Započni novu temu Odgovori na temu  [ 322 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 14.08.2010. 16:03:30 
Site Admin
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29.02.2008. 17:23:56
Postovi: 3567
Godina: Padobranac
Smer: IS
Ma razmišljao sam o tome, ali on je previše glup i previše high da bi našao baš ovo...

Edit: Ipak sam odlučio da izbacim deo u kome opisujem na koji način tačno planiraju da ga uhvate, jer Pedja u jednoj poruci na istoj strani pominje njegov broj telefona, a ovaj podforum ipak može da vidi svako (i Google bot) bez obzira na registraciju.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.08.2010. 20:27:41 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17.03.2008. 23:11:55
Postovi: 4202
Lokacija: Jerk-ovic Bros.
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Super, bar će uhvatiti tog majmuna.

PS: Nisam znao da može da se pistupi forumu i ako nisi registrovan (OT). Mada, nisam se nikad ni interesovao.

_________________
Potpis.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.08.2010. 21:50:07 
Site Admin
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29.02.2008. 17:23:56
Postovi: 3567
Godina: Padobranac
Smer: IS
OT?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.08.2010. 22:36:52 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26.09.2003. 09:43:08
Postovi: 2484
Lokacija: Pančevo
Godina: Dipl.
Smer: IS
Jedino opstoj diskusiji ne moze da se pristupi bez registracije.

_________________
Implementacija je materijalizacija specifikacije apstrakcije


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.08.2010. 23:41:01 
Site Admin
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29.02.2008. 17:23:56
Postovi: 3567
Godina: Padobranac
Smer: IS
Pa znam, ali zar skraćenica nije OD? :jel:

A i ovaj podforum je van OD i javno je dostupan svima bez registracije.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.08.2010. 23:55:59 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26.09.2003. 09:43:08
Postovi: 2484
Lokacija: Pančevo
Godina: Dipl.
Smer: IS
Covek je pomesao opstu diskusiju i off topic. :D

_________________
Implementacija je materijalizacija specifikacije apstrakcije


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 15.08.2010. 00:40:21 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17.03.2008. 23:11:55
Postovi: 4202
Lokacija: Jerk-ovic Bros.
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Da, da. Kucao sam i pričao sa kevom, pa sam se skroz izprebacivao.

_________________
Potpis.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 15.08.2010. 00:42:28 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30.05.2005. 17:18:52
Postovi: 543
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: ME
Mr. Anderson je napisao:
Ma razmišljao sam o tome, ali on je previše glup i previše high da bi našao baš ovo...

Edit: Ipak sam odlučio da izbacim deo u kome opisujem na koji način tačno planiraju da ga uhvate, jer Pedja u jednoj poruci na istoj strani pominje njegov broj telefona, a ovaj podforum ipak može da vidi svako (i Google bot) bez obzira na registraciju.


Ako je on glup, sta su onda tih 100 ljudi sto su mu slali pare bez ikakve garancije da ce dobiti proizvod...

_________________
Veslački Klub Beogradski Univerzitet

http://www.facebook.com/home.php?#!/pro ... 147&ref=ts


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 15.08.2010. 09:41:09 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24.07.2006. 16:33:51
Postovi: 10041
Godina: Dipl.
Smer: IS
Citiraj:
Ako je on glup, sta su onda tih 100 ljudi sto su mu slali pare bez ikakve garancije da ce dobiti proizvod...


:taptap:

_________________
There are three things all wise men fear: the sea in storm, a night with no moon, and the anger of a gentle man.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 15.08.2010. 20:18:13 
Site Admin
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29.02.2008. 17:23:56
Postovi: 3567
Godina: Padobranac
Smer: IS
Naivni. Ali iz razgovora sam stvarno video da je glup i priča kao da je high. Verovatno pare čim dobije odmah potroši na drogu.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 15.08.2010. 20:29:09 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03.08.2006. 17:37:43
Postovi: 1297
Lokacija: on a horse.
Godina: IV
Smer: IS
Ja da imam pare, ja bih pušio drogu.

Kapiram da ti je potrebno negde oko 2 Andersona mesečno da budeš 24/7 haj.

_________________
vous êtes des animaux


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 15.08.2010. 20:55:33 
Site Admin
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29.02.2008. 17:23:56
Postovi: 3567
Godina: Padobranac
Smer: IS
Tol'ko je jeftino? :(


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 15.08.2010. 22:12:11 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24.07.2006. 16:33:51
Postovi: 10041
Godina: Dipl.
Smer: IS
Citiraj:
Ali iz razgovora sam stvarno video da je glup i priča kao da je high.


I onda si napravio logicnu odluku i takvom lilku poslao 300e. GG. :D

_________________
There are three things all wise men fear: the sea in storm, a night with no moon, and the anger of a gentle man.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 15.08.2010. 22:16:28 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10.07.2008. 23:50:04
Postovi: 4993
Lokacija: И ја бих био так'и ,да сам рођен на Јамајки..
Godina: Dipl.
Smer: UK
u andersonovu odbranu-lako je biti general posle bitke

_________________
Who are you to judge the life I live? I know I'm not perfect and I don't live to be. But, before you start pointing fingers, make sure your hands are clean.-Bob Marley


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 15.08.2010. 23:46:26 
Site Admin
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29.02.2008. 17:23:56
Postovi: 3567
Godina: Padobranac
Smer: IS
^^ Brate jbt više, nisam ja poslao 300e niti sam ja odlučio da ih pošaljem niti su to moje pare!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.08.2010. 00:32:03 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24.07.2006. 16:33:51
Postovi: 10041
Godina: Dipl.
Smer: IS
A cekaj, nije ti palo na pamet da kazes: E cale, ovaj lik zvuci kao glupi narkoman, mozda ne bi trebalo da mu saljemo 300e bez ikakve garancije?

_________________
There are three things all wise men fear: the sea in storm, a night with no moon, and the anger of a gentle man.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.08.2010. 00:34:40 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28.09.2006. 00:07:40
Postovi: 7570
Lokacija: Lazarevac
Godina: Dipl.
Smer: IS
ma nije on ni hteo taj telefon, nego cale zapeo :ovaj:
a i vidis da nisu njegove pare, to totalno popravlja situaciju!

Stvarno ste smorili decka. :lol:

_________________
Things need not have happened to be true. Tales and dreams are the shadow-truths that will endure when mere facts are dust and ashes, and forgot.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.08.2010. 01:09:19 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03.08.2006. 17:37:43
Postovi: 1297
Lokacija: on a horse.
Godina: IV
Smer: IS
Možda i ćale puši drogu.

_________________
vous êtes des animaux


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.08.2010. 10:38:29 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02.11.2002. 15:44:31
Postovi: 4344
Lokacija: za kompjuterom
Godina: Dipl.
Smer: IS
Mene samo interesuje sta to Gorbas pokusava da postigne? Jel treba sad Anderson da ti kaze da je glup ili sta? ne kapiram :zbun: ..ok decko je uradio to sto je uradio ..nepromisljeno, glupo, kako god.. ali mislim da tvoji zajedljivi komentari nisu na mestu ..i takodje da je glupo nekom tako dodavati so na ranu iz ciste obesti...

_________________
:: Sve prste na ruci, u jadu i muci partizanska složila je svest
I sad dokle treba, do sunca, do neba, visoko mi dižemo
pest! ::
:)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.08.2010. 23:57:19 
Site Admin
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29.02.2008. 17:23:56
Postovi: 3567
Godina: Padobranac
Smer: IS
Gorbash je napisao:
A cekaj, nije ti palo na pamet da kazes: E cale, ovaj lik zvuci kao glupi narkoman, mozda ne bi trebalo da mu saljemo 300e bez ikakve garancije?

Da, naravno da sam mu rekao, i Kelegorm lepo kaže - stvarno je zapeo čovek. Razumeš li da je on samo prešao preko tog mog mišljenja da ovaj zvuči čudno već me je samo pitao "Šta kaže, šta kaže?", a kada ja prepričam šta je ovaj pričao preko telefona, deluje mnogo normalnije i zato je tako i postupio iako sam ga više puta upozorio da je to možda glupa ideja. A što se mene tiče, imam Desire i ekstremno sam zadovoljan njime, a Android ne bih nikad menjao za WM, tako da mene stvarno HD2 ne interesuje (čak ni na radoznali način jer ortak ima HD2 i sve sam već iščačkao).

@runner: Stvarno hvala na podršci. :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 17.08.2010. 10:03:13 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02.11.2002. 15:44:31
Postovi: 4344
Lokacija: za kompjuterom
Godina: Dipl.
Smer: IS
nije bas da te podrzavam :) i ja delim misljenje ostalih da si/ste (ti i otac) napravili veliku glupost tom trgovinom, samo hocu da kazem da to nije razlog da vas sad ovde svi trpaju nekim neukusnim forama..

_________________
:: Sve prste na ruci, u jadu i muci partizanska složila je svest
I sad dokle treba, do sunca, do neba, visoko mi dižemo
pest! ::
:)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 17.08.2010. 14:52:50 
Site Admin
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29.02.2008. 17:23:56
Postovi: 3567
Godina: Padobranac
Smer: IS
Ej, pa ni ja sam sebe ne podržavam :D


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 18.08.2010. 21:31:25 
Site Admin
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29.02.2008. 17:23:56
Postovi: 3567
Godina: Padobranac
Smer: IS
Odgovor na temu: još 02. avgusta sam dobio OTA update Desire-a na Android 2.2 Froyo. Čisto eto da vas informišem.

A sad, Tetsuovo PM pitanje i odgovor:
Tetsuo je napisao:
Pomenuo si da imaš desire.
Kako te služi? Koliko mu traje baterija? Koliko su loše/dobre slušalice? :D
Planirao sam da uzmem neki telefon (čitaj android :)), a telenor ima "solidne" ponude.

Desire je najbolji telefon koji sam ikada imao (obvious :D). Ćale je kupio HD2 iz Telenora (za iste pare kao kod onog lika, ali sa paketom :P) i imao sam prilike detaljno da ga proučim i čak da imam ono "radno" iskustvo s njim. Odmah da ti kažem da je Desire daleko bolji po funkcionalnosti, praktičnosti, jednostavnosti, user-friendlinessu, skalabilnosti, pruža odlične mogućnosti i za casual i power usera i za programere itd. A sve to zato što je Android u pitanju. :) Mada siguran sam da ti to sve znaš, ne znam zašto sam uopšte poredio sa HD2. A da :D Zato što HD2 ima mnogo lepšu masku, deluje mnogo ozbiljnije, veći displej itd. Ali džabe kad je usrani WM. :D

Takođe, Tattoo ni pod kojim uslovima nemoj da kupuješ (makar i besplatno da ti daju :D), a takođe Hero, Legend itd. su već zastareli (mada ničega od toga ni nema više u ponudi u Telenoru, nego čisto pričam ako kupuješ na ulici). Smart nije Android, tako da njega isto zaobići u velikom luku.

E konačno, ono što te zanima - odgovori na pitanja (sorry što se raspričah malo :D). Kako me služi? Pa to je baš dugačak odgovor, aj preformuliši u nešto konkretnije. Ja jedino isto tako kratko mogu da kažem - odlično. Koliko mu traje baterija? Ne znam da li si casual ili power user. Čim pitaš i za slušalice, onda pretpostavljam da će veliki deo dana biti uključen music player, pa to uračunaj u ovu moju računicu koja sledi. Ja dnevno u proseku pošaljem/primim oko 10-15 poruka, ostvarim oko 5 kraćih poziva, surfujem netom (i marketom) oko 2 sata (preko wirelessa 90%, data connection 10%), u zahtevnim aplikacijama/igrama sam oko 30ak minuta i ostatak vremena standby (koji uključuje i razne background stvari kao što su send/receive e-mail, sinhronizacija vremena, sinhronizacija facebook kontakata i sličica, update weather-a itd). I pri takvom korišćenju, baterija mi traje oko 2.7-3 dana, s tim da mi je između recimo 1 i 9 ujutru isključen telefon. Samo nemoj posle da misliš da sam te lagao kada ti prvi put od 100% do 0% iscuri baterija za 5 sati. :D Jer prvih dana previše čačkamo telefon. :D Koliko su dobre slušalice? Iskreno, ja nisam tip koji mnogo sluša muziku, da ne kažem uopšte. I da, znam, jedan sam u milion. :P Ali nije da nemam iskustva sa slušalicama, tako da mogu da ti odgovorim. Generalno, kvalitet je vrhunski i veoma lepo legnu u ušnu školjku. Jedina zamerka (možda, nisam to dovoljno probao) je što max volume nije dovoljno jak. Nisam probao u busu, ali možda i bude ok. Postoji još jedna zamerka koja se tiče slušanja radia - kada je signal loš, u pokušaju da te spasi neprijatnosti šumova i buke, telefon u realnom vremenu smanjuje volume čim detektuje i najmanji šum u signalu, što je nekad preterano jer šum bude skoro neprimetan. Međutim, na marketu postoji veliki broj 3rd party music playera koji skoro sigurno rešavaju ove dve stvari, ali nisam probao jer kažem, nisam music man. :)

To bi bilo to što se tiče tvojih pitanja. Generalno bih napomenuo da ljudi koji nisu nikad imali Android moraju da shvate da se kupovinom Android telefona ne završava širenje mogućnosti i upotrebne vrednosti telefona. Android se oslanja na aplikacije mnogo više nego što ljudi koji ga nisu iskusili misle. Mnogi power android useri koji često flashuju rom, menjaju telefone itd. imaju sastavljenu listu must-have aplikacija koje instaliraju prvog minuta čim uključe telefon po prvi put. Ja za sad imam samo 4 aplikacije koje bih svrstao u takvu kategoriju, a to su 1. NetCounter (nije najvažniji, ali je bitno da je prvi), a dalje redosled po prioritetu: 2. Handcent SMS, 3. BatteryTime Classic, 4. Serbian Input Method. Poželjan vam je i neki file explorer, npr. EStrongs ili Astro. Takođe, postoje razne aplikacije koje su veoma zanimljive jer podižu funkcionalnost Androida na nezamislive nivoe... Iako svi znamo šta sve postoji od tehnologije u telefonu (npr. internet, GPS, kamera, mikrofon, akcelerometar, kompas, žiroskop, magnetometar, senzor intenziteta svetla itd.), kad se sve to iskoristi, dobijaju se aplikacije kao što su: 1. Shazam - zamislite da ste u nekom klubu, pusti se neka mnogo vama gotivna pesma, a ne znate koja je, uključite Shazam, pritisnite jedan (i jedini) taster i posle samo 6-7 sekundi dobijete ime izvođača, naziv albuma, godinu, ime pesme i omot albuma. I to bez obzira u kom delu pesme pritisnete taster. Jedini kriterijum je da je studijska verzija pesme u pitanju (ili neki zvanični remix). I to toliko dobro radi, ja sam probao da pustim sa nekih najjadnijih zvučnika neku srednje poznatu pesmu, telefon udaljio na više od metar od tih zvučnika i još sam namerno pričao nešto bezveze u mikrofon. Shazam je prepoznao pesmu. Takođe imate i istoriju svih prepoznavanih pesama. 2. Metal detector - self explanatory :D 3. Gmote - pretvara telefon u wireless daljinski upravljač kompjutera. Ima dva moda - u jednom selektujete foldere u kojima se nalaze muzika, slike, filmovi itd. i onda posle vrlo lako jednim klikom (tap-om) birate šta hoćete da gledate/slušate i to može i na ekranu kompa i na ekranu telefona! Drugi (meni zanimljiviji) mod jednostavno touch screen ekran telefona pretvara u miša! Pokretima prsta kontrolišete strelicu miša na ekranu kompa, nema nikakvog laga i veoma je prirodan osećaj. Ova aplikacija je posebno dobra kad imate (kao ja) komp u dnevnoj sobi koji je povezan na plasma tv. 4. Parking aplikacije (domaće) - sve su pametnije :) - Koje funkcionalnosti imaju? Slanje poruka za parking jednim klikom, pamćenje tablica, automatsko određivanje u kojoj ste zoni pomoću GPS-a, automatsko produžavanje parking vremena za drugu i treću zonu, tajmer widget koji vam prikazuje koliko još vremena vam je ostalo, notifikacija pred isticanje vremena za parkiranje, "Gde sam ostavio auto?", što je za mene genijalno i često mi je potrebno. :D Lepo aplikacija preko GPS-a zapamti kada parkirate auto i posle (kada se izgubite :D) od vaše trenutne lokacije vam na mapi prikažete kojim putem da dođete do kola. Vrlo osnovno korišćenje tehnologija, ali život znači. 5. Augmented reality aplikacije - čini mi se da neka parking aplikacija ima i ovaj mod - uz pomoć kamere, kompasa, žiroskopa, interneta i GPS-a, telefon okrećete u realnom prostoru i on vam na realnu sliku iscrtava dodatke koji vam pomažu da se fizički orijentišete gde se konkretno nalazi npr. garaža "Vukov spomenik" ili gde je "Pekara Toma" itd. Augmented reality je još uvek u razvojnoj fazi, ali ovo je samo početak. :) Mislim da nas ne razdvaja mnogo vremena od takve vrste tehnološki-potpomognute budućnosti. 6. Glasovne komande - to već odavno postoji kod telefona, ali ovde je podignuto na viši nivo. Naravno, za sada je moguće davati komande samo na nekim popularnim jezicima, ali šta sve možete uraditi? "Pozovi Jelenu", "Pretraži 'Android' na Wikipediji", "Pošalji poruku Zoranu 'Dolazim za 10 minuta'", "Prevedi 'What time is it?' na španski", "Odvedi me do najbliže apoteke" itd. Ima još bar ovoliko različitih aplikacija koje sam koristio, ali trenutno ne mogu da se setim. :)

Ako neko ima još neka pitanja, izvol'te. :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 19.08.2010. 11:14:31 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17.03.2008. 23:11:55
Postovi: 4202
Lokacija: Jerk-ovic Bros.
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Hvala. Ja sam hteo da kupim milestone, zbog tastature i metalne izrade. Međutim motorola je zaključala bootloader i ne bih mogao da stavim nijedan rom koji nije ona potpisala. :ljutko: A još se razmišljaju da li da izbace update na froyo. :udri:
Onda sam se vratio na legend, ali njega nema, pa ću desire.
U suštini me je interesovalo trajanje baterije i kvalitet slušalica. Jesu li to one iste kao na hd2 (brat je uzeo, pa znam kakve su otprilike).
I zanimala me ova glasovna kontrola, tj koliko je to omogućeno van US, ali vidim da to radi odlično.
Brat je uzeo hd2 kod telenor za 18k, pa sam ga malo čačkao. Sjajan kvalitet izrade, ali previše je winmo skučen. Možeš ti na njemu svašta da uradiš, ali to je sve nezgrapno i ružno. Ovo malo što sam ga koristio, par puta me je dovodio do ludila, jer os nije pravljen za prste, a još ima kapacitativni ekran, pa nije najprecizniji.
Koliku karticu dobiješ od telenora? Nigde ne piše, valjda 4GB kao svuda po svetu.
E da, koliko je amoled ekran loš u normalnom radu pri jakom svetlu. Svi review-i za nexus1 i još par telefona su poprilično negativni u tom aspektu.

_________________
Potpis.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 19.08.2010. 16:31:21 
Site Admin
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29.02.2008. 17:23:56
Postovi: 3567
Godina: Padobranac
Smer: IS
Za slušalice ne znam stvarno, ne mogu sad da tražim i jedne i druge, ali mislim da su iste ili bar slične, jer ipak je isti proizvođač, na obe piše HTC. :D Ne verujem da imaju različite vrste, verovatno imaju te jedne koje prave u milion komada. :P

Ekran Desire-a se ipak vidi bolje na suncu nego ekran HD2. Ne mnogo bolje, ali primetno. Ali to je zato što HD2 skroz failuje na suncu. :D Tako da nemoj mnogo da očekuješ ni od Desire-a. Ja obično napravim senku svojim telom kada nešto moram da pogledam napolju. :)

Što se tiče microSD kartice, ja sam dobio 4 GB, ali uzeo sam ga u Vipu. Ne bi trebalo da je drugačije u Telenoru. A i da jeste, cene kartica kod nas su ti bukvalno manje od 1000 din za 4 GB, oko 1600 din za 8 GB itd.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 322 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Sledeća


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group