Započni novu temu Odgovori na temu  [ 31 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 19.04.2004. 08:33:58 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15.01.2003. 19:22:12
Postovi: 1064
Godina: IV
Smer: ME
Uff... evo uzela sam bas taj navedeni monitor, cini mi se da mi se ne svidja...
KOntrast je prejak pa mi sve sto je belo na crnom uzasno bljesti (kao sivkasti oreol), na levoj i desnoj strani slika je nekako mutnjikava (a u sredini je savrseno ostra), nervira me ovo staklo preko ekrana, pa se u medjuprostoru pravi kao neki crni 'okvir' i uopste ne mogu da podesim sliku ni na vertikal, horizontal i td.
Sve u svemu, zanimaju me vasi kometari.
ZNam da ne postoji savrseni monitor, ali mislim da su ovo neke mane koje ja bas nisam spremna da tolerisem...
icon_sad.gif
uh....

_________________
2+2=5


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 19.04.2004. 09:04:48 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.09.2002. 14:12:18
Postovi: 6516
Lokacija: Zemun
Godina: Dipl.
Smer: ME
Malo (vise) podesavanja i resices problem ;)
Samo budi strplji i isprobavaj...svakako da bi bolje prosla sa 757NF, ali i 755 je dobar monitor.......naravno, uvek postoji mogucnost da ti je zapao skart primerak (sto za Samsung nije nimalo cudno) :(

_________________
"Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava ..."

Hladno pivo, Knjiga žalbe, Pitala si me, 2007.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 19.04.2004. 09:59:42 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15.01.2003. 19:22:12
Postovi: 1064
Godina: IV
Smer: ME
Ma opdesavam ga vec dva dana, i jos uvek me nervira!!!

E sad, ja imam neku jakooo staru graficku kartu, da li ce se te mane videti vise ako stavim neku bolju ili ne?!
Laichki pitam... :D

_________________
2+2=5


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 19.04.2004. 10:13:53 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.11.2001. 10:11:24
Postovi: 10000
Lokacija: BBrdo/Rashka
Godina: Padobranac
Smer: IS
hmm... prvi put chujem da se neko zali na SM 755dfx... ja imam 765mb, koji je gotovo identichan (sem manjih dorada)... i isto sam u pochetku imao problema ali sam uspeo sve da podesim kako mi odgovara...
Ako ce ti ishta koristiti, Brightness/Contrast sam postavio na 55/80 i sada sam zadovoljan, ali sam pre toga proverio sve moguce kombinacije...
Za mutnjikavu sliku, isprobaj opciju degauss (meny/advanced/degauss) poshto je i meni to preporuchio drug da izvrshim kada slika krene da se muti zbog raznih EM uticaja i shta-ti-ja-znam vec chega :)
Ako ne uspesh da podesish monitor, shta da ti kazem, garnacija u ruke i...

_________________
Chuvajte i odrzavajte FF. Ne zbog nas matorih, vec zbog vas koji ste sada tu i zbog onih koji ce tek doci.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 19.04.2004. 10:42:36 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15.01.2003. 19:22:12
Postovi: 1064
Godina: IV
Smer: ME
Hvala na savetima! :)

Jos jedno pitanje, koji monitor osim SAmsunga mogu da kupim za oko 160E, 17'', ne mora da bude flat (posto me nervira ova razdaljina od ekrana do stakla -da li neko uopste zna o cemu pricam, ili to samo ja primecujem?!?!)?
:rock:

_________________
2+2=5


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 19.04.2004. 10:46:18 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15.01.2003. 19:22:12
Postovi: 1064
Godina: IV
Smer: ME
p.s. Zaboravila sam da kazem da na monitoru pozadi pise:

Made in Slovakia
march 2004

Ako je to od neke vaznosti...
uhhhh

_________________
2+2=5


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 19.04.2004. 11:01:04 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21.05.2003. 14:01:17
Postovi: 3331
Lokacija: Fontana NBG
Godina: Dipl.
Smer: IS
I meni je monitor iz Slovakie (2004) doduse 757NF! Oko mutnjikavosti koliko ti je osvezavanje? Ako je 100Hz smanji na 85 verovatno ce se poboljsati slika to je Moire kriv sigurno! (imas i kontrole u OSDu da ga eliminises ali to retko uspeva 100%)
E da iskljuci Magic Bright on nervira i sljasti strasno! (mada ovo vec znas verovatno al da napomenem)
Za te pare uzmi 19" Hyndai ili Samsung iz serije P savrsena slika (za P seriju) jedino sto nema ravan ekran!
P.S. I mene pocinje da nervira razdaljina stakla od ekrana posebno sto sam izgleda ostetio staklo! (doduse ne znam kako jer sam brisao suvom krpom) ali primetio sam u donjem desnom uglu par ogrebotine koje se vide samo na beloj ili jako svetloj pozadini onako raznobojno kao kad je mokar ekran ako znate kako izgleda!
Jel zna neko nacin da ovo ispravim? Ispoliram? Garancija ne vazi pretpostavljam....:( :(




Edited By Ripper on 1082368969

_________________
A Smile Can Hide A Thousand Words..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 19.04.2004. 11:55:03 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15.01.2003. 19:22:12
Postovi: 1064
Godina: IV
Smer: ME
A kako da iskljucim Magic Bright!? :D

A sto se tice refreshing rate, 80 je, ali imam jako staru graficku (to ce da se menja ovih dana) ASUS PCI-V775V2C (ako je to oznaka:), pa ne znam da li i to utice na mutnjikavost... icon_confused.gif




Edited By emaa on 1082372364

_________________
2+2=5


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 19.04.2004. 15:04:46 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21.05.2003. 14:01:17
Postovi: 3331
Lokacija: Fontana NBG
Godina: Dipl.
Smer: IS
Pa moze da utice mada ne bi trebalo pogotovo sto je ASUS pa makar i PCI! Znam recimo da moj stari Matrox Mystique koji potice iz 97` (i trenutno stoji kao ukras ) ima bolju sliku od vecine nefirmiranih Radeona i GF FXova!
A HighLite opciju imas kao prvu u OSDu pod pretpostavkom da je isti kao kod mene na 757NF. Imas nekoliko nivoa pojacanog osvetljenje ali u principu samo te zaslepi i sljasti da ne mozes nista da radis tako da nikakvo podesavanje kontrasta i brightnessa ne pomaze! I ono probaj Moire control iz menija i vertical i horizontal malo po malo pa vidi dal je slika ujednacenija!

_________________
A Smile Can Hide A Thousand Words..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 19.04.2004. 15:57:37 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.09.2002. 14:12:18
Postovi: 6516
Lokacija: Zemun
Godina: Dipl.
Smer: ME
Ripper, ne petljaj Matroxa sa ovim krshevima :D
Degaus monitori odrade kad god ih ukljucis tako da ne bi trebalo to da bude problem.

Na tu "razdaljinu" se jako broz naviknes....recimo, dok sam imao 959NF, prvih nekoliko dana sam pizdeo zbog onih crnih linija od trinitronke, ali posle se naviknes i monitor je keva....

Ma pusti pricu.....LCD roola :D

_________________
"Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava ..."

Hladno pivo, Knjiga žalbe, Pitala si me, 2007.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 19.04.2004. 16:15:12 
Moderator

Pridružio se: 03.04.2002. 10:55:06
Postovi: 1978
Lokacija: Beograd
[color=#000080]SyncMaster 755 DFX, koji si kupila je relativno star model Samsung monitora (pravi se vi

_________________
10. 7. 1856. - 10. 7. 2006.

"... дакле чините подвиге какве год можете, али не заборавите своје име!"


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 19.04.2004. 19:04:54 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18.05.2003. 22:19:50
Postovi: 11096
Lokacija: /var/www
Godina: Padobranac
Smer: IS
[color=#000000]Uzeo sam pre dva dana Samsung Syncmaster 765MB i to posle dvonedeljnog konsultovanja hardveraških sajtova. Svi su se složili u jednom: "za te pare (124eur), najbolji" iliti, srpski rečeno BEST-BUY.
A sve koje nervira crni okvir sa strane da razjasnim, to je Samsung prefarbao ćoškove jer se na ovim kvazi-ravnim katodnim cevima slika deformiše na krajevima. Solomonsko rešenje.

_________________
tuđini. dolazeee...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 19.04.2004. 19:45:09 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23.02.2003. 23:09:57
Postovi: 4922
Lokacija: Bgd
Godina: Dipl.
Smer: IS
I ja imam SyncMaster 753s.Nisam ni imala nikakve probleme sa kontrastom, a te crne linije imam (ali se covek navikne na njih vremenom).Iskreno, ne smetaju mi, sta je to ipak nekih cm ili 2 sto ne vidis...

_________________
CARPE DIEM


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 19.04.2004. 20:32:01 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.09.2002. 14:12:18
Postovi: 6516
Lokacija: Zemun
Godina: Dipl.
Smer: ME
Pirossi je napisao:
[color=#000000]Zaklju

_________________
"Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava ..."

Hladno pivo, Knjiga žalbe, Pitala si me, 2007.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 19.04.2004. 20:41:56 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21.03.2002. 03:16:01
Postovi: 1732
Lokacija: [Hall of fame]
Godina: Padobranac
Smer: IS
Samnsung monitori su uglavnom best-buy u svojim kategorijama, + sto se za njih dobija garancija od 3 godine. Probleme sa osvetljenoscu i kontrastom mogu se lako resiti finim podesavanjem odgovarajucih opcija u meniju (samnsungovi monitori su poznati da su im ova dva parametra "prenaglasena"). Emaa, budi srecna sto nisi kupila monitor kod kojeg moras Contrast/Brightness da drzis do kraja (ili preko 90%) da bi na nekim slikama mogla da vidis svetlije nijanse i detalje. Moj savet je da potrazis neki od programa za test i podesavanje monitora (nokia test i sl.) i ponocu njega namestis sliku prema svojim potrebama. Naravno, graficka kartica moze da utice na kvalitet slike, pogotovo ako je stariji model (Matroxu skidam kapu za kvalitet prikaza 2D-a).

Inace, moj favorit u CRT klasi, koji ima najbolji odnos cena/kvalitet Samsung 957p. Moze da se nadje za 169 evra (maloprodajna cena), naravno sa garancijom od 3 godine. Ortak ga ima vec 1,5 godina i radi k'o zmaj.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 20.04.2004. 00:16:08 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18.05.2003. 22:19:50
Postovi: 11096
Lokacija: /var/www
Godina: Padobranac
Smer: IS
Pedja je napisao:
Pirossi je napisao:
Zaključak: posle dvogodišnjeg mučenja sa 753s (ovo s je od reči sr....) moj novi 765MB mi dođe kao melem na ranu.

Jel onda isapdne da je MB - Mama, BRE? :D
...

Mnogo Bolje :)




Edited By Pirossi on 1082644431

_________________
tuđini. dolazeee...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 20.04.2004. 17:08:45 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15.01.2003. 19:22:12
Postovi: 1064
Godina: IV
Smer: ME
Zaboravila sam jos da napisem da na monitoru ima jedna nalepnica na kojoj pise:

TCO development
TCO'03
displays

Sta to znaci, tco proizvodjac displeja, jel to dobro ili ne!?

I cini mi se da se svaki put kada upalim monitor podesavanja malo ispomeraju, tj. da slika malo seta gore dole...jel to moguce!? :rock:

Mada, moram priznati da me skoro uopste ne peku oci dok radim, iako mi je to bas bio problem sa starim onitorom (KFC)... jedan + za SAmsung :)))

_________________
2+2=5


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 20.04.2004. 19:41:25 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18.05.2003. 22:19:50
Postovi: 11096
Lokacija: /var/www
Godina: Padobranac
Smer: IS
emaa je napisao:
Zaboravila sam jos da napisem da na monitoru ima jedna nalepnica na kojoj pise:

TCO development
TCO'03
displays

Sta to znaci, tco proizvodjac displeja, jel to dobro ili ne!?

...

Nije proizvođač nego švedski standard koji monitori moraju da zadovolje (količina zračenja i tako to).Oznaka TCO'03 je za monitore, TCO'99 za štampače, TCO'01 za mobilne telefone, TCO'04 za kancelarijski nameštaj.
Ma čitaj više na http://www.tcodevelopment.com/




Edited By Pirossi on 1082644620

_________________
tuđini. dolazeee...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 20.04.2004. 22:08:36 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21.03.2002. 03:16:01
Postovi: 1732
Lokacija: [Hall of fame]
Godina: Padobranac
Smer: IS
To sto se podesavanja malo "ispomeraju" je posledica toga da si ti podesila monitor kada je bio vec zagrejan, pa se tako desi da se pri ukljucenju slika najverovatnije malo skupi (najvesce po sirini, a mogu da nastupe i deformacije po vertikalnoj osi, ili manja izoblicenja). Trebalo bi da bude sve OK posle nekih 20-30 min. od trenutka ukljucivanja monitora. :;):


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 21.04.2004. 11:56:58 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.09.2002. 14:12:18
Postovi: 6516
Lokacija: Zemun
Godina: Dipl.
Smer: ME
Pirossi je napisao:
Mnogo Bolje

Ko o cemu fonovci o alkohlu.....strasno :roll:
:D

_________________
"Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava ..."

Hladno pivo, Knjiga žalbe, Pitala si me, 2007.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 21.04.2004. 17:48:37 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.04.2003. 20:16:31
Postovi: 553
Lokacija: Beograd
Godina: IV
Smer: UK
freeman je napisao:
...Trebalo bi da bude sve OK posle nekih 20-30 min. od trenutka ukljucivanja monitora. :;):

Mora da se zagreje !? icon_crying.gif
I sta onda, cekas svaki put 20 min da bi mogao da radis.Ili ja nisam dobro razumeo.
Bedak.

Necu ja jos dugo da menjam moj ADI.

_________________
HEAR ME ROAR !


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 21.04.2004. 20:37:43 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18.05.2003. 22:19:50
Postovi: 11096
Lokacija: /var/www
Godina: Padobranac
Smer: IS
Pedja je napisao:
...
Ma pusti pricu.....LCD roola :D

Tek sad vidoh ovaj biser. Jeste, rula... ali samo ako si lud za inertnom slikom, duhovima, mrtvim sub-pikselima/pikslelima i raznim drugim ###########ma. Da ne spominjem boje icon_crying.gif

_________________
tuđini. dolazeee...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 21.04.2004. 22:53:26 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.11.2001. 10:11:24
Postovi: 10000
Lokacija: BBrdo/Rashka
Godina: Padobranac
Smer: IS
pa, mozda da se pomene i vek trajanja... negde sam nachuo da ime je kraci od crt monitora...
a cenu svi znaju...

_________________
Chuvajte i odrzavajte FF. Ne zbog nas matorih, vec zbog vas koji ste sada tu i zbog onih koji ce tek doci.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 22.04.2004. 01:55:44 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.09.2002. 14:12:18
Postovi: 6516
Lokacija: Zemun
Godina: Dipl.
Smer: ME
Pirossi je napisao:
Tek sad vidoh ovaj biser. Jeste, rula... ali samo ako si lud za inertnom slikom, duhovima, mrtvim sub-pikselima/pikslelima i raznim drugim ###########ma. Da ne spominjem boje icon_crying.gif

Ajde da pokusam da nabrojim: inertna slika, duhovi, mrtvi su :D:D:D...ne vredi....smesno mi je:D
:lol:
Sorry, ali ti prica ne pije vodu....
Ako si prespavao poslednje 4 godine onda je ql i kapiram te, ali ako nisi onda mi nije jasno sta pricas.

Ovo sto pricas se sasvim poklapa sa prvimTFT ekranima na kojima sam radio pre bombardovanja. Sve je tacno! Ali...
TFT posedujem od 2001. (ili kraj 2000? Nije ni bitno) i prvi model koji sam imao je imao odziv od preko 50ms sto se za danasnje uslove smatra smesnim! Na pomenutom monitoru sam odgledao brdo filmova (DivX i DVD), igrao CS (odneo sam i jedan turnir igrajuci na njemu :D) i pomalo Colina 2.
Ono sto se ovom monitoru moglo pripisati kao problem jeste ugao gledanja koji je zapravo bio OK, s izuzetkom bljestanja crne boje.
Elem, bilo je tu i 12 i 13.3 incha i 14-ica i 15-ica.....trenutno koristim LG 1710B na desktopu - odziv po specifikaciji (iako verujem samo onome sto vidim svojim ocima, ali ajde sad)iznosi 16ms (12+4), ugao gledanja je po mojoj proceni 170+ u oba pravca, a pod vecim uglom nema svrhe ni gledati, jer ekran je ravan, pa nema sta ni da se vidi ;-)
E ovde dolazimo do prve tacke gde bi tvoj post mogao da ima logike: ovaj LG po defaultu daje malo "zuce" boje nego sto je prirodno, ali to nije problem koji se ne moze resiti rucnim podesavanjem palete ili skidanjem neke predefinisane sa NET-a, a pravo da ti kazem, ne radim nista gde mi od boje zivot zavisi, pa sam ovo prihvatio as it is.
Mozda ce neko reci da je monitor slabije osvetljen, ali ja osvetlenje drzim na ....74% ovog trenutka....i sasvim mi je OK.
E sada najlepsi deo :)
Na notebooku trenutno imam Black Onyx ekran dijagonale 10.6 incha. Inicijalna rezolucija je 1280x768 i ma koliko to zvucalo sitno izgleda fantasticno! A zasto je ovo najbolji deo? Odziv je nesto sto je kod ovog ekrana bespredmetno razmatrati ;-), a boje? Perfekcija :D

Sta je jos ostalo? Mrtvi pixeli.....evo recimo Send computers (podaju LG i Xelo) na jedan mrtav (sub)pixel daje nov monitor, a s obzirom da se doticni ne pojavljuju naknadno, vec su anomalija nastala u proizvodnji sve ql. Opet, Sony nikada ne bi pustio u prodaju notebook ciji ekran ima mrtve (sub)pixele tako da sam i tu miran.

Strategy, ne znam koliki je radnih sati propisano za prosecan CRT, ali sigurno nije vise od 100.000. TFT ide od 50 do 100.000 radnih sati. U prevodu, da ga ukljucis i nikada da ga ne iskljucis, a da radi na max osvetljenju (to je onih 74% kod mene :-)) radice preko 5 godina, skoro 6. To je za 50k radnih sati.
Kod CRTa je nesto drugacija stvar. On ce raditi mnogo duze, ali ce slika biti "isprana" i za moj pojam je bolje da prestane da radi nego da "izbledi"
Elem, s obzirom na brzinu razvoja tehnologije, mislim da je glupo i razmisljati o tome da cu za 5 godina koristiti isti ovaj 17" monitor.

Cenu TFT monitora moze svako da pogleda po katalozima i cenovnicima, a ja cenu svog vida jos nisam nasao u Nekermanu ili na www.shop.com tako da cu da se stisnem na drugim mestima (na hardware-u, a Boga mi i na letovanju i sl.), ali cu uvek da sedim pred pravim monitorom!

E, sada, kome nesto nije jasno ili mi ne veruje, a Zemun mu nije predaleko ;), moze slobodno da navrati na caj (ili ako BAS hoce kafu ;-)...pojedinci i pivo :D), pa neka pogleda. Tu su mi ova dva navedena ekrana (onaj od 4" na PDA ne brojim ;)), a ako me ne bude mrzelo donecu jos neki za prezentaciju ;-)

TFT tehnologija jos nije sasvim sazrela, ali su monitori pre vise godina postali sasvim korektni za rad, a mogu da budu samo bolji! Cena im je glavna prepreka za vecu zastupljenost na trzistu (ja sam od nove godine prodao svega 5 TFT monitora i to sve istom kupcu, a CRT-ova ispod 100e (753s i V77) sam prodao preko 30 komada!!!), ali i to ce relativno brzo doci na svoje ...

BTW.....ja jesam LUD, ali ne za tim stvarima koje si naveo ;)

_________________
"Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava ..."

Hladno pivo, Knjiga žalbe, Pitala si me, 2007.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 22.04.2004. 01:57:25 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.09.2002. 14:12:18
Postovi: 6516
Lokacija: Zemun
Godina: Dipl.
Smer: ME
Zabranite mi da kucam postove duze od 3 reda :)

_________________
"Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava ..."

Hladno pivo, Knjiga žalbe, Pitala si me, 2007.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 31 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group