Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 25.09.2006. 10:03:01 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25.09.2006. 09:50:30
Postovi: 14
Lokacija: Beograd
Godina: Padobranac
Dakle,

Lepo se interesujem vec mesecima. Hoce li, nece li, kad ce, sta ce, medjutim... NISTA! :((
Hocu i hocu i hocu i volela bih bas te specijalisticke studije iz odnosa s javnoscu ali... Jos uvek niko nista ne zna. G-dja iz kancelarije za postdipl. me doslovno izbacila napolje vicuci "ne znam, otkud da znam, sta je s vama..." :zbun:

Molim cenjene kolege ako su bilo sta naculi da me obaveste...

Thankful (hope so) future colleague ;)


Poslednji put menjao Roller-coaster dana 26.09.2006. 05:31:04, izmenjena samo jedanput

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 25.09.2006. 10:35:25 

Pridružio se: 06.09.2006. 08:38:15
Postovi: 16
Godina: Dipl.
Oni u PDS-u se ponasaju kao da mi za svoje pare nemamo prava da pitamo bilo sta.
U principu, te specijalisticke su na foru : platis puno, dobijes malo.
Umesto da kada platis vec 75.000 dinara (koliko je bilo prosle godine kada sam ja upisivao) dobijes svu pomoc profesora, ti njih moras posle mesecima (a neki studenti i godinama) da juris ne bi li uzeo temu ili predao seminarski rad. Pojedini kljucni profesori cak ni ne otvaraju mail a predaju obavezne predmete.
Te postdiplomske su potpuno lose organizovane a tragedija je veca imajuci u vidu da se fakultet zove "Fakultet ORGANIZACIONIH nauka". Zar ne bi trebalo profesori bar jednom nedeljno primaju studente na konsultacije i podsticu ih na rad? Vecina profesora sa PDS-a dolazi svake prestupne na fax a studente izbegavaju raznim metodama od onoga "prosle nedelje kad ste me trazili sam bio na seminarskom u Tunguziji" do one najjadnije "ne mozete da mi pisete na mail jer ga ne otvaram posto mi je zarazen virusom".

Sto se tice tih specijalistickih studija, ja sam cuo da one vise nece postojati tako da neces moci ni da ih upises vec samo master ili doktorat.
Any way, sve je to uzimanje para i kupovina diplome.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: .........
PostPoslato: 25.09.2006. 11:11:35 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25.09.2006. 09:50:30
Postovi: 14
Lokacija: Beograd
Godina: Padobranac
Kako sam zaboravila sta znaci ogorceni student... :D
Lako se covek odvikne od svih peripetija sa faxa....

Thanks anyway!!!!!!!!!!!! :stid: :srce: :kiss: :zaljubljen:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 25.09.2006. 13:23:49 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25.09.2006. 09:50:30
Postovi: 14
Lokacija: Beograd
Godina: Padobranac
Upravo saznadoh od Prof dr Filipovic da se spec. studije ne ukidaju vec im se pridaje veci znacaj!!!!!

Toliko

Ipak me se necete tako lako otarasiti :P


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 26.09.2006. 14:00:58 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25.10.2001. 12:12:48
Postovi: 380
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
Ja sam licno vrlo nezadovoljan svim nivoima koji su ukljuceni u proces organizacije postdiplomskih studija.

Platio sam 110.000dinara prosle godine za Magistarske studije, a dobio NISTA. Losu i vrlo neproduktivnu nastavu. Dobio sam jedno veliko ignorisanje i NEZAINTERESOVANOST profesora Mihailovica na obaveznom predmetu, profesora Marjanovica i jos par koje ne zelim da imenujem.

Apsolutno nemam nameru vise da studiram ista na FON-u, dovoljno sam izgubio neurona za sve 4,5 godine na dodiplomskim i novca za ovu jednu godinu na "postdiplomskim".

Sva sreca pa frustracija nemam u nekoj ne daj Boze srpskoj firmi, inace da radim u takvoj, verovatno bih kao mnogi, put pod noge, pa otisao daleko od svog ovog ludila ...

_________________
Zoran Marokanac: "Postojao je samo jedan Ljuba Zemunac. Svi drugi su obični krompiri."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 29.09.2006. 09:41:42 

Pridružio se: 06.09.2006. 08:38:15
Postovi: 16
Godina: Dipl.
...da ce se 2. oktobra sve znati.
Ne sumnjam da ce vec smisliti sto efikasniji nacin za otimanje para.
Inace, imao sam cast juce i prekjuce da sa drugih 7 kolega cekam profesora iz marketinga satima ispred kancelarije. Lik je ladno zaboravio da nam je svima poslao mail da dodjemo u sredu 27.09 u 16.00 na ispit i jos kad smo ga zvali rekao je "ne, vi ste to nesto pogresno shvatili, rekao sam u cetvrtak". Kakav bezobrazluk. Ni "izvinite, ja sam kriv". A u cetvrtak smo se svi opet nacrtali i umesto u 16.00, dosao je u 17.05 i to opet nakon naseg poziva. Da ga nismo zvali, ladno ne bi ni tada dosao. Pitam se kakav je to fakultet kada profesori ne dodju na zakazane ispite i jos se prave ludi? Pa ovo nigde nema nego samo na FON-u.
Daj boze da ce se moci sa sadasnjih specijalistickih preci na master i odmah pisati master rad jer nemam nameru da se ovde godinama razvlacim po hodnicima cekajuci profesore koji nikada nece stici...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 03.10.2006. 17:07:59 

Pridružio se: 03.05.2004. 11:05:14
Postovi: 7
(... ja sam jedan od tih 7 ogorcenih koji je takodje imao cast da ceka Vukmirovica celo popodne dva dana zaredom, koji kada se pojavio, prvo sto je rekao je da uzasno zuri i da bedemo brzi, da bih ga kroz pola sata video u Knezu sa klincima u Zvezdinim dresovima i suprugom kako se ponosno i na tenane secka pored izloga! Toliko o zurbi...)

Kakav status ce imati spec. studije vezano za master i da li ce se uopste priznavati?
Izvinjavam se unapred moderatorima ako je na ovo pitanje vec negde u dubinama foruma odgovoreno... :D


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 07.10.2007. 17:42:28 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23.01.2007. 02:29:09
Postovi: 77
Lokacija: N.B.G.D.
Godina: Padobranac
Znači na faxu je žurka svaki dan! :yo:

_________________
Ne igraj se sa ženskim srcem, ono je samo jedno.
Igraj se sa sisama, ima ih dve! (*)(*)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 15.09.2008. 16:54:03 

Pridružio se: 15.09.2008. 16:34:19
Postovi: 8
Godina: Apsolvent
Smer: ME
Mole se kolege da podele neku informaciju o upisu spec. struk.stud. o tome koliko se postuje vreme raspisanog konkursa? Da li se moze zakasniti koji dan, koja nedelja ili se administracija strogo drzi pravila? Nisam upoznata sa birokratijom na fon-u tako da molim za informacije.. Unapred hvala...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group