Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 4 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: testovi?? 03/04
PostPoslato: 28.12.2003. 16:28:55 

Pridružio se: 09.07.2003. 08:19:45
Postovi: 3
Vidim ovde na forumu da se pricalo o nekom testu iz PJP-a. Marko mi rece da ce u ponedeljak biti jes jedan test.

E sad posto sam ja totalno dezinformisan, interesuje me sta se polaze na tom testu? Jel to teorija neka, sa materijala sto je Marko delio, ili je to test iz C#-a, ili sta vec?

Please, help sto pre...Treablo bi u ponedeljak u jedan da polazem a neznam sta treba da se uci...

Hvala
Dusan


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 28.12.2003. 17:03:21 
Site Admin
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.10.2001. 23:51:26
Postovi: 2866
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
Test je test u pravom smilsu te reci. Dakle sastoji se od 30-at pitanja na zaokruzivanje.
Pitanja su uglavnom u vezi sa C#-op. Ukoliko si posecivao predavanja, vezbe ili naucio da programiras u c#-u ne verujem da ce ti biti problem da polozis.

_________________
------------------
GNU/Linux
Get counted! http://counter.li.org/


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 28.12.2003. 17:19:20 

Pridružio se: 09.07.2003. 08:19:45
Postovi: 3
zAkiLi je napisao:
Test je test u pravom smilsu te reci. Dakle sastoji se od 30-at pitanja na zaokruzivanje.
Pitanja su uglavnom u vezi sa C#-op. Ukoliko si posecivao predavanja, vezbe ili naucio da programiras u c#-u ne verujem da ce ti biti problem da polozis.

Bas ekspresan odgovor. Hvala, hvala, bas sam prijatno iznenadjen.

Na predavanja i vezbe nisam isao, jednostavan razlog , radim puno radno vreme...

Sta je uopste radjeno na tim vezbama, predavanjima, tj. koliko se duboko ide u programiranje? Radim kao programer vec 5+ godina (web develoment), kao i .NET ali VB uglavnom.

C# nisam radio mnogo, ali predpostavljam da sa mojim odlicnim znanjem PHP-a (c-olik jezik, valjda ima slicnsti sa C#om) kao i OOP-a, mogu da prodjem te testove bez ikakvog ucenja???

Jel se pominje ili provlaci XML na testu? Jel pominjan ADO uoste na PJP-u?

Jos jednom hvala na odgovorima ;)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 28.12.2003. 18:48:09 
Site Admin
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.10.2001. 23:51:26
Postovi: 2866
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
Nema na cemu toliko da se zahvaljujes, za to i postoji forum ;)

Sto se pitanja tice, na predavanjima i vezbama se radio C# i delimicno XML (poslednje vezbe i dva predavanja).
Radili smo sve od pocetka, znaci tipove, petlje,klase, polimorfizam, nasledjivanje i sl. Radjeno je od svega po malo...
Sa tvojim znanjem bi trebao da polozis, posto su pitanja na testu vecinom u vezi sintakse, i teorije koja se kroz praksu nauci.
U ostalom od ponudjenih odgovora jedan je tacan, tako da je sistem eliminacije + poznavanje drugih prog. jezika dobitna kombinacija.

_________________
------------------
GNU/Linux
Get counted! http://counter.li.org/


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 4 Posta ] 


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group