Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1109 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 45  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Prijemni 2013
PostPoslato: 18.10.2012. 20:44:37 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18.10.2012. 16:27:26
Postovi: 2
Godina: Padobranac
Smer: IS
Zdavo svima..:)
Sada sam 4.god, i planiram da upisem fon (ISiT). Imam neku fonovu zbirku za pripremu prijemnog iz 2008. Zanima me da li ta moze da mi posluzi ili moram da kupim ovu novu sto ce da izadje sad?
Hvala :)

_________________
Kad prestanes da se plasis, znaces da uzivas.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Prijemni 2013
PostPoslato: 18.10.2012. 22:14:28 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10.07.2008. 23:50:04
Postovi: 4993
Lokacija: И ја бих био так'и ,да сам рођен на Јамајки..
Godina: Dipl.
Smer: UK
Moze, jer oni samo dodaju zadatke sa prijemnog koji je prosao u zbirku.

_________________
Who are you to judge the life I live? I know I'm not perfect and I don't live to be. But, before you start pointing fingers, make sure your hands are clean.-Bob Marley


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Prijemni 2013
PostPoslato: 19.10.2012. 06:13:40 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18.10.2012. 16:27:26
Postovi: 2
Godina: Padobranac
Smer: IS
Hvala :)

_________________
Kad prestanes da se plasis, znaces da uzivas.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Prijemni 2013
PostPoslato: 21.10.2012. 19:32:53 

Pridružio se: 20.10.2012. 09:19:13
Postovi: 1
Godina: Padobranac
Smer: IS
Zdravo,svima,ja sam takodje IV godina gimnazije i isto imam jaku zelju da upisem FON,takodje (ISiT).Moze li me ko uputiti malo kakav je fakultet?Nisam bas blistao u srednjoj sa prosekom i ne znam jel vredi pokusavati ovaj fakultet sa 28-30 poena iz srednje skole.I video sam da je ove godine trebalo cak 90 poena za budzet.Ali zanima me vase misljenje i neki savet ako biste mogli da mi date.Sto se tice prijemnog,da li je dovoljno "precesljati" tu zbirku sto se prodaje na fakultetu za prijemni?Nas generalno pocinju u gimnaziji da spremaju na osnovu venovih zbirki,bas detaljno.

Srdacan pozdrav.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Prijemni 2013
PostPoslato: 21.10.2012. 21:12:49 

Pridružio se: 03.09.2011. 10:49:07
Postovi: 348
Godina: Dipl.
Smer: ME
Ma nebitni su ti poeni iz srednje, vazno je da dobro uradis prijemni...prosle godine je trebalo 90 poena za budzet jer je prijemni bio prelak i dosta njih je imalo maksimum poena...ja kad sam upisivala prijemni je bio znatno tezi i cini mi se da je donja granica za budzet bila 75 poena, tako da zavisi od tezine...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Prijemni 2013
PostPoslato: 21.10.2012. 21:13:13 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.10.2012. 21:39:22
Postovi: 42
Godina: II
Smer: IS
gledaj da bar upises fax,i ja sam htela isit ali sam upala ma budzet na ME,bolje ista nego nista...pokusaj,ali kreni na vreme da se spremas...u pocetku ponavljaj neke osnovne zadatke...pazi,vecina ce ti reci da ti je dovoljna zbirka....ali ja ne bih...uzmi sve prijemne,probne,za drugi upisni krug,sve sto mozes da nadjes,uzmi njih i odstampaj u dva primerka,na jednom prezvrljaj resenja (da se ne bi vodio njime),i tek kad uradis zadatak i budes 100%siguran,pogledaj resenje...pre ovoga prodji zbirku jednom-dvaput..imas sanse,kazu da je ove godine bilo katastrofa sto se tice upisa,sto ne znaci da ce biti i sledece :) sto se tice pripreme na faxu,ne preporucujem,bila sam,ali mislim da je bolje da od tih para priustis privatnog profesora koji ce raditi samo sa tobom...Pozdrav! :) Ako ti jos nesto treba,pitaj...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Prijemni 2013
PostPoslato: 26.10.2012. 08:29:16 

Pridružio se: 09.02.2012. 14:26:23
Postovi: 281
Godina: Dipl.
Smer: IS
:udri: Kakva katastrofa? Zadaci su bili smesni, ali ljudi ne vezbaju i naravno da ne mogu da sjajno urade prijemni. Uzmi zbirku i radi. Kazu da je preteska, ali koliko sam videla nije. Ja je nisam radila jer sam se spremala za drugi fakultet. Ali ono je stvarno... Sta plasite ljude vec sada? P.S. Ja sam prosle godine upisala. Bio je lak prijemni, ali vecina je preskocila stvari koje su dosle.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Prijemni 2013
PostPoslato: 26.10.2012. 12:46:44 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.10.2012. 21:39:22
Postovi: 42
Godina: II
Smer: IS
Ne mislim na prijemni,prijemni je bio prelak,vec na konkurenciju :) mnogo nas je bilo,a i dosta njih sa max brojem poena iz skole :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Prijemni 2013
PostPoslato: 26.10.2012. 22:02:47 

Pridružio se: 09.02.2012. 14:26:23
Postovi: 281
Godina: Dipl.
Smer: IS
Nismo se razumele bas... Opusteno :) Samo nek rade. Bice sve ok.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Prijemni 2013
PostPoslato: 05.11.2012. 23:36:45 

Pridružio se: 13.02.2012. 16:59:24
Postovi: 12
Godina: Padobranac
Smer: IS
Dolazi dosta njih sa maximalnim br poena iz skole ali to im opet ne vredi puno ako zabrljaju prijemni. Ove godine je bila ogromna konkurencija, i prilicno lak prijemni, zato je bilo potrebno 90 poena za budzet, ako ne i vise... Takva smo generacija, vi cete mozda uraditi losije pa se ta granica spusti ili podigne, sve je to nesigurno. Ja sam imala, cini mi se, oko 96 i upala sam na budzet na ISiT i to sam bila 114 na listi od 160 koliko su primali na budzet, na menadzmentu 96, a na daljini se ne secam 80 i neka valjda... Ko ne nosi dobro znanje iz matematike iz srednje neka nadje dobrog ( citaj: dobrog i informisanog profesora koji ima iskustva sa fonovcima ) i neka vezba konstantno, malo po malo i bice to ok. Ja sam spremala 6 meseci bez prestanka pomalo i pred prijemni sam samo prelazila one rokove i prelazila, i prelazila... Isla sam i na pripreme na fon ali tamo nista pametno necete cuti, a ni nauciti ako nemate dobru osnovu i ako ne umete sebe da naterate da ucite to kako treba. Inace zavrsila sam gimnaziju, drustveni smer... Eto... Raspisala sam se ali znam koliko je meni bila panika oko svega toga pa kapiram da ce vam ovo pomoci :-D I da, neko je pitao za zbirku, kosta 1000 din, kupite novu verujte koristice vam i za prijemni i puna je formula korisnih stvari bla, bla :-) Pitajte sta god vam treba, poz :-)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Prijemni 2013
PostPoslato: 06.11.2012. 20:17:29 

Pridružio se: 06.11.2012. 20:06:08
Postovi: 3
Godina: Padobranac
Smer: ME
Ljudi, u dilemi sam oko priprema na FON-u.
Mišljenja apsolutno podeljena, jedni kažu da je to korisno jer doživiš atmosferu, ako imaš predznanje iz srednje da će to samo da rasčisti nedoumice, a drugi da je to apsolutno nepotrebno i da je najbolje vežbati sam uz eventualnu pomoć privatnog profesora.
Help! :zbun:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Prijemni 2013
PostPoslato: 06.11.2012. 20:25:00 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17.01.2006. 17:36:31
Postovi: 2194
Lokacija: Просвељеност!
Godina: Dipl.
Smer: IS
LJudi, jel neko obavesten kad pocinju pripreme. Burazer krenuo da se sprema za fax, a ja nemm vremena da navratim da pitam uzivo u Studentskoj sluzbi.

Svaka informacija bi dobro dosla.

Hvala.

_________________
Taj zlatni svijećnjak mi je sam uskočio u džep... Istina...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Prijemni 2013
PostPoslato: 06.11.2012. 22:12:32 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26.01.2010. 16:26:33
Postovi: 1965
Lokacija: Galenika
Godina: Dipl.
Smer: IS
Mislim da su prijave počele, a sama priprema počinje valjda kada skupe dovoljno za prvu grupu. Pogledaj na sajtu katedre za matu.

^^Sve zavisi šta ti odgovara. Tu niko neće moći da se posveti samo tebi, i onome što te muči, predavači će odgovarati na tvoja pitanja, ali možda ne toliko koliko ti treba. Ja sam išao i zadovoljan sam time. Najkorisnija stvar je što će ti neke stvari koje si učio u prve 3 godine srednje biti opet objašnjene. Lupam, ako sada treba da spremiš analitičku geometriju, moraš sam da tražiš formule, kako se šta radi itd. A ovde će ti neko to lepo objasniti, uz naravno mnoge cake za samo polaganje prijemnog.

_________________
Pivo, Pank, Partizan!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Prijemni 2013
PostPoslato: 11.11.2012. 18:21:38 

Pridružio se: 11.11.2012. 18:14:26
Postovi: 2
Godina: Padobranac
Smer: ME
Ja sam iz Novog Sada, i zelela bih da upisem FON, mada kod mene je jako malo ljudi, uopste, zainteresovano za to. Profesorka koja bi me pripremala je rekla da donesem zbirku, kao da krenemo. Ali, ja nemam neko predznanje iz matematike, iz srednje. Uglavnom sam imala trojku, ili dvojku, i to zbog moje lenjosti. A, ta pitanja iz zbirke je l' sluze samo kao podloga, ili se nekada potrefi da bude isto pitanje na prijemnom, kao u zbirci? :zbun:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Upis 2013
PostPoslato: 11.11.2012. 21:02:57 

Pridružio se: 11.11.2012. 20:50:59
Postovi: 2
Godina: Padobranac
Smer: ME
Cao svima :D
Evo polako zavrsavam IV godinu gimnazije,drustveni smer...Jos uvek nemam pojma sta cu da upisem,nesto sam kao razmisljala FON ili filoloski,i vecina mi kaze da je bolji FON,ali niko konkretno ne zna sta moze da se radi nakon tog fakulteta..Pa mene sad zanima sta ja mogu nakon tog fakulteta,da li neko ko je zavrsio gimnaziju moze da se snadje sa tim,pa vecinom ekonomskim predmetima...? I da,da li je matematika mnogo teska,s obzirom na to da sam drustveni smer,i ne volim je bas nesto..?.Iz skole nosim nekih 38 poena,al sam se zaprepastila kad sam videla da je prosle godine trebalo 90-91 poen za budzet..Gledala sam prosli prijemni,i ne deluje mi nimalo lako,kako su neki rekli..Da li zato sto jos uvek nisam pocela da se spremam,ali uglavnom,ne deluje mi nimalo naivno... :(
Ako neko moze,nek odgovori,meni ce svakako puno znaciti... :)

Ako kojim slucajem ne upadnem na budzet,zanima me koliko se placa godina??


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Prijemni 2013
PostPoslato: 11.11.2012. 21:30:34 

Pridružio se: 09.02.2012. 14:26:23
Postovi: 281
Godina: Dipl.
Smer: IS
Marijana B. je napisao:
Ja sam iz Novog Sada, i zelela bih da upisem FON, mada kod mene je jako malo ljudi, uopste, zainteresovano za to. Profesorka koja bi me pripremala je rekla da donesem zbirku, kao da krenemo. Ali, ja nemam neko predznanje iz matematike, iz srednje. Uglavnom sam imala trojku, ili dvojku, i to zbog moje lenjosti. A, ta pitanja iz zbirke je l' sluze samo kao podloga, ili se nekada potrefi da bude isto pitanje na prijemnom, kao u zbirci? :zbun:


Nikada ne moze da se potrefi isto. Slicno da, ali isto nikako. A s obzirom na tvoju dvojku, trojku savetujem ti da sto pre pocnes da radis. Bolje sve na vreme. :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Prijemni 2013
PostPoslato: 14.11.2012. 12:26:22 

Pridružio se: 14.11.2012. 11:58:38
Postovi: 6
Godina: Padobranac
Smer: IS
Pozz svima
Moze li mi neko reci da li se moze prijaviti za pripremnu na stranici "Katedra za matematiku"(evo i link: http://math.fon.rs/?ppid=71) malo mi je cudno jer od informacija traze samo ime, prezime, kotntakt telefon i mail na na koji mi nista ne salju, a ima vec oko nedelju dana da sam se tu prijavio. Pa se plashim da nesto nije u redu :pitamse:
hvala unapred na odgooru :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Prijemni 2013
PostPoslato: 14.11.2012. 15:53:50 

Pridružio se: 11.11.2012. 18:14:26
Postovi: 2
Godina: Padobranac
Smer: ME
Hvala na savetu. :) Posetila sam sajt Fon-a, ali tamo ne pise koliko dugo traju te pripreme. Pise samo da je fond casova 40 i da se odrzavaju nedeljom. Da li se radi po grupama, i da li postoje neki termini, recimo u decembru? Hvala unapred na informaciji.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Prijemni 2013
PostPoslato: 17.11.2012. 16:03:03 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22.01.2012. 23:13:15
Postovi: 468
Godina: Dipl.
Smer: IS
stefan94 je napisao:
Pozz svima
Moze li mi neko reci da li se moze prijaviti za pripremnu na stranici "Katedra za matematiku"(evo i link: http://math.fon.rs/?ppid=71) malo mi je cudno jer od informacija traze samo ime, prezime, kotntakt telefon i mail na na koji mi nista ne salju, a ima vec oko nedelju dana da sam se tu prijavio. Pa se plashim da nesto nije u redu :pitamse:
hvala unapred na odgooru :)


Najbolje pozovi telefonom, ako ti jos uvek nisu odgovorili, tako ce ti dati sve potrebne informacije koje se ticu pripremne nastave..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Prijemni 2013
PostPoslato: 17.11.2012. 21:47:36 

Pridružio se: 14.11.2012. 11:58:38
Postovi: 6
Godina: Padobranac
Smer: IS
Pa zvao sam ih, ali su uvek zauzeti, al nema veze skoknucu do faksa pa cu se tamo raspitati. U svakom slucaju hvala na odgovoru. :D


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Prijemni 2013
PostPoslato: 17.11.2012. 22:16:24 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22.01.2012. 23:13:15
Postovi: 468
Godina: Dipl.
Smer: IS
Jos bolje resenje ;)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Prijemni 2013
PostPoslato: 18.11.2012. 04:00:50 

Pridružio se: 13.02.2012. 16:59:24
Postovi: 12
Godina: Padobranac
Smer: IS
Dajana je napisao:
Cao svima :D
Evo polako zavrsavam IV godinu gimnazije,drustveni smer...Jos uvek nemam pojma sta cu da upisem,nesto sam kao razmisljala FON ili filoloski,i vecina mi kaze da je bolji FON,ali niko konkretno ne zna sta moze da se radi nakon tog fakulteta..Pa mene sad zanima sta ja mogu nakon tog fakulteta,da li neko ko je zavrsio gimnaziju moze da se snadje sa tim,pa vecinom ekonomskim predmetima...? I da,da li je matematika mnogo teska,s obzirom na to da sam drustveni smer,i ne volim je bas nesto..?.Iz skole nosim nekih 38 poena,al sam se zaprepastila kad sam videla da je prosle godine trebalo 90-91 poen za budzet..Gledala sam prosli prijemni,i ne deluje mi nimalo lako,kako su neki rekli..Da li zato sto jos uvek nisam pocela da se spremam,ali uglavnom,ne deluje mi nimalo naivno... :(
Ako neko moze,nek odgovori,meni ce svakako puno znaciti... :)

Ako kojim slucajem ne upadnem na budzet,zanima me koliko se placa godina??


FON ili Filoloski... Nebo i zemlja :-) Cime zelis da se bavis uopste? Ja sam iz gimnazije i nije mi lako sa ekonomijom ( I god) ne jer je teska, vec jer ne mogu da se naviknem na ekonomsku terminologiju i taj nacin razmisljanja, ali sve se to da nauciti :-) Prijemni je bio lak, videces to kada budes dovoljno spremna za svoj prijemni. Kao sto sam gore vec rekla, ja sam slabo znala matu, spremala je 6 mes ali zaista skoro svaki dan, i sa prof koji je upucen... Pocni da trazis dobrog profesora i od januara kreni ali ozbiljno i punom parom i trebalo bi da bude ok :-) A godina ti je valjda oko 130 000-150 000 nisam sigurna imas na sajtu valjda... Poz!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Prijemni 2013
PostPoslato: 18.11.2012. 15:57:42 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.09.2012. 10:46:52
Postovi: 5
Godina: I
Smer: IS
Kao prvo, pozdrav svim buducim kolegama :)

Ja sam ove godine upisao fakultet i mogu neka svoja skromna iskustva da podelim sa vama:

Pohadjao sam prirodnomatematicki smer XIII beogradske gimnazije i uglavnom sam vukao dvojke, takodje zbog lenjosti. Na pripreme sam krenuo sa drugom grupom i poceli smo sa casovima negde u drugoj polovini decembra, tako da nije lose da pocnete vec da razmisljate o tome. Cena priprema je (bila) oko 24 hiljade i moglo je da se plati ili odjednom ili u 2 rate. Fond casova je 40, sa tim da postoje 10 termina kojim dolazite na fakultet, subotom ili nedeljom, od 4 casa. Neki ljudi iz moje generacije su se vodili logikom da je bolje ici na pripremnu nastavu na ETF jer je fond casova veci i gradivo je obimnije, ali ne znam da li je iko od njih upisao FON, ne samo zato sto nisu bili naviknuti na tipove zadataka po kojima se nasi prijemni ispiti razlikuju od prijemnih ispita za ETF ili PMF, nego zato i sto ih je povuklo drustvo, okolina, drugi faks... To je moje licno iskustvo, a vi sami odlucite kako vam vise odgovara :)

Inace, svakog termina priprema smo radili jednu ili vise oblasti iz zbirke i svako od nas je dobio listu zadataka koje smo trebali da predjemo tog odredjenog termina, uglavnom sa tacnim resenjima sa druge strane. Svaki termin je drzao neki drugi profesor fakulteta, tako da smo vec tada mogli da se upoznamo sa nacinom rada i da se uverimo u strucnost/nestrucnost nekih od njih (verujte mi, uglavnom su strucni i znaju sta pricaju, plus vam svako od njih proda mnogo korisnih fazona :) ). Takodje smo dobili naloge za online servis putem kog smo mogli da radimo domace zadatke iz oblasti koje smo obradjivali tog termina. Poslednjeg termina priprema smo obradjivali ispitivanje grafika funkcija i prelazili zadatke sa nekih ranijih prijemnih ispita.

Priznajem da i nisam bio bas bio redovan sto se tice obaveza na pripremama :D Svakog termina sam bio tu, pratio sam nastavu i aktivno ucestvovao u njoj, ali sam u prvom periodu slabo radio kod kuce. Taj online domaci sam uradio samo jednom, jer postoji vremensko ogranicenje (45min) i izgresio sam pola, tako da nisam na dalje bio bas motivisan da ga i dalje radim :D Sa malo ozbiljnijim radom sam poceo tek negde na prolece i tad sam presao neke vece oblasti (Analiticka geometrija, stereometrija...).

Ozbiljno sam se matematici za prijemni posvetio tek kada je prosao maturski iz matematike, negde oko 4. juna. Izasao sam na probni prijemni ispit 13. juna, trema je ucinila svoje i imao sam tek oko 15 tacnih zadataka. Tada sam odlucio maksimalno da se posvetim tome i pre maturske veceri (koja je bila 7-8 dana kasnije) sam uspeo da predjem celu zbirku. U medjuvremenu sam uzeo par dodatnih casova iz oblasti koje mi nisu bile najjasnije (trigonometrija, odredjivanje povrsine/zapremine pomocu izvoda). Ucio sam bukvalno do poslednjeg dana. Doduse, prijemni za koji sam se ja spremao u svojoj glavi je bio mnogo tezi od onog koji je bio ispred mene tog 26tog, tako da mi je malo laknulo :D Imao sam dovoljno vremena da uradim sve zadatke dva puta, da proverim i da izadjem pre kraja. Uzeo sam svih 60 poena, i sa jos 33,32 iz srednje skole sam bio 178. na jedinstvenoj listi i uspeo sam da upadnem na ISiT na budzet.

Malo sam se raspisao, ali samo zelim da vam kazem da prijemni nije nikakav bauk, da se radom i zalaganjem moze sve postici, ali to je nesto sto treba sasvim ozbiljno shvatiti i ne smete sebi da dopustite da radite sve u poslednjem trenutku, kao neki od nas :cupavi: . Niko vam ne brani da koristite dodatnu literaturu za prijemni, ali su vam je zbirka za FON sasvim dovoljna, plus materijal sa casova i prijemni ispiti prethodnih generacija Bitno je da budete odmorni, koncentrisani i da znate da nije kraj sveta ako ne upadnete na fakultet ove godine. U suprotnom ce vas trema pojesti, na prijemnom ispitu necete znati kako se zovete i necete nista uraditi. Znam mnogo ljudi koji nisu uspeli iz prve da upisu fakultet pa su pauzirali, proveli godinu radeci nesto sto ih ispunjava, natenane spremili prijemni i kasnije upali na faks bez ikakvih problema.

Najbitnije je prijemni shvatiti kao najbitniju obavezu te godine, ali i pored toga nikako ne zapostaviti neke hobije koji vas ispunjavaju, porodicu, voljene osobe i sve ce biti u redu. Nadam se da sam pomogao barem nekom od vas :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Prijemni 2013
PostPoslato: 18.11.2012. 19:17:15 

Pridružio se: 13.02.2012. 16:59:24
Postovi: 12
Godina: Padobranac
Smer: IS
E da, da se nadovezem na kolegu Zivica (pozdrav Gause :-D ), obavezno izadjite bar na jedan probni prijemni (obicno organizuju dva), da vidite kako sve to izgleda, gde se sta kako popunjava da ne gubite vreme na shvatanje tog dela na prijemnom i oslobodite se malo treme :-)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Prijemni 2013
PostPoslato: 19.11.2012. 20:58:42 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.09.2012. 10:46:52
Postovi: 5
Godina: I
Smer: IS
sunshine_lady je napisao:
E da, da se nadovezem na kolegu Zivica (pozdrav Gause :-D ), obavezno izadjite bar na jedan probni prijemni (obicno organizuju dva), da vidite kako sve to izgleda, gde se sta kako popunjava da ne gubite vreme na shvatanje tog dela na prijemnom i oslobodite se malo treme :-)


Prvo mata pa onda Gauss, polako ;)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1109 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 45  Sledeća


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group