Započni novu temu Odgovori na temu  [ 435 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 22.10.2007. 22:42:47 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22.10.2007. 22:39:12
Postovi: 374
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Ovako, sledeće godine treba da se upišem na fax pa imam u planu ovaj ili neki drugi vezan sa informacione tehnologije.Zanimaju me smerovi, da li je upis težak kao i to kako preživljavate na fakultetu i da li učite svakojaja s****a ili ono što treba.
Kao i to kako se nalazi posao sa ovim fakultetom, hvala ;) :cupavi:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 22.10.2007. 22:47:11 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 01:43:21
Postovi: 9865
Lokacija: Šabac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Prelistaj malo teme u FonInfo. Tamo je manje-više rečeno sve što te interesuje. :)

_________________
Biće sve okej, problem ne traje dugo...
To je samo loš dan, sutra bolje biće, tu nema ništa drugo.
Život je suviše lep da bismo se borili sa tugom.
Neko je zaista tu za tebe kad si dole, to je puno, puno, puno...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 22.10.2007. 22:52:30 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24.07.2006. 16:33:51
Postovi: 10041
Godina: Dipl.
Smer: IS
Corey je napisao:
da li učite svakojaja s****a ili ono što treba.


Pa toga realno, ima najvise! :)
Pocevsi od prve godine, koja je zajednicka za sve, pa hteo to ili ne, moraces da ucis i predmete koji se dalje proucavaju na ostalim smerovima... A na ITu pogotovo neces nauciti skoro nista pametno, vec ces vecinu stvari morati sam, ako oces ozbiljno da se bavis time...

_________________
There are three things all wise men fear: the sea in storm, a night with no moon, and the anger of a gentle man.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 22.10.2007. 23:03:52 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 01:43:21
Postovi: 9865
Lokacija: Šabac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Gorbash je napisao:
Pocevsi od prve godine, koja je zajednicka za sve, pa hteo to ili ne, moraces da ucis i predmete koji se dalje proucavaju na ostalim smerovima... A na ITu pogotovo neces nauciti skoro nista pametno, vec ces vecinu stvari morati sam, ako oces ozbiljno da se bavis time...


Ovo je potpuno tačno. Ali jedno je još sigurno - diploma FONa vredi više nego diploma većine drugih fakulteta. Ne zato što više naučiš, to nikako, već zato što je valjda priznata u svetu.

_________________
Biće sve okej, problem ne traje dugo...
To je samo loš dan, sutra bolje biće, tu nema ništa drugo.
Život je suviše lep da bismo se borili sa tugom.
Neko je zaista tu za tebe kad si dole, to je puno, puno, puno...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 22.10.2007. 23:44:43 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26.09.2007. 22:50:11
Postovi: 2182
Godina: Dipl.
Smer: IS
Imas fore do sledece godine, sto si poranio? Ja sam prijemni spremila lagano, za mesec dana. Upis je boza, ove godine su primili sve i svakog, ima nas vise od 700... Malo nam fali mesta za sedenje, ali boze moj, posle dve nedelje se naviknes. :gomila:

_________________
I live in my own world - but it's OK, they like me here! :cool:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 23.10.2007. 00:40:11 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.11.2004. 14:34:28
Postovi: 8655
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Sta je sranje a sta nije, to je relativno.
Neko ce ti reci da nas uce sranjima na faksu.
Neko ce ti reci da nas uce odlicnim stvarima.
Neko ce ti reci da nas uce dobrim stvarima, ali na pogresan/los/zaostao nacin.

_________________
Tommorow is cancelled due to lack of interest!
...
O, da mi je da se još jednom zaljubim,
Opet bih uzeo kostim Večnog dečaka,
I opet bih smislio kako da prodangubim
Dok ona ne sleti niz hodnik Studenjaka...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 23.10.2007. 08:00:45 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.12.2003. 00:09:55
Postovi: 6917
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
Priznata diploma, do koje se stiže mnogo lakšim putem nego do nekih drugih.

Uči se svašta, a ti vidi šta ti je draže, neke ekonomske i menadžerske teme, ili tamo neka fizika i matematika na recimo drugim fakultetima.

Koliko sam upoznat niko iz moje generacije nije čekao duže od šest meseci na posao. Što je za Srbiju sjajno.

I što je najbitnije imaćeš slobodnog vremena tokom studija, i za druženej i za usavršavanje nečeg što te specijalno zanima, a da ti studije ne trpe zbog toga.

_________________
Svako je jutro novo ušće, poteci kao rečica.
Neka se trnje plete gušće nebo je tvoja prečica,
I zdrobi lažne dijamante ko ljusku šupljeg oraha
Nek bulevari sveta pamte muziku tvojih koraka


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 23.10.2007. 10:31:55 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27.05.2005. 01:09:16
Postovi: 105
Godina: Dipl.
Smer: ME
E jesu kraljevi ove nove generacije, ja sam poceo da se bakcem sa forumom i Puskicama pred kraj 1. / pocetak 2. godine! :D :P

_________________
Eat, drink and be merry, for tomorrow we diet.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 23.10.2007. 17:54:46 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.10.2006. 15:06:53
Postovi: 3435
Lokacija: ...own little world...
Godina: Dipl.
Smer: IS
E ja sam tek krenula, ali sam bash zadovoljna... Drustvo je sjajno, profesori i asistenti su bash ok (bar za sad) a drustvo je sjajno :D
Ovo malo gradiva sto smo do sad radili nije preterano tesko, meni je mata malo nejasna, ali nije pretesko :) Sve u svemu ja sam npr. zadovoljna :) Videcemo hocu li promeniti misljenje nesto kasnije :)

_________________
If I could turn back time... I would do exactly the same.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 23.10.2007. 18:56:54 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22.10.2007. 22:39:12
Postovi: 374
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Neko je lose shvatio to za sledecu godinu, sada sam maturant, tako da moram već sada da se odlučim za FON ili ETF.Čuo sam da su ribe na ETF-u bljak pa sam više za fon ali da čujem i ostatak.
Jel imate kakvo mišljenje o ETF-u?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 23.10.2007. 19:03:33 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24.07.2006. 16:33:51
Postovi: 10041
Godina: Dipl.
Smer: IS
Si ti lud? :zbun: Odlucujes o faxu na osnovu riba? :zbun: Idi na megatrend onda, cujem da tamo imas najvise sponzorusa, mozda ti se posreci...

_________________
There are three things all wise men fear: the sea in storm, a night with no moon, and the anger of a gentle man.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 23.10.2007. 19:30:18 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.07.2007. 00:59:25
Postovi: 6271
Lokacija: pizda lepa materina :]
Godina: Apsolvent
Smer: ME
Evo ti inf od nekog ko je od početka hteo ETF a FON mu bio druga opcija I NIJE POGREŠIO.
Prvo pođimo od skraćenice E Treb'o sam FON u njoj je sve rečeno i nisam želeo da sebe zateknem citirajući istu :D .

Realno lakši fax, bolje društvo (especially koleginice :zaljubljen: ), mnogo više primenjuje bolonju od ETF-a (koji je uopšte ne primenjuje (ovo je iz prve ruke)) da li je to prednost ili mana...

Ovo je prelomilo... predavao sam prijavu za polaganje prijemnog na ETF-u čekao sam 2 sata u redu da predam papire koje sam popunio na zidu i na kolenu jer nije postojao nikakvo mesto za pisanje
:zbun: :zbun: a pitao sam jednog profesora da li ima otvoren amfiteatar, kabinet bilo šta gde bih mogao da popunim prijavu, a on onako predusetljivo: "Ne vidim potrebu za tim." :zbun: :zbun: i na prijemnom nisam video nijednu dopadljivu (dopadljivo- širok pojam) devojku, šema do dve dobre...

Posle sam došao na FON da predam prijavu. U dvorištu uzeo prijavu i onda su me uputili u klimatizovan kabinet (sad malo nešto kaplje sa plafona al' Bože moj...) gde sam popunio i predao sve za manje od 3 min. Da citiram drugara po pitanju koleginica: "Brate, svakih 15 min se zaljubim"


Ovo je maksimalno banalno ali je bilo dovoljno da mi se FON mnogo više dopadne od ETF-a (naravno da se ne ponavljam za koleginice)

I u potpunosti se slažem Blondy.
Ovo su moji prvi utisci, starije kolege će ti dati konkretnije informacije...

_________________
People are being persuaded to spend money we don't have on things we don't need to create impressions that won't last on people we don't care about.


Poslednji put menjao Neecola dana 23.10.2007. 19:32:57, izmenjena samo jedanput

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 23.10.2007. 19:31:39 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24.07.2006. 16:33:51
Postovi: 10041
Godina: Dipl.
Smer: IS
Tja, ja bas nesto i nisam odusevljen... Ali da to bude merilo za odlucivanje koji fax da studiras je, u krajnju ruku, debilno. :fokus:

_________________
There are three things all wise men fear: the sea in storm, a night with no moon, and the anger of a gentle man.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 23.10.2007. 19:32:05 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02.02.2007. 11:36:48
Postovi: 1851
Godina: Dipl.
Smer: IS
Ајде да су факултети приближни па да у критеријум уврсти и рибе али небо и земља. Ја не видим зашто тај ЕТФ уопште постоји поред фона, фон је лакши, запослење исто или боље...
Шалим се. Ма то за рибе је стандардно мишљење једног ученика и средњошколско размишљање. Не знам, мени је некако глупо да приводим колегинице испред факса. :D :P
П.С. Јел неко гледао ову нову генерацију, бога ми није лоше... има ту добре пичетине, овај пилетине... :D :zvizduk:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 23.10.2007. 20:00:51 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09.09.2006. 21:03:01
Postovi: 6834
Godina: Apsolvent
Smer: IS
^ Sram te bilo. Koleginice se privode unutra, gde ne duva. :D :lol:

I kaze se: "Studiram informacione sisteme na FON-u." Ako samo kazes da studiras FON, niko te nece pitati koji smer ( :ljutko: ), a ako taj neko ne zna sta je fon, bice mu glupo da te pita (da ne bi ispao glup, jelte). :D

Ja sam htela ETF. Samo kad sam ja upisivala/konkurisala, bilo je klupa za popunu tih papira.. :zbun: Ni ETF u principu nije los, ali ja sam se ipak odlucila za FON. Nekako mi je opustenija varijanta.

FON uopste nije los faks. Uce se korisne stvari. Fora je samo u tome da se ne uci ono sto treba sve do trece godine, jer se ranije tada birao smer. Sada su samo pomerili na drugu godinu, ali su predmeti mahom ostali isti... ZATO se vama cini da se uce gluposti. :)

_________________
I rock these bare feet like no one else can
My hands are dirty I like 'em that way
Shows who I am...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 23.10.2007. 20:08:03 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03.07.2006. 09:16:11
Postovi: 719
Lokacija: kad nisam u svojoj skoli mene moja dusa boli
Godina: II
Smer: IS
^^Tek druga godina a tako vulgaran.... c c c... :P Evo da ja nesto kazem za drugu stranu: FON je fax na kome ces naci dosta izgubljenih dusa... Licno, kad sam upisivao fax hteo sam Saobracajni, a rezerva je bio FON. I dan danas tvrdim da sam napravio blago receno, FENOMENALAN izbor, bio bih potpuno ocajan da sam na Saobracajnom... Ipak mi je krivo sto sam zavrsio ovde, jer sam trebao neki drustveni fax (ali mi je mata mnooogo dobro isla pa sam se vodio tim sta cu lakse spremiti za prijemni - OGROMNA GRESKA). Stekao sam osecaj u prvoj godini da ovde samo ucim neke gluposti, i cak ni njih ne ucim kako treba... Ali dobro to je bila prva godina, opsta, bla bla bla, jos sam imao neku nadu.... Krenula je druga godina... Na jedinom smeru koji sam zeleo da upisem, samo mi se jedan predmet svidja... Uopste te ne nauce nicemu do kraja, sto ja verujem da je sustina fakulteta... To vidim i iz razgovora sa nekim kolegama koje su III ili IV god, cisto da ne bude da to samo neki klinac sere na osnovu godinu i pokusaj dana... ETF bi bio bilion puta bolji i jaci fax samo da im je kadar normalniji (citaj manje iskompleksiran), uz eventualno min reforme... Tu FON stvara prednost, dakle na tudjim nedostacima. Osim toga postali su pohlepni... Poceli su da primaju 700-800 ljudi, a realno 200-300 njih moze da ocisti god pre oktobra, sto je i sustina Bolonje. Nijedan fakultet nece dozvoliti da se tako nesto desi, zato se smanjuju kriterijumi, i znanje sa kojim izlaze studenti odavde postace sve tanje...


edit: Ne znam da li da ti verujem toxic, voleo bih da je tako... Sta onda, da zapnemo u prve dve god, pa ce posle da nam bude kao raju (sto se tice korisnosti gradiva)?

_________________
You can shake it once,
You can shake it twice,
but the third time - you're playing hormons


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 23.10.2007. 20:16:04 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09.09.2006. 21:03:01
Postovi: 6834
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Desperado je napisao:
to je bila prva godina, opsta, bla bla bla, jos sam imao neku nadu.... Krenula je druga godina... Na jedinom smeru koji sam zeleo da upisem, samo mi se jedan predmet svidja...

To je moja poenta. Prva i druga godina su u principu opste. Predmeti su ostali isti, jedina izmena je to da se smer sada bita u drugoj, a ne u trecoj godini. Ponavljam, predmeti su i dalje isti. Znaci ako je druga godina tada bila ZO, i sada je. Samo smo unapred izabrali smer. :)

_________________
I rock these bare feet like no one else can
My hands are dirty I like 'em that way
Shows who I am...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 23.10.2007. 23:30:59 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.11.2004. 14:34:28
Postovi: 8655
Godina: Apsolvent
Smer: IS
toxic je napisao:
To stoji. :) Ja sam cula i Fakultet Olaksanih Nauka. Mada to uopste nije tacno. :((


Nemas pravo da se bunis! U poslednjih 5 godina svakoj sledecoj generaciji je sve lakse i lakse!

Nego, kad vec pricamo o FON-u, da ispricam sta se dogodilo mom cimeru, koji je takodje na FON-u.

On je upisao drugu godinu i obnovio je drugu godinu. Na budzetu je.
Sad je trebalo da ponovo obnovi drugu godinu, ali, da ne bi spao na samofinansiranje, on u septembru podnese zahtev za zamrzavanje godine jer ide u vojsku. (Pa da, dok je u vojsci, uchi i daje ispite)
Od tada ja na svaka tri, cetri dana zvao studentsku sluzbu da vidi da li je gotovo, i stalno je bilo 'za neki dan'.

Danas ih pozove (skoro dva meseca posle) i sta se desilo?
Odobrili su mu zamrzavanje, ali bez da daje ispite. Kako? U oktobru su uveli da ne mogu da se polazu ispiti kad zamrznes godinu. To sto je on podneo zahtev u septembu, puj pike, ne vazi.

Zatim, moze da se zamrzne iskljucivo CELA godina. Znaci, ako si bolestan tri meseca (i zamrznes godinu), ostalih 9 meseci mozes da se j.ebes.

Vrhunac je sto, kad upisujes godinu, placas (izmedju ostalog) 700 dinara tkzv ispitne sveske koje kostaju 20 dinara. Vrh je sto su to mom cimeru trazili da plati, iako hoce da zamrzava godinu bez prava polaganja ispita! :zbun: Cemu onda da placa ispitne sveske?

Zove on Suknovica (prodekana za nastavu) i javlja se kulturno:
cimer: Dobar dan. 'Petar Petrovic' kraj telefona.
Suknovic: Pitajte sta zelite! (nervozno, bez dobar dan ili predstavljanja i sl.)
Cimer pocne sa pricom kako je podneo pre dva meseca prijavu, na sta mu Suknovic rece: Pa imajte malo razumevanja! Cimer mu odgovara u fazonu 'Pa imam razumevanja', da bi Suknovic na to rekao 'E, odlicno' i zalupio mu slusalicu!

FON je jedno tako charno-bajno mesto...

Btw, ovo je samo najsvezija od gomile prica o tome kako profesore ovde zabole dupe za studente i samo gledaju kako da izvuku sto vise novca. Imamo skolarine 1200 evra, ne mogu ljudske racunare da kupe. Ja sam na IS-u, odslusao sam prve tri godine, a samo sam za tri ispita imao vezbe za racunarom, od toga samo jedan strucni ispit.
Znaci, kome se FON svidja, samo ga nije dovoljno dobro upoznao!

_________________
Tommorow is cancelled due to lack of interest!
...
O, da mi je da se još jednom zaljubim,
Opet bih uzeo kostim Večnog dečaka,
I opet bih smislio kako da prodangubim
Dok ona ne sleti niz hodnik Studenjaka...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 24.10.2007. 00:18:33 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 01:43:21
Postovi: 9865
Lokacija: Šabac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Ja sam odavno odustao od toga da ću nešto stvarno korisno naučiti ovde, već da ću sve što mi bude trebalo naučiti kada se zaposlim. Na to je uticalo uveliko to što su asistenti na "stručnim" predmetima bili (i još uvek su koliko sam pre neki dan primetio) subjektivni. Npr u prvoj godini na pp-u (dok se radio Pascal) sam to stvarno otkidao od pre i još sam učio poprilično, ali sam zbog asistenta koji nije bio raspoložen taj dan dobio 7, dok su koleginice (čak i one koje nisu imale blage veze) podobijale bar 8-9... Slično/isto mi je bilo i na uis-u. Od tada se uvek trudim da polažem sa što manje (m)učenja. I u tome sam za sada uspešan (prosek uvek između 7.8 i 8, što je sasvim ok, ili bolje rečeno iznenađujuće kada neko vidi koliko učim). Naravno, to neće važiti za sve. Zavisi od toga koliko si uporan, drzak i kurčevit (izvinjavam se zbog izraza, ali tako je :P).

Eto. :)

EDIT:

Sad sam se setio još jedne važne činjenice za vas koji se dvoumite (ili ste se dvoumili) između FONa i ETFa. Citiraću određenog asistenta sa našeg faxa (stvarno dobar asistent, ne u smislu predavanja i svega koliko u smislu toga da izlazi studentima u susret):

Zoki kralj je napisao:
Vi ovde niste došli da biste postali programeri, već da postanete vođe programerskih timova. Vi nećete znati da programirate, već ćete znati samo da pratite da vas neko ne zezne. Uvek ćete lako naći nekog glupog ETFovca koji će vam za 100-200e sve što je potrebno isprogramirati u roku od par dana, dok bi vama trebalo nekoliko meseci, a vi ćete posle na to staviti svoj potpis i predati kao da ste vi uradili. Za to ćete dobiti par hiljada evra.


Čovek je stvarno u pravu. :)

_________________
Biće sve okej, problem ne traje dugo...
To je samo loš dan, sutra bolje biće, tu nema ništa drugo.
Život je suviše lep da bismo se borili sa tugom.
Neko je zaista tu za tebe kad si dole, to je puno, puno, puno...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 24.10.2007. 11:30:01 

Pridružio se: 21.02.2006. 10:01:52
Postovi: 61
Godina: Dipl.
Smer: IS
Ја сам одвећ стар да бих са вама учио, али ипак послушајте мој савјет...

Као неко ко је дипломирао на ФОН-у и има 5 година радног стажа (почео сам да радим још док сам студирао) могу свима да вам посаветујем следеће: трудите се да на факсу научите што више, чак и из предмета који вам наизглед немају никакве везе са струком (да, да, и ја сам са информационог и кукао сам због организације, инвестиција и сличних предмета). Верујте ми, 90% ствари које се уче на ФОН-у, пре или касније (углавном пре) ће вам затребати у послу, управо због овога што је Зоки (потпуно исправно) рекао (види претходни пост). Познавање организације, система, па чак и основа економије је управо оно у чему смо ми са ФОН-а у предности у односу на ЕТФ-овце или ПМФ-овце. Итекако ћете зажалити што сте се трудили да што лакше завршите факс, а не да на њему научите што више од онога што вам се нуди (ја сам у више наврата зажалио). Не кажем да на ФОН-у нема дебилних предмета (по новом програму их колико знам има много мање него по старом, по коме сам ја студирао), али то што морате да учите неке ствари које немају директне везе са програмирањем или са информационим системима не значи да вам те ствари не требају и да не можете итекако да их примените кад почнете да радите.
Уосталом, ја сам све време студирања живео у заблуди да ћу постати дипломирани инжењер за информационе системе. Све док јуче нисам добио диплому на којој лепо пише "дипломирани инжењер организационих наука - смер за информационе системе". Није нимало случајно што стичете управо ово звање...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 24.10.2007. 19:59:52 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24.10.2007. 19:55:30
Postovi: 142
Lokacija: Tu ovamo i onamo, D1 najčešće...
Godina: IV
Smer: IS
Ja se dvoumim izmedju FON-a i Ekonomije,ali ce moj izbor najvjerovatnije biti FON.
Htjeo sam samo da pitam koji se poslovi mogu raditi kad zavrsis FON ( znam da je relativno ,ali otprilike) sa smjerom menadzment i ISIT.
I da li je FON priznat u inostranstvu i moze li se otici u bjeli svjet sa njim ?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 24.10.2007. 20:45:32 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09.09.2006. 21:03:01
Postovi: 6834
Godina: Apsolvent
Smer: IS
^ Sto se tice prvog pitanja, najbolje bi bilo da uzmes informator na FON-u. Tu ti je napisano kakve poslove mozes raditi sa svim smerovima. :)

Za drugo ti mogu reci samo OVO. :D

_________________
I rock these bare feet like no one else can
My hands are dirty I like 'em that way
Shows who I am...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 24.10.2007. 22:22:04 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24.10.2007. 19:55:30
Postovi: 142
Lokacija: Tu ovamo i onamo, D1 najčešće...
Godina: IV
Smer: IS
A kolike su prosjecne plate FON-ovcima, znam da je i ovo relativno ,ali onako , odokativno...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 24.10.2007. 22:26:25 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09.09.2006. 21:03:01
Postovi: 6834
Godina: Apsolvent
Smer: IS
^ E za to ti nemam link. :D :P
Mozda da pitas nekog diplomiranog. :)

_________________
I rock these bare feet like no one else can
My hands are dirty I like 'em that way
Shows who I am...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 24.10.2007. 22:33:50 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 01:43:21
Postovi: 9865
Lokacija: Šabac
Godina: Dipl.
Smer: IS
To svakako zavisi naravno od mesta gde se zaposliš. :)

_________________
Biće sve okej, problem ne traje dugo...
To je samo loš dan, sutra bolje biće, tu nema ništa drugo.
Život je suviše lep da bismo se borili sa tugom.
Neko je zaista tu za tebe kad si dole, to je puno, puno, puno...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 435 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Sledeća


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group