Započni novu temu Odgovori na temu  [ 34 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 29.09.2005. 00:56:21 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.10.2004. 14:46:21
Postovi: 172
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Ovde se, bar koliko sam ja razumeo, govori o kačenju tutorijala, knjiga u elektronskom obliku i drugih stvari koje nisu direktno povezane sa faxom. Za skripte iz nekog predmeta (koje su, naravno nekoliko stotina kilobajta) imamo puškice. Mislim da je suštinu obja snio Ogi:
Citiraj:
Znaci, kolega_A zatrazi knjigu, pesmu, sta god, kolega_B koji to ima okaci tamo i obavesti kolegu_A Grin i ovaj thread bi mogao da sluzi upravo za ponudu/potraznju. A mozemo da kacimo i bilo sta sto mislimo da bi bilo interesantno za ostale kolege...

Priznaćeš da većina PDF-a ima "malo" više od 700kb :)

Citiraj:
Ovako - trenutno nismo limitirani shto se tiche prostora na serveru :)

E to me raduje :D Pa ako ste voljni, mogli bismo da šaljemo materijale, pa da ih moderatori stavljaju direktno u download sekciju. Time bi se završilo ovo experimentisanje sa Gmai-om, barem dok ne nadjemo dovoljno efikasno rešenje.

Mogli bi i da otvorimo par free host naloga i tamo da kačimo materijale za download, ali čini mi se da su oni dosta ograničeni i nestabilni (na jednom sam pre godinu dana dobio obaveštenje da je server na kome je bio moj sajt "hakovan", pa su, pazi sad ovo, samo free nalozi izgubili podatke, pa su mi preporučili, da iz "preventivnih razloga" :!!!: predjem na neki od paketa koji se plaćaju)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 29.09.2005. 01:07:54 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23.06.2002. 10:23:32
Postovi: 3592
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
bas ste se raspisali :)
ko zeli user i pass, neka posalje zlatku ili meni PP
rapidshare nije dobro resenje zbog ogranicenja, narocito za korisnike sbba koji svi imaju jednu adresu

ako se bas desi da neko zloupotrebi nalog... neka mu je na chast, sta drugo...

_________________
.ılı.ılı.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 29.09.2005. 10:38:08 
Site Admin
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.10.2001. 23:51:26
Postovi: 2866
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
Samo da se nadovezem. Nije bas da nismo limitirani sto se prostora tice. To sto su nam ljudi omogucili da imamo neogranicenu megabajtazu ne znaci da moramo da imamo saobracaj od 500GB ..
I ja se slazem da da bi bilo najbolje da sve te knjige stoje ovde. Da imamo nas server i neogranicen protok, postavio bih javni ftp za sve. A posto nije tako, za sada mozete koristiti Ogijev operic.net ili ovaj gmail nalog.

_________________
------------------
GNU/Linux
Get counted! http://counter.li.org/


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 30.09.2005. 08:11:32 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.11.2001. 08:45:08
Postovi: 4717
Lokacija: Novi Bgd.
Godina: Dipl.
Smer: IS
Strategylover je napisao:
a shto se tiche dial-up-a, pa i ja sam i dalje na njemu...
ali, zato ima moderatora koji nisu, i ako je nekom cimanje da uploaduje, onda neka se barem dogovori sa nekim moderatorom da mu nareze na disk ili vec nekako prosledi taj materijal :)

Ima puno moderatora, neko ce se naci vec da pokupi i uploaduje shta vec ima da se kachi :)


Ja bih uskoro mogao da kačim materijal

_________________
Oni hipotetički kostrukti o kojima se može govoriti kao o konzistentnim i relativno trajnim dinamičkim sistemima koji objašnjavaju veći deo procesa motivacije, obuhvatajući i ciljeve i motive kroz njihove međusobne relacije, čime se mogu uslovno..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 02.10.2005. 12:52:51 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.03.2002. 17:30:03
Postovi: 6216
Lokacija: unzipping something.
Godina: Apsolvent
Smer: ME
ovaj, ne znam da li znate [mrzelo me da chitam tzeo topic :]
ali gmail ume da locqje nalog ako bude preveliki download u nekom vremenskom periodu.

zato, da ne bi novi korisnitzi naloga [neisqsni] pitali stalno zashto im ne radi shifra, i ko je promenio, itd, batzite neko objashnjenje, da znaju ako ne bude radila, zashto ne radi.

phew.

_________________
..nema genijalne zhene. zhene su dekorativni pol. one nemaju nikada shta da kazhu, ali nas svojim govorom ocharavaju.
zhene predstavljaju pobedu materije nad duhom, kao shto chovek predstavlja pobedu duha nad moralom..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 02.10.2005. 12:55:55 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.03.2002. 17:30:03
Postovi: 6216
Lokacija: unzipping something.
Godina: Apsolvent
Smer: ME
i josh neshto.

da ne bi rizikovali eventualno brisanje nekih stvari iz inboxa, predlazhem da se otvori josh jedan [skriveni] nalog za koji cje pass znati samo npr ogi, ili neko ko cje chesto overavati ovaj nalog, i svremena na vreme sav sadrzhaj inboxa forwardovati na taj _skriveni_ nalog.

tako da u sluchaju brisanja mozhe da se napravi bekap sadrzhaja :]

_________________
..nema genijalne zhene. zhene su dekorativni pol. one nemaju nikada shta da kazhu, ali nas svojim govorom ocharavaju.
zhene predstavljaju pobedu materije nad duhom, kao shto chovek predstavlja pobedu duha nad moralom..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 02.10.2005. 13:32:08 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.10.2004. 14:46:21
Postovi: 172
Godina: Apsolvent
Smer: IS
bLooez je napisao:
i josh neshto.

da ne bi rizikovali eventualno brisanje nekih stvari iz inboxa, predlazhem da se otvori josh jedan [skriveni] nalog za koji cje pass znati samo npr ogi, ili neko ko cje chesto overavati ovaj nalog, i svremena na vreme sav sadrzhaj inboxa forwardovati na taj _skriveni_ nalog.

tako da u sluchaju brisanja mozhe da se napravi bekap sadrzhaja :]

Odlična ideja :D


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 18.06.2009. 12:35:47 

Pridružio se: 21.02.2006. 10:01:52
Postovi: 61
Godina: Dipl.
Smer: IS
Малопре прочитах ову тему и закључих да нових порука нема готово 4 године! Штета...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 18.06.2009. 13:49:58 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26.09.2003. 09:43:08
Postovi: 2484
Lokacija: Pančevo
Godina: Dipl.
Smer: IS
Gmail je bio zanimljiv kada je u startu nudio 1GB koji su tada bili nezamislivi, pogotovo ne za dzabe. Sada svi imaju brzi net, svi koriste rapid i torente, a neki imaju i uplacen hosting, tako da ova vrsta medjusobnog deljenja nije toliko zanimljiva.

_________________
Implementacija je materijalizacija specifikacije apstrakcije


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 34 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group