Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 15.01.2008. 22:54:41 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.10.2004. 20:19:34
Postovi: 42
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: ME
Poštovane koleginice i kolege,

Bio bih Vam veoma zahvalan, ukoliko biste na neki način podržali ideju opstanka Modula Menadžmenta Kulture na FON-u. Ne morate da se prijavite da polažete te predmete, već samo da mi date podršku ( makar moralnu ), jer uprava fakulteta je odlučila da se ne održavaju ti predmeti kao izborni ( reč je o predmetima Marketing i PR u kulturi, Organizovanje kulturnih manifestacija u 8 semestru i mnogih drugih srodnih ). Za podršku biće dovoljno da ostavite broj indexa i ime i prezime, jer ako dobijem Vašu podršku moći ću da nekako izdejstvujem da se ti predmeti vrate, čak i ako se opredelite za taj modul ( predmeti su mentorski, kreativni, a i to je oblast koja ,, vapi " za pravim menadžerskim znanjima i veštinama ), uveravam vas da nećete pogrešiti. Mislim da je ponuđeni spisak od 17 izbornih predmeta u 8 semestru zaista siromašan ( neki treba da izaberu čak 3 ) i da su se tim spiskom ,, ukinuli " dosadašnji moduli ( ostali su samo Upravljanje Projektima i Marketing Menadžment ) kao što su Odnosi s Javnošću, Finansije, a o onim manje atraktivnim da i ne govorim. Takođe podržaću vaše inicijative da se neki moduli vrate koji ste vi želeli da slušate na početku ( nije u redu da nam na početku semestra ponude toliko predmeta ( oko 30 ) da izaberemo 1 , onda skoro duplo manje da izaberemo 3 ). Atraktivnost fakulteta se meri i brojem i sadržajem predmeta koji se nudi, ( zbog toga se mnogi i opredelili da studiraju FON ), a uskraćivanje mogućnosti da slušate neke predmete ( i to uskraćivanjem u toku semestra ), ne bi trebalo da se opravdava nedostatkom kadrova ili vremena, jer studenti uvek mogu da pronađu druge načine da savladaju gradivo i nauče ono što ih interesuje !

Očekujem Vašu podršku i dajem vam svoju u borbi za ostvarivanje zajednička prava.

Unapred Hvala !


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 15.01.2008. 23:02:22 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08.08.2005. 12:52:36
Postovi: 4863
Lokacija: coyote's nest
Godina: Dipl.
Smer: ME
sta mi da molimo, kad predmete profesori nisu ponudili :((

_________________
I've got an idea - an idea so smart that my head would explode if I even began to know what I'm talking about.
:ahhh:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 15.01.2008. 23:33:08 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.10.2004. 20:19:34
Postovi: 42
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: ME
Konkretno, ova dva predmeta se nalaze na spisku izbornih predmeta Katedre za Marketing, koji je prilikom posebne prezentacije, dat studentima na uvid. Oni hoće da drže, međutim pravdaju se time da im je uprava ,, naredila " i dala konačan spisak. Već sam rekao da je ovaj spisak premali u odnosu na onaj u prvom semestru ( kada se njime računa i spisak katedre za marketing, tada je još manji ). Mislim da je ovim problemom obuhvaćena većina studenta IV god. , jer nisu bas svi uzeli projekte i nije u redu da se jedna jaka katedra kao što je ona sa Finansijskim menadžmetom ne obuhvati tako da mogu da se formiraju 4 srodna predmeta. Trebali su da nam kažu na početku da neće biti modula ( ili će biti modula ali samo pomenuta 2 ), pa bi smo znali na čemu smo, ovako su promenili pravila igre na pola utakmice ( čudne neke sudije ), pa će mnogi morati da biraju nevezane predmete. Kako bi smo to sprečili i kako smo dosada znali da ispunjavamo naše obaveze ( IV smo godina ), vreme je da pokažemo da znamo koja su naša prava i da se organizujemo i to sprečimo. Oni su murdo izabrali da izbace onaj spisak u sred ispitnog roka, kada većina studenata nema vremena da se bavi time, no uprkos tome ( može i posle februara ) rekcija bi trebalo da postoji. Exult, ja ću te podržati za onu tvoju priču sa finasijama samo mi na pp reci kada treba da dođem u ponedeljak i gde da se nađemo.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 34 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group