Započni novu temu Odgovori na temu  [ 491 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 19.10.2008. 18:27:27 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24.10.2004. 00:25:28
Postovi: 1360
Lokacija: Beograd
Godina: Padobranac
Smer: IS
izasao je.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 25.10.2008. 16:01:20 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28.03.2006. 10:00:32
Postovi: 80
Godina: Dipl.
Smer: IS
KONKURENTNO PROGRAMIRANJE!
Da li postoji neko ko je za izborni uzeo Konkurentno programiranje?
Posto u rasporedu nema ovog predmeta prof. Radenkovic ce sledece srede (05.11.) drzati konsultacije u 16h, u svom kabinetu. Tada ce objasniti sta obuhvata ovaj predmet i kako se polaze.
Zamolila bih one koji su izabrali ovaj predmet,da se pojave u tom terminu da bismo se dogovorili oko vezbi i predavanja. U slucaju da nekom ne odgovara termin neka mi posalje pp.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 25.10.2008. 18:55:54 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24.01.2006. 13:44:12
Postovi: 219
Lokacija: Beograd
Godina: I
sto se tice Djuric/Devidzic predmeta evo obavestenja:

We are still working on it. As soon as we know whether we are going to have some classes this semester or not, we'll organize a group meeting.
The good news is that, even if we don't, we are writing a book that will help you learn it at home :)
I hope that I'll finish a rough draft of a few chapters during the following week, so you'll get them right away.
For now, please tell everyone you know that have chosen these subjects to register at this portal to be able to get any news quickly.

_________________
Slika
Shala shalay hey hey skateaway
She’s singing shala shalay hey hey
Skateaway


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 19.01.2009. 20:31:29 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06.05.2004. 08:22:13
Postovi: 417
Lokacija: BG
Godina: Dipl.
Smer: IS
http://www.fon.rs/osnovnestudije/download/KnjigaPredmetaStepen1.pdf

Tu imas sve info..mada nema nigde Digitalnih medija..
Digitalna ekonomija je na strani 152
Internet marketing na 166..
itd..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 17.02.2009. 20:53:52 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24.10.2004. 00:25:28
Postovi: 1360
Lokacija: Beograd
Godina: Padobranac
Smer: IS
pa dobro kvalitet ove prezentacije danas i one zimske se kidaju...

bio ja nishta pametno se nije chulo tek po neka mrvica od svakog ispita...

01. matematicki softverski paketi (Lazovicj R., Djoricj D.)
radi se matlab ili po izbori maple ili mathematica, brane se domacji, polaganje u formi seminarskog

02. analiza podataka ( i ostali statistichki predmeti )
- SPSS softver, napredne metode statistike, polganje u formi semianrskog

03. matematicko programiranje, metaheuristike, kombinatorna optimizacija (Vujicic V., Chanagalovic M., Mladenovic N.)
polaganje u formi seminarskog rada, nastavak na OI, istrazhivachk irad , radde se Baron ili Cplex

04. kompjuterska geometrija i teorija algoritama (Milica Stojanovic, M.Vuckovic)
polaganje u formi seminarskog, istrazhivachki rad

---> Onda je Milica probala da pusti .AVI i izashao je chuveni LLama iz winampa a ona ga je ugasila sa 3 kliktaja ( ne iz jednog)

05. Digitalna ekonomija (Milicevic V., Ilic B.)
polaganje u formi seminarskog rada, spoj ekonomskih principa i Informacionih nauka , veoma zadihano (pomislio sam da ima shta da kazhe pa nije moglo sve od jednom)

---> Komp nije opravljen, verovatno su planirali da sabotiraju Batinja i ekipu [ apropo veoma dobre opreme, uredno instalirane i istestirane da se pokazhe briga prema najblizhim diplomcima i inzhenjerima ]

06. Teorija Sistema 2 i Neuronske mreze ( Petrovic B., i ekipa....)
nastavak na ispite iz prethodnog semestra, problemi vezani za finansijsko inzhenjerstvo, kada treba utrchati sa ponudom kada izacji iz procesa . . . (neuspela prezentacija zbog dobre opreme)

[ fakultet nije otpisao troshkova za 2 lap top-a iz prethodnog semestra ]

07. Petrijeve mreze (klasicno polganje), Napredno planiranje i rasporedjivanje (seminarski rad) i Softkompjuting (klasicno polaganje) - ekipa sa operacinih Vujosevic M., Makajic D. itd...
CPN tools softver

08. Softverski procesi i evolucija softvera (prilikom prijavljivanja naglasiti kod kog profana)

>>> alternativno Tim 1: Vlajic S. , Tim 2: Djuricj D.

Tim 1: Vlajic S. , Savic. D, Antovic I., Stanojevic V. , organizovano predavanja i vezbe polaganje u obliku seminarskog rada, nastavak na paterne, rade se Java tehnologije JSP, Spring, Struts, EJB, Hybernate

Tim 2: Djuric D., Devedzhic V. - nastavak na proslosemstralne ispite kod iste ekipe, Spring, Hybernate, Tapestry u onoj formi u kojoj je naglasio - nachin polaganja praktican rad [ slushanje na engl. jeziku ]

[ da bi vezbe bile organizovane potrebno je odredjan broj ljudi da se prijavi, "za razliku od proshlosemestralnog raspda"] - vazhi za sve predmete koje zahtevaju RC

09. Odabrana poglavlja iz IS [ mogucje izabrati kod bilo kog profesora ]

kod Becejski D. potrebno je izvrsti analizu nekog ERP sistema , odnosno objasniti ulogu nekog integrisanog resenja, semianrski rad.

10. Zastita racunarskih sistema (Simic D., Jovanovic B., Bogicevic M.)
1. nacin polaganja : paricjalno + ucesce na projektima + usmeni
2. nacin polaganja: seminarski rad + ucesce na projektima + usmeni

bilo shta vezano za ispit poslati na mail profesoru, on cje polati prezentaciju...

11. Data Mining - Delibasic B. i ekipa sa odlucivanja
razliciti algoritmi i medjuzavisnosti izmedju podataka , spoj matematike , statistike i programiranja, naglasio je da nije lagano, dobrim delom istrazivacki rad

12. Internet Marketing ( ekipa sa eLab-a i ekipa sa Marketinga) , Sajber Pravo (eLab i ekiap sa prava), Menadzment elektronskog poslovanja (Markovic A.) - informacije na eLab-u

13. Mobilno Racunarstvo (Starcevic D. , Radenkovic B.) , Digitalni mediji ( kao i multimedija iz proslog semestra) , Multimedijalna produkcija (animacija ) - ekipa sa multimedija

14. Projekat u fizickom okruzenju (ekipa sa Baza) - nastavak na Analizu i logicko projektivanje (stara implementacija , okruzenje po izboru)

Shta je korisno, a shta lagano nemam pojma, ali cinjenica da ni njih nije mnogo briga kao i to da je rok 2 dana, pa ti izaberi nesto na osnovu ovoga ako mzoes ;)


Poslednji put menjao Bumblebee dana 17.02.2009. 21:57:35, izmenjena samo jedanput

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 17.02.2009. 22:23:43 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24.01.2006. 13:44:12
Postovi: 219
Lokacija: Beograd
Godina: I
Sumiran zakljucak je da mozete da izaberete neki od 2-3 matematickih predmeta , 2-3 predmeta slicnih operacionim i statistici 3-4 predmeta koji su krajnje apstraktno opisani i koje niko nije birao godinama i samo jedan predmet u koji su sabili dva cisto kako bi bilo sto manje programerskih predmeta na ovom faxu

Dace bog da ovo neko procita ko odlucuje i da od sledece sezone se ukinu svi ispiti koji imaju manje od 5 ljudi koji predmet izaberu i da se uvde minimum jos 2 predmeta vezanih za programiranje i 2 vezana za baze podataka. Ovo je sramota, a kad pomislim da zele da stvore novi smer namenjen vise it-u a nemaju dovoljno predmeta

_________________
Slika
Shala shalay hey hey skateaway
She’s singing shala shalay hey hey
Skateaway


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 17.02.2009. 22:37:02 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24.10.2004. 00:25:28
Postovi: 1360
Lokacija: Beograd
Godina: Padobranac
Smer: IS
pa da, meni beše najluđe kada je Vujošević rekao da niko ne zna da programira, a interesantno na svim ovim ispitima istraživačkog karaktera se traži da se programira...

otvaranje novog smera = otimačina $;


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 18.02.2009. 11:34:38 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22.12.2007. 12:23:48
Postovi: 30
Lokacija: Beograd
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Što se tiče sociologije i psihologije priča je sledeća.........Na listiću upišete jedan izborni iz letnjeg semestra i socilogiju/psihologiju kao drugi. Oni vam tu kompenzaciju ne računaju odmah nego tek kada polozite sve ispite, pred diplomski vi pišete molbu da vam priznaju soc/psiho kao drugi izborni predmet. Ako bi neko hteo sada npr. da izvadi potvrdu sa faxa o položenim ispitima onda bi tu molbu sada trebao da piše.
Takva je procedura bila prošle godine, za ovu ne znam.....verovatno je isto. Znam da je na ovom faxu sve moguće, ali ipak ne verujem da mogu da vas ispale za jedan ispit viška koji ste položili još u prvoj godini.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 18.02.2009. 16:38:23 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09.06.2007. 16:21:47
Postovi: 9
Godina: II
Smer: IS
Meni je zao sto niko nije predstavio predmete testiranje softvera i konstrukcija softvera, mislim da bi to bas bilo super. Bas sam htela to da uzmem, a sad nekako mislim da necu, jer mi deluje neozbiljno to sto nisu dosli. U redu ako profesor nije bio u mogucnosti da dodje, ali mogao je bar neko od asistenata.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 19.02.2009. 19:15:45 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24.01.2006. 13:44:12
Postovi: 219
Lokacija: Beograd
Godina: I
Joseno1 je napisao:
Što se tiče sociologije i psihologije priča je sledeća.........Na listiću upišete jedan izborni iz letnjeg semestra i socilogiju/psihologiju kao drugi. Oni vam tu kompenzaciju ne računaju odmah nego tek kada polozite sve ispite, pred diplomski vi pišete molbu da vam priznaju soc/psiho kao drugi izborni predmet. Ako bi neko hteo sada npr. da izvadi potvrdu sa faxa o položenim ispitima onda bi tu molbu sada trebao da piše.
Takva je procedura bila prošle godine, za ovu ne znam.....verovatno je isto. Znam da je na ovom faxu sve moguće, ali ipak ne verujem da mogu da vas ispale za jedan ispit viška koji ste položili još u prvoj godini.


Danas je jedan momak trazio da mu priznaju jedan i da uzme jedan, na salteru su mu dali papir da pise molbu

_________________
Slika
Shala shalay hey hey skateaway
She’s singing shala shalay hey hey
Skateaway


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 26.02.2009. 13:51:42 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24.10.2004. 00:25:28
Postovi: 1360
Lokacija: Beograd
Godina: Padobranac
Smer: IS
devojcica je napisao:
Meni je zao sto niko nije predstavio predmete testiranje softvera i konstrukcija softvera, mislim da bi to bas bilo super. Bas sam htela to da uzmem, a sad nekako mislim da necu, jer mi deluje neozbiljno to sto nisu dosli. U redu ako profesor nije bio u mogucnosti da dodje, ali mogao je bar neko od asistenata.

Bio sam juce na vezbama iz projektovanja softvera i prof. je rekao da do 15.04. ljudi mogu da se opredele za njegove predmete koji bi u sustini bili nastavak projektovanja softvera, kasnije uz neku nadogradnju i dipl. rad.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 09.03.2009. 23:42:11 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01.02.2006. 12:11:05
Postovi: 294
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
Jel moze neko da mi kaze sta se desava sa izbornim predmetima koji nisu u ovom novom rasporedu? Da li ce biti ipak neke nastave ili ne, i da li to sto smo "izabrali" uopste mozemo da polazemo? Konkretno se raspitnujem za Neuralne mreze.

_________________
"Kroz otprilike dve godine prestace da bude nimfica i pretvorice se u "mladu devojku", a onda u "studentkinju" - taj uzas nad uzasima!" - Vladimir Nabokov


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 10.03.2009. 11:00:07 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26.09.2003. 09:43:08
Postovi: 2484
Lokacija: Pančevo
Godina: Dipl.
Smer: IS
Koliko ja znam, za predmete za koje se ne prijavi dovoljno ljudi nema nastave, ali bi trebalo da se odrade po principu mentorskog rada / konsultacija / ne znam ni ja sta. U svakom slucaju najbolje je da pitate predmetnog profesora ili asistenta.

_________________
Implementacija je materijalizacija specifikacije apstrakcije


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 23.09.2009. 15:51:41 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22.08.2008. 09:15:48
Postovi: 345
Godina: Dipl.
Smer: IS
Видим да су Базе података 2 изборни предмет на 4. години, али којој катедри припада? У оном пдф фајлу са катедрама, није нигде сврстан...

_________________
Не морате бити луди да бисте ишли на овај факултет. Али је пожељно.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 23.09.2009. 22:06:33 

Pridružio se: 27.02.2006. 19:32:51
Postovi: 119
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
Baze 2 su od skolske 2008/2009 samo na master studijama, ne mogu da se odaberu kao izborni.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 29.09.2009. 17:53:01 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.03.2005. 17:55:43
Postovi: 518
Lokacija: Beograd
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Jel neko bio na prezentaciji izbornih predmeta za PISBP? mislim ta njihova katedra. Interesuje me odrzavanje baza 2 sta su rekli (pise na njihovom sajtu da je bilo pre dva dana jedan termin za njih kada su prezentovali sta se gde radi...)

_________________
:: Photoshop picture galleries ::


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 30.09.2009. 16:07:14 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22.08.2008. 09:15:48
Postovi: 345
Godina: Dipl.
Smer: IS
Jel bio neko na prezentacijama danas? Kako je bilo? Kakvi su utisci o predmetima?

_________________
Не морате бити луди да бисте ишли на овај факултет. Али је пожељно.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 30.09.2009. 16:32:28 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30.08.2005. 22:16:28
Postovi: 640
Lokacija: Vozdovac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Bila ja....uzas zivi...svelo se na to da ih nije 15, vec mnogo vise (bar sto se tice katedre sa operacionih i statistike)...
Na katedri sa baza postoje predmeti koji ce nas nauciti "zanatu" tj radi se ERP, dva predmeta na kojima se radi projekat su meni zapali za oko
Kod Devedzica je stvar bila vrlo prosta, hard core programiranje, i to sve na engleskom, cak i na hodniku se pozdravljamo na engleskom sa njima....svaki njihov savet i marketing je bio: "Nemojte ovo da uzmete, nemojte ovo da uzmete"...pri tom se radi iskljucivo na dzavi
Programiranje je ono zbog cega sam i upisala fon, a onda se zapitam da li to zaista toliko i vredi...da li moze da se poredi sa programerima sa etfa? Verovatno ne...
Multimedije su bile interesantne, meni je bar delovalo zanimljivo, a opet mi se cini da je nesto sto covek moze sam da savlada...
Na katedri sa elektronskog sve deluje kao za najlakse za poloziti
Kod Bate bi se radilo opet u matlabu, sistemi dosta vezani za finansije, berzu itd
Statistika, matematika i operacionih mi je bilo sasvim dovoljno do sada...
Za 5-6 predmeta za koje se prijavi najvise studenata ce biti predavanja i vezbi, sve ostalo je mentorski
Kakva su ostala misljenja?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 30.09.2009. 17:28:00 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29.10.2007. 19:38:44
Postovi: 552
Godina: Dipl.
Smer: IS
jel bi mogla nesto o multimedijama da kazes, sta su pricali na prezentaciji, sta se radi, kako se polaze i to...

_________________
haj ho haj ho


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 30.09.2009. 17:39:36 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22.10.2004. 12:14:50
Postovi: 1481
Godina: Dipl.
Smer: IS
Simpatique je napisao:
...
Kod Devedzica je stvar bila vrlo prosta, hard core programiranje, i to sve na engleskom, cak i na hodniku se pozdravljamo na engleskom sa njima....svaki njihov savet i marketing je bio: "Nemojte ovo da uzmete, nemojte ovo da uzmete"...pri tom se radi iskljucivo na dzavi
Programiranje je ono zbog cega sam i upisala fon, a onda se zapitam da li to zaista toliko i vredi...da li moze da se poredi sa programerima sa etfa? Verovatno ne...
...

Na muci se poznaju junaci.. ;)

_________________
:zaljubljen: :srce:
We all have our time machines, don't we. Those that take us back are memories... And those that carry us forward, are dreams.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 30.09.2009. 18:10:12 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22.08.2008. 09:15:48
Postovi: 345
Godina: Dipl.
Smer: IS
^Kakvi su tvoji utisci o njegovim predmetima? (iz komentara zakljucujem da si birao bas njih)
Koliki trud zahteva i da li je vredno tog truda? Ja sam negde izmedju katedre sa baza i Devedziceve (kao i vecina verovatno), i nisam siguran gde bih se bolje snasao... :zbun:

_________________
Не морате бити луди да бисте ишли на овај факултет. Али је пожељно.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 30.09.2009. 19:27:48 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30.08.2005. 22:16:28
Postovi: 640
Lokacija: Vozdovac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Pitanje je da li muka vredi muke? Da li cu sutra lakse naci posao sa znanjem ERPa ili kao HC programer sa fona? I ja sam negde izmedju te dve katedre.
Multimedije se polazu otprilike kao sto su se i mreze polagale....imas predmete na sajtu njihove laboratorije...radi se 2d i 3d animacija, html, pisanje codeca, obrada zvuka, flash, html, dizajn igara, programiranje za mobilne uredjaje....svasta nesto zanimljivo imaju....


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 30.09.2009. 20:08:57 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22.10.2004. 12:14:50
Postovi: 1481
Godina: Dipl.
Smer: IS
@entropista:
Ja nimalo ali nimalo nisam zazalio sto sam odabrao izborne predmete kod Devedzica. Ustvari vecinu vezbi i predavanja ce ti drzati Dragan DJuric. On je sigurno jedan od najkompletnijih i najkompetentnijih predavaca na ovom nasem fakultetu. Pricam o znanju od najsitnijih domen specificnih stvari do najopstijih mogucih informatickih koncepata. Ja se osecam izuzetno srecnim sto sam uspeo da makar nesto od njegovog znanja pokupim. Mogu ti reci da mi je neverovatno pomoglo pa makar pri prvom zaposljavanju jer sam bio kvalifikovaniji od vecine diplomaca a i ljudi koji vec rade. E sada, koliko ce ti vremena oduzimati njihovi predmeti. Realna stvar je da ako odaberes jedan ispit radices za taj jedan ispit, ako kod njih uzmes 2 radices isto kao za jedan jer se jednim radom polazu oba. To je dobra stvar u celoj prici. Ono sto moze da ti predstavlja problem je ako si nesto tanji sa programiranjem. Trebace ti malo vise vremena da udjes u celu pricu ali ako te to interesuje ne bi trebalo da ti predstavlja problem. Sto ti vise i redovnije radis lakse ces poloziti ispit ali ono sto je najbitnije dobices pragmaticno znanje. To znanje ce sigurno biti najupotrebljivije koje si do sada dobio u svom skolovanju na ovom fakultetu.

@Simpatique: ovaj tekst gore se odnosi i na tebe. Mogao bih na osnovu tvojih postova da zakljucim da ti nisi uopste bila zagrejana za celu ideju programiranja i da, vrlo verovatno, nemas ni potrebno predznanje i u tom slucaju bih ti najiskrenije predlozio da ne uzimas ove predmete.

Da na kraju kazem i sledecu stvar a vi posle interpretirajte ovo gore napisano kako zelite. Ja nesto ne volim tu ekipu sa baza. Zasto? Na PIS-u ce vas uciti PMOV-u koji je FON-ovska tvorevina. Ne kazem da je losa ali jednostavno su se pojavile neke druge softverske metode i uznapredovale toliko da se za modelovanje domena PMOV vise ne koristi. Tj nije se ni PMOV koristio osim u nekim nasim firmama gde su ovi upleli svoje prste.

_________________
:zaljubljen: :srce:
We all have our time machines, don't we. Those that take us back are memories... And those that carry us forward, are dreams.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 30.09.2009. 20:40:04 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30.08.2005. 22:16:28
Postovi: 640
Lokacija: Vozdovac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Obzirom da je zakljuceno mnogo toga o meni na osnovu samo dva moja posta, veoma me zanima koje je to potrebno predznanje koje ja nemam, za predmete kod Dragana Djurica?...ovde ja isto mogu da zakljucim da pitanje postavljam njemu licno


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 30.09.2009. 22:42:54 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22.10.2004. 12:14:50
Postovi: 1481
Godina: Dipl.
Smer: IS
Ma neee.. Nisam mislio nista zlonamerno a pogotovo ne prema nekome koga ne znam :)
Nego sam iz tvoje price zakljucio da je bitno da si programer i sa kog faksa. Po mom licnom iskustvu i misljenju nije bitno sa kog fakulteta dolazis vec kakva si osoba, koliko procene da si perspektivan i koliko znas. Ajde da te pitam ja ovako sada, ponavljam bez bilo kakve zlonamere, sta si ti naucila i sta znas od programskih jezika, framework-a, toolkit-ova itd. do sada? Ne bih da napravim neku gresku u proceni jer mi nije namera da se ovde pravim pametan.
Sve me je ovo krenulo iz cistog razloga sto si napisala da li treba biti ERP-ovac ili HC programer sa FON-a a ti sa jednim predmetom iz ERP-ova sigurno neces biti ERP-ovac. Sto se tice programiranja, sigurno ce te nauciti necim korisnim.. :)

_________________
:zaljubljen: :srce:
We all have our time machines, don't we. Those that take us back are memories... And those that carry us forward, are dreams.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 491 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Sledeća


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group