Započni novu temu Odgovori na temu  [ 435 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 24.10.2007. 22:40:13 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08.08.2005. 12:52:36
Postovi: 4863
Lokacija: coyote's nest
Godina: Dipl.
Smer: ME
kakva su to pitanja? upisi sta volis i sta zelis da ucis, pa ako se pokazes dobar, nebo ti je granica.. to vazi i za biologiju, i medicinu, pa i za menadzment/is ako te interesuje

ps. velike ::D

_________________
I've got an idea - an idea so smart that my head would explode if I even began to know what I'm talking about.
:ahhh:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 24.10.2007. 22:46:31 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.11.2001. 08:45:08
Postovi: 4717
Lokacija: Novi Bgd.
Godina: Dipl.
Smer: IS
LoooD je napisao:
A kolike su prosjecne plate FON-ovcima, znam da je i ovo relativno ,ali onako , odokativno...


Početna plata nekoga sa IS-a je u proseku 400-500 €, čak i ako nije diplomirao.

_________________
Oni hipotetički kostrukti o kojima se može govoriti kao o konzistentnim i relativno trajnim dinamičkim sistemima koji objašnjavaju veći deo procesa motivacije, obuhvatajući i ciljeve i motive kroz njihove međusobne relacije, čime se mogu uslovno..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 25.10.2007. 13:10:26 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24.10.2007. 19:55:30
Postovi: 142
Lokacija: Tu ovamo i onamo, D1 najčešće...
Godina: IV
Smer: IS
toxic je napisao:
^ Sto se tice prvog pitanja, najbolje bi bilo da uzmes informator na FON-u. Tu ti je napisano kakve poslove mozes raditi sa svim smerovima. :)


Moze li neko ko ima informator da napise moguce poslove , posto ja ne znam nikog ko je upisao FON tako da ne mogu doci do informatora , a nisam iz BG-a pa da kupim ..
Izvinite sto vas cimam ,ali sjetite se vas kad ste upisivali koliko ste imali pitanja i svega....


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 25.10.2007. 13:21:24 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09.09.2006. 21:03:01
Postovi: 6834
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Mogu ja da ti skeniram... Evo sacekaj par minuta. :)

edit:
ISIT/ME
ME

:)

_________________
I rock these bare feet like no one else can
My hands are dirty I like 'em that way
Shows who I am...


Poslednji put menjao toxic dana 25.10.2007. 13:37:21, izmenjena samo jedanput

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 25.10.2007. 23:07:22 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17.10.2006. 21:30:03
Postovi: 468
Lokacija: Bg
Godina: III
Smer: IS
Ako vec upises fon,budi oprezan i ne vjeruj nikom a najmanje profesorima...
I navikni se na to da dobijas lose ocjene dok drugi prolaze na lijepe oci (dobro dupe)!

_________________
Let's talk about Jesus?!
-I can't , it's too funny!!!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 25.10.2007. 23:19:10 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.10.2006. 15:06:53
Postovi: 3435
Lokacija: ...own little world...
Godina: Dipl.
Smer: IS
^ Ljudi zasto toliko kukate?! Jednostavno ne mogu da vas shvatim..
Nepravde ima svuda, nigde nisu svi profesori nasmejani i svuda ce biti tih koji prolaze na lepe oci/ dobro dupe/ debeo novcanik... Suocite se s tim.

Stoji svce sto kazete, ok. To je ono loshe. Ali navedite mi fax u kome toga nema. Na vecini je mnoooogooo gore stanje nego na FONu..

_________________
If I could turn back time... I would do exactly the same.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 26.10.2007. 08:37:35 

Pridružio se: 08.03.2004. 23:55:25
Postovi: 124
Godina: Apsolvent
Smer: IS
@Mastermind: iskuliraj covece, nigde ti nece biti opusteniji odnos profesor-student ili pogotovo asistent-student nego ovde...
A sto se tice "nepravde" u ocenjivanju tek tu gresis veruj mi... Da ne zapocinjem sad diskusiju, dovoljno je da cujes neke ljude zasto odlaze sa nekih drugih fakulteta upravo na Fon i slicno....
Ajd' uzdravlje :)

_________________
"Boj se ovna, boj se govna... Kad cu zivjet'?!"


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 26.10.2007. 11:01:09 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.11.2004. 14:34:28
Postovi: 8655
Godina: Apsolvent
Smer: IS
-Xa- je napisao:
Da ne zapocinjem sad diskusiju, dovoljno je da cujes neke ljude zasto odlaze sa nekih drugih fakulteta upravo na Fon i slicno....


Pitaj i eke ljude koji su batalili FON zbog cega su ga batalili.

_________________
Tommorow is cancelled due to lack of interest!
...
O, da mi je da se još jednom zaljubim,
Opet bih uzeo kostim Večnog dečaka,
I opet bih smislio kako da prodangubim
Dok ona ne sleti niz hodnik Studenjaka...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 26.10.2007. 11:31:35 

Pridružio se: 08.03.2004. 23:55:25
Postovi: 124
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Uh, kao sto rekoh nije ovo mesto za tu diskusiju, mozemo da otvorimo drugu temu :D mada pretpostavljam vec ima slicnih....
Uglavnom, to nije razlog da se ne upise FON.

_________________
"Boj se ovna, boj se govna... Kad cu zivjet'?!"


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 26.10.2007. 17:37:04 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22.10.2007. 22:39:12
Postovi: 374
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Dobro, koji su to razlozi ?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 26.10.2007. 21:30:53 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.12.2003. 00:09:55
Postovi: 6917
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
kliford je napisao:
-Xa- je napisao:
Da ne zapocinjem sad diskusiju, dovoljno je da cujes neke ljude zasto odlaze sa nekih drugih fakulteta upravo na Fon i slicno....


Pitaj i eke ljude koji su batalili FON zbog cega su ga batalili.


Da nije možda zato što ih mrzi da uče... Posle FONa jedino što može da im lakše padne je viša poslovna!

_________________
Svako je jutro novo ušće, poteci kao rečica.
Neka se trnje plete gušće nebo je tvoja prečica,
I zdrobi lažne dijamante ko ljusku šupljeg oraha
Nek bulevari sveta pamte muziku tvojih koraka


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 27.10.2007. 01:22:40 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.11.2004. 14:34:28
Postovi: 8655
Godina: Apsolvent
Smer: IS
^ Recimo

Nisam ja od onih koji misle da je FON nesto najgore u Srbiji, samo sam, posto sam video hiljadu postova koji kazu samo 'FON je do jaja' hteo da kazem da FON nije bas toliko do jaja...

Uostalom, nebitno je moje kao moje misljenje. Poenta je da postoji ogroman raspon razlicitih misljenja i iskustava. Zaj.ebite to. Upisite FON, mozda vas i odusevi :D A mozda vas i smori nikad jache.

Sve zavisi od toga kakva ste osoba, koji smer zelite, sta zelite od fakulteta, sa kakvim predznanjem dolazite, sa kakvom zeljom za ucenjem van fakulteta...

_________________
Tommorow is cancelled due to lack of interest!
...
O, da mi je da se još jednom zaljubim,
Opet bih uzeo kostim Večnog dečaka,
I opet bih smislio kako da prodangubim
Dok ona ne sleti niz hodnik Studenjaka...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 27.10.2007. 01:47:00 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 01:43:21
Postovi: 9865
Lokacija: Šabac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Jedino što mene izrazito nervira na FONu je neorganizacija (tako je, ono "organizacionih" je čista laž, iluzija... možda nećto čemu ovaj fakultet teži ali nikako da to dostigne) i loš odnos ponekih profesora i asistenata prema studentima. Ali kada pogledate kako je na drugim fakultetima , ovo uopšte nije tako strašno. :)

_________________
Biće sve okej, problem ne traje dugo...
To je samo loš dan, sutra bolje biće, tu nema ništa drugo.
Život je suviše lep da bismo se borili sa tugom.
Neko je zaista tu za tebe kad si dole, to je puno, puno, puno...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 27.10.2007. 12:43:40 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.12.2003. 00:09:55
Postovi: 6917
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
Generalno FONovci su dosta razmažena kategorija. A i gomila njih se zanese pa upiše FOn jer misli da je FON baš ono što oni misle da je. U ondosu na idealno stanje FON je daleko od savršenstva, ali ako ga uporedimo sa ostalim fakultetima mislim da je ipak za korak ispred.

_________________
Svako je jutro novo ušće, poteci kao rečica.
Neka se trnje plete gušće nebo je tvoja prečica,
I zdrobi lažne dijamante ko ljusku šupljeg oraha
Nek bulevari sveta pamte muziku tvojih koraka


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 27.10.2007. 13:00:53 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 01:43:21
Postovi: 9865
Lokacija: Šabac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Kad sam čuo da na pravnom gledaju da li im je prošla prijava za ispit tako što gledaju spisak svih prijavljenih ispita, svih studenata fakulteta na jednom ogromnom zidu, a spisak nije čak ni poređan po abecednom ili bilo kakvom redu. :aaa:

_________________
Biće sve okej, problem ne traje dugo...
To je samo loš dan, sutra bolje biće, tu nema ništa drugo.
Život je suviše lep da bismo se borili sa tugom.
Neko je zaista tu za tebe kad si dole, to je puno, puno, puno...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 19.01.2008. 20:43:55 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19.01.2008. 20:34:07
Postovi: 24
Lokacija: Beograd
Godina: Padobranac
Smer: IS
Nisam hteo da otvaram novu temu a nadam se da ce neko videti moj post.
Ozbiljno se nosim mislju da upisem FON i citao sam sta sre pisali u ovoj temi i podforumu uopste, ali ipak imam jedno pitanje.
Ako bih dosao na FON isao bih na ISiT. Sada, sta vi koji idete na taj smer planirate da radite kad zavrsite fax? Meni svi kazu da cu biti los programer sa Fon-om i da je ETF bolji, ali ja ne zelim da budem programer. Zanima me tehnika, ali bih voleo da radim posao koji nije samo za kompjuterom ( naravno da danas gotovo i da nema posla koji je nezavistan od kompjutera, ali voleo bih da mi kompjuter bude samo kao sredstvo da brze odradim nesto, ne da programiram i izgubim vid u 35 godina ).
Da li ovaj smer nudi nesto tako sto mene interesuje ili sam pogresio fax ( daj boze da nisam jer je FON upravo ono sto zelim ).


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 19.01.2008. 21:00:37 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03.07.2006. 09:16:11
Postovi: 719
Lokacija: kad nisam u svojoj skoli mene moja dusa boli
Godina: II
Smer: IS
^ Ma nisi pogresio... jer jos nisi ni odabrao nista... :P Ne moras biti programer sa Isitovom diplomom (ili ne mozes, sta je od ova dva? Recite starije kolege ;) )... Siroka je lepeza poslova kojima se mozes baviti posle ovog smera... Ali sta god da ti se svidi, zapamti da moras puno samostalno da radis... Dakle da bi polozio neki IT ispit, ne treba ti toliko truda, i cak mozes solidnu ocenu da izvuces, ali ako zelis da imas pravo znanje iz toga, budi spreman da se interesujes i vise nego sto se trazi za ocenu... Da modifikujem staru japansku izreku:"Ucitelj ti moze odskrinuti vrata, ali ti biras hoces li se provuci kroz njih ili ih sirom otvoriti..."

_________________
You can shake it once,
You can shake it twice,
but the third time - you're playing hormons


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 19.01.2008. 21:09:19 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19.01.2008. 20:34:07
Postovi: 24
Lokacija: Beograd
Godina: Padobranac
Smer: IS
Desperado je napisao:
^ Ma nisi pogresio... jer jos nisi ni odabrao nista... :P Ne moras biti programer sa Isitovom diplomom (ili ne mozes, sta je od ova dva? Recite starije kolege ;) )... Siroka je lepeza poslova kojima se mozes baviti posle ovog smera... Ali sta god da ti se svidi, zapamti da moras puno samostalno da radis... Dakle da bi polozio neki IT ispit, ne treba ti toliko truda, i cak mozes solidnu ocenu da izvuces, ali ako zelis da imas pravo znanje iz toga, budi spreman da se interesujes i vise nego sto se trazi za ocenu... Da modifikujem staru japansku izreku:"Ucitelj ti moze odskrinuti vrata, ali ti biras hoces li se provuci kroz njih ili ih sirom otvoriti..."


Hvala.
Neko je skenirao stranicu informatora sa zanimanjima i ponudjen je programer kao izbor.
Sto se ispita tice, polako, sad je to najmanje bitno, a i daleko je jos to...:D
Nervira me sto svuda nailazim na komentare da nisu dobri strucnjaci oni koji zavrse FON, pa da je bolji ETF...bla, bla... Konkurisacu na FON-u i ETF-u za svaki slucaj, ali ne volim fiziku, a koliko vidim na FON-u je nema ( mozda gresim, ispravite me ). Ipak, imam jos godinu i po dana do upisa, pa cu videti sta cu, ali koliko vidim bolju soluciju od FON-a necu naci...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 19.01.2008. 21:12:02 

Pridružio se: 29.04.2002. 10:50:50
Postovi: 8454
Lokacija: НБГ
Godina: Dipl.
Smer: IS
od programiranja neces izgubiti vid u 35. godini (neki programeri su se basnoslovno obogatili do 35.godine a i dalje programiraju)
stefaneka, sta podrazumevas pod tehnikom, da rascistimo to?

sa diplomom FONa smer ISiT mozes da radis dosta toga za sta ti ne treba ta diploma :D
mozes da projektujes IS (au,da,ne odmah posle faxa nego neko vreme, kad steknes iskustvo i dosta prakticnog znanja), da obradjujes velike kolicine podataka (datamining) itd itd
uglavnom, samo sa diplomom a bez kakvog-takvog rada (mislim na ucenje sa strane) tokom studija tesko ces se usreciti
nisam siguran, verovatno postoji bolja diskusija na temu posla sa diplomom faxa

strucnjaci ne nastaju ni na jednom faxu, cisto da napomenem (ETF ili FON..pogledaj kako FON prolazi na ImagineCup, npr)
gde nadje ETF i FON da poredis? FON je orijentisan na organizacije, poslovnu primenu informatike itd itd
da si pitao da li da upises telekomunikacije na ETF ili SF pa da ti kazem da izaberes ETF


p.s. kineska ne japanska poslovica


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 20.01.2008. 03:03:23 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19.01.2008. 20:34:07
Postovi: 24
Lokacija: Beograd
Godina: Padobranac
Smer: IS
Ma ne poredim FON sa ETF-om. Samo kazem da sam u dilemi. Ja inace imam slabiji vid i znam zasto kazem to za programiranje ( tacnije, lekari su mi savetovali ). Programer npr sedi za kompom celo radno vreme, a ja planiram da pored kompa radim i nesto drugo. A za ucenje sa strane vec znam ( pa i u skoli informatiku sam radim kod kuce jer ono u skoli nije dovoljno. Isto tako i engleski ucim privatno ). A kad se zavrsi studiranje uvek ima usavrsavanje, pa seminari i ostale stvari u vezi edukacije.
Da li cu sa diplomom FON-a moci da se zaposlim u nekoj vecoj kompaniji i radim kao neki menadzer, neko planiranje i organizacija posla? Tako vidim sebe.

p.s. Nemojte da budete ostri prema meni i nemojte mnogo da mi zamerate na greskama, ipak ste vi dosta stariji i obrazovaniji od mene. Ja imam " samo " 17 godina.:D


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 20.01.2008. 03:29:17 

Pridružio se: 29.04.2002. 10:50:50
Postovi: 8454
Lokacija: НБГ
Godina: Dipl.
Smer: IS
da, teoretski receno (sada ti ne mogu potvrdidi slucajem iz praxe)

lekari su ti savetovali zbog slabijeg vida da se ne bavis programiranjem (a zanimljivo je da se programiranje ne radi samo na kompu al' ajde)?
ja naocare nosim od 3. razreda osnovne skole i odgovorno tvrdim da su mi kvalitetni monitori sacuvali vid (knjige citam dobro bez naocara, npr)
neki lekari su pravi genijalci, dobro je da ti nisu zabranili citanje novina


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 20.01.2008. 03:53:19 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19.01.2008. 20:34:07
Postovi: 24
Lokacija: Beograd
Godina: Padobranac
Smer: IS
Joj, ja visim na kompu po 5 sati dnevno, a ostatak dana provodim ispred TV-a ili eventualno za knjigom.
Nije sad u pitanju moj vid...

Koliko sam procitao iz postova na forumu shvatio sam da ISiT nije programiranje vec mnogo vise od toga.

Evo, da rezimiramo:
hocu trazen i dobro placen posao ( ali to skoro svi hoce ), posao koji je savremen ( tj prati nove trendove i razvija se ), mogucnost rada u inostranstvu, napredovanje u struci, da ima veze sa kompjuterima ali ne samo sa njima...
Mislim da boljeg resenja od FON-a necu naci, ma koliko se trudio.

Jos mnogo treba da razmisljam oko toga ali sada stvari stoje tako.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 21.01.2008. 22:26:37 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21.01.2008. 22:17:41
Postovi: 79
Lokacija: levo od Albukerkija
Godina: IV
Smer: IS
Pozdrav i od Mene!
Mozda ce zvucati glupo, al ja sam nov ovde i trazim pomoc. Pitanje se opet odnosi na FON i ETF.
Koja je razlika izmedju ovih fakulteta? odnosno, na FON-u ima smer Informacione tehnologije i komunikacije, a na ETF-u postoje odseci za racunarsku tehniku i informatiku, telekomunikacione i informacione tehnologije, softversko inzinjerstvo...Koja je razlika izmedju svih ovih smerova i koja zanimanja oni kasnije donose?
Unapred hvala :D


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 21.01.2008. 22:36:32 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09.01.2004. 02:11:42
Postovi: 2868
Lokacija: 11080
Godina: Dipl.
Smer: UK
FON nema nekih dodirnih tacaka sa ETF, osim sto se pominju infromacioni sistemi.. NA oba fakulteta je skroz drugaciji pristup tom problemu.
Aj neka me neko ispravi ili dopuni.

_________________
flickr


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 21.01.2008. 22:36:41 

Pridružio se: 29.04.2002. 10:50:50
Postovi: 8454
Lokacija: НБГ
Godina: Dipl.
Smer: IS
FON je poslovno orijentisan i razvija (ili barem pokusava) kod studenata razmisljanje od opste slike ka detaljima
da objasnim na primeru automobila: imas automobil i to je opsta slika; krupni detalji su karoserija i sasija, ti detalji se razlazu na sitnije, karoserija na vrata i jos nesto, vrata na prozore i sta vec itd itd
kontas?
sta se radi na ETFu pitaj na forumu studenata ETFa :D
koliko sam skapirao poznajuci neke ETFovce, oni rade od detalja i sto je sasvim dobro, znas kako nesto radi u sitna crevca
i,da,nisu poslovni orijentisani (ali to se moze nadomestiti kasnije)

stefaneka, ne trazi se posao po tome koliko je dobar vec po tome koliko ti dobro lezi
savetujem ti da odes kod psihologa na testiranje da bi saznao/la sta ti lezi od struka pa na osnovu toga izaberi sta ti najvise odgovara od ponude
moze se desiti da uludo potrosis 4-5 godina na FONu...
jedan od takvih poslova kakav zelis je i odlican zanatlija nekog veoma retkog a potrebnog (teskim bogatasima je potreban) zanata (ne ptiajte me sta je u pitanju, davno sam cuo)

ajde nek se javi jos neko od starijih :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 435 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Sledeća


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group