Započni novu temu Odgovori na temu  [ 32 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 03.06.2008. 10:41:31 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25.09.2005. 19:00:05
Postovi: 1922
Lokacija: BiG NiPla
Godina: Dipl.
Smer: ME
^Jeste. Cepa se junski rok ko lud.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 03.06.2008. 20:28:24 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.09.2006. 15:06:36
Postovi: 429
Lokacija: Belgrado
Godina: Apsolvent
Smer: UK
Stimpy je napisao:
Pazienza je napisao:
I ne bih sad voleo da neko ispadne sa pitanjem ''A sta mislis kako je tek na drugim fakultetima?''
To me ne zanima,jer ja sam upisao FON a ne neki drugi fax, i zanima me da mi na njemu bude omoguceno koliko-toliko dostojanstveno studiranje.


Ti ovde de facto preporucujes drugi fakultet i krajnje je neodgovorno da to radis, a da odmah ispod toga pises kako te ne zanima kako je i sta se radi tamo. I kad vec preporucujes radi to na osnovu kvaliteta tog faxa, a ne na manama naseg.


Kada ljudi postave pitanje ''Sta mislis,kako je na drugim fakultetima?'' ,misle na to da je tamo gore.Nismo se dobro razumeli.

_________________
...iako istim ulicama idemo i mi se ne znamo,pogledi se susreću i razilaze k'o duše,na ulici si danas,na ulici si bio juče i sutra si...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 03.06.2008. 21:21:49 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25.09.2005. 19:00:05
Postovi: 1922
Lokacija: BiG NiPla
Godina: Dipl.
Smer: ME
^pa koliko sam ja upucen, od ljudi koji studiraju tamo, EKOF jeste gori, bar po mojim kriterijumima i sigurno da ima mnogo mana u koje nisam upucen.
A po cemu mislis da je sve ono sto si nabrojao bolje na EKOFu?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 03.06.2008. 21:31:39 

Pridružio se: 02.06.2008. 20:41:27
Postovi: 13
Godina: Padobranac
Svakako cu svratiti do FON-a. Mozda naletim i na neke od vas pa da se malo bolje upoznam u vezi svega sto me ceka ukoliko se odlucim za taj faks. Jes da mi mata ne ide, ali volje je prisutna i dosta vremena imam da je spremim. :cool:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 08.06.2008. 13:06:24 

Pridružio se: 14.09.2006. 11:07:15
Postovi: 111
Lokacija: Planeta Zemlja
Godina: IV
Smer: ME
FON je zakon, ko god misli drugacije neka ode malo na neki drugi fax pa ce da vidi sta je kidanje zivaca...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: FON vs EKOF
PostPoslato: 23.01.2012. 01:14:23 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22.01.2012. 23:13:15
Postovi: 468
Godina: Dipl.
Smer: IS
I ponovo dilema, Fon ili Ekof?!

Izvinjavam se ako se tema ponavlja, mozete je zatvoriti i prebaciti me na vec postojecu u tom slucaju.

Inace, IV sam godina Ekonomske skole, smer finansijski tehnicar. Konkretno interesuje smer Menadzmenta. U velikoj sam nedoumici nakon citanja komentara na drugim temama o izvorima znanja koje ovaj fax pruza. Zaista ne bih zelela da zavrsim fax na kom necu stici bas nikakvih znanja za buduci posao. Neke stvari se samo kroz praksu uce, sa tim sam vec upoznata usled rada u racunovodstvenoj firmi i znam da je prethodno znanje teorije veoma bitno ako nesto zaista zelite da radite sa razumevanjem, ali ipak ne bih zelela ni da 4 godine provedem u ucenju potpuno nepotrebnih stvari i bubanjem hiljada i hiljada stranica danonocno.

Svaki vas komentar o nacinu ucenja, kvalitetu znanja, i drugim stvarima koje ovaj fax nudi mogao bi biti od pomoci.... Naravno ukoliko ima i nekoga sa Ekof-a, volela bih da cujem i njegovo misljenje....


spojene teme
Neecola


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 17.06.2012. 00:02:09 

Pridružio se: 03.09.2011. 10:49:07
Postovi: 348
Godina: Dipl.
Smer: ME
Evo i ja da se oglasim. Isla sam na ekonomiju 2 godine, pala sam prvu i odlucih da upisem fon. Najbolja stvar koju sam odlucila. Bolji profesori i asistenti, vise prakse, bolje drustvo, preko kolokvijuma mozes da polozis odredjene ispite... Na ekonomiji sam se posteno namucila, a dala sam sociologiju i brdo mog drustva koje je takodje upisalo ekof je dalo samo soc...tako da ako odlucis da ipak odes na ekof i u januaru das samo soc bolje razmisljaj o drugom faxu.. FOn je super, ali mu je mana sto je vise neorganizovan nego organizovan i dosta je skup, al opet po meni je bolji izbor od ekonomije.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 32 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group