Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Molim za pomoc
PostPoslato: 15.09.2014. 22:05:04 

Pridružio se: 15.09.2014. 21:54:50
Postovi: 1
Godina: Padobranac
Smer: IS
Imam jedan problem za koji bih vas zamolila da mi pomognete da ga resim. 3. godina sam gimnazije, odlican sam ucenik i moj profesor informatike kao i matematike kazu da sam stvorena za FON i mene interesuju informacione tehnologije i dobro se snalazim u tome. Ali moja prava zelja jeste da upisem dizajn. Kada bi mi neko rekao da li bih mogla posle FON-a da se ostvarim i na tom polju (dizajn) bila bih presrecna. Takodje me interesuje kada bih zavrsila FON da li bih mogla da radim nesto vezano za dizajn ili bilo koji posao koji zahteva pokret i moju kreativnost tj da nisam vezana non stop za kancelarijsko mesto. Hvala svima u napred! Pozdrav! :D :D :D


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Molim za pomoc
PostPoslato: 16.09.2014. 10:56:14 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15.11.2006. 19:50:36
Postovi: 4288
Godina: Dipl.
Smer: UK
Ja sam bio u slicnoj dilemi. Hteo sam dizajn ili bilo sta vezano za animaciju, a moji su hteli nesto konkretnije(odnosno nesto sto bi mi olaksalo nalazenje posla po zavrsetku faxa i od koga bih ziveo on my own ). Jos u srednjoj sam se spremao za FIT posto si tada bili jedini sa smerom za digitalne umetnosti. Na kraju sam upisao FON zato sto je jedan od jacih fakulteta kod nas, nalazi se na samo 10ak minuta kolima i ISIT mi je delovao obecavajuce, plus moji su bili zadovoljni. Tokom prve godine sam se malo vise raspitao o tom smeru i nije ispao kao sto sam ocekivao(ranije se smer birao na kraju prve godine). Posto sam se predomislio u vezi ISITa, i nakon razgovora sa prof. Filipovicem, odabrao sam UK posto mi je delovao mnogo bolje od MEN i OM. Mada tek sam u protekle dve-tri godine zagriz'o za kvalitet i celu ISO pricu, tako da sam siguran da studiranje dizajna ne bih ovoliko oduzio . Na leto 2010. sam kao student FONa nasao posao kako bih placao svoju skolarinu, a sada zivim solo vec dve godine, sto je i bio cilj pri izboru.

Tako da... I regret nothing. :kreza:

_________________
SlikaSlikaSlika


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group