Započni novu temu Odgovori na temu  [ 344 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 28.10.2005. 13:59:28 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.07.2005. 10:11:29
Postovi: 3783
Godina: Dipl.
Smer: ME
Evo šta treba po meni da se uradi

1. da se okupimo i vidimo ko je i koliko spreman da uloži sebe u ovaj projekat, naime vredi li to uopšte raditi
2. napraviti peticiju za osnivanje ekipe
3. napraviti konkurs za upis
4. if konkurs za upis = uspesan then go to 5. :)
5. predočiti dekanu peticiju i spisak igrača i registrovati klub
6. Videti sa fakultetom za budžet
7. napraviti finansijski, igrački i sve ostale planove u narednih ne znam koliko
8. Odrediti članarinu
9. itd

i ovde negde treba ubaciti kontaktirati SPORTFON...

_________________
"If you don’t have the best of everything, make the best of everything you have."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 28.10.2005. 16:40:07 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22.03.2005. 13:25:30
Postovi: 232
Lokacija: Top Hill
Godina: IV
Smer: IS
Evo i ja malo da se ukljucim u diskusiju.

I ja bih da igram, nisam nigde trenirao ali sam sa drustvom iz kraja pikao NFL zimi na snegu.
Dosta dobro znam pravila, sta vise imao sam srece da ove godine, tacnije pre mesec dana prisustvujem NFL tekmi
San Diego Chargers - NY Giants, bruka tekma, San Diego dobi NY, razvalise ih.
Inace djuskam Madden, odakle i znam vecinu pravila, to nista ne znaci, ali cisto da napomenem.

Mislim da bih bio dobar CB ili WR, tako da imate igraca vise i naravno potpisnika peticije.

_________________
Foxtrot
Uniform
Charlie
Kilo

BLOODHOUND GANG


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 28.10.2005. 17:24:31 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.09.2004. 21:17:06
Postovi: 499
Lokacija: Bar/Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
E da, kad smo kod clanarine, da li je placaju u Elektricaru i koliko? Mislim da po pitanju clanarine treba biti jako pazljiv jer to moze da odbije mnoge koji bi trenirali. Ajmo sledece nedjelje da malo prosirimo ideju medju drugarima, da ih pitamo da li bi trenirali ili znaju li nekoga ko bi trenirao.

P.S. Igram i ja Madden, ali emuliran sa SEGE :), posto na ovom mom kompu imam ocajnu graficku koja ne bi mogla da pokrene neki 3D...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 28.10.2005. 17:34:30 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 01:43:21
Postovi: 9865
Lokacija: Šabac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Samo vi širite vest. A Maximuss i ja ćemo videti da se nađemo sa Denisom iz SportFona pa da se sve lepo dogovorimo.


_________________
Biće sve okej, problem ne traje dugo...
To je samo loš dan, sutra bolje biće, tu nema ništa drugo.
Život je suviše lep da bismo se borili sa tugom.
Neko je zaista tu za tebe kad si dole, to je puno, puno, puno...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 28.10.2005. 18:04:57 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.07.2005. 10:11:29
Postovi: 3783
Godina: Dipl.
Smer: ME
milex reče mi genes da si ti igrao tada qb i da si iz šapca? pozdrav u svakom slučaju...


članarina je za sada misaona imenica... zna se šta je na prvom mestu... o bože kako sam smorio... :D

_________________
"If you don’t have the best of everything, make the best of everything you have."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 28.10.2005. 18:32:00 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 01:43:21
Postovi: 9865
Lokacija: Šabac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Nisam ja qb. Ja sam tada igrao centra tj. snepera, mada igrao sam i u specijalnom timu... Qb koji je tada igrao nam je takođe kolega.

_________________
Biće sve okej, problem ne traje dugo...
To je samo loš dan, sutra bolje biće, tu nema ništa drugo.
Život je suviše lep da bismo se borili sa tugom.
Neko je zaista tu za tebe kad si dole, to je puno, puno, puno...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 28.10.2005. 19:18:59 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10.02.2005. 23:48:35
Postovi: 72
Godina: III
Smer: UK
Prvo , ljudi Vukovi nisu najbolja ekipa,uf kako me to nervira kad cujem!!!!(to su Wild Boars,oni osvojise ligu), nebitno ja sam malo pustio buvu po faksu,a i nasao sam nam Kickera i puntera!!! Sto je bitno!!!
Da elektricari imaju clanarinu i ja sam trenutno neznam kako je to ispalo ali igrac KAF Elektricar,ali ne univerzitetske ekipe (posto ce sad 29.10. biti primljeni u SAFS), takodje i clan Uprave kluba tako da imam dosta iskustva u tim stvarima i naravno da bih voleo ekipu na svom Faksu!!! Kao sto rece @MORT treba da se skupimo i popricamo o ovome a ne ovako preko neta!!!!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 28.10.2005. 20:23:11 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.09.2004. 21:17:06
Postovi: 499
Lokacija: Bar/Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
OK, nisu Vukovi najbolji nego Wild Boars, ali Vukovi su isto u samom vrhu, ondnosno odmah poslije Wild Boars, sto ne mijenja nista vezano za ono sto sam rekao o njihovim uspjesima i treniranju na toj poljani od Sumica.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 28.10.2005. 20:40:13 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.07.2005. 10:11:29
Postovi: 3783
Godina: Dipl.
Smer: ME
E sledeći ko postuje na ovom forumu a da nije vezano za dogovor ćelava mu keva :) :D :D

haha zasmejao sam sam sebe :) :D lol

šalim se, ja sam u ponedeljak na faksu od 16.15 mogu da dođem ranije da malo popričamo, ko je raspoložen?

_________________
"If you don’t have the best of everything, make the best of everything you have."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 28.10.2005. 20:40:15 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 01:43:21
Postovi: 9865
Lokacija: Šabac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Dobro, ali koliko sam razumeo, Vukovi imaju i neku salu u kojoj treniraju kad je loš teren... Tako da...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 28.10.2005. 20:42:56 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.07.2005. 10:11:29
Postovi: 3783
Godina: Dipl.
Smer: ME
nabavićemo i mi salu, nije problem :)

samo u velikom mokrom lugu... tamo mogu da nam sredim :)

_________________
"If you don’t have the best of everything, make the best of everything you have."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 28.10.2005. 20:47:18 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 01:43:21
Postovi: 9865
Lokacija: Šabac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Prvo da vidimo Maximuss i ja ima li vajde od okupljanja.

Da ponovim - Probaćemo da se nađemo sa Denisom iz SportFona u toku sledeće nedelje, pa ćemo videti šta i kako... Ako ima šanse da to počne onda nam neće trebati anketa, već samo spisak ljudi koji bi igrali. A to sve ćemo videti nakon što se vidimo sa SportFonovcem... ;) :hvala:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 28.10.2005. 20:50:46 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.07.2005. 10:11:29
Postovi: 3783
Godina: Dipl.
Smer: ME
deal

_________________
"If you don’t have the best of everything, make the best of everything you have."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 28.10.2005. 20:57:19 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22.03.2005. 13:25:30
Postovi: 232
Lokacija: Top Hill
Godina: IV
Smer: IS
Mene zanima ako mogu nekako da dam svoj doprinos citavom ovom pokretu NFL ma FON-u?

P.S Ja djuskam ovaj najnoviji MADDEN, tj 2006.

_________________
Foxtrot
Uniform
Charlie
Kilo

BLOODHOUND GANG


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: lets make a deal
PostPoslato: 28.10.2005. 21:43:49 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18.06.2004. 18:59:15
Postovi: 78
Lokacija: Kragujevac
Godina: Apsolvent
Smer: IS
genes je napisao:
Inace za osnivanje ekipe i normalno treniranje potreban je teren sa svlacionicama!!!!!! A ostalo ce sve da dodje!!!!!
To je za pocetak!!!!!

Prijatelju moj, ja aktivno igram za Veprove vec 3 godine, i da ti znash livadicu na kojoj smo mi poceli da treniramo, i parkic u kome smo se presvlacili ne bi pricao kojeshta. Nije stvar u fancy opremi, svlacionicama, terenu i puno kesha, ljudi, mimoishli ste se sa poentom - vazno je ono shto vam bije u grudima,kada vidite svoje lice u ocima 10 momaka koji istrcavaju sa vama na teren, i moc da na kraju utakmice dignete glavu jer znate da su vasha braca ostavila srce na terenu.....Nisu nam trebale svlacionice kada smo jurili Srbijom i visoko podignute glave izlazili sa svakog terena, nije nam trebala oprema da bi pobedjivali ekipe koje postoje duplo duze od nas, nije nam bio potreban kesh, jer smo put do Beograda platili iz svojih dzepova, i u prestonici deklasirali Vukove, pa ih onda u prvom i jedinom finalu u istoriji am. fudbala u Srbiji (koje smo , opet na mishitje organizovali, i veruj mi josh uvek otplacujemo teren zakupljen za finale) ponovo pobedili...NE, nije stvar u tome, stvar je u igri, u fer play-u, stvar je u tome da su sve ekipe u ligi medjusobno povezane, da smo svi mi drugari, i da svi mi, pobedili na terenu ili ne, pobedimo u glavi i na kraju utakmice uvek srdacno stisnemo ruku onome ko je zadnje 4 1/4 delio megdan sa nama..
Poenta svega ovoga nije u tome da osnivamo ekipu radi beneficija na faxu, oslobadjanja sa kojechega, vec zbog toga shto nas ima puno koji treniramo i koji smo imali priliku da zaigramo u nekoliko najboljih ekipa u Srbiji, i zelimo da i vama pruzimo priliku da se pokazete...
Dalje, mislim da je ideja sa anketom super, i ako neko zeli da je odradi slobodno moze da se javi, da pocnemo da delimo zadatke i polako pravimo preduslove za formiranje ekipe.
Shto se "Elektrichara", gledao sam momke-super su za jedan tim u razvoju, ali mi je zao sto nisu ostali pri ideji da igraju Univerzitetsku ligu...zato se i meni vishe svidja neka varijenta o REPREZENTACIJI FON-a nego o ekipi koja bi igrala u SAFS Ligi, ne znam za ostale, ali ja imam profesionalni ugovor sa Wild Boars-ima, tako da su mi ruke donekle vezane. Nemojte pogreshno da me shvatite, ali ne verujem da bi iko od nas batalio karijeru u timu u kojem igra vec par godina, da bi se prikljucio nekom novoosnovanom timu....bar ne josh uvek, dok ta stvar sa Univerzitetskom ligom ne zazivi.....
Josh jednom da ponovim, Milex i ja jurimo Denisa (koji ako procita ovo, bilo bi lepo da se javi, na mail ili pm), pa kad ga nahvatamo-javljamo za dalje....i posle toga mozemo da organizujemo sastanak, tj da se svi skupimo i da neshto Organizujemo, jel ipak smo u tome najbolji (....i dalje mi je u glavi slika beskonacnog reda ljudi koji ceka na upis i pokopa me pri pomisli da se nash fax bavi organizacijom necega.....ali ko ce to daispravi ako ne mi?)
Dosta od mene za veceras
Over & OUT


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 28.10.2005. 22:06:49 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.09.2004. 21:17:06
Postovi: 499
Lokacija: Bar/Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
Da to je upravo sustina treniranja. Ja bih volio da igram AF najvise zbog same igre. Kada sam rekao da je bolje da bude klub nego 'reprezentacija' FON-a, mislio sam na to da ne bi trebalo sakupiti samo igrace koji su vec igrali kao sto je to slucaj sa ostalim vecim sportovima na FON-u. Znaci NE tzv. selekcioni treninzi na kojima bi se izabrali igraci za ekipu (sto se i ne moze izvesti jer mi se cini da se na FON-u ne bi moglo skupiti tgridesetak ljudi koji vec znaju da igraju), nego primanje svakog ko se prijavi i zeli da trenira i nauci da igra AF. U tom smislu sam mislio KLUB, a naravno da nisam mislio na SAFS ligu. Od univerzitetske lige se mora poceti, a ko zna za jedno dvije tri godine (kad dodju nove generacije studenata i kad veci broj igraca prodje kroz klub) sta se sve moze uraditi. Anketu bi trebalo sprovesti u svakom slucaju jer to najmanje moze da posluzi kao dodatni (i poprilicno dobar) argument za osnivanje ekipe. Ja cu pokusati da nakupim sto mogu vise drustva sa faxa koji bi pomogli da se podijeli anketa.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 29.10.2005. 12:31:43 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.07.2005. 10:11:29
Postovi: 3783
Godina: Dipl.
Smer: ME
ja u svakom slučaju nisam za to da igramo SAFS ligu, već univerzitetsku...

i još jedna stvar NFL znači Nacionalna Fudbalska Liga, mi možemo samo da sanjamo da igramo NFL, odnosno u NFL, možemo da igramo samo američki fudbal u nekoj našoj ligi... Koja se verovatno neće zvati nacionalna, jer avaj o kojoj naciji pričamo? :)

_________________
"If you don’t have the best of everything, make the best of everything you have."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 29.10.2005. 13:52:05 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10.02.2005. 23:48:35
Postovi: 72
Godina: III
Smer: UK
Pogresno ste me shvatili,ja nisam mislio nista fansy sad neki tereni ovo,ono,nego ide zima treba nam teren a ne neka tamo livada gde cemo da se izubijamo,i veruj mi znam kako je na -20 svlaciti se na snegu a da i klupe nema,prosao sam sve te skole!!!! Mislim da ako bi nabavili teren sa svlacionicama vise ljudi bi doslo da igra AF!!!
Koja univerzitetska liga???


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 29.10.2005. 16:05:37 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18.06.2004. 18:59:15
Postovi: 78
Lokacija: Kragujevac
Godina: Apsolvent
Smer: IS
genes je napisao:
Mislim da ako bi nabavili teren sa svlacionicama vise ljudi bi doslo da igra AF!!!

Upravo o tome ti pricam, to je jedna stvar sa kojom se mi sad borimo u Kragujevcu....kada su takmicenja i tekme...skupi se po 70 idi-mi-dodji-mi igraca, koji su nagrnuli kao besni psi kada smo dobili opremu, onda su poceli da dolaze kojekakvi buzdovani, koji nikad nisu odgledali ikakvu utakmicu am. fudbala kojima se svidja to shto tu, u gradu postoje neki likovi koji imaju opremu i koji stalno primaju nove clanove....(ako me razumesh na shta mislim)...naravno mi smo tome stali na kraj, i ljudi koji kod nas ulaze u trenazni proces prolaze kroz debele selekcije. Poenta je da nam bash na pocetku ne treba da ekipu sacini 70% takvih ljudi, oni koji stvarno vole ovaj sport ne haju niza svlacionice ni za -20C. Naravno, daleko od toga da sam ja protiv svlacionica i terena, ali mislim da to ne treba da bude neshto shto ce privuci ljude da treiraju sa nama
genes je napisao:
Koja univerzitetska liga???

Pa valjda cemo mi da je osnujemo!!
Osnovali smo Savez Am. Fudbala, pa je Un. Liga sledeci logican potez, a i bolje da mi to uradimo nego neko drugi, zar ne :P
Poz svima :yo: :yo:
P.S. Kakko su me samo danas saddzgali par puta na treningu :udri: :udri: :udri: (naravno u KGu), dva puta me moj ortak CB lomi ispod shoulder pada, sve mi bubrezi vode ljubav sa zeludcem, pa posle jedan bolesni OLB, ne mogu da sedim koliko me boli gluteus maximus iliti fatt ass :) , ali zato ni ja ne ostajem duzan :hvala: .....LJUDI puna ratna oprema RuleZ!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 29.10.2005. 16:14:14 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.07.2005. 10:11:29
Postovi: 3783
Godina: Dipl.
Smer: ME
zavidim ti... živiš i moj san... valjda će ovo zaživeti... pozdrav

_________________
"If you don’t have the best of everything, make the best of everything you have."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 29.10.2005. 16:16:00 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10.02.2005. 23:48:35
Postovi: 72
Godina: III
Smer: UK
Taj fazon,igra se sa opremom, ima se moze se!!!! :D :yo: :boks: :ludak:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 29.10.2005. 17:00:54 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.09.2004. 21:17:06
Postovi: 499
Lokacija: Bar/Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
Samo jedno offtopic pitanje: Da ne zna neko gdje u BG mogu da kupim loptu??? Obisao sam citav buvljak na Novom Beogradu danas i jedva da sam nasao 10 standova koji imaju obicne lopte, a kamo li za AF. Poslije sam bio u Merkatoru i tamo sam nasao za 690 dinara. Zna li neko mozda neko jeftinije mjesto. Naravno, govorim o gumenim loptama. Btw. danas sam nasao jos jednog potencijalnog puntera i sigurnog pomagaca za sprovodjenje ankete.

Inace, mislim da bi trebalo primiti svakog zainteresovanog, a selekciju izvrsiti poslije par treninga kada ce postati jasno ko je koliko ozbiljan.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 29.10.2005. 17:55:37 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 01:43:21
Postovi: 9865
Lokacija: Šabac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Koliko ja znam, u Merkatoru ti i dođe nekako najjeftinije, jer su tamo lopte koliko-toliko dobrog kvaliteta. Bilo ih je i u Nike Shopu u Knez Mihajlovoj, ali su bile mnogo skuplje...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 29.10.2005. 17:56:26 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.07.2005. 10:11:29
Postovi: 3783
Godina: Dipl.
Smer: ME
selekciju možeš da sanjaš...

biću srećan ako skupimo dovoljno ljudi za sparing tj.22...

_________________
"If you don’t have the best of everything, make the best of everything you have."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 29.10.2005. 17:58:06 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.07.2005. 10:11:29
Postovi: 3783
Godina: Dipl.
Smer: ME
zaboravih smajli :)

_________________
"If you don’t have the best of everything, make the best of everything you have."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 344 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Sledeća


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group