Započni novu temu Odgovori na temu  [ 344 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Americki fudbal
PostPoslato: 25.10.2005. 13:22:00 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.09.2004. 21:17:06
Postovi: 499
Lokacija: Bar/Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
Činjenica je da ovaj sport postaje sve popularniji kod nas. Elektrotehnički fakultet ima svoj tim, pa me zanima kolike su šanse da i FON organizuje svoj? Mislim da bi interesovanje bilo dovoljno veliko.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 25.10.2005. 16:40:24 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.09.2002. 14:12:18
Postovi: 6516
Lokacija: Zemun
Godina: Dipl.
Smer: ME
Pre ce da bude zenski tim u americkom fudbalu :mrgreen:

Imas topic sa prefiksom [sport] gde sam pozvao kolege na nedavno odrzanu utakmicu reprezentacije i topic se vrlo broz zavrsio...
Vrana (female) je rekla i da je americki fudbal (parafraziram :)) for pussys, a ragbi za prave muskarce :zbun:

Na FONu ce uvek biti vise zainteresovanih za izradu taktike, nego za trcanje :D
:(

_________________
"Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava ..."

Hladno pivo, Knjiga žalbe, Pitala si me, 2007.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 25.10.2005. 21:41:22 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.09.2004. 21:17:06
Postovi: 499
Lokacija: Bar/Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
OK, ako tako misliš, ali ajde mi onda objasni zašto na ETF-u, koji je tipični fakultet za "taktičare-netrkače" može da ima dovoljno interesovanja da se napravi klub, a na FON-u ne može?


Poslednji put menjao nexxogen dana 07.11.2005. 23:23:46, izmenjena 2 puta

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 25.10.2005. 22:18:45 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 01:43:21
Postovi: 9865
Lokacija: Šabac
Godina: Dipl.
Smer: IS
I ja se pitam kolike su šanse da se na FON-u osnuje klub američkog fudbala?

Znam za više ljudi na FON-u koji treniraju AF ili su trenirali i koji bi rado počeli da treniraju za naš fax.

Ja sam trenirao oko tri godine. Sve do pre par meseci dok nisam morao da se malo više posvetim štrebanju jer će mi putovanje u

_________________
Biće sve okej, problem ne traje dugo...
To je samo loš dan, sutra bolje biće, tu nema ništa drugo.
Život je suviše lep da bismo se borili sa tugom.
Neko je zaista tu za tebe kad si dole, to je puno, puno, puno...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: No
PostPoslato: 25.10.2005. 23:41:18 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18.06.2004. 18:59:15
Postovi: 78
Lokacija: Kragujevac
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Posto sam danas saznao da ima puno ljudi koji su zainteresovani za Americki fudbal, da ostave svoje mailove, ili recimo da napishu prethodno iskustvo, cisto da bi videli koliko je ljudi na FONu koji su se bavili\se bave\bi se bavili..... :cool:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 26.10.2005. 00:39:23 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.09.2002. 14:12:18
Postovi: 6516
Lokacija: Zemun
Godina: Dipl.
Smer: ME
OK, ja cu da budem kicker....ili da se ugojim jedno 20kg :D

Voleo bih da igram, ali nista vise nego "basket u kraju" tj. skupimo se, zezamo sat-dva i to je to...pa kad stignem, idemo opet...
Nista tim, organizovani treninzi i sl.

Do sada kad god smo igrali, to je bilo prilicno neorganizovano, svako za sebe....voleo bih da zaigram sa nekim ko zna da povede tim...i da mi akze sta da radim :D

_________________
"Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava ..."

Hladno pivo, Knjiga žalbe, Pitala si me, 2007.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 26.10.2005. 13:43:42 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18.06.2004. 18:59:15
Postovi: 78
Lokacija: Kragujevac
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Pedja je napisao:
OK, ja cu da budem kicker....ili da se ugojim jedno 20kg :D

Voleo bih da igram, ali nista vise nego "basket u kraju" tj. skupimo se, zezamo sat-dva i to je to...pa kad stignem, idemo opet...
Nista tim, organizovani treninzi i sl.

Do sada kad god smo igrali, to je bilo prilicno neorganizovano, svako za sebe....voleo bih da zaigram sa nekim ko zna da povede tim...i da mi akze sta da radim :D


To bi bash bilo lepo, ja sam za....ala ce da se iznenadite kad dodjem sa opremom :)))

Elem, uvek je lepo odigrati po neku partiju flag-football-a ili am. fudbala 7 na 7 ili slicno....ali bejasmo Milex i ja danas u potrazi za nekim ko bi mogao da nam pomogne da osnujemo jednu ozbiljnu ekipu na FON-u, nismo nashli ljude po kancelarijama, ali su nas bar svi kulturno uputili....tako da cemo u narednih par dana da se potrudimo da odradimo neki dil as Faxom.
Ono shto bih zamolio sve zainteresovane je da poshalju info o sebi(naravno vezan za am. fudbal...tipa: gde ste igrli\igrate, jel znate pravila, imate brata na FON-u od 140kg, koji ne izlazi iz teretane i vas lupa kutji posto mu se pocepala vreca za udaranje, pa treba negde da ga uputite (:, i koliko se spremni da se ukljucite u ceo koncept ekipe na FON-u, univerzitetske lige.... ) meni ili milex-u na PM ili na mail maximuss@verat.net, ili jednostavno ostavite post na ovom topicu, cisto da bi videli sa koliko igraca raspolazemo, i koliko bi sve to moglo ozbiljno da izgleda


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 26.10.2005. 13:44:20 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18.06.2004. 18:59:15
Postovi: 78
Lokacija: Kragujevac
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Pedja je napisao:
OK, ja cu da budem kicker....ili da se ugojim jedno 20kg :D

Voleo bih da igram, ali nista vise nego "basket u kraju" tj. skupimo se, zezamo sat-dva i to je to...pa kad stignem, idemo opet...
Nista tim, organizovani treninzi i sl.

Do sada kad god smo igrali, to je bilo prilicno neorganizovano, svako za sebe....voleo bih da zaigram sa nekim ko zna da povede tim...i da mi akze sta da radim :D


To bi bash bilo lepo, ja sam za....ala ce da se iznenadite kad dodjem sa opremom :)))

Elem, uvek je lepo odigrati po neku partiju flag-football-a ili am. fudbala 7 na 7 ili slicno....ali bejasmo Milex i ja danas u potrazi za nekim ko bi mogao da nam pomogne da osnujemo jednu ozbiljnu ekipu na FON-u, nismo nashli ljude po kancelarijama, ali su nas bar svi kulturno uputili....tako da cemo u narednih par dana da se potrudimo da odradimo neki dil as Faxom.
Ono shto bih zamolio sve zainteresovane je da poshalju info o sebi(naravno vezan za am. fudbal...tipa: gde ste igrli\igrate, jel znate pravila, imate brata na FON-u od 140kg, koji ne izlazi iz teretane i vas lupa kutji posto mu se pocepala vreca za udaranje, pa treba negde da ga uputite (:, i koliko se spremni da se ukljucite u ceo koncept ekipe na FON-u, univerzitetske lige.... ) meni ili milex-u na PM ili na mail maximuss@verat.net, ili jednostavno ostavite post na ovom topicu, cisto da bi videli sa koliko igraca raspolazemo, i koliko bi sve to moglo ozbiljno da izgleda


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 26.10.2005. 19:42:16 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10.02.2005. 23:48:35
Postovi: 72
Godina: III
Smer: UK
Jel ti to igras u wildboarsima ili si samo Fan??!!!
Ta ideja o americkom fudbalu na Fonu vec dugo postoji i pre nego sto sam ja ove godine upisao faks!!! Ima nas 10-tak koje ja znam sto igramo AF u srbiji nevezano sa faksom!!! Iskreno ja neznam kolko su ti ljudi voljni da se jos mlate sa ekipom FON-a a i koliko vremena imaju za to jer jelte igraju u svojim klubovima!!! Drugo pitanje ko ce to da vodi,treninge i sve to,jer ljudi koji ga igraju vec 3 godine nezele da gube vreme!! Pa i klubovi SAFS-a muku muce sa trenerima a ne univerzitetska ekipa u osnivanju!!!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 26.10.2005. 19:49:00 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10.02.2005. 23:48:35
Postovi: 72
Godina: III
Smer: UK
Milex ti sam znas koju muku Sapcani vode,i kako ste cas tu cas niste,uostalom ja sam igrao 2 i po godine u Blue Dragonsima, znas sta ti govorim!!!
inace ima dosta igraca sa FON ,bivsih igraca zmajeva koji sad igraju za Elektricar koji je poceo da igra sa klubovima iz Srbije i ocekuje prijem u SAFS!!!! Evo bas u nedelju smo imali prvu utakmicu sa smederevom!!! Ima i WildBoarsa na Faksu ali kao sto rekoh neverujem da iko ima vremena za sve ovo,osim toga sve druge univerzitetske ekipe sem ETF-a su smesne i neznam da li jos funkcionisu!!! Vidim da ste starije kolege ,mozda ima te vise poznastva na ovom Faksu mozda i na nesto dobro izadje....
P.S. Da nezaboravim,Generalni Sekretar Saveza Americkog Fudbala Srbije je student Fona!!!!! Inace igrac Vukova


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 26.10.2005. 21:57:15 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 01:43:21
Postovi: 9865
Lokacija: Šabac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Ma mi smo danas bili kod prodekana za nastavu da ga pitamo oko AF na FON-u. Prvo je rekao da ne zna koliko uopšte fakulteta ima tim amer. fudbala, ali kada smo mu pomenuli da ih je već 2-3-4 onda nam je rekao kao da napravimo listu ljudi koji treniraju profesionalno u timovima u SAFS-u i koji bi hteli da igraju za FON.

Sve u svemu, dobro je to da ako bi AF počeo kod nas, igrači bi odmah mogli da računaju na profi opremu, takmičenja, beneficije na faxu itd. :hvala:

_________________
Biće sve okej, problem ne traje dugo...
To je samo loš dan, sutra bolje biće, tu nema ništa drugo.
Život je suviše lep da bismo se borili sa tugom.
Neko je zaista tu za tebe kad si dole, to je puno, puno, puno...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 26.10.2005. 22:47:30 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.09.2004. 21:17:06
Postovi: 499
Lokacija: Bar/Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
Ja sam za varijantu da to ne bude previse ozbiljno. Mislim da nije pametno da se samo prijavljuju ljudi koji su vec trenirali iz prostog razloga sto ne vjerujem da ih ima dovoljno. AF kod je kod nas jos uvijek u fazi zazivljavanja i mislim da bi bilo mnogo pametnije primiti svakoga ko bi htio da trenira i ko bi prosto htio da nauci da igra. Sve ima svoj pocetak i ne vidim razlog zbog kojeg treba cekati da prvo drugi fakulteti pocnu. Kad bi svi tako cekali za sve, nikad nista ne bi pocelo. Ljudi prvo treba da nauce da igraju i mozda ima mnogo potencijalnih talenata koji toga nisu ni svjesni. Zato mislim da bi to kod nas na FON-u trebalo da funkcionise kao klub, a ne kao reprezentacija sastavljena od igraca koji vec znaju da igraju. Zasto se ne bi recimo treniralo jedno godinu dana, vikendom, da se stekne neka rutina, pa da se tek onda krene u lige, ako to bude moguce. Vi sto ste duze trenirali mozete voditi treninge. Mozda bi bilo dobro primiti u klub i ljude koji bi se bavili taktikom, trazili raznu literaturu na internetu... Svaki pocetak je tezak i moraju se prvo postaviti neki temelji. Znate u ostalom pricu da je Bill Gates poceo u garazi... Mogla bi cak da se placa i neka mala clanarina (jer ovi nasi foteljasi su provjereno lakomi na pare).

Osim toga, mislim da nema sanse da se na ovom forumu stekne predstava o tome koliko bi ljudi treniralo. Mislim da bi bilo dobro sprovesti anketu, sa nekim kratkim opisom americkog fudbala i sa naglasenom stavkom da bi svako zainteresovan mogao da se prikljuci. Ja bih stavio 2 pitanja: Da li podrzavate ideju da se na FON-u organizuje klub AF, 2. Da li bi ste bili zainteresovani da se prikljucite klubu? Tako bi se stekla najbolja predstava o svemu.

Inace, ja bih LETIO na treninge! Sa AF nemam iskustva sto se tice igranja, ali zato dobro znam pravila. Prvo sam mislio da nisam dovoljno "krupan" za AF, ali onda sam na sajtu Vukova vidio da imaju podosta igraca koji su i nizi i laksi od mene.

Ljudi, molim vas da ovo izvedete. Ako mogu nekako da pomognem kazite mi!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 26.10.2005. 22:57:55 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 01:43:21
Postovi: 9865
Lokacija: Šabac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Ma to što sam rekao da se jave ljudi koji su trenirali, to je zato što je prodekan rekao da bi trebalo da se napravi spisak profesionalnih igrača na FON-u, jer u suštini oni neće da započinju sport za koji bi došli SAMO igrači koji to nikada nisu trenirali i koji bi morali da uče sve iz početka. Njima je važno da znaju koliko ima ljudi koji imaju ikakvog iskustva u tome.

Kod nas ima bar 10 ljudi koji igraju po timovima u Srbiji, a ako budemo pokušali da započnemo tim AF na FON-u onda ćemo normalno napraviti spisak svih ljudi koji hoće da treniraju (za koji se nadam da će biti preko 50 ljudi), a možda čak i da započnemo neku peticiju za osnifanje KAF-a ( u fazonu da li bi podržali ekipu... ).

_________________
Biće sve okej, problem ne traje dugo...
To je samo loš dan, sutra bolje biće, tu nema ništa drugo.
Život je suviše lep da bismo se borili sa tugom.
Neko je zaista tu za tebe kad si dole, to je puno, puno, puno...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 27.10.2005. 09:10:13 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.07.2005. 10:11:29
Postovi: 3783
Godina: Dipl.
Smer: ME
ono što je veoma bitno jeste da univerzitetu nepostoji ne jedan funkcionalan tim AF...

_________________
"If you don’t have the best of everything, make the best of everything you have."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 27.10.2005. 09:12:51 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10.02.2005. 23:48:35
Postovi: 72
Godina: III
Smer: UK
E ako stvarno moze da bude neke benificije nama studentima onda bi i mogli da pokusamo da napravimo ekipu!!! Jos ako bude opreme gde ces bolje, ali to moramo da se nadjemo i da popricamo,ja znam bar petoricu koji igraju Af a znam i vise!!!! Sto da ne ako ste vec pricali sa prodekanom ok!!!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 27.10.2005. 18:58:09 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.09.2004. 21:17:06
Postovi: 499
Lokacija: Bar/Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
Kao sto sam vec rekao, mora se od necega poceti. Glupo je razmisljati na nacin da treba cekati druge da pocnu, jer kao sto rekoh, kad bi svi tako razmisljali nikad nista ne bi ni pocelo. Ja sam za sprovodjenje te peticije (za koju sam siguran da ce biti uspjesna) i siguran sam da ce se uz malo "propagande" prijaviti poprilican broj igraca. Sad bih samo volio da mi vi sto ste trenirali kazete sta je sve potrebno (osnovno) da bi se moglo trenirati. Inace, ja sam spreman da doprinesem u organizaciji koliko god je to moguce. Trebalo bi sa ovim startovati sto prije, jer sto se duze bude odlagalo - to gore. Za pocetak napravite taj spisak sto vam je trazio prodekan.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 27.10.2005. 20:18:43 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 01:43:21
Postovi: 9865
Lokacija: Šabac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Prvo moramo da vidimo sa ovim momkom koji je u SportFonu šta i kako i koliko je stvarno moguće da to počne kod nas. Za sada nam je važno da znamo koliko ima ljudi koji su negde trenirali i koji treniraju još uvek da bi mogli da napravimo taj spisak, pa da vidimo na čemu smo.

Za sada znam da ima 4-5 iz Blue Dragons-a, 3 iz

_________________
Biće sve okej, problem ne traje dugo...
To je samo loš dan, sutra bolje biće, tu nema ništa drugo.
Život je suviše lep da bismo se borili sa tugom.
Neko je zaista tu za tebe kad si dole, to je puno, puno, puno...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 27.10.2005. 23:06:03 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.09.2004. 21:17:06
Postovi: 499
Lokacija: Bar/Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
Mozda bi trebalo da na opstoj diskusiji ili fon infu postavimo neki poll sa pitanjem "da li podrzavate AF ekipu?" Malo ljudi zalazi u ovaj SportFON, a bitno je da se procuje ideja.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 28.10.2005. 08:29:03 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.07.2005. 10:11:29
Postovi: 3783
Godina: Dipl.
Smer: ME
bilo bi pametno da se mi negde lično skupimo i dogovorimo oko svega.


ja sam u grupi a6 ako nekoga zanima...

_________________
"If you don’t have the best of everything, make the best of everything you have."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 28.10.2005. 10:13:07 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10.02.2005. 23:48:35
Postovi: 72
Godina: III
Smer: UK
Mort znam te,znas me :D :P
Nego ja sam A3 ,e sad sto se tice Vukova znam sigurno da im je zabranjeno strogo da igraju za univerzitetske ekipe,nebih da ulazim u detalje ali samo da obavestim!!!

Inace za osnivanje ekipe i normalno treniranje potreban je teren sa svlacionicama!!!!!! A ostalo ce sve da dodje!!!!!
To je za pocetak!!!!!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 28.10.2005. 10:49:10 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 01:43:21
Postovi: 9865
Lokacija: Šabac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Pa dobro. Vukovi nisu jedini tim u Srbiji...

A što se tiče terena i svlačionica - mislim da to neće biti problem, jer fax za svaki tim obezbedi ono najvažnije. Mislim da za svaki tim fax iznajmljuje terene za treninge. Samo kad postoji tim. :P

Mislim, kolike su sada školarine - 100.000din? To je mnoooogo termina na bilo kom terenu...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 28.10.2005. 10:49:34 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.09.2004. 21:17:06
Postovi: 499
Lokacija: Bar/Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
Ja sam B3 i ne znam nijednog od vas :). Trebalo bi da se skupimo obavezno. Sto se terena tice, Vukovi valjda treniraju u Sumicama. Mozda bi se mogao tamo naci neki tremin...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 28.10.2005. 11:07:06 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10.02.2005. 23:48:35
Postovi: 72
Godina: III
Smer: UK
E taj teren u Sumicama su videli od Plavih Zmajeva,nema tu terena to je livada ,kriva i onda oni samo zakupe svlacionicu,znaci to sranje ,polomicemo noge,a i uvek je puno dece koja dodju da se igraju i lokalnih rekreativaca koji igraju fudbal(soccer)!!! To je obicna livada!!!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 28.10.2005. 12:05:58 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.07.2005. 10:11:29
Postovi: 3783
Godina: Dipl.
Smer: ME
još jednom podvlačim ovako se ništa nećemo dogovoriti...

_________________
"If you don’t have the best of everything, make the best of everything you have."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 28.10.2005. 12:42:18 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.09.2004. 21:17:06
Postovi: 499
Lokacija: Bar/Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
E pa ne mozemo sad da izvoljevamo mnogo. Ja sam recimo odbojku trenirao godinu dana sa 5 ili 6 ljudi mojih godina i bulumentom takve iste djece koja bi prije trebalo da se igraju na livadi nego da treniraju odbojku. I sto je jos gore, desilo se da moji bivsi team mates (pise li se ovako?) iz kosarkaskog kluba gledaju taj trening. Umro sam od blama. Medjutim kad se sve sabere, meni je bilo super u tom klubu. Odbojku sam tu i tamo naucio da igram. Zato mislim da je ova situcaija sa Sumicama mnogo bolja nego ta u kojoj sam ja bio. A izmedju ostalog Vukovi su trenutno najbolji kod nas, pa kad oni mogu tamo da treniraju i da budu najbolji, sto ne bismo i mi? Naravno, super bi bilo da nadjemo bolje uslove, ali ako ne mozemo, sto ne bismo prihvatili ove. Evo ja sad poceh da govorim kao da smo vec osnovali ekipu. Bolje da sada ne pricamo previse u naprijed.

Sto se tice toga da se necemo ovako nista dogovoriti - naravno da se necemo ovako dogovoriti. Momci gore (a nadam se i buduci team mates) sto su isli kod prodekana su rekli da za pocetak treba da se procuje po FON-u da se planira osnivanje ekipe. Tek onda treba da se skupimo negdje i da se dogovaramo.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 344 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Sledeća


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group