Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 03.11.2014. 16:51:41 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15.09.2008. 18:15:08
Postovi: 2320
Lokacija: čćubura nije mesto, to je dijagnoza
Godina: Apsolvent
Smer: ME
Ako neko ide na ovo nek napiše nešto malo više o predmetu i kako se polaže.

Hvala!

_________________
Wear sunscreen.

http://jovanoviczmaja.tumblr.com/


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 15.07.2017. 10:25:56 

Pridružio se: 15.07.2017. 10:10:05
Postovi: 2
Godina: Padobranac
Smer: ME
Na vežbama i predavanjima se skupljaju poeni, ko ne ide najveću ocenu koju može da dobije je 8. Ispit se sastoji iz odbrane seminarskog rada i testa. Uči se iz skripte sa njihovog sajta i prezentacije sa vezbi su obavezne...Generalno su korektni i što se tiče ocene i izlaze u susret za termine polaganja ispita... :yo: :cool: :yo:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 15.07.2017. 10:39:34 

Pridružio se: 14.07.2017. 00:23:02
Postovi: 1
Godina: Padobranac
Smer: ME
Da li ima neko od kolega da je uzeo izborni predmet organizaciju specijalnih dogadjaja? kakva su vam iskustva :zbun: :zbun: :zbun: :ovaj: :ovaj:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 15.07.2017. 12:38:54 

Pridružio se: 14.07.2017. 22:45:23
Postovi: 1
Godina: Padobranac
Smer: ME
znam da su mom kolegi napravili pakao od života kada su otkrili da mu je seminarski rad plagijat. Decko je platio rad preko nekog sajta,( tipa seminarski radovi) i dobio rad sa preko 90% plagijata. DOBIO JE ZABRANU IZLASKA NA SVE OSTALE ROKOVE , NE SAMO NA TAJ PREDMET NEGO U OPŠTE ŠTO MU JE DODATNO PRODUZILO VREME ZAVRSETKA STUDIJE, JOŠ SU RAZMATRALI DA GA IZBACE SA FALKUTETA ZBOG TOG KRIVIČNOG DELA...Zamisli ostane ti 5 ispita do kraja i neko ti poništi sve što si do tada dao... :bljak: :bljak: :bljak: :bljak: :udri: :udri: :udri: Njihova katedra ako te uhvati, ne daj Bože da prepisuješ ili imaš puškice ti si ugasio... :grrr: :grrr: :grrr: :grrr: :grrr: :jao: :jao: :jao:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 15.07.2017. 13:29:07 

Pridružio se: 15.07.2017. 10:10:05
Postovi: 2
Godina: Padobranac
Smer: ME
gradivo nije tesko spremis ispit za par dana, sve je logicno i poznato, nema ni puno podela ko kod ostalih... :invert: :cupavi: Čuo sam da sa njima generalno nema zezanja... secam se zimus ortak narucio seminarski preko nekog mejla platio post netom 4000, a oni mu rad nisu ni poslali,a kad je zvao broj na koji je uplati dobio je:besplatno obaveštenje pozvani korisnik nije dostupan... bukvalno bačene pare... :oops: :kme: :glupsam: :glupsam: :glupsam:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 16.07.2017. 12:52:32 

Pridružio se: 16.07.2017. 12:49:40
Postovi: 1
Godina: Apsolvent
Smer: ME
Pošto je izborni predmet mozes da ga izaberes ili ne... Tokom semestra se ide na vežbe i predavanja gde skupljaš poene. Ispit se sastoji od seminarskog rada koji se brani i testa.Na njihovom sajtu ima skripta odakle se uci i obavezno prezentacije sa vežbi. Ja sam taj ispit u prošlom roku dala, gradivo je poznato, a i oni su stvarno korektni..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 16.07.2017. 14:10:29 

Pridružio se: 16.07.2017. 13:45:40
Postovi: 1
Godina: Apsolvent
Smer: ME
ljudi ja sam se sa ovim ispitom baš namucio :( :( :( em sam seminarski pola kopirao pola uradio sam dobio sam zabranu izlaska na dva roka u septembru i oktobru, em sam ponovo platio taj ispit jer sam ga preneo :bljak: jos su me i "tešili" da sam dobro prošao ...tako da vam je moj savet ili zaobidjite tu katedru ili nemojte da se igrate sa njima... :grrr: :grrr: :grrr: :taz: :taz: :taz:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group