Započni novu temu Odgovori na temu  [ 29 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
PostPoslato: 29.02.2016. 12:25:30 

Pridružio se: 21.04.2014. 21:35:10
Postovi: 166
Lokacija: Beograd
Godina: IV
Smer: IS
Meni nista nije jasno oko ovog predmeta:
- na sajtu pise koja poglavlja se uce za 1. i 2. kolokvijum i ako oba polozim ostane mi 3. deo (jedna glava) za ispit, jel tako? A taj 3. deo se ustvari radi pismeno, kada radim i zadatke, i taj deo ucim po ispitnim pitanjima koja su na sajtu?
- sto se tice spremanja 1. i 2. kolokvijuma, pominju se neke pitalice sa cd-a i pitanja koja ce biti na sajtu; da li uciti po tome ili sesti i nauciti te glave iz knjige?

Sto se tice seminarskog koji rade 2 studenta zajedno 'Primena metode iz oblasti MTR u preduzeću', na taj nacin mogu da se oslobodim zadataka, ali me zanima jel taj seminarski zahtevan ili je lakse spremiti zadatke?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 29.02.2016. 13:10:22 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24.07.2006. 16:33:51
Postovi: 10041
Godina: Dipl.
Smer: IS
Citiraj:
- na sajtu pise koja poglavlja se uce za 1. i 2. kolokvijum i ako oba polozim ostane mi 3. deo (jedna glava) za ispit, jel tako? A taj 3. deo se ustvari radi pismeno, kada radim i zadatke, i taj deo ucim po ispitnim pitanjima koja su na sajtu?


Da, ceo ispit se radi pismeno.

Citiraj:
- sto se tice spremanja 1. i 2. kolokvijuma, pominju se neke pitalice sa cd-a i pitanja koja ce biti na sajtu; da li uciti po tome ili sesti i nauciti te glave iz knjige?


Pa ako naucis te glave iz knjige, znaces i pitalice, jelte, ali nema razloga da ne procitas i same pitalice, jelte. Svu tu teoriju 'sto ce biti na sajtu', vec imas u download sekciji vec, ne menjaju oni nista.

Citiraj:
Sto se tice seminarskog koji rade 2 studenta zajedno 'Primena metode iz oblasti MTR u preduzeću', na taj nacin mogu da se oslobodim zadataka, ali me zanima jel taj seminarski zahtevan ili je lakse spremiti zadatke?


Seminarski nisam radio, tako da ne mogu tu nista da ti kazem, ali dosta je lagano spremati zadatke tokom semestra preko radionica.

_________________
There are three things all wise men fear: the sea in storm, a night with no moon, and the anger of a gentle man.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 01.03.2016. 11:07:14 

Pridružio se: 17.11.2014. 23:10:53
Postovi: 54
Godina: II
Smer: OM
Gorbash je napisao:
Svake godine su ista, tako da izvoli od prosle godine:

https://dl.dropboxusercontent.com/u/295 ... II-III.pdf


Hvala puno!! I na kolokvijumu dolaze bas ovakva identicna pitanja - otvorena, i iz onih pitalica u download sekciji kao zatvorena i na dopunu? Unapred hvala.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 01.03.2016. 16:40:22 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24.07.2006. 16:33:51
Postovi: 10041
Godina: Dipl.
Smer: IS
Da, identicna.

Cak ni ne moras da ucis sva ta pitanja, samo gledaj ranije rokove i uci pitanja koja se ponavljaju.

_________________
There are three things all wise men fear: the sea in storm, a night with no moon, and the anger of a gentle man.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 29 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group