Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 331 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 29.06.2007. 14:25:49 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28.10.2004. 23:06:03
Postovi: 3369
Lokacija: Bgd
Godina: IV
Smer: IS
E ako ne upadnes, visi po ceo dan na faxu i cekaj prosirenje liste. Svake godine bude to prosirenje, a ja kad sam upisivao (pre 4 godine) uslov je bio da se ima iznad 50 bodova i prvih 30-40koji se prijave su se upisali. Koliko sam video prosle godine je upisano preko 700 ljudi, to se da zakljuciti po broju indexa :)

Citiraj:
da, al na koju foru oni znaju ko je odustao? Za to pitam kada ce se znati koliko primaju na samof i konacna rang lista bez kandidata koji su odustali


Bice prozivka, prozivaju se studenti redom po konacnoj rang listi i ko se pojavi dobija index. Znaci idite obavezno ma koliko imali bodova. I ako ne upadnete cimajte se za prosirenje liste.

_________________
Autobuski prevoz


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 29.06.2007. 15:17:43 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30.08.2005. 22:16:28
Postovi: 640
Lokacija: Vozdovac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Moj savet za one koji bi da upisu Fon, a imaju malo bodova, ispod crte su..
Obavezno da vise na faxu tokom upisa, jer ima dosta ljudi koji konkurisu na vise fakulteta, pa odustanu od Fona, pa se crta pomera..ako i to ne uspe, postoji uvek grupa ljudi koja je ispod svakog kriterijuma za upis, ali je Dekan raspolozen da im izadje u susret, naravno kao samofinansirajuce, plus da finansiraju nesto u skoli (krecenje, novi kompjuteri, oprema..itd), takvih studenata ima svake godine oko 30ak...i verujte mi SVI UPISU!
A to sto ima indexa sa brojem 800 i vise, mnogo ljudi ni ne polaze prijemni, nego se prebaci sa nekog drugog faxa, ili nastavi nakon zavrsene neke vise, cifra od 660 (ja mislim da je tolika kvota ove godine, nisam sigurna)samo uracunava nove brucose, koji polazu prijemni ispit.
I jos nesto, na Fonu se gotovo sve moze, samo treba covek da bude ODLICNO INFORMISAN, UVEK U TOKU, DOVOLJNO UPORAN, I DA IH MNOOOGO SMARA..
Evo pre neki dan sam srela druga na polaganju Proizvodnih sistema, koji je inace druga godina, smer Upravljanje kvalitetom, i polaze Proizvodne, koji su inace uslov za upis tog smera...dao mi je dobar savet, sve se moze, kad ih dovoljno smoris...
i jos nesto, FON ima taj obicaj da se potrudi da studentima izvuce sve pare iz dzepa....ne dajte se prevariti..
Pozdrav i SRECNO SVIMA!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 29.06.2007. 17:21:46 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10.04.2005. 11:39:18
Postovi: 366
Godina: IV
Smer: ME
sto se tice smaranja za sve moze, i ja sam slusala takve price ali nesto nisam bas uvek poverovala... mozda nisam od tih koji se bas najbolje snalaze...
dakle, evo cisto malo bolje da objasnim kako izlgeda upis...
bude raspored kad ko upisuje da dobije index... onda, kada se svi sa budzeta upisu, krece popunjavaanje slobodnih mesta za one koji su ispod crte... (ne mogu da se setim da li je odmah istog dana kada izupisuju budzet, ili sutradan)
i moze da se desi da dosta njih isprozivaju... ja sam bila jedna od onih ispod crte, i ostala sam, prva :(
a ispred mene je bilo, cini mi se oko 60ak ljudi prozvano... (2005)
sto znaci, koliko god poena da imate, sustina je da tog dana budete na faxu i cekate svoj red :)

a za one sto se brinu za svoje mesto na samofinansiranju, mislim da za to stvarno nema potrebe... toliko ljudi odustane da stvarno mora da se bude bas kriticno.. barem je tako bilo kod mene, jedna moja drugarica je bilo preko 600. na listi, a uzela je index sa 450...

ja se isto secam da je neko za moju generaciju, odradio ovde na forumu listu, nezvanicnu u excellu sa bodovim,a koja se nije mnogo razlikovala od zvanicne... e, sad... ako ima nekog ko zna i moze...

_________________
And then she'd say, that nothing can go wrong,
When you're in love, what can go wrong?
And then she'd laugh the nighttime into the day,
Pushing her fears further along.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 29.06.2007. 17:28:09 

Pridružio se: 28.06.2007. 20:37:34
Postovi: 100
Godina: Dipl.
Smer: ME
pa pre ovog testa oi sam bio 520 na listi , ali sigurno cu dosta da padnem jer vecina popravi prosek posle OI... Znaci mislis da imam sanse, i da ne mogu nista sigurno da znam pre upisa....


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 29.06.2007. 19:13:19 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.09.2002. 14:12:18
Postovi: 6516
Lokacija: Zemun
Godina: Dipl.
Smer: ME
Evo ti lista uspeh i mata, samo dodaj nove kolone (proveri poklapanje, da ti se ne smaknu imena/bodovi) i promeni formulu za ukupno.
Kolone za salu su ostale da bi se znalo ko jos polaze test OI...

Ako budem pored kompa kada izadje lista, uradicu je ja....ali ako ne budem....dopunice je neko drugi ;)

www.zemun.net/FON07-uspeh_mata.xls

_________________
"Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava ..."

Hladno pivo, Knjiga žalbe, Pitala si me, 2007.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 29.06.2007. 19:58:58 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16.06.2007. 23:34:03
Postovi: 102
Lokacija: Beograd - Konjarnik
Godina: III
Smer: ME
izasla je lista na sajtu..

EVO PRERADIO SAM PEDJINU LISTU U URADIO SAM KONACNU RANG LISTU KANDIDATA:

http://rapidshare.com/files/40095445/FON07-tabela.xls

nisam neki u exelu,ali trebalo bi da je to to..
zbog disfalifikovanih ucenika moguce je da ce te na konacnoj listi biti par mesta gore-dole u odnosu na ovu..
ako nadjete na gresku prijavite..

_________________
...Grešiti je ljudski, ali je osecaj božanski...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 30.06.2007. 16:59:29 

Pridružio se: 28.06.2007. 20:37:34
Postovi: 100
Godina: Dipl.
Smer: ME
LJudi poprilicno sam se raspitao i mislim da je ovde bilo par dezinformacija (ako gresim slobodno me ispravite)
Fon prima svake godine zvanicno 660 +/- studenata, stim sto su proslih godina primali znatno vishe (fala bogu da se uzmu pare), medjutima kao sto vec neko rece fon ove godine ima prilicne probleme sa kapacitetima tako da nije bash realno nadati se indeksima 800/900+
Drugo je da ce mnogima TEK biti smanjeni bodovi radi fak. predmeta i vladanja .. Imam prijateljicu koja radi sa listom na fonu i rekla mi je da imam 52 (umesto 57 kao sto pishe u vashim listama, i da su mi smanjili na osnovu vec navedenih razloga) i da sam pre OI bio 528 na listi (a ne 800+ kao sto je na vashoj pre OI). Zbog toga su liste koje ste vi napravili prilicno nepouzdane.. hvala na trudu ali to nisu konacni rezultati , vec samo okvirna ocekivanja. Mi koji smo ispod crte za samof je najbolje da se nadamo masivnom odustajanju kandidata zbog ogromne cene..
Tako da je najpametnije ne nagadjati i ne praviti prerane zakljucke ... sacekajmo konacnu listu Pozdrav svima


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 30.06.2007. 17:24:34 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26.09.2003. 09:43:08
Postovi: 2484
Lokacija: Pančevo
Godina: Dipl.
Smer: IS
Ja kad sam upisivao secam se da je 11 kandidata imalo 100 bodova i da je od njih sam 5 ili 6 upisalo FON, a ako se ne varam na SF se upisivalo i sa znatno ispod 50 bodova!

A sto se tice tog smanjivanja bodova sto spominjete - meni to u opste nije logicno - pogotovo ne za 5 ili 9 koliko vi spominjete. To bi bilo kao da vam smanje bodove cele jedne godine srednje skole (jedan razred je 10 bodova ako ste bili skroz odlicni) i to jednostavno nema smisla! A da ne pominjemo da sam ubedjen da u startu kada vam racunaju bodove iz srednje ne racunaju vladanje.

_________________
Implementacija je materijalizacija specifikacije apstrakcije


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 30.06.2007. 17:39:31 

Pridružio se: 28.06.2007. 20:37:34
Postovi: 100
Godina: Dipl.
Smer: ME
na svedocanstvima je racunato vladanje, a rezultati koje ste pisali su iskopirani sa svedocanstva (sto je i logicno).. Ni meni nikako nije jasno drug je isao na ETF pa proverio i to su mu obrazlozili , josh kada sam ja cuo za sebe dobilo je smisla i te kako.. Nego misilm da je fora sa novim ministrom prosvete tako da se dosta toga promenilo u odnosu na prethodne godine


Poslednji put menjao Nenad88 dana 30.06.2007. 17:40:17, izmenjena samo jedanput

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 30.06.2007. 17:39:54 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25.12.2006. 20:22:17
Postovi: 1303
Lokacija: Beograd, Vozdovac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Nenade vladanje se nije racunalo od pocetka, posle donosenja dokumenata oni su racunali ocene bez vladanja i nikakvog spustanja bodova nece biti! Znaci ovo sam 1000% siguran nemoj da se zentate!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 30.06.2007. 18:14:43 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.04.2006. 15:05:54
Postovi: 4058
Godina: Dipl.
Smer: UK
Vi ste u bazu odmah uneti sa brojem bodova BEZ vladanja. Secam se kad je prosle godine izasao spisal kandidata SAMO sa bodovima iz srednje, ja sam imala mozda 2 boda manje nego sto je trebalo. Onda sam zvala fax i rekli su mi da se ne racuna vladanje. Kad sam izracunala sama, videla sam da je to, ali to je max 2 boxa, nikako 7-8.. tako da nema nikakvog naknadnog duzimanja bodova.

_________________
Dancing is making love to music..
http://www.introsfera.blogspot.com/


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 30.06.2007. 19:06:29 

Pridružio se: 28.06.2007. 22:31:20
Postovi: 44
Godina: Padobranac
MA MISLIM DA JE SA SLJIVAMA NE ZATO STO NISAM UMELA DA GA URADIM VEC ZATO STO JE FORMULACIJA JAKO JAKO CUDNA


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 30.06.2007. 20:22:07 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.09.2002. 14:12:18
Postovi: 6516
Lokacija: Zemun
Godina: Dipl.
Smer: ME
Liste koje su ovde kacene (XLS) su bile sa napomenom da su okvirne i podlozne greskama.
Nemojte se na njih oslanjati u potpunosti.
SteX, razlika izmedju tvoje i moje liste sam primetio zbog +1 mesta za ljude koje sam ja trazio (pozicije preko 650).

TIJANA, ISKLJUCI CAPS LOCK. HVALA.

Svi prisutni u temi, kapiram da ste pod pritiskom i nervozni, ali molim vas bez vredjanja i prozivke. I flejmovanje je krajnje nepozeljno.
Odoh da napravim novu listu, pa cu da je zakacim.

_________________
"Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava ..."

Hladno pivo, Knjiga žalbe, Pitala si me, 2007.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 30.06.2007. 20:51:24 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.09.2002. 14:12:18
Postovi: 6516
Lokacija: Zemun
Godina: Dipl.
Smer: ME
PAZITE NA RECNIK!!!

Nova NEZVANICNA/OKVIRNA/KAKO_GOD/NE_OSLANJAJ_SE PREVISE lista na:

www.zemun.net/FON07-konacna-nova.xls
@manjak vasitinu konza :P

Pomeranja na listi je bilo. Granica za budzet (300) i samofinansiranje (600) su se pomerile za oko 1.5 bodova. Recimo, jedno od imena koje sam pratio se pomerilo +47 mesta!!!

Sve do sada objavljene liste su bile delimicne, a konacna rang lista tek sledi.
Da je korektno - nije. Da je neko ostecen - nije.
Ako je neko zaokruzio 5, a zapravo psotoji 6 resenja znaci da je i on pogresio tako da nema vise rasprave na tu temu!

_________________
"Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava ..."

Hladno pivo, Knjiga žalbe, Pitala si me, 2007.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 30.06.2007. 20:54:32 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24.06.2007. 09:15:04
Postovi: 1155
Lokacija: Crushevac - Urbs aeterna // Autocommand
Godina: Dipl.
Smer: IS
Pedja je napisao:
PAZITE NA RECNIK!!!

Nova NEZVANICNA/OKVIRNA/KAKO_GOD/NE_OSLANJAJ_SE PREVISE lista na:

www.zemun.net/FON07-konacna-nova.xls
@manjak vasitinu konza :P

Pomeranja na listi je bilo. Granica za budzet (300) i samofinansiranje (600) su se pomerile za oko 1.5 bodova. Recimo, jedno od imena koje sam pratio se pomerilo +47 mesta!!!

Sve do sada objavljene liste su bile delimicne, a konacna rang lista tek sledi.
Da je korektno - nije. Da je neko ostecen - nije.
Ako je neko zaokruzio 5, a zapravo psotoji 6 resenja znaci da je i on pogresio tako da nema vise rasprave na tu temu!


Pa mozda je neko dobio 6 pa se zbunio jer nije video to reshenje medju ponudjenim i onda se odlucio za jedno od najblizih mogucih(na koji vec nachin, srecom ili math putem )...

A po ovoj tvojoj listi sam skochio 44 mesta..hope is back!!

_________________
I am a colossal pervert. No form of sexual depravity is too low for me! Animal, vegetable or mineral – I'll do anything to anything!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 30.06.2007. 21:00:09 

Pridružio se: 02.01.2007. 14:15:52
Postovi: 187
Godina: I
Pedja je napisao:
PAZITE NA RECNIK!!!

Nova NEZVANICNA/OKVIRNA/KAKO_GOD/NE_OSLANJAJ_SE PREVISE lista na:

www.zemun.net/FON07-konacna-nova.xls
@manjak vasitinu konza :P

Pomeranja na listi je bilo. Granica za budzet (300) i samofinansiranje (600) su se pomerile za oko 1.5 bodova. Recimo, jedno od imena koje sam pratio se pomerilo +47 mesta!!!

Sve do sada objavljene liste su bile delimicne, a konacna rang lista tek sledi.
Da je korektno - nije. Da je neko ostecen - nije.
Ako je neko zaokruzio 5, a zapravo psotoji 6 resenja znaci da je i on pogresio tako da nema vise rasprave na tu temu!



ej kakva ti je ovo lista? pao sam za 100 mesta, a dobio sam ta 3.3 boda! izvini ali to je nemoguce!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 30.06.2007. 22:09:02 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.09.2002. 14:12:18
Postovi: 6516
Lokacija: Zemun
Godina: Dipl.
Smer: ME
Eraserhead (ubedljivo najgori film koji sam u zivotu odgledao :)), stoji da je cela prica ispala nekorektna prema ljudima koji su dobili 6, ali da je takvih bilo mnogo, za gresku bi se saznalo odmah po zavrsetku prijemnog ispita.
Nazalost, kod ovakvih stvari neki ljudi moraju da budu osteceni, ali to svakako nisu kandidati koji su zaokruzili "5".

milosh88, kako -100?!? Niko se nije pomerio toliko koliko sam primetio. Da li je u tabeli tacan broj bodova (uspeh+mata+test OI)? Sortiraj tabelu sam i eto resenja.
Posalji mi tvoj prijavni broj na private, pa da pogledam.

MrKodzak, profesor sa tihim, opustenim i monotonim glasom je 99% prof. Milija Suknovic, prodekan za nastavu :)
Samo treba imati strpljenja i ispostovati coveka apsolutnom tisinom....i dobijes sve potrebne info :)

_________________
"Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava ..."

Hladno pivo, Knjiga žalbe, Pitala si me, 2007.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 30.06.2007. 22:35:18 

Pridružio se: 22.06.2007. 23:11:23
Postovi: 577
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Колико ће ових са буџета одустати? Мени треба стотинак :aaa:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 30.06.2007. 22:38:36 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30.04.2007. 15:23:49
Postovi: 225
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Bokkie je napisao:
Колико ће ових са буџета одустати? Мени треба стотинак :aaa:

Прошле године их је одустало мало више од 70...
Шта бих дао да сам на вашим мукама и да чекам да неко одустане да бих ушао на БУЏЕТ... :cool:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 30.06.2007. 22:48:20 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30.04.2007. 15:23:49
Postovi: 225
Godina: Apsolvent
Smer: IS
300 89 Marinković Marija (Velimir) 36.36 34.20 ----- 70.56 To је риба која је била 300. на коначној ранг листи...
374 295 Šalipurović Jelena (Sveto) 32.00 35.10 ----- 67.10 А ова је на крају уписала као 300.
;)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 01.07.2007. 02:03:33 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.06.2007. 17:59:56
Postovi: 268
Godina: IV
Smer: IS
Ovo stvarno nije u redu: ''ako ste zaokruzili 5,pogresili ste tako da nemate pravo da se bunite''
Alo bre, broj 6 nije bio u ponudjenim odgovorima !!!! Nije u redu, pao sam 50+ mesta, iznervirao sam se. Sta da sam bio na budzetu kao ona devojka shto je neko postovao. Kako je moguce da su napravili gresku. To mi se ni u skoli nije desavalo. Razocharan sam...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 01.07.2007. 02:47:10 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01.07.2007. 01:54:23
Postovi: 755
Lokacija: A11...Cacak-BG
Godina: I
E 0wak0 ljudi, ja sam iz Cacka.. *j*** sam se maximalno jer sam prijawio i test opste informisanosti, jer sam na matisu imao 30 a na owom sranju 17, al jbg, sta je tu je... Inace imam ukupn0 81,15 otprilike i 195i sam na listi. Tak0 da upadam na budzhet.. JA samo da wam se jawim swima, toliko od mene :)) P0zdraw iz Cacka...
PS. Matish sam uradio za sat wremena...U onom zadatku sam dobio 5 reshenja, mada sad widim da moze i -1... A sto se tice owih sto pricaju da zadatak sa suwim sljiwama nije jasan, to mi je stwarno smesno, jer taj zadatak ima na takmicenju u 6om razredu ... :) Nebitn0... Nema ljutnje :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 01.07.2007. 02:52:57 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19.06.2007. 20:50:12
Postovi: 2136
Lokacija: BG
Godina: Dipl.
Smer: IS
Haha, gledam ja koji je ovo car uradio sve iz mate, a samo 17 iz OI... Kad gle, to si ti. Bole te... Ja sam tu negde ispod tebe, nekih 50-ak i manje mesta. Ja sad dosao iz grada, ne mogu da gledam. Stvarno ovaj forum nenormalno brzo napreduje. Kad ce biti zvanicna lista? Sutra u koliko sati otprilike? Uvece, je li? Mene vise ne zanima taj prijemni, adios adios!
Pozdrav svima! ;)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 01.07.2007. 07:06:07 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30.06.2007. 15:51:54
Postovi: 833
Godina: Dipl.
Smer: ME
Citiraj:
300 89 Marinković Marija (Velimir) 36.36 34.20 ----- 70.56 To је риба која је била 300. на коначној ранг листи...
374 295 Šalipurović Jelena (Sveto) 32.00 35.10 ----- 67.10 А ова је на крају уписала као 300.

zaboravljash jednu vrlo bitnu chinjenicu, PREproshle godine je bilo 300 budzetskih mesta, a PROSHLE 350, tj. kako su mene informisali na faxu, zbog ogromne kolichine studenata (oko 1000) proshle godine na konachnoj rang listi dali su josh 50 budz. mesta, pa je prag pao sa 68 na 64 poena... Mislim, i ja bih voleo da se toliko odjavi sa budzeta, jer mi treba ono stotinak da padnem na isti... Ali sam malo sumnjichav...

Svi vi iznad 450-tog mesta, ne bih vam preporuchio da ostavljate lichne podatke na forumu jer mi mozda zafali samo poen-dva za prodju... tako da sam u stanju svashta da uradim... :)

mada shto se tiche pomeranja liste za budzet na gore, ja se nadam na ovo isto... ako je proshle godine bilo 1000 studenata a povecali za 50 mesta budzet, mozda tako neshto i sada urade s obzirom da ima daleko vishe potencijalnih brucosha... jbm li ga... bilo bi lepo... niko ne bi bio na gubitku, a svi zadovoljni :yo:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 01.07.2007. 07:12:44 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30.06.2007. 15:51:54
Postovi: 833
Godina: Dipl.
Smer: ME
mada zanima me josh neshto...
i oni koji se odjave sa budzeta (a to se saznaje tek na dan upisa za budzet valjda), nisu ubelezeni(odstranjeni) u konachnu rang listu.... znachi li to da i konachna lista nije bash bash konachna...? :zbun:
ako moze neko od onih od proshle da pojasni ovo bio bih zafalan, s obzirom da sam na BORDER LINE-u za budzet...
hvala


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 331 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sledeća


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group