Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 10.09.2007. 20:14:45 

Pridružio se: 12.06.2003. 11:49:19
Postovi: 1829
Godina: Dipl.
Smer: IS
Кад: 8-9.9.2007.
Где: Сребрно језеро, код Великог Градишта
Време:
- 1. дан: облачно
- 2. дан: ситна киша
Број учесника са ФОНа: 2 (Стефке и ја)
Дужина стезе (М21Б):
- 1. дан: 2,3 км
- 2. дан: 2 км
Укупан број учесника (све категорије): ~150

У суботу у 8:00 Стефке и ја смо кренули из БГа Стефкетовим аутом. У Поникве, село крај Великог Градишта, стигли смо око 10:00. Старт је био на време, у 11:00.

Терен је био песковит, покривен вегетацијом и благо заталасан. Време облачно, али не и хладно. Стаза је била кратка и контроле лаке, као да смо трчали спринт иако је, званично, била средња дистанца. Стефке је "натенане", без много трчања, али и без грешака, прешао стазу за солидно време, а ја сам, упркос убоду пчеле недуго након поласка :) , завршио релативно брзо.

- Владан Вујаклија 21:26 (4)
- Стефан Ранитовић 25:53 (6)

Поподне смо преспавали у изнајмљеној камп-приколици у "насељу" непокретних камп-приколица на Сребрном језеру, а вече провели дружећи се са осталим оријентирцима. Повољне и укусне оброке имали смо организоване у оближњој кафани "Бели багрем".

Следеће јутро смо око сат и по времена киснули у "карантину" пред стартом, јер тако налажу правила :) , а затим смо истрчали одличну спринт-трку по насељу, док нам се конкуренција благо збунила и испреметала.

- Владан Вујаклија 14:51 (3)
- Стефан Ранитовић 16:16 (7)

У укупном пласману, медаља нам је измакла, али обзиром да су два ФОНовца била пласирана међу првих пет, можемо се похвалити резултатом.

- Владан Вујаклија 36:17 (4)
- Стефан Ранитовић 42:09 (5)

Сви резултати, заједно са сплит временима могу се видети на: http://www.orijentiring.org.yu/srb/rezultati.php

Иако је време било горе, а ФОНоваца мање него прошле године, одлично смо се провели, доста научили и добили на самопоуздању. ;) Надамо се да ће на следећем орј-догађању дружина ФОНоваца бројати много, много више чланова.

ФОНовци + остали оријентирци:
Slika

Комшије у камп-насељу:
Slika


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group