Započni novu temu Odgovori na temu  [ 136 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 14.02.2005. 15:29:16 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.06.2003. 01:21:05
Postovi: 4177
Lokacija: beograd/vračar
Godina: Apsolvent
Smer: ME
Dakle.. da rezimiramo.. svi koji žele da se prijave za dramsku sekciju neka mi pišu na prokka@gmail.com... videću da dignem i neki sajt kada se dođe do dovoljne količine materijala...

p.s. mnogo mi je drago što ima ovoliko zainteresovanih!

_________________
"Veruj u svoje snove, samo ih ti možeš ostvariti!" - Le mois


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.02.2005. 18:44:40 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28.11.2003. 20:26:59
Postovi: 1739
Lokacija: pakao
Godina: III
Smer: IS
pa cartmane, svi smo tu :)

_________________
To understand recursion you must first understand recursion.

Remember. The dragons live. Inside us.

hail to the ultimate truth:
kliford je napisao:
mnogi profesori se služe metodom varijacije raspoloženja


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.02.2005. 19:24:22 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.06.2003. 01:21:05
Postovi: 4177
Lokacija: beograd/vračar
Godina: Apsolvent
Smer: ME
E da.. do sada se prijavio samo Đavolak.. ubuduće napišite i šta bi voleli da radite i kakvo iskustvo imate kako bi imali bolji pregled ljudi.. hvala...

E sad.. još par informacija.. neka prijavljivanje bude do kraja meseca.. informišite sve za koje mislite da bi bili zainteresovani.. nama ne treba mnogo ljudi... a evo i zašto..
Dobih info iz prve ruke kako je nekada to rađeno u Teatru KST-a... Daklem.. postojala je osoba koja je radila osnovni text koji su potom glumci nadograđivali sami tako da se ni jedna predstava nije ponovila, potom imali su čoveka za muziku.. dakle to nam treba... i glumce koji su improvizovali.. ukoliko bi zaboravili text onda bi... "čitali novine" :) Scena sa kafanom je bila obavezna... i tu je bilo samo pravo piće tako da.. sve u svemu.. ovako opušten pristup mislimd a bi upalio... što se tiče texta ja ću možda imati koji za par dana... odnosno ako iskopam u kući :)
p.s. trebaće nam i redovna publika za probe pa možete i za to da se prijavljujete
p.p.s. ko se razume bolje u pozorište i glumu neka nam napiše svoje viđenje cele priče kao i šta nam je sve potrebno... tnx

_________________
"Veruj u svoje snove, samo ih ti možeš ostvariti!" - Le mois


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.02.2005. 20:18:55 

Pridružio se: 08.03.2004. 16:10:43
Postovi: 572
Lokacija: Pančevo
Godina: Dipl.
Smer: IS
djavolak je napisao:
pa cartmane, svi smo tu :)


Hvala na podrsci :)

Cim se zavrsi ispitni rok mogli bi da se nadjemo negde, i popricamo.

Sto se tice ovog naseg filma, kao sto rekoh, uskoro ce i storyboard biti gotov pa mozemo i o njemu tada da pricamo.

_________________
>> <<


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.02.2005. 21:36:06 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.11.2004. 14:34:28
Postovi: 8655
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Citiraj:
trebaće nam i redovna publika za probe pa možete i za to da se prijavljujete


???????????

Citiraj:
Scena sa kafanom je bila obavezna


Citiraj:
glumce koji su improvizovali.. ukoliko bi zaboravili text onda bi... "čitali novine
Citiraj:

Ako mislite da pravimo burlesku u kojoj cemo da se kezimo, da se proseravamo i da na sceni nadogradjujemo polovan tekst, onda ja otpadam.
Improvizacija jeste jedna od najboljih stvari u pozoristu, ali tekst treba da bude ceo, kompletan, i Zoran Radmilovic je igrao predstave sa celim tekstovima, tako da mi ne mozemo da igramo sa "okvirnim" tekstovima, a da to lici na nesto.

Citiraj:
Dobih info iz prve ruke kako je nekada to rađeno u Teatru KST-a.


Od mene mozes da dobijes info iz prve ruke kako se radilo u tri amaterska, ali vrlo cenjena pozorista.
Znam sta pricam, za**** tu foru sa KST-om i kafanom.

Citiraj:
p.p.s. ko se razume bolje u pozorište i glumu neka nam napiše svoje viđenje cele priče kao i šta nam je sve potrebno


Moje vidjenje svega:
treba da se dogovorimo kakav cemo tekst da radimo. Hocemo li neku klasiku (Nusica, Moljera...) ili cemo nesto novije, svaremeno, alternativno, ali nam treba CEO TEKST, a ne okviran. Moze neko od nas i da napise okviran tekst, ali da svi sednemo i napisemo ostatak predstave. Imrovizacija dolazi sama po sebi, sve zavisi od iskustva i opustenosti na sceni.
Moj predlog je da radimo Crvenkapu od Ace Popovica... To nije Crvenkapa za decu (NIJE erotska, NEMA golotinje, da budemo nacisto)

zatim, treba nam reditelj... Tu se dobrovoljno javljam ja:) (naravno, ako se svi slazu)
Ako u necemu imam iskustva, onda je to u pozoristu, pola zivota sam proveo na bini:) Trebalo je u SD da radim kao asistent reditelja na predstavi koja se sad sprema, ali sam morao zbog faksa da odbijem ponudu:(

treba nam porstor. Little_L je rekla da bi mogla da nam organizuje prostor za probe. Racunam na nju.

Treba nam vreme, to cemo svi po malo da skrpimo nekako:)

Trebaju nam muzika, kostimi i scenografija (mada ovo trece i nije obavezno, zavisi od predstave) Ove tri stvari mozemo i sami zajedno da sredimo, ali ce nam trebati jedna osoba koja ce samo da bude ton-majstor tokom predstave.
Trebace nam i majstor svetla. I jos jedan ili dvoje inspicijenata tokom predstave da se nadju.

Trenutno mi nista vise ne pada na pamet...
A, da, trebace nam i malo pozrtvovanja i truda:)

Citiraj:
ubuduće napišite i šta bi voleli da radite i kakvo iskustvo imate kako bi imali bolji pregled ljudi.. hvala


Ovo ti saljem na mejl, zajedno sa zvanicnom prijavom:)

_________________
Tommorow is cancelled due to lack of interest!
...
O, da mi je da se još jednom zaljubim,
Opet bih uzeo kostim Večnog dečaka,
I opet bih smislio kako da prodangubim
Dok ona ne sleti niz hodnik Studenjaka...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.02.2005. 22:03:55 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.06.2003. 01:21:05
Postovi: 4177
Lokacija: beograd/vračar
Godina: Apsolvent
Smer: ME
Daklem.. da pojasnim.. Pre svega Zoran Radmilović nije radio tačno po textu već je i on improvizoavo u zavisnosti od publike.

_________________
"Veruj u svoje snove, samo ih ti možeš ostvariti!" - Le mois


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.02.2005. 22:23:09 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31.01.2004. 04:21:37
Postovi: 2985
Lokacija: Slavija
Godina: Dipl.
Smer: IS
Slazem se da je potrebno imati jasnu viziju toga sto hocemo da snimimo sa nekim relativno detaljnim scenariom, ali usput da ostavimo i podosta prostora za improvizaciju. Mislim da nam je potrebno barem troje ljudi koji bi radili kao reditelji-producenti jer je to najtezi i najzahtevniji posao, a verovatno bi nam ubuduce trebao i jedan "menadzer" ako sve krene da biva i ozbiljnije. Takve cemo naci vala. :P Znaci, komedije su verovatno najbolje za pocetak a svi moramo da onda raskrsimo u glavi da treba biti ozbiljan u vezi ovoga. Video sam vec nekoliko projekata slicnog tipa koji su propali zato sto su ljudi bili neozbiljni.

_________________
Ti se nikad nisi pitala gde se zatvara krug.
Ti se nikad nisi pitala ko je najbolji drug.
Ti se nikad nisi pitala kako nastaje greh.
Ti se nikad nisi pitala zasto prestaje svet.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.02.2005. 23:06:36 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.06.2003. 01:21:05
Postovi: 4177
Lokacija: beograd/vračar
Godina: Apsolvent
Smer: ME
do sada je na spisku 10 osoba... Đavolak, Miša, Eniac, Boytoy, Oblačak, Uroš, Kliford, Litle_L, Average Bear and Le Mois ;)

_________________
"Veruj u svoje snove, samo ih ti možeš ostvariti!" - Le mois


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 15.02.2005. 00:05:59 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29.06.2003. 21:32:42
Postovi: 2086
Lokacija: Zemun/Vranje
Godina: IV
Smer: UK
Menadzer...to zvuci kao ja :)

_________________
Sve je lako kad si mlad


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 15.02.2005. 01:00:41 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03.10.2004. 20:09:42
Postovi: 1405
Godina: Dipl.
Smer: IS
e ajmo da glumimo crnce... kao crvenkapa je crnkinja a mi je sa utokama cuvamo od vukova...

_________________
Don't mess with me while lizem poklopac od kremica!!!
blog // furka // prodaj i kupi


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 15.02.2005. 01:36:13 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.11.2004. 14:34:28
Postovi: 8655
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Citiraj:
Pre svega Zoran Radmilović nije radio tačno po textu već je i on improvizoavo u zavisnosti od publike.


Da, ali je imao celu predstavu napisanu, na to sam mislio... :) Nije iamo napisan samo okvir predstave.

Citiraj:

_________________
Tommorow is cancelled due to lack of interest!
...
O, da mi je da se još jednom zaljubim,
Opet bih uzeo kostim Večnog dečaka,
I opet bih smislio kako da prodangubim
Dok ona ne sleti niz hodnik Studenjaka...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 15.02.2005. 02:11:25 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.06.2003. 01:21:05
Postovi: 4177
Lokacija: beograd/vračar
Godina: Apsolvent
Smer: ME
Evo mene jope... kada sam rekao ozbiljnu predstavu mislio sam na dramu.. dakle moja je želja da radim predstavu od koje će ljudi da zaboli stomak od smejanja.. u tom smislu neozbiljna.. daleko od toga da treba da se radi neozbiljno.. što se tiče texta... treba on da bude što detaljniji.. ali da ne bude stkritan... a publika.. pa što da ne.. siguram sa da im aforumaša koji bi slušali naše za**** (biće ovde zvezdica).. ovo sve i jeste jedna velika škola.. a na primarnom mestu je druženje....

_________________
"Veruj u svoje snove, samo ih ti možeš ostvariti!" - Le mois


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 15.02.2005. 10:50:53 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03.10.2004. 20:09:42
Postovi: 1405
Godina: Dipl.
Smer: IS
hm evo ja cu za muziku da se pobrinem... sad sam shvatio da to mogu, naravno i u kombinaciji ako neko zeli to help...

_________________
Don't mess with me while lizem poklopac od kremica!!!
blog // furka // prodaj i kupi


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 15.02.2005. 11:32:22 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31.01.2004. 04:21:37
Postovi: 2985
Lokacija: Slavija
Godina: Dipl.
Smer: IS
kliford je napisao:
Citat:
potrebno imati jasnu viziju toga sto hocemo da snimimo sa nekim relativno detaljnim scenariom


da SNIMIMO ?
zar ne radimo predstavu?


Ma da, pravimo pozorisnu predstavu samo ja stalno razmisljam u ovim recima, sta da radim, previse sam u tim vodama... :D

Sto se urnebesnih komedija tice, imam i ja jednu interesantnu ideju ala generalna proba, nije bas komad ali da je smesno - smesno je. Koga ne mrzi (i ima brzu vezu :P ) neka pogleda whoseline.tzo.net, tamo ima obilje takvih skeceva... :D Takve stvari nije ni priblizno lakse raditi nego drame ili ozbiljnije komade... Bas je umetnost nasmejavati ljude tokom recimo 2 sata predstave konstantno i tu Radmilovicu skidam kapu.

_________________
Ti se nikad nisi pitala gde se zatvara krug.
Ti se nikad nisi pitala ko je najbolji drug.
Ti se nikad nisi pitala kako nastaje greh.
Ti se nikad nisi pitala zasto prestaje svet.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 15.02.2005. 12:46:08 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05.11.2004. 19:26:34
Postovi: 3359
Godina: Dipl.
Smer: IS
:) mrzi me da saljem mail, ali racunaji mene u toj semi!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 15.02.2005. 13:57:13 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.11.2004. 14:34:28
Postovi: 8655
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Citiraj:
za**** (biće ovde zvezdica)


Vec su tu :))))

Inace, sad se razumemo ;) I slazem se s tobom.

_________________
Tommorow is cancelled due to lack of interest!
...
O, da mi je da se još jednom zaljubim,
Opet bih uzeo kostim Večnog dečaka,
I opet bih smislio kako da prodangubim
Dok ona ne sleti niz hodnik Studenjaka...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 15.02.2005. 16:20:12 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26.09.2003. 09:43:08
Postovi: 2484
Lokacija: Pančevo
Godina: Dipl.
Smer: IS
Vidim da se mnogi interesuju da budu menadzeri, producenti, reziseri,.... Mene interesuje da li ce biti dovoljno onih koji ce da se prijave da glume. Sto se mene tice mogao bi i da probam da glumim, ali sumljam da bi bio bas nesto dobar.

_________________
Implementacija je materijalizacija specifikacije apstrakcije


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 15.02.2005. 17:12:25 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.06.2003. 01:21:05
Postovi: 4177
Lokacija: beograd/vračar
Godina: Apsolvent
Smer: ME
Ja mislim da sam sposoban da zasmejavam ljude par sati.. ko je bio na pivnicama.. neka me demantuje ili potvrdi.. e sad... koga mrzi da pošalje mejl... nemo ste lenji...

p.s. Dobro nam došli Sandoličak i Lisico :)

_________________
"Veruj u svoje snove, samo ih ti možeš ostvariti!" - Le mois


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 15.02.2005. 21:32:33 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15.02.2005. 20:51:42
Postovi: 11
Lokacija: Beograd
Ja sada nesto upadam, ali procitao sam vecinu vasih poruka a sve zbog toga sto mi je Mishaa javio da imate zelje i "probleme" oko glume. Ja sam radio u Akademskom Pozoristu (AP), koje funkcionise pri Akademsko Kulturno Umetnickom Drustvu "Branko Krsmanovic" - Krsmanac, 6 godina i dao otkaz pre godnu dana.
Nebitno.
Krsman je poznat najvise po horu i folkloru, ali, eto postoje jos dve grupe: orkestar (dupe-gace sa folkom i po nekada sa horom) i pozoriste. Ovo poslednje je bitna stvar. Trenutno su velika previranja u pozoristu, ali trebalo bi da znate da pozoriste postoji bas zbog toga sto studenti sem studiranja vole i da glume. AP nije bez znacaja za kulturu ovog grada i ove zemlje. AP se nalazi u Balkanskoj br.4 na prvom spratu. Ovu lokaciju znaju mnogi, ali po ZPUu i sportskom savezu ili su isli ustudentski savez za neke DZ karte, ISIC kartice ....
Ja sam i malo putovao po inostranstvu i naravno po Serbiji, ali postoji par stvari u vezi sa AP.
Salu bi trebalo da mozete da koristite, ali trenutno su tamo neke za**** koje mogu da vam objasnim ali uzivo. Ne mogu da kucam. S druge starne, makar i radili komediju, to ipak mora ozbiljno da se odradi. Nikakva diletantska predstava vam nece proci bilo gde, osim na nekoj privatnoj zurci uz uslov da ne traje dugo. Treca stvar je da vam publika tokom prvih par proba nikako ne terba iz dva razloga, koji su, ato su: Ako je jedan covek reditelj, ne treba ga mnogo ometati u stvaranju. ko glumci pocnu previse da reziraju igrace samo reditelj.... sto nije dobro.Druga fusnota je da od proba nece biti nista. Bice previse dobacivanja i vremenom cete izgubiti tu publiku. Ako bas nemozete toliko da se suzdrzite do slave, imam bolje ideje koje ce vam pomoci da se proslavite na brzinu (mozda i kompromitujete) ukoliko vam je to najvisi cilj sa svim ovim. Najbolja je fora da se ljudi drze u neizvesnosti i ceo projekat cuva u nekoj maloj tajnosti. Ne kazem da treba strogo odstraniti publiku sa proba, ali to se cuva za zavrsne probe, takozvane predpremijere.
Predlazem sebe za vaseg tonca i majstora svetla jer u tim prostorijama imam puno iskustva. Cak sam i ziveo u tom pozoristu dve godine...
Sto se tice scenografije, nije vam bas puno potrebna, sve se da realizovati sa jako malo rekvizita i ukrasnih detalja.
U celoj prici je najbitnija gluma i radnja. Ako budete pravili izlozbu sa musko-zeskim hostesama koje sebe nazivaju glumcima, ja se iskljucujem. Nisam ja sad neki opasan profesionalac, mada mozda zvucim previse ozbiljno, ali ako zaista zelite da uradite nesto kvalitetno, moglo bi da se poradi na dobijanju pravog pozorisnog prostora i pravih uslova. AP nije veliko pozoriste. Odlican je prostor za male grupe glumaca, mada je bilo i predstava sa dvadeset i jednim glumcem. Gledaliste prima pedeset ljudi, ali je moguce nabudziti i malo vise sedista od toga. Igraju se predstave i za samo 10 ljudi. Takva je predstava. Dakle ako mislite malo ozbiljnije da radite, tu sam. Ne bi bilo lose da se satanemo u neko skorije vreme, kada to svi budu mogli.
Istina je da u pozoristu ima puno upoznavanja i zezanja, ali ekipa se drzi na okupu kvalitetom. Manji broj ljudi koji su bili clanovi AP su upisali i zavrsili (neki jos studiraju) FDU u BGu ili NSu. Dakle pozoriste ili samo mastanje. :glass:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.02.2005. 03:09:36 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.10.2003. 14:04:31
Postovi: 4555
Lokacija: At the poker table
Godina: II
Smer: IS
jao pa ja kad to budem video ima da vrisnem od smeha..ima srce da mi stane... zamisli sve ljudi koje poznajes kako glume :lmao: :lmao:

_________________
I know that the spades are the swords of a soldier
I know that the clubs are weapons of war
I know that diamonds mean money for this art
But thats not the shape of my heart


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.02.2005. 11:13:25 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05.11.2004. 19:26:34
Postovi: 3359
Godina: Dipl.
Smer: IS
KADA CEMO DA SE PRIKUPIMO I DA SE DOGOVORIMO OKO PREDSTAVA I NACINA RADA NA NJIMA?

_________________
Slika


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.02.2005. 11:47:51 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.06.2003. 01:21:05
Postovi: 4177
Lokacija: beograd/vračar
Godina: Apsolvent
Smer: ME
Kolega Đomla... Vašu pomoć ćemo rado prihvatiti... Oko njenog konkretnog vida dogovorićemo se kada se sastanemo... Izveštaj šta smo uradili u AP-u biće za koji sat...

_________________
"Veruj u svoje snove, samo ih ti možeš ostvariti!" - Le mois


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.02.2005. 14:30:02 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.01.2005. 02:59:43
Postovi: 890
Godina: III
Smer: IS
sastanak prosao.. uf..

bude li ovako islo, nema nista od ovoga :)

_________________
du it or dont. der iz nou traj. :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.02.2005. 14:50:29 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.11.2004. 14:34:28
Postovi: 8655
Godina: Apsolvent
Smer: IS
BAS TI JE FORA!

Pa sto ne napises sta je bilo na sastanku?

Nego, sad odjednom ste otisli na taj sastanak, a ovde niko nista nije bio obavesten. A mislio sam da cemo da radimo u okviru FON-a :(

_________________
Tommorow is cancelled due to lack of interest!
...
O, da mi je da se još jednom zaljubim,
Opet bih uzeo kostim Večnog dečaka,
I opet bih smislio kako da prodangubim
Dok ona ne sleti niz hodnik Studenjaka...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.02.2005. 14:51:13 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06.04.2004. 22:13:50
Postovi: 348
Lokacija: Belgrade
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Ovaj...meni se svidja Prokkina zamisao. Ja bih voleo da glumim. Imao sam nekoliko uloga u zivotu,a posle sam se odselio i... dosao u BG, i tako... Jedino me brine kako bi to bilo organizovano, tj. da li cemo imati vremena za ispite.Nije da sam neki streber, nego,eto. Tesi me sto smo svi studenti, tako da cemo biti zaokupljeni ispitima u isto vreme. Sve u svemu, mislim da je ovo odlicna ideja.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 136 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group