Započni novu temu Odgovori na temu  [ 59 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 15.10.2006. 21:19:26 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10.10.2003. 13:53:27
Postovi: 111
Godina: IV
Smer: IS
Osecam potrebu da se upisem ovde... Ja sam pre letnjeg (nazovi) raspusta vodio tim za Web Dizajn. Konkretno je to bio nastavak saradnje koja je postojala na kursu iz Dreamweavera, pa smo kasnije za sve one koji zele jos da nauce i rade organizaovali termin okupljanja tima za Web Dizajn.

U dogovoru sam sa Saletom da se sa tim timom nastavi, sa time sto mi je Stradz spomenuo (a i lepo pise plahata gore) da ce se taj tim u sustini sastojati od web dizajna i php tima (nisam obavesten ko ce njega da vodi), sto podrzavam jer je php napredna tehnologija (jelte) u web okruzenju, sa time sto ako neko dodje u tim za web dizajn moze raditi na prostoj izradi sajta u html, bez da uci php, kao i sa druge strane kod dodje zbog php-a nemora da radi na klasicnom web dizajnu.

Sta ce se raditi u timu za Web dizajn (ono sto nije php), moj predlog je da to naravno bude izrada (za pocetak) izuzetno prostih staticnih sajtova, razmenjivacemo materijal, skripte, i sto je najbitnije iskustvo. Moja ideja je da se ne baziramo samo na klasicnoj izradi sajta, vec i da vidimo kakve sve tehnike i alati postoje za uspesno vodjenje (to manage) sajta , ili sto bi neki nazvali Internet marketing.

_________________
Slika


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.10.2006. 00:07:36 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.11.2004. 14:34:28
Postovi: 8655
Godina: Apsolvent
Smer: IS
ProtocniBojler je napisao:
OU dogovoru sam sa Saletom da se sa tim timom nastavi, sa time sto mi je Stradz spomenuo (a i lepo pise plahata gore) da ce se taj tim u sustini sastojati od web dizajna i php tima (nisam obavesten ko ce njega da vodi), sto podrzavam jer je php napredna tehnologija (jelte) u web okruzenju, sa time sto ako neko dodje u tim za web dizajn moze raditi na prostoj izradi sajta u html, bez da uci php, kao i sa druge strane kod dodje zbog php-a nemora da radi na klasicnom web dizajnu.


E, bas zbog toga mislim da ne treba spajati web design tim i php tim... mislim, uz Smarty, css i jos neke stvarcice, ne postoje objektivni razlozi da to bude jedan tim... dizajn je dizajn... programiranje je programiranje... koga zanima oba, nek bude u oba tima...

I onako mislim da je smesno da postoji Dreamweaver tim.. mislim, dw je samo program, softver...

_________________
Tommorow is cancelled due to lack of interest!
...
O, da mi je da se još jednom zaljubim,
Opet bih uzeo kostim Večnog dečaka,
I opet bih smislio kako da prodangubim
Dok ona ne sleti niz hodnik Studenjaka...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.10.2006. 07:29:14 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.03.2005. 17:55:43
Postovi: 518
Lokacija: Beograd
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Da ali ne mozes tako da kazes, jer za sve sto ti treba oko dizajna, moras da znas i barem malo programiranja.... Mislim, jeste flash odlican za dizajn, ali action script ti za dizajn daje mnogo vise mogucnosti.... To vazi isto i za Dreamweaver.... Inace ja mislim da bi bilo dobro da se radi i PHP jer jelte sto znate vise tehnika, to ste pozeljniji za izradu projekata... Niko nece samo grafickog dizajnera (barem ne u ovoj zemlji), a i nije na odmet da se zna jos nesto..... Zato se i zove Web Design, zbog toga sto uz grafiku ide i deo za programiranje, a i mislim da nama FON-ovcima nije tesko da radimo programiranje jer se na svakom koraku nalazi neko programiranje(Java, C#,...). Ono sto odlikuje Web Design tim je sto sa Dreamweaverom moze kreativno da stvara GUI za neku web aplikaciju, ali ipak mora da bude i deo dinamicnosti... ;) Nadam se da me kapirate....

_________________
:: Photoshop picture galleries ::


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.10.2006. 14:36:12 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28.10.2004. 23:06:03
Postovi: 3369
Lokacija: Bgd
Godina: IV
Smer: IS
Zapravo, PHP programer pored php-a je pozeljno da zna html+css... ali ne treba da ima dodirnih tacaka sa web designom.. To je mnogo lose.
I ne razumem zasto tim da se zove Tim za Dreamweaver? Tu bi onda trebalo da se radi sve ono sto moze u dw. php, asp, javascript, html, css, coldfusion, xml... I plus, taj tim treba da se bavi web dizajnom?? Pa ne dizajnira se u dreamweaver-u...
Bolje napraviti dva tima... Tim za Web Dizajn i tim za Web Programiranje i nek rade uskladjeno...
I koliko ja primecujem, flash tim bi trebao da bude sastavni deo Web Dizajn tima...

_________________
Autobuski prevoz


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.10.2006. 15:29:04 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.03.2005. 17:55:43
Postovi: 518
Lokacija: Beograd
Godina: Apsolvent
Smer: IS
salebab je napisao:
Pa ne dizajnira se u dreamweaver-u...


A gde se dizajnira?

salebab je napisao:
Zapravo, PHP programer pored php-a je pozeljno da zna html+css... ali ne treba da ima dodirnih tacaka sa web designom.. To je mnogo lose.


Hah, pa vrtimo se oko iste tacke. Covek koji bi radio prezentaciju mora da zna i HTML i CSS i PHP... tako da je to tim za to, znaci niko tu nije programer niti dizajner 100%, nego da naucis da pravis prezentaciju..... A eto tako smo nazvali tim, ako postoje bolji predlozi vi kazite. Naziv je sasvim irelevantan.... I nemojmo se ubedjivati kako da se zove tim, nego ako hocete da dodjete vi nam se pridruzite, a tim moze da se zove i "Pobesnele bubamare" ;)


salebab je napisao:
I koliko ja primecujem, flash tim bi trebao da bude sastavni deo Web Dizajn tima...


Pa i jeste delimicno, jer se i u flashu radi dizajn, samo sto se dele timovi koji bi voleli da rade HTML (i PHP) i oni koji bi radili SWF, sto ne znaci da ne mogu da se povezuju, ali za pocetak se radi izolovano jer su timovi relatino novi..... A i suvise su velike oblasti da bi se spajalo HTML i SWF...

_________________
:: Photoshop picture galleries ::


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.10.2006. 15:52:47 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28.10.2004. 23:06:03
Postovi: 3369
Lokacija: Bgd
Godina: IV
Smer: IS
homemade E&D je napisao:
salebab je napisao:
Pa ne dizajnira se u dreamweaver-u...


A gde se dizajnira?


Flash, Fireworks, Photoshop, Corel...

Recimo da nije ni problem da u jednom timu budu ljudi koji ce raditi i dizajn (i flash i photosop) i html+css i php+mysql. To nije problem za tim, nego za jednog coveka. Secas se, ucio si Tejlora, bolje je da jedan covek radi jedan posao odlicno nego 5 delimicno.. Taj tim bi zapravo odlicno funkcionisao ako bi bio podeljen na podtimove sa max 2-3 coveka... I nije sada stvar da se neko u tim timovima nauci da samostalno napravi prezentaciju (to se uci na kursevima, zar ne?) nego da ceo taj tim kao tim, znaci zajednickim zalaganjem, napravi prezentaciju koja ce biti na zaista viskom nivou kvaliteta. Sta znam, ovo je samo predlog, a vi razmislite... ja bi se svakako prikljucio php timu, ali ne u okviru web dizajna, jer nemam talenta ni za flash, a ni za photoshop...

_________________
Autobuski prevoz


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.10.2006. 15:56:16 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10.10.2003. 13:53:27
Postovi: 111
Godina: IV
Smer: IS
Moracu da se slozim sa Klifordom i sa Salebab-om. Web Dizajn i Web Programiranje ipak treba razdvojiti u 2 tima. Cak je i logicnije da flesh bude uz web dizajn nego php (sto ne znaci da ta 2 tima moraju da se spoje). Jedino da se usklade termini, pa ko voli nek izvoli. Na kraju, ako dodje do jacih projekata, timovi ce se medjusobno ispomagati i iskordinirati.

Sto se tice naziva za Dreamwaver, odnosno team za Dreamwaver, koliko znam nigde nije oficijano stajao taj naziv, mada smo ga u pocetku (prve 2 nedelje tako zvali). To je bilo zbog toga sto je kurs bio vezan za Dreamwaver a u nastavku su krenula okupljanja timova. Ja sam nakon 2 nedelje okupljanja krenuo da potenciram naziv tim za web dizajn, a i u buduce neka tako bude - TIM ZA WEB DIZAJN.

Stradz, dreamwaver je alatka za sklapanje web stranica. Web dizajn je u stvari mnogo vise dizajn (kao obican dizajn) i glavni input dreamwaveru za to je photosphop. Znaci u dreamweaveru se ne dizajnira vec samo sklapa (sto mozda dodje neka vrsta dizajna).

_________________
Slika


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.10.2006. 16:06:53 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.03.2005. 17:55:43
Postovi: 518
Lokacija: Beograd
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Sto se mene tice meni je sve jedno, ti trebas da odlucis sta je dizjan i sta je programiranje i sa kojim ljudima bi radio. Kad odlucis ti mi javi, ja imam Flash tim, ko hoce da programira ima "tim za programiranje",a vi odlucite sta cete da radite, u svakom slucaju to je vas tim... ;) ja sam samo pokusao da vas spojim ali ako mislite da ne ide, onda se dogovorite kako moze, ja sam zadovoljan sa bilo kojim dogovorom, ali se dogovorite....

_________________
:: Photoshop picture galleries ::


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.10.2006. 16:19:32 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10.10.2003. 13:53:27
Postovi: 111
Godina: IV
Smer: IS
Nemam nista protiv ljudi koji bi radili php, cak sam i ja vrlo vrlo zainteresovan za php i gotivim sve one koji znaju php. Ja sam ti prvom prilikom spomenuo da je ok da se spoje ljudi iz web dizajna sa php-om, ali nakon nekih razmatranja, ipak mislim da je bolje da se ta 2 tima razdvoje, a da li ce php pristupiti timu za programiranje (sto ima logike) ili ce zasebno raditi, to je vec na njima. Ne brini Stradz, spajacemo se ako uleti neki projekat i ako je potrebno znanje iz vise oblasti.

Da li ima ljudi koji prate ovu temu i koji razmisljaju da se prikljuce nekoj od ekipa?

_________________
Slika


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.10.2006. 20:09:24 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28.10.2004. 23:06:03
Postovi: 3369
Lokacija: Bgd
Godina: IV
Smer: IS
Pa hajde ovako.. Napravimo tim za Web, a u njemu cemo se vec podeliti na zaduzenja ko ce sta da radi.. Neko graficke elemente, neko html+css, neko php... pa sad, ako neko hoce da radi vise stvari, moze ako ima vremena i pod uslovom da ne zaostaje ni za jednim zaduzenjem... takodje pod ovim timom ne da bude samo izdrada veb sajta, nego i sve ono ostalo vezano za web. npr internet marketing...
ProtocniBojler, kada ces biti dole u fonisu, pa ako hoces mogli bi da se nadjemo i popricamo malo o ovome...

_________________
Autobuski prevoz


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.10.2006. 20:13:15 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.03.2005. 17:55:43
Postovi: 518
Lokacija: Beograd
Godina: Apsolvent
Smer: IS
salebab je napisao:
Pa hajde ovako.. Napravimo tim za Web, a u njemu cemo se vec podeliti na zaduzenja ko ce sta da radi.. Neko graficke elemente, neko html+css, neko php... pa sad, ako neko hoce da radi vise stvari, moze ako ima vremena i pod uslovom da ne zaostaje ni za jednim zaduzenjem... takodje pod ovim timom ne da bude samo izdrada veb sajta, nego i sve ono ostalo vezano za web. npr internet marketing...
ProtocniBojler, kada ces biti dole u fonisu, pa ako hoces mogli bi da se nadjemo i popricamo malo o ovome...


Evo konstruktivne ideje ;) Vi se organizujte kako vam najvise odgovara, kao sto rekoh to je na vama da uredjujete (iako sam koordinator za timove, imate potpunu autonomiju), samo je na vama kada se dogovorite da mi javite da znam kakva je situacija....

_________________
:: Photoshop picture galleries ::


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 17.10.2006. 16:13:24 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.11.2004. 14:34:28
Postovi: 8655
Godina: Apsolvent
Smer: IS
NE UBACUJTE FLASH U DIKUSIJU!!!
Flash je specificna alatka koja sluzi i za web design, i za web programiranje, i za animacije, i za igrice,i za josh kojekakve stvari :) Zbog toga Flash treba da funkcionise u posebnom timu :)

znaci:
WEB PROGRAMIRANJE: html, css, php, javascript, asp (mada nam treba znanje VB-a za to..)
WEB DESIGN: PhotoShop, GIMP (razbijanje monotonije :D ), Corel, Ilustrator, Fireworks....

To je neka moja vizija... :) Iskreno, ne znam cime se bavi DW tim, ali sigurno je rec o dizajnu i programiranju ili samo o jednom od ta dva... Iskreno, mene zanimiaju i dizajn i programiranje, ali, recimo, znam da Saleta zanima iskljucivo web programiranje...

Cak i ako razdvojimo proramiranje i dizajn, mozemo malo vise da rasirimo oblast delovanja... recimo, tim za web porgramiranje moze da se bavi i malo sigurnoscu na netu, zastiti podataka, a tim za web design moze da se bavi malo i grafickim diazjnom, pa mozda i pripremom za stampu... ne znam, to su samo ideje... da razdvojimo inzenjererske od umetnickih poslova... :)

Salebab je napisao:
Pa hajde ovako.. Napravimo tim za Web, a u njemu cemo se vec podeliti na zaduzenja ko ce sta da radi.. Neko graficke elemente, neko html+css, neko php... pa sad, ako neko hoce da radi vise stvari, moze ako ima vremena i pod uslovom da ne zaostaje ni za jednim zaduzenjem...


Zanimljiva ideja, samo da se to ne pretvori u to da imamo pod-tim za Photoshop, pod-tim za Corel, pod-tim za php, pod-tim za css, pod-tim za asp.... :) Nije bas da se slazem sa tom idejom:)

_________________
Tommorow is cancelled due to lack of interest!
...
O, da mi je da se još jednom zaljubim,
Opet bih uzeo kostim Večnog dečaka,
I opet bih smislio kako da prodangubim
Dok ona ne sleti niz hodnik Studenjaka...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 17.10.2006. 16:20:27 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05.10.2006. 20:22:31
Postovi: 213
Lokacija: А5~Бг~СРБИЈА
Godina: I
Smer: IS
Ако се тимови тек стварају и ако су већ нови ја мислим да би у почетку требало да функционишу одвојено тј. да постоји што више тимова специјализованих за одређену област а да се касније (по потреби или не) спајају било да је реч о неком заједничком пројекту или о неком заједничком вежбању, шта ја знам...то је неко моје мишљење.

_________________
Као и сваки угледни форумаш и ја водим бригу да моји постови буду лепи, уредни, модерни. Стога о мојим постовима брине читав тим модератора...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 17.10.2006. 16:29:38 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22.10.2004. 12:14:50
Postovi: 1481
Godina: Dipl.
Smer: IS
Ja hocu i u taj tim za web programiranje... :D (pored ovog za programiranje...)

_________________
:zaljubljen: :srce:
We all have our time machines, don't we. Those that take us back are memories... And those that carry us forward, are dreams.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 17.10.2006. 16:54:52 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.03.2005. 17:55:43
Postovi: 518
Lokacija: Beograd
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Ajde da ponovim i na ovoj strani....

Sve prijave se vrse na moj mail: homemadeent@gmail.com Znaci nigde drugde ako ste se prijavili, ne znaci da ste u timu, jer ja vodim evidenciju o tome i svi koji bi hteli da budu u nekom timu moraju u mail da posalju sledece:

- Ime i prezime
- Br indexa
- email adresa
- timovi u kojim bi ucestvovali

Kada se posalju takvi podaci, vi ste automatski primljeni u tim. Tako da nemojte kod ovog ili kod onog da se prijavljujete, nego samo preko mene.....

_________________
:: Photoshop picture galleries ::


Poslednji put menjao homemade E&D dana 18.10.2006. 10:16:32, izmenjena samo jedanput

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 17.10.2006. 17:11:15 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28.10.2004. 23:06:03
Postovi: 3369
Lokacija: Bgd
Godina: IV
Smer: IS
@kliford, html i css nisu programski jezici, zato ne mogu u tim za web programiranje :)

_________________
Autobuski prevoz


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 17.10.2006. 19:46:19 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22.10.2003. 23:45:52
Postovi: 56
Lokacija: Beograd
Godina: III
Smer: IS
Ovako. Nadjite se tokom ove nedelje svi skupa u FONISu, pa vidite koliko vas ima za Web Dizajn, a koliko za Web Programiranje. I na osnovu toga odlucite da li ce to biti dva tima ili jedan. U sustini, ni kasnije uopste nije problem da se naprave dva tima. Bitno je samo da svaki tim ima takoreci 'vodju', clana koji ce biti odgovoran za rad timova. Sve su to fleksibilne stvari koje ce se vremenom uskladiti. Samo da pocne nesto da se radi. :aaa:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 18.10.2006. 04:28:04 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.11.2004. 14:34:28
Postovi: 8655
Godina: Apsolvent
Smer: IS
salebab je napisao:
@kliford, html i css nisu programski jezici, zato ne mogu u tim za web programiranje :)


yebem mu mater, Sale, cepidlachish :)

_________________
Tommorow is cancelled due to lack of interest!
...
O, da mi je da se još jednom zaljubim,
Opet bih uzeo kostim Večnog dečaka,
I opet bih smislio kako da prodangubim
Dok ona ne sleti niz hodnik Studenjaka...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 20.10.2006. 12:24:26 
Dizajn Tim
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14.08.2006. 01:43:00
Postovi: 4801
Lokacija: Vozdovac
Godina: Dipl.
Smer: IS
E, ocu i ja da se uclanim. Moze?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 20.10.2006. 16:49:49 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.03.2005. 17:55:43
Postovi: 518
Lokacija: Beograd
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Ma brate sve moze, samo ti posalji na moj mail sve podatke (pogledaj nekoliko postova gore, sta i kako da posaljes) i zavrsen posao...

_________________
:: Photoshop picture galleries ::


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 21.10.2006. 17:07:31 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30.05.2002. 14:13:49
Postovi: 505
Godina: Dipl.
Smer: IS
sta bi sa timom za web dizajn? ko to vodi, kad se sastajemo i sta ce se raditi? :zbun:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 25.10.2006. 18:22:47 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03.07.2006. 02:01:43
Postovi: 53
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Ajde ako moze da se objavi definitivni spiak termina za timove ili posaljite na mailove da se zna definitivno kad je koji.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 25.10.2006. 23:55:08 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24.10.2006. 11:55:07
Postovi: 77
Godina: III
E, da... :)
To bi svi voleli, ali, znas kako je: "Svetu se ne moze ugoditi"!
Stalno nekome ne odgovara, a znash i sam da nam ovi odozgo josh nisu podarili konacan raspored predavanja, tako da...

p.s. kad smo vec kod uprave: chestitke (nadam se uskoro) novoj dekanki :) !


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 26.10.2006. 00:00:39 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03.07.2006. 02:01:43
Postovi: 53
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Pa nadam se da necemo cekati celu vecnost da se svi izdogovaraju tako da nikome ne odgovara :( Ja sam za da se ljudi koji su to vec pokrenuli iz fonisa odluce kada ce biti termini pa ko hoce dobrodosao. Ovako ljudi isplaniraju da dolaze u jednom terminu, pa se onda to menja zbog onih koji nece dolaziti ni kasnije. Komplikovano zar ne :durisha:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 26.10.2006. 00:31:55 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24.10.2006. 11:55:07
Postovi: 77
Godina: III
Ma, sve to dodje na svoje mesto :)
B ql!
Generalno, koliko je meni poznato (a jeste), termini zvanichno postoje, ali su ipak flexybilni :) i zato je bolje da se ne dolazi ad hock, jer mozda ima nekih izmena, nego sve po dogovoru...

ma, bash nam je suuupeeerishka ;)!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 59 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group