Započni novu temu Odgovori na temu  [ 344 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 09.11.2005. 01:54:17 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 01:43:21
Postovi: 9865
Lokacija: Šabac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Nisam mogao a da ne odolim da postujem 100tu poruku na ovoj temi.... :D :P

_________________
Biće sve okej, problem ne traje dugo...
To je samo loš dan, sutra bolje biće, tu nema ništa drugo.
Život je suviše lep da bismo se borili sa tugom.
Neko je zaista tu za tebe kad si dole, to je puno, puno, puno...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 09.11.2005. 12:11:40 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.09.2004. 21:17:06
Postovi: 499
Lokacija: Bar/Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
OK. A je li tamo bio još neko sa foruma?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 09.11.2005. 22:48:36 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.09.2004. 21:17:06
Postovi: 499
Lokacija: Bar/Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
Ovo sam vidio na sajtu univerziteta Singidunum:

Citiraj:
Fakulteti Univerziteta Singidunum poklanjaju veliki značaj sportsko rekreativnim aktivnostima. Univerzitet pored košarkaškog tima, ima fudbalski, odbojkaški tim (muška i ženska ekipa). U planu je formiranje ekipa iz rukometa (muška i ženska), ragbija kao i aktiviranje pojedinačnih sportova.


Znate li vi da postoji ragbi tim na bilo kom fakultetu? Ja ne znam ništa o tome, ali mislim da ne postoji. Možda misle na američki fudbal... :zbun: :aaa:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 10.11.2005. 20:59:47 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.09.2004. 21:17:06
Postovi: 499
Lokacija: Bar/Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
E ovako. Da se ova tema ne bi ugasila i da se ne bi sve završilo na pokušaju, da rezimiram. Sad prvo treba otići kod prodekana ili nekoga drugoga na fakultetu i tražiti finansijsku podršku, pa makar i minimalnu. Ako je ne dobijemo, onda nam samo ostaje dozvola za osnivanje kluba pod imenom FON-a i dozvola da se napravi konkurs za upis. Ove dozvole će nam fakultet sigurno dati. Kao što ste rekli, za treniranje je dovoljna obična poljana koja se, pretpostavljam, ne plaća tako da još samo treba da se kupe lopte i to po jedna na dva igrača (mislim da bi toliko bilo dovoljno). U Merkatoru su Intersport gumene lopte 690 dinara i ja mislim da su dobre za treniranje (mada ne znam da li im je težina dobra jer nikad nisam imao u rukama neku kožnu loptu kojom igraju profesionalci, ali to ćete vi što trenirate već znati). Ako svako da po 345 dinara, mogu da se kupe te lopte (ako ima negdje jeftinije, onda još bolje). Sa tim se može trenirati, a poslije je lako organizovati prijateljske utakmice, ili na kraju, ligu sa ekipama drugih fakulteta.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.11.2005. 12:16:37 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 01:43:21
Postovi: 9865
Lokacija: Šabac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Evo dok čekamo na ishod ovih naših dogovora:

Malopre sam čeprkao po forumu SAFS-a, nisam bio odavno, pa nemojte da se ljutite što stavljam vest od pre nedelju dana...



Citiraj:
Naime ako zelimo da idemo na EP2007 za “C” grupu SAFS mora da EFAF-u da posalje do 1. decembra prijavu i 1000evra(entry fee), i naravno ono sto je najvaznije da do tada uopste postanemo clan EFAF-a. Koliko sam video mi prakticno zadovoljavamo sve uslove za puno clanstvo (liga od 5 klubova i barem jedna sezona rada lige), ali koliko sam ja ukapirao mozemo i da budemo i pridruzeni clanovi da bi smo ucestovavali na EP(primer Estonije i Luksemburga) mada nisam siguran. Ako propustimo sad sansu moramo da cekamo sledece EP cak 2011. godine , sto ce verovatno biti suvise kasno za sadasnju generaciju reprezentativaca.A da ne odemo bi bila stvarno steta jer su u “C” grupi svi sve sami debitanti (Luksemburg ljudi!) sem Holandije koja je na proslom “C” sampionatu izgubila sve utakmice.Sama “C” grupa je beton liga, njen sampion iz 2007. ce se plasirati u “B” grupu 2008., dok ce se sampion “B”grupe plasirati “A” grupu 2009. Ovo su ucesnici EP2007-2009:

2007 “C” Grupa:
1.Holandija (1991 osvojili bronzu , ali od tad nisu pobedili ni jednu utakmicu na EP-u, ali imaju juniorski tim mada slab)
2.Austrija (mislim da je debitant ali u svakom slucaju na proslom EP se nisu se pojavili, imaju veoma jake juniore u zadnjih 6 godina,kao i jake klubove, po meni najveci favorit)
3.Luksemburg (debitant, nemaju juniorski tim)
4.Estonija (debitant, nemaju juniorski tim)
5.Ukrajina (debitant, nemaju juniorski tim)
6.Norveska (debitant, imaju veoma slab juniorski tim –francuzi ih tukli sa 84:00)
7.Svajcarska(debitant, imaju veoma slab juniorski tim)
8.Belgija (debitant, nemaju juniorski tim)
9. R.Irska (debitant, nemaju juniorski tim)
10.Moldavija(debitant, nemaju juniorski tim)
11.I naravno valjda mi (debitant, nemaju juniorski tim)

Postojace najverovatnije 4 takmicarska dana , 3 u ligaskom delu i dve najbolje ekipe ce odigrati finale.to znaci igranje 4-5 veoma teskih utakmica u isto toliko dana bez pauze , sto je nemoguce izvesti bez 40 podjednako dobrih igraca, sto je glavni razlog sto do sada je samo 10 zemalja u evropi uopste imalo seniorske ili juniorske timove koji ucestvuju na zvanicnim takmicenjima. U svim gore navedenim zemljama AF se igra dobrih 10-15 i vise godina pa su se tek sada odlucili da formiraju reprezentacije, treba dati samo primer Britanaca i Italijana koji su odustali od proslog juniorskog prvenstava jer zbog ne odaziva i povreda igraca nisu uspeli skupe tim od 35 deteta koji bi poslali na prvenstvo a da ne bude blamaza. Samim tim ako bi mi za samo par godina, bez icije pomoci ,stvorili tim koji moze da se ravnopravno nosi sa drugima to bi bilo ravno senzaciji pa makar i ne osvojili medalju. A ako bismo osvojili medalju ili ne do Bog bili sampioni to bi nas svrstalo u prvih 10 najorganizovanijih AF sredina u Evropi i to bi u evro razmerama bilo ravno cudu. I stvarno bi bila steta ako ne odemo, jer je to opet kazem verovatno jedina sansa za veci deo sadasnjih reprezantivaca da brane boje svoje zemlje na nekom zvanicnom takmicenju, a suvisno je pricati kakav bi uticaj imao dobar nastup nase reprezentacije na EP na razvoj i popularnost AF kod nas.

2008. “B” Grupa:
1.Rusija
2.Italija
3.Spanija
4.Ceska
5. Sampion “C”Grupe iz 2007.

2009. “A” Grupa:
1.Svedska (aktuelni sampioni)
2.Nemacka
3.Finska
4.V.Britanija
5.Francuska
6. Sampion “B”Grupe iz 2008.




_________________
Biće sve okej, problem ne traje dugo...
To je samo loš dan, sutra bolje biće, tu nema ništa drugo.
Život je suviše lep da bismo se borili sa tugom.
Neko je zaista tu za tebe kad si dole, to je puno, puno, puno...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.11.2005. 12:27:26 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10.02.2005. 23:48:35
Postovi: 72
Godina: III
Smer: UK
Kao prvo nemaju opremu,reprezentacija nema opremu,kao drugo nemogu da skupe 1000 eura za depozit,kao trece to je stara vest!!!!!
Al sve jedno nista od toga,bar je to moje misljenje!!!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.11.2005. 14:17:25 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18.06.2004. 18:59:15
Postovi: 78
Lokacija: Kragujevac
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Rezime celog sastanka, gledano iz mog ugla, je sledeci:
pare idu onim spotrovima koji vec imaju svoje lige tj svoja takmicenja (kosarka, fudbal, rukomet. odbojka....), odosno oni se kolju oko toga sto kosarkaska ekipa ne moze da ide i u Izrael i u Francusku(mislim), a frka im ovamo da uopste bilo sta nama da daju......
.....ali jbg, to je surova realnost koja prati osnivanje bilo kakve lige, tj takmicenja u sportu, koji u zemlji, pored toga sto nema tradiciju, u imenu ima "americki", i postoji tek par godina.....
Denis je rekao da ce da iskontaktira ljude sa drugih fakulteta, i da ce da shibnu dopis americkoj ambasadi, tako da shto se tog dela tice, mi tu nemamo shta mnogo da se pitamo, ali mislim da bi mogli da se nadjemo recimo u sredu na nekoj travnatoj povrsini, i da ponesemo jednu, ili par lopti, i, ako nista bar da odigramo flag ili touch football(bez kontakta), i da se malo bolje upoznamo?
Predlozite vreme, dan, teren, pa kad se uskladimo, da vidimo ko ce da dodje i shta cemo da radimo..?
P.S. Izvinite sto ovaj post nije postavljen ranije, ali sam se nesto razboleo.....well better late then never
Poz svima


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.11.2005. 19:32:46 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.09.2004. 21:17:06
Postovi: 499
Lokacija: Bar/Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
Meni srijeda savršeno odgovara jer toga dana ne idem na fax. Loptu imam, gumenu do duše, ali mislim da je ona dovoljna. Ako neko ima bolju onda super. Bio sam danas u


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.11.2005. 20:12:36 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10.02.2005. 23:48:35
Postovi: 72
Godina: III
Smer: UK
Mi sa prve imamo kolokvijumsku nedelju tako da ja mislim da bi nam vise odgovaralo sledece nedelje!!!!Sto se tice te poljane na Sumicama,ona je sranje jer sam na njoj trenirao,i ima mnogo boljih poljana u Beogradu,neravna je,puna rupa a sad mislim i blata!!!!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.11.2005. 22:34:27 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.09.2004. 21:17:06
Postovi: 499
Lokacija: Bar/Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
Ja ti kažem da sam bio danas. Blata nema uopšte. Ako ima boljih poljana super, ali meni je i ova bila sasvim OK. Inače, nama sa druge je sledeća nedjelja kolokvijumska tako da nama ona ne bi odgovarala. Btw. ako imate kolokvijume tipa u utorak i petak, imate dovoljno vremena da izdvojite 3 sata.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.11.2005. 22:51:51 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 01:43:21
Postovi: 9865
Lokacija: Šabac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Bio sam na tom terenu. Nije nikakav... Mnogo blata, klizavo je extra, ali meni je svejedno - igrao sam na gorim. :D


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.11.2005. 23:57:23 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10.02.2005. 23:48:35
Postovi: 72
Godina: III
Smer: UK
Milex je napisao:
Bio sam na tom terenu. Nije nikakav... Mnogo blata, klizavo je extra, ali meni je svejedno - igrao sam na gorim. :D

Pa da Blue Dragons/Sabac VS. Vukovi... :D

Kolovijumi,hm.... Ponedeljak,Utorak,Cetvrtak,Petak i cini mi se Subota!!!
Svaki dan po jedan.........


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.11.2005. 00:03:30 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 01:43:21
Postovi: 9865
Lokacija: Šabac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Citiraj:
Pa da Blue Dragons/Sabac VS. Vukovi... Grin


:respect: :) :respect:

_________________
Biće sve okej, problem ne traje dugo...
To je samo loš dan, sutra bolje biće, tu nema ništa drugo.
Život je suviše lep da bismo se borili sa tugom.
Neko je zaista tu za tebe kad si dole, to je puno, puno, puno...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.11.2005. 16:17:30 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18.06.2004. 18:59:15
Postovi: 78
Lokacija: Kragujevac
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Ajde bre nemojte da kukate, a nismo ni poceli da treniramo.....mozemo da se nadjemo na Kelemegdanu, Adi, bilo gde, a dogovor pada na sredu, u 15:00, taman imamo jedno dva sata da se istrcimo...imate do sutra da se dogovorite gde cemo tacno....
...ko hoce nek dodje, ko netje ne mora, jbg, teshko je uskladiti se sa 20ak ljudi, a i netjete umreti od dva sata dobrog krljanja, elem, ponecu opremu, cisto da vidite kako izgleda, i koliko je nezgodno igrati u njoj..:)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.11.2005. 17:04:14 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 01:43:21
Postovi: 9865
Lokacija: Šabac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Ja u svakom slučaju neću moći najverovatnije da dođem... Potrudiću se, ali ništa ne obećavam.

Maximusse, mi ćemo se videti na predavanjima, pa ćeš mi reći šta ste se dogovorili... :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.11.2005. 17:56:50 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10.02.2005. 23:48:35
Postovi: 72
Godina: III
Smer: UK
Da bacite na net kako je bilo,ja imam kolokvijum iz ekonomije,j***,necu doci !!!!!! Maximuss ti javi Nikoli (ex Blue Dragons) sto je dosao sad u KG da dodje, ako nemozes ja cu da mu javim samo me obavesti!!!!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.11.2005. 19:14:51 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.09.2004. 21:17:06
Postovi: 499
Lokacija: Bar/Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
Maximuss RULZ! :) Da nema tebe ovi pozeri bi nas preplavili :). Ja nemam pojma o tim poljanama tako da prihvatam gdje god se dogovorite, samo moram da kažem da mi se Kalemegdan čini kao najbolje riješenje jer nikome nije predaleko (mada ja nemam pojma gdje je ta poljana tačno). Pokušaću da dovučem što više ljudi sa sobom. Ustvari, najbolje ja da Maximuss kaže gdje ćemo da igramo i tačka. Milex, gledaj da dođeš ako ikako možeš jer hoću da vidim kako igraju ljudi koji treniraju.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.11.2005. 23:16:15 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22.03.2005. 13:25:30
Postovi: 232
Lokacija: Top Hill
Godina: IV
Smer: IS
Ja dolazim, ako ostane za sredu u 15 h, i mozda dovedem jos nekoga, ali sumnjam, barem cu pokusati.


Aj pa vidimo se.

_________________
Foxtrot
Uniform
Charlie
Kilo

BLOODHOUND GANG


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.11.2005. 23:16:37 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 01:43:21
Postovi: 9865
Lokacija: Šabac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Videću... Reći ću i našem QB da dođe ako nema neka predavanja. :)

_________________
Biće sve okej, problem ne traje dugo...
To je samo loš dan, sutra bolje biće, tu nema ništa drugo.
Život je suviše lep da bismo se borili sa tugom.
Neko je zaista tu za tebe kad si dole, to je puno, puno, puno...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.11.2005. 23:42:51 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.09.2004. 21:17:06
Postovi: 499
Lokacija: Bar/Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
I da, mislim da bi Denisa trebalo često zivkati i požurivati jer mi se nije učinio pretjerano odgovoran i oran da samostalno pomaže...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 15.11.2005. 13:31:03 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22.03.2005. 13:25:30
Postovi: 232
Lokacija: Top Hill
Godina: IV
Smer: IS
To za Denisa mogu da potvrdim, kada sam pitao ortaka za njegov broj, rekao mi je da bolje ne idemo preko njega jer sve sto krene preko njega ne uspe.

A jos uzgred on je clan Kabeze, pa kao oni se ne gotive sa FF-ovcima, boze pomozi, istripovali nesto.

Ajde ja sam raspolozen sutra za jedan AF, evo jos jedan ortak isto hoce da ide, mozda dovedemo jos nekoga. Jel stoji za sutra u 15 h?

Neka mi neko pm broj moba, eto npr Maximuss, posto si organizator, ako se zagubimo na putu do poljane :) .

_________________
Foxtrot
Uniform
Charlie
Kilo

BLOODHOUND GANG


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 15.11.2005. 23:55:35 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18.06.2004. 18:59:15
Postovi: 78
Lokacija: Kragujevac
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Propustio sam vaznu cinjenicu, na koju me ja danas podsetilo par ortaka na faxu, sutra igra mlada reprezentacija revans sa hrvatima, pa su se mnogi izjasnili nepovoljno, a s obzirom da je bilo negodovanja od strane puno ljudi sa kojima stupih u kontakt, odlazemo sve za cetvrtak u 15:00 na Kalemegdanu.
mob: 064/6122926 Marko (a znam da nije pametno ostavljati telefon na forumima)
poz svima


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.11.2005. 00:24:41 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.09.2004. 21:17:06
Postovi: 499
Lokacija: Bar/Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
Baš sam pogledao nekoliko vremenskih prognoza na internetu i mnoge su najavile kišu za četvrtak, ali neke i sunce... U svakom slučaju, neka neko kaže gdje se tačno nalazi ta poljana jer je Kalemegdan širok pojam...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.11.2005. 21:57:42 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18.06.2004. 18:59:15
Postovi: 78
Lokacija: Kragujevac
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Kisa ili sunce, sneg ili zabe da padaju, samo se vi nacrtajte na ulazu za Kelemegdan pa cemo lako da nadjemo taj teren, ja otprilike mislim da znam kakko da odem do tamo....
telefon imate, dodjite u sto vecem broju(da ne bude samo nas troje tamo) pa se vidimo
P.S. Nemoj da neko dodje u farmerkama :udri:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.11.2005. 23:16:09 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.09.2004. 21:17:06
Postovi: 499
Lokacija: Bar/Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
OK, ako ti je ulaz u Kalemegdan = kraj Knez Mihajlove. Samo da dodam da sutra mi sa druge godine imamo predavanja od 4. Ja lično neću ići na njih da bih mogao da dođem, ali zato je vrlo vjerovatno da ovi moji sa druge neće doći. Ovo je sad ispalo ovako, ali u buduće se mora trenirati vikendom jer inače uvijek neko neće moći da dođe...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 344 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Sledeća


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group