Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 05.09.2010. 23:33:02 

Pridružio se: 05.09.2010. 23:23:42
Postovi: 1
Godina: Padobranac
Smer: UK
Pozdrav svima, nov sam ovde i dosao sam na predlog prijatelja. Ja sam Marko i student sam masinstva, a ono sto me zanima i ono sto bih Vas sve ljubazno zamolio da mi pomognete ili posavetujete je da mi kazete, preporucite ili date literaturu, ideju ili mozda cak gotov rad na ovu moju temu. EVo o cemu se radi, naime posto sam 3. godina zavrsna imam taj Zavrsni rad i profesorka mi je dala temu Sistem kvaliteta jednog ili vise preduzeca, i rekla mi je okvirno sta da uradim, a to je da napisem nesto uopsteno o kvalitetu, iso standaqrdima i dokumentima koja su potrebna za taj kvalitet i da pronadjem primerte tih dokumenata nekog preduzeca ili necega, sto ja nemam. Znaci da opisem pomocu dokumenata sistem kvaliteta nekog preduzeca, bio bih Vam jako zahvalan na bilo kakvoj pomoci. Moj mail je marko.grncarski@gmail.com Unapred hvala


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 06.09.2010. 10:42:38 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.04.2006. 15:05:54
Postovi: 4058
Godina: Dipl.
Smer: UK
To je toliko opsirna oblast da tesko mogu da ti predlozim nesto kratko. Mozes da odes na www.puskice.org i tamo na smer Upravljanje kvalitetom. Najbolje da gledas predmete sa III i IV god, al mozes da bacis pogled i na II god. Tu imas razne skripte koje ti mogu posluziti kao materijal za rad. Zgodno je sto su u elektronskom formatu pa mozes da odmah ubacujes delove koji ti odgovaraju u svoj rad. Eto toliko od mene, zelim ti srecu.

_________________
Dancing is making love to music..
http://www.introsfera.blogspot.com/


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group