Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 19.06.2016. 15:54:19 

Pridružio se: 27.10.2015. 00:04:44
Postovi: 2
Godina: Padobranac
Smer: UK
Planiram da pokusam da upisem FON sledece godine. Imao sam 29 poena iz skole, sto je dosta malo, ali verovatno veci problem je sto slabo znam matematiku iz srednje skole (u prvoj godini kada sam ucio imao sam 4, ostatak skolovanja kada nisam ucio imao sam poklonjenu dvojku - inace je u pitanju ETS Tesla).

Ipak, ako bih krenuo da radim sada, mozda i sa profesorom matematike, da li je moguce savladati materiju do sledeceg prijemnog? Moje misljenje je da absolutno jeste, ali zelim da cujem i vase. I koliko bi vremena po vasem misljenju morao da posvetim ucenju na dnevnom nivou da bih nadoknadio potrebno znanje? (moje misljenje da bi mozda 1-2 sata bilo dovoljno). Hvala.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 10.07.2016. 23:12:39 

Pridružio se: 27.10.2015. 00:04:44
Postovi: 2
Godina: Padobranac
Smer: UK
Drugari,

Stvarno bi mi znacilo vase misljenje :) Da li nedostatak odgovora treba da protumacim kao da je nerealno da upisem FON? Ako je tako, recite mi, budite brutalno iskreni, nemojte samo da me ostavite da nagadjam sta je vase misljenje :)

U zadnje vreme me vise brine cinjenica o mojih 29 poena iz srednje skole, nego savladavanje srednjoskolske matematike. Sta mislite o tome?

Sto se tice savladavanja srednjoskolske matematike, nakon sto sam se raspitao uzivo, zakljucio sam da ne bi trebalo da bude problem da je savladam i spremim se za prijemni ako krenem da ucim od oktobra (dakle ne moram nuzno da krenem odmah i sada). Da li se slazete sa time, ako se uzme u obzir to da ne znam srednjoskolsku matematiku, jer je nisam ucio uopste od drugog razreda srednje pa nadalje? (iako sam, doduse, u prvom razredu imao zasluzenu cetvorku).

Hvala!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 15.07.2016. 16:12:41 

Pridružio se: 20.12.2015. 01:38:27
Postovi: 2
Godina: Padobranac
Smer: OM
To sto imas 29 bodova nemoj da te obeshrabruje. Znam ljude koji su imali i manje, pa makar na samofinansiranje. Ti ako dobro uradis prijemni, nema sta da te brine. Igrom slucaja je ove godine bio prijemni veoma tezak, tako da se granica dosta smanjila. Sve zavisi kako ljudi urade. Prijemni na FON-u je jedan veliki sablon, koji se ponavlja vec godinama. Predji prijemne iz prethodnih godina po nekoliko puta i probne takodje, i ne bi trebalo da imas problema.

:D


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group