Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 4 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: tema?!?
PostPoslato: 19.05.2004. 15:05:08 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05.06.2002. 23:54:59
Postovi: 236
Vec dva sata sam na netu trazeci temu iz ekoloskog menadzmenta, stvarno nemam inspiraciju sam da smislim, please help: potrebno mi je par predloga, prvo sto vam padne na pamet ili neku od prethodnih godina � :(

I jos nesto, jel zna neko kako izgleda usmeni, odakle se sprema i sl.? Mislim, cuo sam da je boza, pa razmisljam i o toj soluciji!




Edited By GTS on 1084975953


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 19.05.2004. 20:31:28 
Hall of Fame
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17.03.2002. 18:54:47
Postovi: 1962
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: OM
Usmeni se sprema iz skripte...
Nije teshko...
A shto se tema tiche, ima ih brdo...

Neshto o chemu nisam primetila da je neko ranije pisao, mada mozda greshim:

EKOLOGIJA PODZEMNIH VODA

A evo ti i par smernica:
Poreklo slatkovodnih životinja i njihova morfološka, anatomska i fiziološka prilagođenost na život u podzemnim staništima, posebno u podzemnim vodama.

Abiotička ekološka obeležja podzemnih biotopa.

Tipovi i ekološka svojstva podzemnih voda. Reliktnost i endemičnost podzemne faune.

Biološka raznovrsnost u podzemlju. Sastav i raspored zajednica u različitim tipovima podzemnih staništa. Utecaji čovjeka na podzemna staništa i živu komponentu u njima.

Zaštita i korišćenje podzemnih voda.



Ma internet je chudo, samo treba potraziti!!! (ovo je skinuto sa jednog hrvatskog sajta, pa ako mi je negde promakao prevod ne zameri...)

_________________
Swippleovo pravilo reda:
Ko najglasnije viče dobija reč


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 20.05.2004. 00:00:03 

Pridružio se: 02.02.2004. 19:12:31
Postovi: 175
GTS pa mi imamo isti problem.Ja vec ne mogu da smislim temu mesec dana.OK nije da sam nesto previse zainteresovan ali mislio sam da ce sijalica da mi se upali.
Sto se tice usmenog, ja sam cuo ne znam da li je istina, da postoje neka pitanja vezana za seminarske koji su dosad uradjeni.To jest ljudi koji su prezentovali svoje seminarske na casu, postavljaju pitanja na kraju svog izlaganja pa i to kao dolazi u obzir.Ovo je naravno sve nezvanicno tako da ako neko zna nesto vise nek napise...:)

_________________
Listen very carefully, I shall say this only once.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 20.05.2004. 03:06:20 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05.06.2002. 23:54:59
Postovi: 236
nahasapeemapetilon je napisao:
Sto se tice usmenog, ja sam cuo ne znam da li je istina, da postoje neka pitanja vezana za seminarske koji su dosad uradjeni.To jest ljudi koji su prezentovali svoje seminarske na casu, postavljaju pitanja na kraju svog izlaganja pa i to kao dolazi u obzir.

Jelena, hvala veliko, idem malo da zujim po cro site-ovima, zalosno je sto nasi susedi o svim normalnim temama imaju osetno vise sadrzaja, al ajd sad...

nahasapeemapetilon, znam sta hoces da kazes, ni ja do sada nisam ozbiljno razmisljao ali je sada krajnje vreme da se radi... To za pitanja sam i ja nacuo, pa sam i iz tog razloga pokrenuo temu, mislim kakva je to glupost ako je tacno?!? Pa ja ne znam da li je bar jedna osoba bila na svim predavanjima do sada i skupljala pitanja, a o pamcenju svih seminarskih da i ne govorimo... ma ne, nema sanse, sigurno je neka fora, cisto da bi ljudi bolje pratili nastavu

P.S. Voleo bih da cujem jos necije misljenje u vezi dileme - seminarski ili usmeni iz skripte




Edited By GTS on 1085020203


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 4 Posta ] 


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group