, a Vedrana je bila posmatrač i nije prstom mrdnula.

Masis sustinu. :udri: Nije u pitanju Vedrana. Ko je Vita da nekom kaze da je majmun? Bilo kome. To nije kulturno ni lepo, a pogotovo reci nekoj devojci. Ako on to misli, neka. Reci to licem u lice to je njegova sramota, ali lokalna, ali napadati nekoga ovde po forumu i javno govoriti takve stvari niti je po pravilinku foruma (Tacka 1.3) niti je po bontonu. Admin bi trebao da reaguje.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: RE: Prokka
PostPoslato: 24.12.2005. 15:45:40 

Pridružio se: 18.12.2005. 03:10:47
Postovi: 57
Lokacija: Beograd
Godina: III
Smer: IS
Prokka je napisao:
Ako si ti imao predlog da li si ti onda Nemanja?
Kada kažem "informisani" ne mislim samo na tebe. Reći ću sve što imam za koji dan, želim da pre toga vidim šta će još isplivati.


Ne, ja nisam Nemanja.
Nemanji i Zecevicu sam predlozio da to bude tako, ali vec je bilo kasno, jer se komisija bila raspakovala i glasanje je toga dana vec pocelo...
Pozz

_________________
Ja sam se zarazio...;)... http://s1.bitefight.ba/c.php?uid=37828


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: RE:
PostPoslato: 24.12.2005. 15:56:16 

Pridružio se: 18.12.2005. 03:10:47
Postovi: 57
Lokacija: Beograd
Godina: III
Smer: IS
Strategylover je napisao:
Master@Work je napisao:
I nije tacno da fakultet nisu interesovali izbori! Nego sta nego da su ih interesovali, njima je u interesu bilo da ih pre svega ne bude, a kada smo ih vec izboxovali, onda im je u interesu bilo da pobedi covek sa kojim imaju dobru saradnju i za koga znaju da ce raditi onako kako to uprava zeli! A vi se samo na jedan tren zamislite i shvaticete...

...jel to znachi da su izgurali po svome? :zbun: :zbun:

nisam bash u toku sa ovim izborima...


Ne, to znaci da im je malo falilo :hvala:

Don je napisao:
1. Pa da, znači čovek bez funkcije na fonu je trebao zavodi red dok su oni sa funkcijom kulirali i cerekali se tamo po hodniku?
2. Ovo su ozbiljne optužbe na račun fakulteta... da li si siguran da su pomagali određene kandidate?



1. Ne, nego ne treba da se junaci sada kada je sve vec proslo. Zasto nije rekao Rajku da skloni te ljude, nego Vedrani? E pa zato sto nema herca da kaze Rajku. Moje licno misljenje. A i ako se prisetimo prezentacije kandidata, koliko su mi rekli, Vita je onaj freak koji je poceo da se nekontrolisano dere o Imagine kupu i sta vise treba da se kaze? Covek koji ne ume lepo da pita, lepo da kaze, nego se uvek na nekoga dere. Imam potrebu da mu dodelim jos par atributa, ali nekako cu se suzdrzati...
2. NE IZVRCI MOJE RECI!!! Zasto je nekome potrebno oko svakog posta objasnjavati znacenje tog posta, jer uvek neki deo izvrne naopacke???
(ne mislim ovde iskljucivo na tebe)
Ja nisam rekao da je uprava nekoga pomagala (bilo koga)!
Ja sam rekao da upravi odgovara neko od kandidata, vise od ostalih. Semanticki je jasno da sam mislio na JEDNOG OD KANDIDATA, a ne na vise od jednog.

ivan_masinac je napisao:
a ja se i dalje pitam ko su one devojke pored glasacke kutije i ko je njima dozvolio da komentarisu i lobiraju za pojedine kandidate?

pa jos i ne dozvoljavaju da se glasa!

da li je neko uopste proveravao kako se vode spiskovi i da li se bas SVI glasaci upisuju u spisak ili neko ima PRAVO da glasa i po nekoliko puta!!!!!


Devojke koje su bile pored kutije (stajale) su clanovi nekog od izbornih timova.
Devojke (i poneki momak) koji su sedeli za stolom i gledali indexe i davali papirice su clanovi izborne komisije.
Pored studenata iz razlicitih izbornih stabova, uvek je bio prisutan jedan clan koga je odradio fakultet (asistent ili sl.)
Spiskovi su uredno vodjeni, a to je podrazumevalo da kada neko dodje da glasa, pogleda se njegov index, zaokruzi se na SVA TRI IZBORNA SPISKA i tek onda dobija papiric za glasanje. Mislim da oko listica nije moglo da bude prevare, jer je vodjen zvanicni zapisnik (sa potpisim svih kandidata) o broju izdatih listica.
Na kraju su prebrojani preostali listici, oduzeti su od ukupnog broja izdatih listica i taj broj je uporedjen sa brojem svih listica u kutiji (vazecih I nevazecih).
Mozda bi Prokka ili neko drugi od kandidata bolje odgovorio na ovo pitanje, ali mislim da je procedura otprilike ovakva.
Tako da niko nema prava da glasa po nekoliko puta, osim ako su svi clanovi izborne komisije napravili propust istovremeno, ili ako je nesto petljano sa birackim spiskovima. Licno mislim da se ni jedna ni druga varijanta nisu dogdile. Varijantu da je neko petljao sa spiskovima, necu ni da komentarisem, da ne bi opet neko iz mog posta izveo neku temo teoriju zavere, pa da ja objasnjavam sta sam u stvari mislio. Prva varijanta je zaista tesko ostvariva, jer je u izb. komisiji uvek bilo clanova iz timova razlicitih kandidata, tako da je intuitivno jasno da prevar ne bi bila dopustena.

_________________
Ja sam se zarazio...;)... http://s1.bitefight.ba/c.php?uid=37828


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 24.12.2005. 16:06:05 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.11.2001. 10:11:24
Postovi: 10000
Lokacija: BBrdo/Rashka
Godina: Padobranac
Smer: IS
Citiraj:
Ne, to znaci da im je malo falilo

aham, znachi govorio si za reelekciju sada bivsheg stud. prodekana...

dakle, znachi zbog toga su 'ignorisane' one 'neregularnosti' i glumljena nezainetresovanost?

_________________
Chuvajte i odrzavajte FF. Ne zbog nas matorih, vec zbog vas koji ste sada tu i zbog onih koji ce tek doci.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 456 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Sledeća


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 38 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group