Započni novu temu Odgovori na temu  [ 248 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 09.08.2011. 20:56:59 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17.03.2008. 23:11:55
Postovi: 4202
Lokacija: Jerk-ovic Bros.
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Verovatno su garancije 6 meseci na softver i to je to.

_________________
Potpis.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 10.08.2011. 16:08:20 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08.07.2009. 18:29:13
Postovi: 535
Lokacija: Ibizza!
Godina: Padobranac
Smer: IS
@tetsuo & RazbojNick: Hvala na pomoci :)

_________________
Srcem na hijene!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 11.08.2011. 20:55:56 

Pridružio se: 15.10.2005. 19:54:17
Postovi: 580
Lokacija: NBG
Godina: Dipl.
Smer: IS
Luda Ameba je napisao:
Ljudi treba mi vaše mišljenje za sledeću kombinaciju?

http://www.telenor.rs/sr/Privatni-koris ... one_id=345
Paket prenesi i surfuj 500

Telefon je ovako 18k a pretplata je 1000 din mesečno

Hvala :)


Ljudi ja uzeo Ace na ugovor pa šta bude :)

_________________
www.kakosepise.com


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 17.01.2012. 00:21:49 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24.07.2006. 16:33:51
Postovi: 10041
Godina: Dipl.
Smer: IS
Crkava mi postepeno moj trenutni telefon, pa reko da kupim neki novi iz mtsove ponude. Medjutim, mobilna telefonija nije moj fah, pa reko da priupitam vas valja li ovaj? Mada, u sustini, ako ima neki bolji iz ove liste do 1000 din mesecne pretplate, moze i taj.

_________________
There are three things all wise men fear: the sea in storm, a night with no moon, and the anger of a gentle man.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 17.01.2012. 04:10:24 
Site Admin
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29.02.2008. 17:23:56
Postovi: 3567
Godina: Padobranac
Smer: IS
Planiraš da kupiš novi telefon sa Symbian-om?! Razočaran sam. Android ili ništa. :P (seriously though)

Najbolji telefon na ovoj stranici koju si dao (ako ne računamo Galaxy S2 :)) je Motorola Fire XT. Mislim da je veoma povoljan tj. da je odličan odnos cene i onoga šta dobijaš za te pare. Dakle, za 1062 dinara mesečno (sa PDV-om, znači nije više od 1062), dobijaš taj telefon za 6600 din! Jes' da dobijaš i lanac sa kuglom oko noge za sledeće 2 godine :D, ali opet, odlična je ponuda! :) Drugi (treći :P) po redu bi bio LG Optimus One, on je takođe odličan telefon, ali ga je malo pregazilo vreme, tako da je Motorola daleko bolja - veći displej, brži i bolji procesor, bolja kamera, noviji Android i uopšte godinu dana noviji telefon (pojavio se pre 3 meseca, a LG pre 15 :P). Jedino što je LG jeftiniji u ponudi (4800 din), ali bolje je dati samo malo više para za mnogo bolji telefon. :)

TLDR: Motorola Fire XT ;)


Poslednji put menjao Mr. Anderson dana 17.01.2012. 05:51:36, izmenjena samo jedanput

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 17.01.2012. 05:51:04 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21.03.2005. 23:46:26
Postovi: 4373
Lokacija: Banovo Brdo
Godina: Apsolvent
Smer: IS
What he said :)

_________________
"We do not see things as they are; we see them as we are."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 17.01.2012. 07:41:29 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.10.2006. 15:06:53
Postovi: 3435
Lokacija: ...own little world...
Godina: Dipl.
Smer: IS
Samsung galaxy s2 :-)

Btw, ja imam galaxy mini i skroz je ok, a i galaxy fit je dobar, ima bolju rezolzciju i jacu kameru od minija, a oboma je mana nedostatak blica.

_________________
If I could turn back time... I would do exactly the same.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 17.01.2012. 13:10:24 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17.03.2008. 23:11:55
Postovi: 4202
Lokacija: Jerk-ovic Bros.
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Ili pređeš kod drugog provajdera koji ima bolju ponudu telefona.
Mada, kao što rekoše, ovo je baš fina ponuda.

_________________
Potpis.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 17.01.2012. 16:08:42 
Dizajn Tim
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14.08.2006. 01:43:00
Postovi: 4801
Lokacija: Vozdovac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Ja sam skoro 15 godina na MTSu, ali sve cesce u poslednje vreme pomisljam da se prebacim. Kakva su vasa iskustva sa telenorom i vipom? Usput, lako bih preneo broj obzirom da nisam vezan nikakvim ugovorom vec 5-6 godina :D


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 17.01.2012. 16:50:07 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17.03.2008. 23:11:55
Postovi: 4202
Lokacija: Jerk-ovic Bros.
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Ja sam kod telenora i vipa (mada sam ga dao kevi pre par meseci).
Super zadovoljan telenorom (to je još broj sa mobtela). Prenesi + 1000. Doduše, net u poslenje vreme ovde u jerkovića zeza. Vip je ok (vrlo često koristi nacionalni roming preko telenora :D). Net je odličan po većim gradovima, a po manjim, kao i telenor, egde od oko 320kbit/s. Ono čime nisam zadovoljan kod vipa je isključivanje broja čim malo pređem pretplatu.

_________________
Potpis.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 17.01.2012. 17:45:10 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.10.2006. 15:06:53
Postovi: 3435
Lokacija: ...own little world...
Godina: Dipl.
Smer: IS
Ja sam bila kod MTS-a nekih 5 godina postpejd, i bila sam zadovoljna ali kazu mi svi da im je usluga od tad jako opala. Sad sam kod telenora, neke 3 godine. I zavisi od tarife do tarife.
Kad sam se sa MTS-a prebacila na Telenor, uzela sam kombinuj1000 paket (ne znam dal postoji i dalje ali to je onaj krs gde imas 1000 dinara da trosis a posle uplacujes kredit) - trosila sam oko 3-4000 mesecno, i posle sam presla na neki pake slican ovom Prenesi i Surfuj 1000 dok mi ne istekne ugovor (nisu mi dali da predjem na manji, iako je 990 din. a ja sam potpisala ugovor na 1000 din). Kada mi je istekao ugovor presla sam na ovaj paket: Prenesi i surfuj 500 (bio je tad drugacije nazvan, u medjuvremenu su promenili, uglavnom sad sam taj). I veoma sam zadovoljna, racun mi ne prelazi 1200 (pretplata je 990, ali desi se nekad da malo predjem). S obzirom da sad imam android i da je komunikacija prenesena na internet (koji je neogranicen, samo se uspori kad se potrosi 500 mb, mada realno to je i vise nego dovoljno) 150 min poziva i 300 sms mi je i vise nego dovoljno. Kad zakasnim sa placanjem racuna, iskljuce mi broj u smislu da ne mogu da saljem poruke i da zovem, ali je net tu, tako da se snadjem za toh par dana dok ne uplatim :)

Ono sto mi se nije dopalo kod telenora je to sto sam par dana posto mi je istekao ugovor, dobila poziv iz korisnickog servisa, i devojka mi je rekla ako produzim dobijam neke pogodnosti (free net - tad je jos bilo ogranicenje, besplatne pozive ka 063, besplatne poruke, neki mali broj) i kada sam rekla da cu razmisliti, rekla mi je da to vazi samo naredni period, a kada sam rekla da cu ako se odlucim za to otici u njihovu prodavnicu, i ona mi je rekla da to moze samo ako pristanem preko poziva. Posle toga je zvala jos 2 puta, nisam se javila, a kad sam otisla u prodavnicu ispostavilo se da to nije tacno, mogla sam bilo kad da produzim ugovor i dobijem te bonuse. Bonusi mi nisu odgovarali, pa sam odustala, medjutim kad mi je hitno trebao telefon, potpisala sam novi ugovor. Kapiram da je taj problem konkretno vezan za devojku koja tamo radi i koja me je zvala, ali mi se to nikako nije dopalo :durisha:

Razmisljala sam pri kupovini novog telefona da predjem na vip (npr oni daju odredjeni popust na racun kad se produzava ugovor bez kupovine novog telefona, i ponude su im dosta slicne), ali je u trenutku kad sam kupovala telenor imao bolju ponudu koja se uklapala tacno u cifru novca koju sam tad imala u novcaniku, i ostala sam kod njih. :D

_________________
If I could turn back time... I would do exactly the same.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 18.01.2012. 09:04:41 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15.09.2004. 10:00:09
Postovi: 5817
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: ME
Trenutno na Telenoru i na Vipu, odlično iskustvo sa oba provajdera. Vip uopšte nema onih stalnih ispadanja iz mreže, pucanja veze i sve ostalo što kao glasine šire oni koji su Vip koristili samo u prvoj godini kad su se ovi pojavili na tržištu. Telenor je takođe odličan, ubedljivo najbolja ponuda telefona (Vip je po ponudi gori i od MTS), jedino što im zameram je što su mi bili uvalili svojevremeno zlatni broj koji je bio u posedu neke kurve belosvetske, pa je posle promenio 3 vlasnika i došao kod mene, tako da nisma mogao da živim od poziva na sex i ljubomornih goveda.. bez troška su mi dali drugi broj koji nije koristio niko 5 godina :)

Što se tiče MTS, kod njih sam bio 10 godina, a u poslednje dve godine koliko sam bio na post paidu je krađa bila toliko očigledna i bezobrazna da smo morali malo da se dopisujemo preko advokata...

_________________
"Smej se i svet će se smejati s tobom, plači - plakaćeš sam"


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 18.01.2012. 14:38:36 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.11.2007. 20:52:15
Postovi: 5191
Lokacija: У илегали...
Godina: Dipl.
Smer: IS
Ja sam kod MTSa na postpejdu vec treca godina. Koristimo sam MIX a posle MIX NET paket. Nemam primedbi.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 20.01.2012. 10:20:49 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15.09.2004. 10:00:09
Postovi: 5817
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: ME
Nisam ni ja neko vreme imao primedbi, a onda su počeli da se pojavljuju čudni neki brojevi u listingu i bez uspostave veze identičan iznos od 100 dinara... pa se to ponovi 20 puta u jednom listingu i ja pitam u poslovnici: "A šta je ovo? - E pa majku mu, to ne bi trebalo da stoji tu..."

E onda sam raskinuo ugovor zbog nepoštovanja ugovora sa njihove strane (nemogućnost izdavanja listinga, nemogućnost periodične provere stanja na računu, netransparentno i netačno prikazivanja podataka prilikom izveštavanja, neodgovaranje na prigovor/reklamaciju u primerenom roku definisanom ugovorom).

E onda je prošlo par meseci pa su mi poslali da trebam da im uplatim 20 hiljada zbog raskida ugovora pre isteka ugovora, pa su mi njihovi advokati poslali opomenu pred utuženje, pa sam im poslao da se nose u tri lepe, pa su mi poslali konačnu opomenu pred uutženje, na šta sam im odgovorio sa kopijama dokumentacije i komunikacije gde se vidi da su probili rok za odgovor na žalbu. Kao propratno pismo sam im poslao srdačne pozdrave i želju da jedva čekam da se vidimo ukoliko im nešto nije jasno.

Nakon toga mi je stiglo posle par meseci da je potrebno da regulišem obaveze tako što ću da platim 2 hiljade za onaj mesec u kom sam raskinuo ugovor (+ nekih par hiljada za prethodne mesece koliko im nisam plaćao dok sam bio u nerešenom statusu oko nekih nebuloznih računa). Sve su na kraju uspeli lepo da saberu.

Verujem da ima ljudi koji su sasvim zadovoljni Telekomom i prema kojima Telekom pošteno posluje. Kod mene to nije bio slučaj i imam lični i jak razlog da im se ne pojavim više u životu dok ne budu postali 100% strana kompanija.

_________________
"Smej se i svet će se smejati s tobom, plači - plakaćeš sam"


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 20.01.2012. 11:13:13 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01.03.2004. 21:34:06
Postovi: 4616
Lokacija: New Whitecity
Godina: Dipl.
Smer: IS
Zato prepaid i ne brineš, nevezano za operatera. Postpad samo službeni, pa neka se računovodje i advokati firme dopisuju sa njima.

_________________
- Do you expect me to mock?
- No, Mr Bourne, I expect you to lie.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 20.01.2012. 11:22:28 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15.09.2004. 10:00:09
Postovi: 5817
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: ME
Tačno. Tad kad sam prešao na post, imalo je matematike da se bude na postu. Sada ima toliko promocija i pogodnosti na prepaid-u...

_________________
"Smej se i svet će se smejati s tobom, plači - plakaćeš sam"


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 26.01.2012. 15:09:57 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06.12.2004. 17:09:47
Postovi: 4567
Lokacija: blok
Godina: Dipl.
Smer: UK
samsung galaxy mini,samsung galaxy s,samsung galaxy s2,samsung galaxy fit,a samsung galaxy shit :P

Za mene mts odavno kao operater ne postoji.Loša mreža,loša usluga i loša ponuda.Što se tiče telenora i vipa,telenor ima bolje pakete koji se odnose na kljuckanje i net,a vip ima uravnotežene pakete (xyz svega),pa kome više šta odgovara.Što se tiče prijema,telenor je bolji,a što se tiče usluge vip (i dalje se čepe svojim korisnicima,a dokle će...ne znam) :)

Kao i sve ostalo,ovaj ima ovo,a onaj ono i to ti je to,zavisi šta ti više odgovara.Ja sam na vipu i ne planiram da ga menjam u skorije vreme :)

_________________
10 godina je prošlo...otišao sam


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 02.03.2012. 03:26:27 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24.07.2006. 16:33:51
Postovi: 10041
Godina: Dipl.
Smer: IS
I dalje sam u fazi kupovine i verovatno cu onu Motorolu, ali cujem nesto sa par strana da se motorole lako kvare i da ih je tesko popravljati, ima li istine u tome?

Sta mislite o ovom? :pitamse:

_________________
There are three things all wise men fear: the sea in storm, a night with no moon, and the anger of a gentle man.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 02.03.2012. 07:14:50 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06.12.2004. 17:09:47
Postovi: 4567
Lokacija: blok
Godina: Dipl.
Smer: UK
batali nokiu i simbian.Uzmi bilo sta drugo sa androidom ili cak win 7...

_________________
10 godina je prošlo...otišao sam


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 02.03.2012. 07:57:04 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01.03.2004. 21:34:06
Postovi: 4616
Lokacija: New Whitecity
Godina: Dipl.
Smer: IS
Gorbash je napisao:
I dalje sam u fazi kupovine i verovatno cu onu Motorolu, ali cujem nesto sa par strana da se motorole lako kvare i da ih je tesko popravljati, ima li istine u tome?

Sta mislite o ovom? :pitamse:

Definitivno NE telefon sa starim Simbijanom. Ako hoćeš Nokiju + smartphone, pogledaj Nokia Belle OS modele (preskoči 500) ili Windows Phone 7(.5). Nokia Belle klizi.

_________________
- Do you expect me to mock?
- No, Mr Bourne, I expect you to lie.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 02.03.2012. 08:58:35 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15.09.2004. 10:00:09
Postovi: 5817
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: ME
Meni već mesecima u glavi pitanje: da li je moguće kupiti dobar telefon a da nema touch screen :D

_________________
"Smej se i svet će se smejati s tobom, plači - plakaćeš sam"


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 02.03.2012. 09:02:09 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06.12.2004. 17:09:47
Postovi: 4567
Lokacija: blok
Godina: Dipl.
Smer: UK
da,moguce je.Bilo koji ozbiljniji bb,ako govorimo o telefonu,a ne o igracki,odnosno multifunkionalnom uredjaju sa opcijom telefoniranja

_________________
10 godina je prošlo...otišao sam


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 02.03.2012. 09:46:29 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15.09.2004. 10:00:09
Postovi: 5817
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: ME
to vidim i ja..

_________________
"Smej se i svet će se smejati s tobom, plači - plakaćeš sam"


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 02.03.2012. 11:39:05 
Site Admin
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29.02.2008. 17:23:56
Postovi: 3567
Godina: Padobranac
Smer: IS
Gorbash je napisao:
pa reko da priupitam vas valja li ovaj?
Gorbash je napisao:
Sta mislite o ovom? :pitamse:

Ti si baš zapeo za taj. :D Šta nas pitaš onda, kupi ga ako ti se toliko sviđa. :) Samo što nemoj. :D Kupi Android 'leba ti.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 02.03.2012. 16:38:36 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24.07.2006. 16:33:51
Postovi: 10041
Godina: Dipl.
Smer: IS
Ma nemaju taj trenutno.

_________________
There are three things all wise men fear: the sea in storm, a night with no moon, and the anger of a gentle man.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 248 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Sledeća


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group