Započni novu temu Odgovori na temu  [ 338 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 26.06.2007. 19:37:55 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.06.2005. 01:20:42
Postovi: 398
Godina: Dipl.
Smer: IS
Jeste, tj. kada upisujes godinu tada biras i smer. Ko je dao uslov u junu, upis je u septembru


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 27.06.2007. 14:46:08 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27.06.2007. 14:35:48
Postovi: 2
Godina: II
Smer: UK
blic je napisao:
Jedini, ali jedini nacin da stvarno zaradite neku lovu od sopstvenog zanimanja jeste da upisete smer koji vas interesuje, ja sam npr zavrsio srednju elektrotehnicku, i racunari su mi bili blizi u smislu opredeljenja...ali kad sam shvatio da sve vreme na internetu pretrazujem stvari vezane za biznis, berze i sl, shvatio sam da me interesuje menadzment. Jedino sto me je u stvari vezivalo za ISIT bila je neka sujeta, kao, dobar si student, upisi ono sto je teze, ALI to su gluposti, nemojte razmisljati tako, ja sam sad pred kraj fakulteta na menadzmentu, pronasao sam sebe, nije mi mrsko ni da ceo dan pricam o bilo kojoj oblasti menadzmenta i najezim se kad se setim da sam za dlaku izbegao da upisam ISIT. Pozdrav od mene ;)


I ja sam ustanovio da se i kod mene radi o istoj stvari...To jest,zavrsio sam elektrotehniku smer za racunare i sa dosta nade upisao FON,da bih nastavio sa nekim programiranjem i racunarstvom...Mada kako je vreme odmicalo i sad se skoro priblizio odabir smerova ustanovio sam da IS nisu za mene,posto sam stekao dosta afiniteta prema menadzmentu a dopada mi se i UK...to jest svi ti smerovi mi deluju zanimljivim...Ja nisam imao nikad dodira u srednjoj sa nekom vrstom ekonomije ili tako necega,to je tipicna prirodnjacka srednja skola...ali ovo deluje jako zanimljivo i sada mi je zao sto nisam zavrsio neku ekonomsku ili tako nesto... Licno nemam nista ni prema IS,ali se jednostavno nisam pronasao tamo iako mi mata ide dosta dobro...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 01.07.2007. 02:34:52 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01.07.2007. 01:54:23
Postovi: 755
Lokacija: A11...Cacak-BG
Godina: I
E ja ne znam koji cu smer, ali ima jos wremena... Na prijemnom sam imao 81,12 bod0wa, ali samo zato sto sam se za`ebao i prijawio i TOI pored matisha, jer sam na matishu imao 30 a na owom sra*u 17. No, nebitno, h0cu da kazem da sam 190i na listi i da upadam na budzet, al ja ne znam koji cu smer.. Procitao sam swe komentare, i sad sam jos wise zbunjen... Molim komentarisite sto wise owde, da bi mi brucosi dobili bilo kakwu sliku o smerowima :) p0z iz Cacka :D


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 01.07.2007. 10:09:17 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22.11.2006. 16:12:02
Postovi: 75
Lokacija: Beograd
Godina: III
Smer: ME
Kolega(sada vec to jesi),ne brini za to sto ne znas koji ces smer,imas ti jos vremena da razmisljas!Kad budes poceo da ucis sve ovo,shvatices sta te vise zanima i sta ti bolje ide! :D


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 01.07.2007. 11:00:11 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17.09.2006. 13:29:31
Postovi: 366
Lokacija: Dorcol Manhattan
Godina: II
Smer: ME
marchello_88 je napisao:
...al ja ne znam koji cu smer.. Procitao sam swe komentare, i sad sam jos wise zbunjen... Molim komentarisite sto wise owde, da bi mi brucosi dobili bilo kakwu sliku o smerowima :) p0z iz Cacka :D


Било би лепо кад бисмо ми који смо већ привели прву годину крају имали неку слику о смеровима. А који ћу ја смер да упишем, то вероватно нећу знати ни у септембру. Тако да - има времена...

_________________
How can I be lost if I've got nowhere to go?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 01.07.2007. 23:26:42 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.10.2006. 15:06:53
Postovi: 3435
Lokacija: ...own little world...
Godina: Dipl.
Smer: IS
Ako me prime ja cu najverovatnije ISiT :)
Mada mi OM ne zvuci lose, al sam trenutno za ISiT...

Ako me ne prime... onda idem ko zna gde i najverovatnije sl. god opet pokusavam da upadnem na FON :)

_________________
If I could turn back time... I would do exactly the same.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 02.07.2007. 12:46:35 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01.10.2006. 15:52:10
Postovi: 2225
Godina: Dipl.
Smer: IS
Ulmo_ je napisao:
marchello_88 je napisao:
...al ja ne znam koji cu smer.. Procitao sam swe komentare, i sad sam jos wise zbunjen... Molim komentarisite sto wise owde, da bi mi brucosi dobili bilo kakwu sliku o smerowima :) p0z iz Cacka :D


Било би лепо кад бисмо ми који смо већ привели прву годину крају имали неку слику о смеровима. А који ћу ја смер да упишем, то вероватно нећу знати ни у септембру. Тако да - има времена...

ista situacija, ulmo! : ( DAJ BOZE ako budem znala i u septembru koji cu smer.
tako da buduce kolege, nemoj se brinete.. 3 meseca je pred vama da maximalno izblejite :P

_________________
Sunshine :51


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 02.07.2007. 13:53:06 

Pridružio se: 02.01.2007. 14:15:52
Postovi: 187
Godina: I
pa i mene ako prime najverovatnije cu ISiT! To me zanima!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 02.07.2007. 14:04:15 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.10.2006. 15:06:53
Postovi: 3435
Lokacija: ...own little world...
Godina: Dipl.
Smer: IS
jeeeij! kolega :D
inace danas bas razmisljam pozitivno i ubedjena sam da ce me primiti... :D

_________________
If I could turn back time... I would do exactly the same.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 02.07.2007. 15:52:44 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02.02.2007. 11:36:48
Postovi: 1851
Godina: Dipl.
Smer: IS
brineta je napisao:
Jeste, tj. kada upisujes godinu tada biras i smer. Ko je dao uslov u junu, upis je u septembru


А јел се тада ствара нека листа где се каже ко је испунио услов за који смер или како...
...и да ли ће се сад после јунског испитног рока изаћи пред масу са неким информацијама колико је људи дало услов, колико је места остало итд. ... дакле како је то било прошле године?

Иначе ја ИСИТ од самог почетка! Не знам, некако ми не стоји кравата па да будем менаГер :P


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 10.07.2007. 17:29:49 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25.12.2006. 20:22:17
Postovi: 1303
Lokacija: Beograd, Vozdovac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Stvarno bih voleo da upisem ISiT ali me plasi matematika na tom smeru...Matematiku niti mrzim, niti je volim... U srednjoj sam vukao 2-3 na prirodnom smeru u gimnaziji jer nisam nista samostalno vezbao... za prijemni sam se spremao ozbiljno i imao oko 17 od 30 poena iz mate (i jos sto sam pogresio par zadataka zbog treme). Za kompove sam freak, od malena me interesuju, nisam toliko sklon programiranju mada mogu da kazem da imam neke osnove... Naravno dosta toga sam pozaboravljao jer se nisam bavio time toliko... Bavio sam se i servisiranjem kompova - uglavnom softverski deo, mada bih znao da sklopim ceo komp iz delova, i uzimao sam pristojnu kintu dok sam to radio... Takodje imam i svoju hosting da kazemo firmu koja jos nije zazivela kako treba ali imam oko petnaestak-dvadeset musterija (kada bih imao kesha za do jaja reklamu bilo bi bolje) i nameravam da uvedem dosta novih usluga...Pisao sam clanke za SK (Svet kompjutera) uglavnom u delu internet pre jedno godinu-dve, i sada nameravam da nastavim jer mi trebaju pare ;P Takodje, hocu da kazem da ne vidim sebe kao programera i da me programiranje ne interesuje toliko, voleo bih imam neko osrednje znanje, npr. da napravim neki jednostavan programcic za sebe, druge... E sad cilj ovog mog izlaganja je da stvorim sliku o svom interesovanju za kompjutere i pitam buduce kolege da li misle da je meni mesto na ISiT? Hvala unapred.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 10.07.2007. 20:54:42 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25.11.2004. 19:08:35
Postovi: 113
Lokacija: Eldorado
Godina: Dipl.
Smer: ME
Benestanti je napisao:
Stvarno bih voleo da upisem ISiT ali me plasi matematika na tom smeru...Matematiku niti mrzim, niti je volim... U srednjoj sam vukao 2-3 na prirodnom smeru u gimnaziji jer nisam nista samostalno vezbao... za prijemni sam se spremao ozbiljno i imao oko 17 od 30 poena iz mate (i jos sto sam pogresio par zadataka zbog treme). Za kompove sam freak, od malena me interesuju, nisam toliko sklon programiranju mada mogu da kazem da imam neke osnove... Naravno dosta toga sam pozaboravljao jer se nisam bavio time toliko... Bavio sam se i servisiranjem kompova - uglavnom softverski deo, mada bih znao da sklopim ceo komp iz delova, i uzimao sam pristojnu kintu dok sam to radio... Takodje imam i svoju hosting da kazemo firmu koja jos nije zazivela kako treba ali imam oko petnaestak-dvadeset musterija (kada bih imao kesha za do jaja reklamu bilo bi bolje) i nameravam da uvedem dosta novih usluga...Pisao sam clanke za SK (Svet kompjutera) uglavnom u delu internet pre jedno godinu-dve, i sada nameravam da nastavim jer mi trebaju pare ;P Takodje, hocu da kazem da ne vidim sebe kao programera i da me programiranje ne interesuje toliko, voleo bih imam neko osrednje znanje, npr. da napravim neki jednostavan programcic za sebe, druge... E sad cilj ovog mog izlaganja je da stvorim sliku o svom interesovanju za kompjutere i pitam buduce kolege da li misle da je meni mesto na ISiT? Hvala unapred.


Upisi ME ;)

Tvoja prica je slicna prici mnogih ljudi koji su trenutno na menadzmentu i bave se i dalje hardverom, mrezama i raznim drugim related poslovima ali su skontali da se vise pronalaze u menadzmentu nego u informacionim sistemima. Bolje sad da uvidis da te ustvari ne zanima teorija sistema, numericka analiza i sl nego kad bude kasno :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 11.07.2007. 00:15:15 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24.07.2006. 19:17:38
Postovi: 571
Lokacija: Negde tamo...
Godina: IV
Smer: IS
pročitao sam skoro sve teme na forumu o upisu i izboru smera.

Zaključak: većina isit-ovaca NIJE zadovoljna svojim izborom iz ovih ili onih razloga, ali nema ni mnogo ljudi sa menadžmenta koji se nešto hvale.

e sada moje pitanje (problem): planiram isit mada bih mogao da završim i bilo koj drugi smer uz mnooooogo muke oko učenja podela i principa koje me ubijaju u pojam (men sam jedva dao, a oo još nisam)

znam da na isit neću naučiti ni da programiram, ni da ... ... i da ću izaći iz 4. god sa osećajem da skoro ništa nisam naučio ukoliko ne učim dodatno sam kod kuće, ali sam na sve to spreman ukoliko ću da nađem posao sa pristojnom platom i niko neće da mi se smeje iza leđa.

da li je vredno da se opredelim za neki od drugih smerova (om, uk, me) i mnogo se mučim, kako bih: više znao, lakše našao posao ili šta već (ukoliko je to uopšte tako)

čemu prosečan isit-ovac/menadžer (prosek 8.0, ne bavi se ničim dodatnim sem fakultetom što se "posla" tiče) može da se nada u životu?

_________________
Phil Hellmuth. He is holding a record eleven World Series of Poker bracelets.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 11.07.2007. 00:45:02 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25.12.2006. 20:22:17
Postovi: 1303
Lokacija: Beograd, Vozdovac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Branko Kockica je napisao:
Benestanti je napisao:
Stvarno bih voleo da upisem ISiT ali me plasi matematika na tom smeru...Matematiku niti mrzim, niti je volim... U srednjoj sam vukao 2-3 na prirodnom smeru u gimnaziji jer nisam nista samostalno vezbao... za prijemni sam se spremao ozbiljno i imao oko 17 od 30 poena iz mate (i jos sto sam pogresio par zadataka zbog treme). Za kompove sam freak, od malena me interesuju, nisam toliko sklon programiranju mada mogu da kazem da imam neke osnove... Naravno dosta toga sam pozaboravljao jer se nisam bavio time toliko... Bavio sam se i servisiranjem kompova - uglavnom softverski deo, mada bih znao da sklopim ceo komp iz delova, i uzimao sam pristojnu kintu dok sam to radio... Takodje imam i svoju hosting da kazemo firmu koja jos nije zazivela kako treba ali imam oko petnaestak-dvadeset musterija (kada bih imao kesha za do jaja reklamu bilo bi bolje) i nameravam da uvedem dosta novih usluga...Pisao sam clanke za SK (Svet kompjutera) uglavnom u delu internet pre jedno godinu-dve, i sada nameravam da nastavim jer mi trebaju pare ;P Takodje, hocu da kazem da ne vidim sebe kao programera i da me programiranje ne interesuje toliko, voleo bih imam neko osrednje znanje, npr. da napravim neki jednostavan programcic za sebe, druge... E sad cilj ovog mog izlaganja je da stvorim sliku o svom interesovanju za kompjutere i pitam buduce kolege da li misle da je meni mesto na ISiT? Hvala unapred.


Upisi ME ;)

Tvoja prica je slicna prici mnogih ljudi koji su trenutno na menadzmentu i bave se i dalje hardverom, mrezama i raznim drugim related poslovima ali su skontali da se vise pronalaze u menadzmentu nego u informacionim sistemima. Bolje sad da uvidis da te ustvari ne zanima teorija sistema, numericka analiza i sl nego kad bude kasno :)



Cekaj, ja uopste nisam rekao da me interesuje menadzerstvo... Rekao sam da se celog zivota bavim komjuterima i da me to zanima... Otkud sad ja na ME? :zbun:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 11.07.2007. 01:37:08 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10.07.2007. 23:52:26
Postovi: 22
Lokacija: Lost In Space!
Godina: Padobranac
Ja sam od pocetka za Isit, mada, sad, posle svih ovih komenatra... Hm... It makes you wonder!

_________________
I'm crazy, to crazy for you to stop me....


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 11.07.2007. 01:54:55 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.11.2004. 14:34:28
Postovi: 8655
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Nije to greska FON-a. Razumite: nigde necete da naucite programiranje, ni na jednom fakultetu!
S druge strane, informaiconi sistemi se bave, pre svega, informacionim sistemima i projektovanju istih da budu sto funkvionalniji u poslovnom okruzenju. Programiranje je tu u drugom planu. Mislim, ima ga svuda i non stop (zavisi od vas samih...) ali sve je to u sklopu informacionih sistema.

_________________
Tommorow is cancelled due to lack of interest!
...
O, da mi je da se još jednom zaljubim,
Opet bih uzeo kostim Večnog dečaka,
I opet bih smislio kako da prodangubim
Dok ona ne sleti niz hodnik Studenjaka...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 12.07.2007. 10:31:20 

Pridružio se: 12.06.2003. 11:49:19
Postovi: 1829
Godina: Dipl.
Smer: IS
Boza_zvani_Pub je napisao:
čemu prosečan isit-ovac/menadžer (prosek 8.0, ne bavi se ničim dodatnim sem fakultetom što se "posla" tiče) može da se nada u životu?
Може да се нада да ће му доћи из д. у г. да би могао да почне да се бави још нечим осим факултетом. :D


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.07.2007. 10:24:49 

Pridružio se: 08.02.2006. 15:07:08
Postovi: 1155
Godina: Dipl.
Smer: IS
На коју фору се прави ранг листа за одређене смерове? Како се рачуна број "бодова"? И да ли се ми изјаснимо шта желимо, па нам кажу можемо ли ту да улетимо, или праве некакву листу независно од наших жеља...? Ништа ми није јасно...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.07.2007. 12:36:55 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.10.2006. 15:06:53
Postovi: 3435
Lokacija: ...own little world...
Godina: Dipl.
Smer: IS
^ e to i mene zanima...

_________________
If I could turn back time... I would do exactly the same.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.07.2007. 13:35:01 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24.07.2006. 16:33:51
Postovi: 10041
Godina: Dipl.
Smer: IS
Ma na kraju svi upadnu gde hoce... Znam ljude koji su u oktobru davali uslov za drugu godinu i i dalje upali na IT, tako da oko toga uopste ne treba da se brinete....

_________________
There are three things all wise men fear: the sea in storm, a night with no moon, and the anger of a gentle man.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.07.2007. 14:28:20 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02.02.2007. 11:36:48
Postovi: 1851
Godina: Dipl.
Smer: IS
Citiraj:
На коју фору се прави ранг листа за одређене смерове? Како се рачуна број "бодова"? И да ли се ми изјаснимо шта желимо, па нам кажу можемо ли ту да улетимо, или праве некакву листу независно од наших жеља...? Ништа ми није јасно...


Није ми јасно шта се ти цимаш. Јел то питаш за мене? :)

Citiraj:
Ma na kraju svi upadnu gde hoce... Znam ljude koji su u oktobru davali uslov za drugu godinu i i dalje upali na IT, tako da oko toga uopste ne treba da se brinete....


Да, али да ли су упали на буџет? И да ли су тада прешли ону границу за тај смер пошто ће таква ситуација највероватније бити ове године.

Citiraj:
Може да се нада да ће му доћи из д. у г. да би могао да почне да се бави још нечим осим факултетом. :D


Мајкеми :D

Citiraj:
Cekaj, ja uopste nisam rekao da me interesuje menadzerstvo... Rekao sam da se celog zivota bavim komjuterima i da me to zanima... Otkud sad ja na ME?


Па мислим да онда дилеме уопште нема. ИСиТ, ово остало ти је све глупо :fokus:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.07.2007. 15:46:57 

Pridružio se: 21.09.2005. 14:00:03
Postovi: 206
Godina: Dipl.
Smer: IS
studentska sluzba: upis u drugu godinu je krajem avgusta :)

bice obavestenje na sajtovima ;)


P.S: jedna anegdota pri upisu jedne koleginice na ISiT smer:

Profesor: Koleginice ostavicete nam Vas email da mozemo da .....
Devojka: A, nemam ja email, ne koristim "to"

Samo hocu da vam kazem da ne smete da izaberete ono sto vam se vise "svidja" nego ono za sta ste sposobniji! Svi smerovi su podjednako dobri!!!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.07.2007. 16:41:12 

Pridružio se: 08.02.2006. 15:07:08
Postovi: 1155
Godina: Dipl.
Smer: IS
::manjak je napisao:
Citiraj:
На коју фору се прави ранг листа за одређене смерове? Како се рачуна број "бодова"? И да ли се ми изјаснимо шта желимо, па нам кажу можемо ли ту да улетимо, или праве некакву листу независно од наших жеља...? Ништа ми није јасно...


Није ми јасно шта се ти цимаш. Јел то питаш за мене? :)

Све за тебе, Гиле! Шалим се. Питам зато што ме занима и зато што се сећам да је накада давно на сајту фона постојало објашњење како се тачно прави ранг листа, а сада ми се чини да тога нема. И крајње ми је нејасно зашто бих ја (који сам дао све испите до јуна) био у некаквој предности у односу на некога ко није ништа положио до октобра, а онда све почистио у октобру (чисто теоретски).


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.07.2007. 17:57:51 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02.02.2007. 11:36:48
Postovi: 1851
Godina: Dipl.
Smer: IS
M@rin je napisao:
P.S: jedna anegdota pri upisu jedne koleginice na ISiT smer:

Profesor: Koleginice ostavicete nam Vas email da mozemo da .....
Devojka: A, nemam ja email, ne koristim "to"

Samo hocu da vam kazem da ne smete da izaberete ono sto vam se vise "svidja" nego ono za sta ste sposobniji! Svi smerovi su podjednako dobri!!!


:respect:

Nizam je napisao:
И крајње ми је нејасно зашто бих ја (који сам дао све испите до јуна) био у некаквој предности у односу на некога ко није ништа положио до октобра, а онда све почистио у октобру (чисто теоретски).


Јаој поштењачине!!! :D Ћути и пливај! :P

П.С.Немој да заборавиш да промениш испод аватара која си година, ваћ сад стави II, ISit :P


Poslednji put menjao ::manjak dana 13.07.2007. 18:00:31, izmenjena samo jedanput

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.07.2007. 17:58:15 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.10.2006. 15:06:53
Postovi: 3435
Lokacija: ...own little world...
Godina: Dipl.
Smer: IS
M@rin je napisao:

P.S: jedna anegdota pri upisu jedne koleginice na ISiT smer:

Profesor: Koleginice ostavicete nam Vas email da mozemo da .....
Devojka: A, nemam ja email, ne koristim "to"

Samo hocu da vam kazem da ne smete da izaberete ono sto vam se vise "svidja" nego ono za sta ste sposobniji! Svi smerovi su podjednako dobri!!!


:D :D :D znaci ne verujem... :)

_________________
If I could turn back time... I would do exactly the same.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 338 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Sledeća


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 47 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group