Započni novu temu Odgovori na temu  [ 34 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 08.03.2010. 20:58:08 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10.07.2008. 23:50:04
Postovi: 4993
Lokacija: И ја бих био так'и ,да сам рођен на Јамајки..
Godina: Dipl.
Smer: UK
verovatno je da nisu svi ljudi upisali:neki su otisli na drugi fax,neki su isli na drugi smer,zato ispada da neki koji je na rang listi ispod budzeta upadne...

_________________
Who are you to judge the life I live? I know I'm not perfect and I don't live to be. But, before you start pointing fingers, make sure your hands are clean.-Bob Marley


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 08.03.2010. 21:02:40 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.01.2010. 18:22:07
Postovi: 45
Godina: I
Smer: ME
Da ali u informatoru pise da se ove godine prima 590 od tokga 170 budzet Mo 150(120 nisam siguran) za IST a tamo su ih primili samo na Mo 500 kako ? :)

Ako upisem na samofinansirajuci ,sta je potrebno za prelazak u sledecoj godini na status budzta da li je tesko preci sa samofinansirajuceg na budzet?Nadam se da ste razumeli sta sam hteo da pitam... :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 08.03.2010. 21:04:12 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10.07.2008. 23:50:04
Postovi: 4993
Lokacija: И ја бих био так'и ,да сам рођен на Јамајки..
Godina: Dipl.
Smer: UK
auh,vise se nista ne zna... http://www.fonforum.org/viewtopic.php?t=15353 ovde mozes da pratis neka obavestenja,ali u sustini se pravi lista studenata;prvi parametar po kome se gleda je borj datih ispita,zatim prosek,i onda kada si dao te ispite..znaci,ne garantuje ti niko da ces preci na budzet ni ako das sve ispite...

ti si me tako izbacao po burek :D ,al pokusacu da ti kazem cega se secam:
na budzet za "Menadzment i Organizaciju"-->primljeno 170
na budzet za ISIT-->140
sad,koliko na SF,ne znam stvarno...

_________________
Who are you to judge the life I live? I know I'm not perfect and I don't live to be. But, before you start pointing fingers, make sure your hands are clean.-Bob Marley


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 08.03.2010. 22:57:05 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2008. 17:58:41
Postovi: 71
Godina: III
Smer: OM
nikolavucinic je napisao:
Ljudi objasnite mi nesto: :udri:
U predhodno pomenutoj listi pise da za studiski program Mo upisano je njih 300 i nseto na statusu budzeta a odatle pa do 488 cini mi se na samofinansirajuci,e sad na forumu sam nasao neke podatke da se na status budzeta prima oko 170 za studiski program Mo pa odkud onda 300 na budzetu ? :) :)
Ne znam otkud ti to da je 300 budžetlija na menadžmentu, ali to je čista dezinformacija. 170 se upisuje na teret budžeta na studijski program Menadžment i organizacija, a 140 na ISIT. Trebalo je da se upiše još 160 samofinansirajućih na Men. i 120 na ISIT, ali je primljeno više i to 82 na ISIT i 60 na Men. i org., a možda i više, jer kažu da ima nekih ilegalaca kojih nema ni na jednom spisku. Uglavnom, to za budžet je 100% tačno i to se neće menjati, a za samofinansiranje je sve moguće, tj. gotovo sigurno će upisati više od predviđenog broja, a sad koliko će to biti, zavisi, pre svega, od toga da li će preovladati razum ili pohlepa uprave fakulteta. Uglavnom, što se više samofinansirajućih upiše, to će biti teže preći na budžet onima koji su se upisali u okviru zvaničnih kvota, jer se svi samofinansirajućih bore za nekih 60-80 budžetskih mesta.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 09.03.2010. 19:47:02 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.01.2010. 18:22:07
Postovi: 45
Godina: I
Smer: ME
Da sad razumem Hvala! :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 22.04.2010. 22:10:41 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22.04.2010. 22:05:45
Postovi: 220
Lokacija: Pirate Bay
Godina: Dipl.
Smer: IS
Neecola je napisao:
http://www.fonforum.org/download/prijemni/rang%20liste%202009.xls

Citiraj:
Završen je upis kandidata na studijski program Menadžment i organizacija (MO) u statusu „na teret budžeta“. Upisani su kandidati koji su na rang listi za ovaj studijski program imali rang od 1 do 328.

328mi kandidat 79.12 poena


Citiraj:
Završen je upis kandidata na studijski program Informacioni sistemi i tehnologije (ISiT) u statusu „na teret budžeta“. Upisani su kandidati koji su na rang listi za ovaj studijski program imali rang od 1 do 262.

262gi kandidat = 83.48 poena


Izvinjavam se što citiram ovako mator post, ali me interesuje koliko bodova je bio minimum za samofinansiranje? Zainteresovan sam za ISiT.

Hvala.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 23.04.2010. 10:48:09 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10.07.2008. 23:50:04
Postovi: 4993
Lokacija: И ја бих био так'и ,да сам рођен на Јамајки..
Godina: Dipl.
Smer: UK
ne moze niko tacno da ti kaze,posto sve zavisi kako ljudi urade uopste...

_________________
Who are you to judge the life I live? I know I'm not perfect and I don't live to be. But, before you start pointing fingers, make sure your hands are clean.-Bob Marley


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 23.04.2010. 12:13:13 

Pridružio se: 06.10.2009. 19:33:32
Postovi: 2720
Godina: Dipl.
Smer: IS
Za samofinansiranje, mnogo bitan faktor jeste koliko sf studenata ispred tebe na listi ne zeli da upise FON, jer nisu usli na budzet, pa im je preskupo. Ljudi nemaju uslova da placaju, pa je bolja varijanta zavrsiti neki drugi fax na budzetu, nego na FON-u ulagati realno ogromne pare, pogotovo sto znamo kako je tesko upasti na budzet. Kod nas je tipa prosle godine poslednji upisan na ISiT-u bio preko 800tog mesta sigurno. A mozda i preko.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 23.04.2010. 14:42:22 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22.01.2009. 14:28:50
Postovi: 5365
Godina: Padobranac
Smer: IS
za generaciju upisanu 2008. znam da su na samofinansiranje upisali i neki sto su bili preko 1100. mesta na listi...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 34 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group