Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 549 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 11.11.2008. 22:46:52 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17.11.2007. 19:12:54
Postovi: 3863
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Koliko se secam i 4+ je Ognjanoviceva zbirka. Nebitno...ja bih ti preporucila da se manes zbirki iz gimnazije, vec da odradis sto vise iz te 4+ i fonove zbirke. Tako sam bar ja radila :D

_________________
What is essential is invisible to the eye.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 11.11.2008. 22:54:40 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28.09.2006. 00:07:40
Postovi: 7570
Lokacija: Lazarevac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Nije lose preci gradivo iz srednje pre vezbanja testova za prijemni, ja sam sa ortacima ukratko presao sve sto smo radili tokom gimnazije(iz sveske) pa onda tek 4+.

_________________
Things need not have happened to be true. Tales and dreams are the shadow-truths that will endure when mere facts are dust and ashes, and forgot.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 12.11.2008. 01:05:39 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15.09.2008. 18:15:08
Postovi: 2320
Lokacija: čćubura nije mesto, to je dijagnoza
Godina: Apsolvent
Smer: ME
ako mozesh da uradish sve zadatke iz fonove zbirke nije ti vishe potrebno...
dolazili su jako slicni zadaci...
nijedan tezi od onih u zbirci...
predjete lepo celu fonovu... ono shto vam pada teze malo se zadrzite na tome...
i na konju ste ! :D

ja bi licno podrzala i OI...
poshto sa oproshtenjem na izrazu ali samo ako ste ekstremno ne upuceni iliti ne obrazovani imacete manje od 22 poena...
mada sa druge strane ako mislite da ce te uraditi vishe od 45 poena na mati... onda samo matu !


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 15.11.2008. 16:46:57 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16.05.2008. 17:54:06
Postovi: 69
Godina: IV
Smer: IS
ovako... spremala sam 3 nedelje matu (sta reci?neodlucna sam.. do poslednjeg trenutka nisam znala sta cu...),iz fonove zbirke,nisam imala neko predznanje iz mate (gimn.jezicki),ali kapiram sve kada mi neko samo malo objasni ;), upisala sam fon,ali da sam imala jos 1 mesec,ili bar 2-3 nedelje upala bih na budzet.. dovoljna je fonova zbirka,ali da se zadaci rade sa razumevanjem,rekli su da ce primiti mnogo manji broj studenata nego ranijih godina tako da.. potrudite se ako stvarno zelite da upisete..i nemojte biti u fazonu 'ima vremena'
:) :) :) :yo:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.11.2008. 19:05:57 

Pridružio se: 14.01.2008. 19:49:16
Postovi: 195
Godina: Padobranac
Smer: IS
majni je napisao:
rekli su da ce primiti mnogo manji broj studenata nego ranijih godina tako da..

tako da ce sigurno primiti sve i ove godine. Ne drze rec nikad. Sta god da kazu znajte da ce da bude obrnuto. Primaju bez probleme i mnogo mnogo vise


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.11.2008. 21:44:40 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29.06.2008. 18:41:40
Postovi: 86
Godina: I
Ma opushteno,ja mislim da su ove godine svi bili primljeni a meni izmakao budzet za 45 mesta :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: Moj savet vam je da uzmete i opstu informisanost jer je mene taj prijemni izvukao,imao sam 27 od 30 poena,a na mati 18.5 od 30...Mada,ako super znate matu nemojte rizikovati sa OI....Ja sam rizikovao,i taj rizik mi se isplatio,mada znam neke koji su se i zeznuli tu....Ne znam,svako za sebe najbolje zna koliko je sposoban....Ali zaista nema potrebe vec sada da spremate matu,jedino bas ako imate extra slobodnog vremena....

_________________
I tako...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 17.11.2008. 22:43:38 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15.11.2008. 22:05:50
Postovi: 138
Lokacija: Blok45
Godina: I
Smer: IS
@vladale
bolje iz veneove zbirke da radis nego iz ognjanoviceve,teze=bolje

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=oB6bk5S2_Zc

http://www.youtube.com/watch?v=UyqwHATSgP4


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 17.11.2008. 23:36:47 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28.11.2007. 22:55:55
Postovi: 575
Godina: IV
Smer: IS
^I ja sam ga isto to pitao al je neki indijanac obrisao misleci da je nevazno, a razlog zasto sam ga pitao je da vidim koliko zna maetmatiku(od profesora to dosta zavisi!) i vise zato sto profesorka Davidovic je za moju generaciju (88) napravila zbirku zadataka za fakultete tipa etf,fon,pmf.. I ja sam spremao prijemni SAMO iz te zbirke(zbirka je vrhunska, zadaci su tezi nego iz fonove zbirke!)...Rezultat je 19 tacnih na prijemnom, a i drugarica koja je psremala odatle je upala takodje na budzet....

Edit: I ponovo su Doci kao i meni obrisali post....Obrisi i ovo boli me k****, ali bilo bi dobro da obavestenje za tu zbirku ostane!

_________________
It is on!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 18.11.2008. 00:35:58 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25.07.2008. 01:29:51
Postovi: 3369
Lokacija: the suburbs
Godina: IV
Smer: ME
Ovako... ja sam spremao prijemni 25 dana max, racunam dane kada sam vezbao i ima casove (23 ili 24 dvocasa - 23 ili 24 dana). Iz prilozenog se vidi da sam nisam mogao da se namolim da vezbam. FON-ova zbirka, uradio sam sve oblasti sem kombinatorike (znao sam da to ili znas, ili ne znas), presao sve po 2, eventualno 3 puta. Sve po jednom samostalno. Zadaci na prijemnom su bili prosti, ali ja sam zaboravio jednacinu dodira kruznice i prave (NIKADA ne ucite obrasce vece pred prijemni :udri: ) i onda sam se na drugom delu prijemnog oduzeo jer sam znao da mi sledi trigonometrija, kombinatorika i f-ja (f-je nikada u zivotu nisam naucio tj. uvek sam imao neki odbojnost).

Suma sumarum. Samofinansirajuci, izvukli me poeni iz srednje, nisam siguran koliko mi je falilo za budzet kada se pomerila lista, ali u pitanju su bila ja mislim jos dva zadatka, mozda cak i jedan (2-1 nikada nije 3, ma koliko vi bili oduzeti, ali ajde, poslednji zadatak, nervni slom sam doziveo sat vremena ranije). Sve u svemu, 2 meseca spremajte prijemni, naucite obrasce, sve iz trigonometrije - morate da budete sigurni u to sto radite i najvise paznje obratite na prijemne od, recimo, 2003.

_________________
last.fm
twitter
tumblr


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 20.11.2008. 22:50:37 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.11.2008. 19:35:17
Postovi: 3
Godina: Padobranac
Smer: IS
e samo da javim.......cica odustao of fona.........ne moze da sprema prijemni.........svima puno srece.........i znanja.........POZ :yo: :cupavi: :yo:

_________________
I don't need no make up
I got real scars
I got hair on my chest
I look good without a shirt
Well my friends think I'm ugly
I got a masculine face


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 20.11.2008. 23:09:45 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31.10.2008. 11:42:17
Postovi: 302
Godina: IV
Smer: ME
ljudi ,ja placem...uradila sam jednu oblast...jaoooo....ovi moji presli skoro pola...
dobro sta je to...ostalo mi je jos SAMO 15!!!presla izraze...a geometriju ocima ne mogu da gledam...fuj...i tako...ja se malo zalim... :D :D

_________________
cute but psycho. things even out.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 28.11.2008. 01:01:50 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28.11.2008. 00:17:10
Postovi: 8
Lokacija: Kraljevo
Godina: Padobranac
Smer: IS
Ovako, pre svega pozdrav jedan za sve normalne likove i likushe sa foruma..

Evo ja planiram da upisem fon smer Informacioni sistemi, sa ciljem da upadnem na budzet.. Sad koliko je to moguce videcemo.
Koliko cu da vezbam i dali cu vezbati to je moja licna stvar, inace hvala puno na komentarima, uglavnom su mi pomogli..
Iz kraljeva sam, el. tehn. racunara, i nosim nekih 30ak bodova iz skole eventualno 31,32 a za budzet bi mi trebalo min oko 50ak sto nije mala stvar.

Iskopirao sam zbirku koju mi je dao profa gde su testovi sa prijemnih iz 2000/01/02. i 2003. [sa FON-a] god tako da planiram to da pocnem da sljakam na vreme, pa sam hteo da pitam samo Da li da nabavljam novu zbirku koju izdaje fon ili da pocinjem polako sa ovom?

Dakle, budzet mi je prioritet = nisam neki djak (vr.dr.) ali ne bih da mi matori placaju nesto sto ne moraju ako ja mogu da se potrudim i odradim to kako treba.


Veliki pozdrav iz Kraljeva, mozda se vidimo do god., al one sledece :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 28.11.2008. 01:12:22 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28.09.2006. 00:07:40
Postovi: 7570
Lokacija: Lazarevac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Uzmi noviju zbirku, menjale su se stvari od tada, FON je tada imao zajednicki prijemni sa SF. Uzmi Fonovu ili onu za sve tehnicke fakultete, obe su dobre.Naravno mozes uzeti od nekog starijeg njegovu ako je sacuvao, ne treba ti najnovija.

_________________
Things need not have happened to be true. Tales and dreams are the shadow-truths that will endure when mere facts are dust and ashes, and forgot.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 28.11.2008. 19:53:52 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28.11.2008. 00:17:10
Postovi: 8
Lokacija: Kraljevo
Godina: Padobranac
Smer: IS
Hvala puno brate ^


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 01.12.2008. 20:43:29 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28.11.2008. 00:17:10
Postovi: 8
Lokacija: Kraljevo
Godina: Padobranac
Smer: IS
jedno pitanje, moze li se naruciti zbirka preko neta i kako (sajt)?

Hvala


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 01.12.2008. 22:31:26 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.07.2007. 00:59:25
Postovi: 6271
Lokacija: pizda lepa materina :]
Godina: Apsolvent
Smer: ME
Nisam upoznat sa postojanjem takve usluge (ne znam zašto me to ne iznenadjuje) vidi na upis.fon.rs ali teško

_________________
People are being persuaded to spend money we don't have on things we don't need to create impressions that won't last on people we don't care about.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 02.12.2008. 20:18:01 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19.01.2008. 20:34:07
Postovi: 24
Lokacija: Beograd
Godina: Padobranac
Smer: IS
E, zvali su me danas da me obaveste da je formirana prva grupa.
Prvi cas(ovi) bice odrzani u nedelju, 7.12.2008. od 9 i 30 i do tada mora da se uplati 19 600 dinara i donese uplatnica. Inace, rekli su mi da je u ucionici 101 ( voleo bi kad bi mi neko rekao gde je tacno ta ucionica da ne lutam po zgradi ).
Ja sam mislio da ce to biti svake nedelje dvocas ali nije. Bice sad u nedelju 3x po 1h sa pauzama od po 15 minuta izmedju svakog sata tako da ce sve to da se zavrsi u 13h. Ali nece biti svake nedelje nego dva puta mesecno u proseku ( kao dogovaracemo se o sledecim terminima svaki put ). I bice 4 domaca i zavrsni test na kraju. Sto se ulaznog testa tice, gospodin sa kojim sam razgovarao nije znao pouzdano da mi kaze ali najverovatnije nece biti ulaznog testa ( jer je samo jedne godine bio ) a nase znanje ce proveravati na casu.
Eto, mozda sam malo preterao sa informacijama i verujem da svi, koji dolaze u nedelju, ovo vec znaju jer vam sve objasne telefonom, ali ipak se nadam da ce nekome ovo biti od koristi...

Svi koji su prva grupa, VIDIMO SE U NEDELJU !!!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 02.12.2008. 20:46:28 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28.11.2007. 22:55:55
Postovi: 575
Godina: IV
Smer: IS
^ucionica 101 je kad udjes u zgradu prva ucionica sa leve strane.

_________________
It is on!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 03.12.2008. 20:08:51 

Pridružio se: 03.12.2008. 19:56:58
Postovi: 1
Godina: I
E, evo i ja resih.. :) Uzela sam zbirku pre 10ak dana i jos nisam pocela da vezbam.. Jurim profesorku vec par dana.. sticicu je valjda.. Inace sam iz Arilja, ucim ekonomsku skolu.. Iz skole cu vuci oko 38poena.. Pricala sam sa drugovima koji su na FONu i mislim da cu poceti od Nove godine.. Inace, imam 5 iz matisa, ne ide mi lose, ali ima oblasti koje nisam ucila tako da ce mi oko njih trebati neka posebna pomoc.. Toliko od mene... Imam zbirku sa faxa, ali nemam tu 4+ i mislim da je necu ni kupovati.. :) PozzZz iz Arilja.. za buduce (nadam se) kolege.. :D ;)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 07.12.2008. 17:16:22 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29.06.2008. 18:41:40
Postovi: 86
Godina: I
Sasvim vam je dovoljna FON-ova zbirka,a moje misljenje je da su casovi na FON-u BESKORISNI!Ali kako hocete.Moja drugarica je isla na te casova i na one zavrsne i probne testove koji nisu imali blage veze sa prijemnim,i na kraju ja upadnem na fax a ona bila iza 1000.mesta....Mada,sve je to individualna stvar.E,i da jos nesto,naucite da ce vam FON izvuci para i para za nista!

_________________
I tako...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 07.12.2008. 19:19:42 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19.01.2008. 20:34:07
Postovi: 24
Lokacija: Beograd
Godina: Padobranac
Smer: IS
Danas sam bio na prvom trocasu... :) E, fax je stvarno lep i ucionice su dobre...
A za pripremu ne znam... Ona likusa nam je objasnjavala kao da matematiku u zuvotu nismo videli... I u jednom momentu pitala kao da li smo culi za Moavrovu formulu i posto su neki rekli da nisu ona je rekla da ce da kaze profesorima da se to izbaci jer neki to nisu ucili... I sad izgleda da na prijemnom nece biti Moavrove formule... :) Kad bude kombinatorika, ja cu da kazem da to nismo ucili i onda nece je biti na prijemnom...:D:D:D
Sve je to lepo, mislim na zadatke koje u mojoj skoli ni dvojku ne donose, ali nema teorije da ce tako lako biti na prijemnom... Ici cu ja na te pripreme ali vidim ja da mora dobro da se radi kod kuce, jer na tim pripremama mogu da vas zeznu da pomislite da sve znate, a onda da puknete na prijemnom...
Stvaro nisam navikao na ovakav rad. Moja prifesorka u gimnaziji radi zadatke tako sto preskace korake skroz i mnogo su teski zadaci, a na ovim pripremama bukvalno radi 2^-2 je pa pise prvo (1/2)^2 pa onda tek da je to 1/4 i jos pita dal nam je jasno kako je to 1/4...:) Mislim, daj boze da tako bude na prijemnom, ali znam da nece jer onda ne bi imalo nikakvu svrhu...
Ali dobro, ovo je bio tek prvi dolazak a i moguce da je bilo ovako jer su brojevi i izrazi najlaksi zadaci na prijemnom. Videcemo kako ce da bude kad budemo radili nesto teze, ali ako ostane na ovakvom nivou, skroz cu se smoriti... A najgore od svega, ne govorim ovo da bih se pravio pametan i cak se veoma plasim prijemnog. Ali, svako ko ima iole veze sa matematikom, reci ce da je onaj nivo debilan...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 07.12.2008. 23:18:50 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.11.2007. 20:52:15
Postovi: 5191
Lokacija: У илегали...
Godina: Dipl.
Smer: IS
Mnoge kolege koje su išle na te pripreme su napisali svoje komentare, tako da valja malo iščitati ovaj podforum ;)
Što se moavrove formule tiče, budi ubeđen da će biti na prijemnom, samo te zadatke ti možeš ali i ne moraš da radiš preko moavrove formule.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 08.12.2008. 00:02:12 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09.10.2007. 16:55:15
Postovi: 4003
Lokacija: Vidzilend
Godina: Dipl.
Smer: IS
Citiraj:
Ali, svako ko ima iole veze sa matematikom, reci ce da je onaj nivo debilan...

Al ces ti lepo da se provedes na fakultetu....


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 09.12.2008. 18:31:58 

Pridružio se: 09.12.2008. 18:22:05
Postovi: 2
Godina: I
Ja samo da kazem da cu i ja na fon :) Polagacu na prijemnom samo matematiku, jer mi lepo ide, a i pocela sam da je spremam jos u oktobru iz fon-ove zbirke (sta cu kad sam panicar). Planiram da produzim na informacione sisteme i tako... Inace, ovaj forum je super, dosta toga se sazna. Pozdrav za sve! ;)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 10.12.2008. 01:22:02 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15.01.2008. 14:47:17
Postovi: 682
Lokacija: Bg/Cacak
Godina: I
forum je najjachi :cool:

_________________
Partizan le, Partizan ole ole, samo jedno ime znam, PARTIZAN BEOGRAD !!!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 549 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Sledeća


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 45 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group