Započni novu temu Odgovori na temu  [ 574 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 23  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 14.12.2008. 17:54:01 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30.01.2008. 22:31:30
Postovi: 2742
Lokacija: Gallows
Godina: IV
Smer: IS
ROFL! Fingerprint :lol: Kol'ko sam se ja lozio shto moj laptop ima taj fingerprint reader, a u potpunosti je neupotrebljiv... :) Dobra fora za igranje, a mozesh da ga koristish samo na loginu, nigde vishe....


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.12.2008. 18:01:33 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.09.2002. 14:12:18
Postovi: 6516
Lokacija: Zemun
Godina: Dipl.
Smer: ME
Posebno kada ga pametno pozicioniraju ispod tastature i sl. gde neprestano prevlačiš rukom, pa ga stalno zbunjuješ.

_________________
"Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava ..."

Hladno pivo, Knjiga žalbe, Pitala si me, 2007.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 18.12.2008. 16:30:05 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28.10.2004. 23:06:03
Postovi: 3369
Lokacija: Bgd
Godina: IV
Smer: IS
Jel može neka preporuka za laptop od 13"?

_________________
Autobuski prevoz


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 19.12.2008. 11:53:11 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.09.2002. 14:12:18
Postovi: 6516
Lokacija: Zemun
Godina: Dipl.
Smer: ME
Proizvođači uglavnom ni nemaju 13.3 u ponudi, a oni koji imaju, to im je "vrh perjanice"....bar što se cene tiče :(

Dell u XPS seriji ima 13.3, ali to je sve preko soma evra i realno ne vredi taj novac. Možda od MSI-a ima nešto jeftinije, ali njih nisam video. Predpostavljam da je kvalite na višem nivou od budžet modela po kojima je MSI postao poznat.

Update: da ne bude zabune XPS su odlični računari, u paketu često stiže i dodatna baterija (osnovna je već prilično visokog kapaciteta), mislim da neki imaju i smart card reader. Sve komponente su vrhunske, ali opet, ne opravdava cenu od 1000-1500€ (plus PDV :))

_________________
"Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava ..."

Hladno pivo, Knjiga žalbe, Pitala si me, 2007.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 22.12.2008. 14:47:49 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28.10.2004. 23:06:03
Postovi: 3369
Lokacija: Bgd
Godina: IV
Smer: IS
Hvala za odgovor, jedno vreme sam vidjao Toshibu u400 i bila je oko nekih 55k, ali sad je nigde nema. XPS je zaista mnogo skup, za te pare - MacBook :)

Btw, odustao sam od 13.3, ispod toga mi je sve malo za neki ozbiljniji rad, tako da cu uzeti neki 15.4". Primetio sam da mnogi hvale onaj HP6735s (RM70), a negde sam video da si ga i ti uzeo, ako imas vremena napisi nesto o njemu? Mada kod HP-a mi se dizajn nesto i ne svidja. Dosta njih mi je preporucivalo Acer, a ovaj model ( Acer Extensa 5630G - http://www.pcpractic.rs/product.php?id=2108 ) se uklapa u budzet :)

_________________
Autobuski prevoz


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 22.12.2008. 18:14:21 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.09.2002. 14:12:18
Postovi: 6516
Lokacija: Zemun
Godina: Dipl.
Smer: ME
Ja koristim 6715b, jer je pre godinu dana b model imao drastično kvalitetnije kućište od s modela, tako da sam za gotovo identičnu mašinu dao nekih 7k din više. Ne mogu da trpim da mi tastatura diše dok kucam.

6735s sam prošle sedmice kupio za devojku. Sam računar je best buy (osim ako nisi opterećen višegodišnjom garancijom....HP daje 12 meseci), ali su modeli poznati kao poslovne, bezlične kutije, nikako za žensko, pa nisam smeo da ga uzmem dok ga ne vidi.

Elem, uđemo u PCPractic i ona se odmah uhvati za njega kao jedan od lepših računara :)
Kada smo 6715 i 6735 stavili na sto jedan pored drugog, ovaj drugi izgleda 20% manje, zbog tih zaobljenih ivica i piano plastike (koja mi ide na....ali lepo izgleda, priznajem)
Bio je neki Acer koji joj se više svideo, ali sam primenio taktiku "Aceri su uvek teži od svih ostalih...evo vidiš da ima skoro pola kg više"......nisam ništa slagao, a izbegao sam kupovinu računara sa T3200 CPU i X3100 grafikom :) ...mada sam mogao da se uštekarim za nekoliko hiljada :udri:

Ako nisi video 6735s uživo, obavezno skokni do neke prodavnice, jer je dizajn drastično popravljen.

Razlika između s i b na papiru je (sledećim redom):
1.kvalitetnije kućište
2.docking konektor
3.fingerprint reader (i neki security mambo-jumbo koji imam na 6715b, ali sam ga isključio :srba: )
4.firewire
5.gigabitna mreža

Kućište na 6735s je takvog kvaliteta, da mi stvarno nije jasno šta će tu da bude bolje na b modelu, a da korinsik ima neke koristi od toga...za doplatu od ~100€ :)
Tačke 2 i 3 su mi apsolutno nebitne.
Firewire koristim, ali računar nije za mene, već za osobu kojoj bi to samo bio suvišan otvor na kućištu :) i gigabitna mreža može da mi zafali, ali nije da vredi te doplate.

Povedi računa da ih ima sa različitim procesorima (kod nas valjda RM70 i QL60) i da u istoj prodavnici možeš da zatekneš računare sa različitim kodnim rasporedom tastature. Ja sam se poodavno prebacio na naše tastature i volim da imam veliki enter. U PCPracticu je bio izložen primerak sa US tastaturom i "presečenim" enterom. Prodavac je rekao da to sigurno može da se zameni :srba:, a onda je došao drugi koji nije ni znao da imaju US model (a on stoji izložen :))
Onda su otvorili fabrički zapakovanu kutiju i u njoj je bio primerak sa YU tatstaurom.
US model je bio sa 1GB rama i QL60.

Uzeo sam model sa RM70 (2Ghz), 3GB rama i 320GB HDD. Isto košta i QL60 (1.9Ghz) sa 4GB rama i 320GB HDD. Ja ugalvnom insistiram da nam je dosta procesorske snage, ali 32-bitni OS svejedno ne bi video sav ram, a ovih 100mhz je izgleda dobro došlo za 1080p video zapise. Trebalo je malo isprobavanja dok nisam stavio CoreAVC i sada 1080p radi bez greške.
Sviđa mi se što su podigli zvučnike iznad tastature, tako da ih više ne pokrivaš rukama dok kucaš.

Bateriju nisam previše mučio, jer će se ista retko koristiti. Čini mi se da mu je 2 sata krajnja granica i to sa minimalnim osvetljenjem ekrana. Moj 6735b je gurao preko 3h surf preko wifi i winamp, kada je bio nov, sada, posle 13 meseci, je oko 2h.
Ovo ne mogu da mu uzmem za zlo, jer ako dobaci 2h, to je sasvim korektno za ovu cnovnu klasu.

Zamerke:
1.Piano plastika koja skuplja prašinu

2.Raspored konektora - zbog zaobljenog dizajna i smanjene zapremine, pozadi više nema konekora, već je sve sa strane. USB konektori se nalaze sa leve i desne strane kućišta (po dva), kao i na 6715, ali su preblizu prednjoj strani kućišta. Jednako nepraktično i za levoruke i desnoruke.
Konektor punjača je i dalje na levoj strani, ali nije više u gornjem uglu, već je pomeren ka sredini, jer se na 6715 model suviše grejao od toplog vazduha koji izlazi iz kućišta.
3.5mm konektori za slušalice i mikrofon su sa leve strane premešteni napred, tako da to ima i svoje prednosti i mane. BTW integirsan mikrofon radi sasvim OK za VoIP, dok ne kucaš tokom razgovora, jer se nalazi na ivici tastature.

3.Otvor Touchpad-a je jako plitak, lepo izgleda, ali možeš da izađeš iz istog, a da ne primetiš. Jedino mesto gde se vidi da s ima jeftino kućište jesu tasteri touchpada. Obzirom da u 90+% vremena koristim miša, a korisnik ovog računara će imati 98+%, ovo je beznačajno.

4.Volim kada poklopac (ekran) ima neku zakačku/osigurač/klizač da u transportu notebook bude kompaktan/sklopljen. Neće on ovako nigde, ali opet...

5.Punjač je pomalo nezgrapan (kao i kod svih HP-a...ovaj je 65W, pa je još i malo manji) i onaj debeli naponski kabal je vrlo iritantan. Praktično nije moguće sve to spakovati u torbu koja se dobija. Eh kako Sony ima fancy tanke, praktične i za pakovanje zgodne punjače...
Opet, računar je desktop replacement, pa će retko da se mrda sa mest i ovo nije problem.

Bottomline:
Konfiguracija je korektna, kvalitet izrade OK, dizajn OK, cena pristupačna, zamerke subjektivne...mislim da je dobra kupovina.

Nadam se da sam bar malo pomogao :)

Acer daje ubedljivo najviše za uloženi novac, ima dužu garanciju, ali upotreba jeftine plastike na pojedinim mestima i kod skupljih modela, tastatura koja talasa tokom kucanja i neopravdano teže kućište su nešto što me odbija od njih (ostali proizvođači u tu masu mogu ceo ispravljač da spakuju). Činjenica, uglavnom imaju numeričku tastaturu koja mi nedostaje.

Update: Po dužini posta ispade ne da imam vremena, nego sam do 00 dokon....a i nije da nisam :srba:

_________________
"Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava ..."

Hladno pivo, Knjiga žalbe, Pitala si me, 2007.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 24.12.2008. 15:45:53 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28.10.2004. 23:06:03
Postovi: 3369
Lokacija: Bgd
Godina: IV
Smer: IS
Jesi, itekako :)
Bio sam do PC Practic i tog Acera nema vise. Zagledao sam malo i taj 6735s, nije los, ali sta znam. Zasto mislis da treba izbeci T3200, nisam naisao na neke konkretne razloge? Koliko sam ja shvatio to je isto c2d sa 1mb L2?

_________________
Autobuski prevoz


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 24.12.2008. 19:41:30 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.09.2002. 14:12:18
Postovi: 6516
Lokacija: Zemun
Godina: Dipl.
Smer: ME
Nije C2D, već CD.... http://www.intel.com/Consumer/Learn/Not ... iid=SEARCH
Naslednik je serije 2xxx.
Kenjam im se u nomenklaturu ...a predpostavljam da bih u toj radnji dobio priličnu podršku :wc:

Što se performansi tiče, sve je to sada OK, koliko sam video.
Bez neke prave potvrde, na osnovu naklapanja online, sam došao do toga da je za mobilnost minimum T5xxx, a T3200 je čitavu jednu seriju ispod njega.

Kod tog Acera je veći problem bio X3100, jer sam do tada živeo u uverenju da mi je potrebno ono HD u nazivu grafičke karte da bi 1080p išao glatko. A to može da bude....a ne mora.

Vratite me 1994. godinu da se vraćam u klub, jer mi je jedna od 6 disketa loše prekopirana!

_________________
"Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava ..."

Hladno pivo, Knjiga žalbe, Pitala si me, 2007.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 25.12.2008. 12:02:21 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.01.2008. 23:35:04
Postovi: 204
Godina: IV
Smer: ME
ajd eksperti pomagajte.Hocu da kupim neki lap top do 40.000.necu raditi nista "tesko" na njemu pa mi konfiguracija i nije toliko bitna ali naravno ne bih da uludo bacam pare.
sta mislite o ovom:
DELL VOSTRO A860 CELERON DC T1500
cena:39.630
Procesor : Intel T1500 celeron Dualcore 1.86GHz

chipset : Intel 965GM

Ekran : 15.6 inca Wide WXGA 1366x768

Graficka kartica : Intel GMA X3100

Memorija : 1GB DDR2 800MHz Single channel

HDD : 120GB SATA

cD/DVD : DVD-RW

Modem : 56K

LAN : 10/100

Wireless : bluetooth, 802.11b/g

Konektori : VGA, 2xUSB, 1394, Audio, SD cardReader

Operativni sistem : Linux Ubuntu 8.04

Slotovi : PcMcIA

Baterija : 4-cell LI-Ion

Garancija : 36 meseci

Ako znate za neke novogodisnje akcije javite.

HVALA


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 25.12.2008. 12:21:40 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30.01.2008. 22:31:30
Postovi: 2742
Lokacija: Gallows
Godina: IV
Smer: IS
Taj nikako, gde vidish celeron bezi ko vampir od luka.


edit:
Bolje ovako neshto, poshto kazesh da ti nece trebati za nishta posebno :)
- ako bash hocesh 15.6" za HD sadrzaj:
http://www.itsvet.com/proizvod/acer-asp ... top/3/2419

- ima moj cimer slichan, stvarno dobar model:
http://www.itsvet.com/proizvod/asus-x59 ... op/20/2659

- mislim da su vec pisali u ovoj temi za ova dva modela
http://www.itsvet.com/proizvod/hewlett- ... op/15/2574
http://www.itsvet.com/proizvod/hewlett- ... op/15/1649


PS kopiraj cele linkove u adress bar


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 28.12.2008. 08:43:59 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23.01.2007. 02:29:09
Postovi: 77
Lokacija: N.B.G.D.
Godina: Padobranac
Pedja je napisao:
happynigger, roba koja stiže u Srbiju je istog kvaliteta kao i u bilo kojoj drugoj zemlji, naravno, kada govorimo o proizvodima sa istom oznakom.


Ovo se baš odnosi na ovo dole a baterije kod laptopova su najveći problem.

Pedja je napisao:
Na osnovu čega si doneo zaključak da su baterije za notebook računare "lošeg kvaliteta"? Koliko si ih to "sahranio", pa da ti je garancija na bateriju toliko bitna? :)


Roba koja stiže u Srbiju definitivno nije istog kvaliteta kao ona koja se prodaje u EU, Japanu ili Americi. Laptopovi koji stižu u Srbiju dolaze sa lošijim baterijama, na to sam mislio kad sam rekao "kvarljiva" roba. Jedan laptop sam dobio iz Kanade a drugi sam kupio ovde pa znam.

Pedja je napisao:
Ne postoji mogućnost da računari u unutrašnjosti budu jeftiniji nego u BG.


Misliš? :) Proveri. ;)

_________________
Ne igraj se sa ženskim srcem, ono je samo jedno.
Igraj se sa sisama, ima ih dve! (*)(*)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 30.12.2008. 01:05:47 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.09.2002. 14:12:18
Postovi: 6516
Lokacija: Zemun
Godina: Dipl.
Smer: ME
happynigger, daj na konkretnom primeru...eg. u Surdulici Asus X51 košta toliko, a u BG radnjama toliko.
Svi računari koji dođu u istoj seriji, imaju istu VP cenu (razlika je u odobrenom rabatu) + MP marža + PDV. MP marže su toliko male da nema prostora da "računari u unutrašnjosti" budu jeftiniji. Ukoliko su regularno uveženi i regularno prodati.


Dandy, ja sam imao 2 Sony-ja i koristio sam neke FSC modele koji nisu radili bez baterije. Dok recimo nekoliko modela Acera koje sam probao, svi su radili bez baterije. Naravno, sve računare koje sam probao bez baterije (zanemarljiv broj), bilo je silom prilika, a ono gore sam napisao na osnovu nekih foruma....a ovaj forum je dokaz koliko su to proverene informacije :srba:

Dakle, ispravljam se, većina notebook računara će raditi bez baterije.

_________________
"Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava ..."

Hladno pivo, Knjiga žalbe, Pitala si me, 2007.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 11.01.2009. 00:41:43 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28.10.2004. 23:06:03
Postovi: 3369
Lokacija: Bgd
Godina: IV
Smer: IS
Na kraju sam uzeo Extensu i za sad mi najviše smeta grejanje levog dela za dlanove. Nemam pojma koliko je to i da li je uopšte normalno...

_________________
Autobuski prevoz


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 11.01.2009. 01:02:23 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30.05.2005. 17:18:52
Postovi: 543
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: ME
Jeste,normalno je, isto je i na mom HP, kao i na vecini laptopova

_________________
Veslački Klub Beogradski Univerzitet

http://www.facebook.com/home.php?#!/pro ... 147&ref=ts


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 11.01.2009. 09:25:53 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15.11.2008. 22:55:45
Postovi: 95
Lokacija: online
Godina: Dipl.
Smer: IS
salebab je napisao:
Na kraju sam uzeo Extensu i za sad mi najviše smeta grejanje levog dela za dlanove. Nemam pojma koliko je to i da li je uopšte normalno...


otvoriš ga, skineš ventilator polako, staviš ga pod sušač ruku i voila :) vaš kompjuter se više neće grejati ( dok se opet ne zapuši) ... inače extensa ima isti problem kao acer 7520 , naopračke mu je okrenuta ventilacija...

_________________
http://www.goranmagdic.com/


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 12.01.2009. 16:07:16 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28.10.2004. 23:06:03
Postovi: 3369
Lokacija: Bgd
Godina: IV
Smer: IS
^ Ma da, najjače da se zapušio kuler posle par sati korišćenja :D

Ovo grejanje dlana baš ume da smeta, posle par sati kucanja leva ruka se znoji, dok je sa desne sve normalno. A kad se optereti malo, ne možeš ni da držiš ruku na njemu :(

_________________
Autobuski prevoz


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 12.01.2009. 17:24:25 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18.05.2003. 22:19:50
Postovi: 11096
Lokacija: /var/www
Godina: Padobranac
Smer: IS
^ prikači usb tastaturu i znojenje će nestati kao rukom odnešeno.

_________________
tuđini. dolazeee...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 12.01.2009. 17:37:41 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02.11.2002. 15:44:31
Postovi: 4344
Lokacija: za kompjuterom
Godina: Dipl.
Smer: IS
brate, gde pod ove hladne dane ti smeta sto ti greje ruke :D ...kakva usb tastatura, izadji napolje na terasu i kicaj ...znojenje ce nestati kao rukom odneseno :D :p

_________________
:: Sve prste na ruci, u jadu i muci partizanska složila je svest
I sad dokle treba, do sunca, do neba, visoko mi dižemo
pest! ::
:)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 12.01.2009. 17:39:37 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30.01.2008. 22:31:30
Postovi: 2742
Lokacija: Gallows
Godina: IV
Smer: IS
A zamisli tokom leta...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 12.01.2009. 18:07:14 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18.05.2003. 22:19:50
Postovi: 11096
Lokacija: /var/www
Godina: Padobranac
Smer: IS
tokom leta prikačiš kineski usb ventilator.

_________________
tuđini. dolazeee...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 12.01.2009. 23:17:01 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15.11.2008. 22:55:45
Postovi: 95
Lokacija: online
Godina: Dipl.
Smer: IS
salebab je napisao:
^ Ma da, najjače da se zapušio kuler posle par sati korišćenja :D

Ovo grejanje dlana baš ume da smeta, posle par sati kucanja leva ruka se znoji, dok je sa desne sve normalno. A kad se optereti malo, ne možeš ni da držiš ruku na njemu :(


kod mene, kad se zapushi, posle 5 minuta ne možeš da držiš ruku na tastaturi...veruj mi, treba da skineš to i da otpušiš...ako odneseš u radnju gde si kupio laptop, kao ja prvi put kad mi se desilo, u gigatron, zadržaće ga 15 dana i to ti se ne isplati...sad ti kako hoćeš...

_________________
http://www.goranmagdic.com/


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 12.01.2009. 23:50:34 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28.10.2004. 23:06:03
Postovi: 3369
Lokacija: Bgd
Godina: IV
Smer: IS
Hoćeš reći da sam ga zapušenog kupio? :) To mi je malo nelogično, ne bih da otvaram laptop star 24h ;)

_________________
Autobuski prevoz


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.01.2009. 06:06:15 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18.05.2003. 22:19:50
Postovi: 11096
Lokacija: /var/www
Godina: Padobranac
Smer: IS
n00b :smaras:
ja sam moj 'teo da rasklapam u radnji.

_________________
tuđini. dolazeee...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.01.2009. 14:29:14 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30.05.2005. 17:18:52
Postovi: 543
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: ME
Ma da, slobodno ga rasklopi, i tog trenutka gubis garanciju, dovoljno je da ljudi iz servisa vide samo male ogrebotine na safovima

_________________
Veslački Klub Beogradski Univerzitet

http://www.facebook.com/home.php?#!/pro ... 147&ref=ts


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.01.2009. 14:37:13 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.07.2007. 00:59:25
Postovi: 6271
Lokacija: pizda lepa materina :]
Godina: Apsolvent
Smer: ME
Da se to otvoriti i da ne diraš šafove :srba: i meni se na asusu greje taj deo ali je podnošljivo.

_________________
People are being persuaded to spend money we don't have on things we don't need to create impressions that won't last on people we don't care about.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 574 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 23  Sledeća


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group